>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Padnie 1 Gol do XX minuty LIVE

klejna 108

klejna

Użytkownik
Witam
Kwota początkowa 344 zł. System zaciągnięty z tematu systemy bukmacherskie.

Gram 8 progów progresji na spotkanie. Gre przerywam po pierwszym Golu. Nie gram drugiego. Buk Bet365.
1. Próg , Kurs 6,00 - Stawka 1 zł / do 10 min
2. Próg , Kurs 3,25 - Stawka 3 zł / do 20 min
3. Próg , Kurs 2,75 - Stawka 5 zł / do 30 min
4. Próg , Kurs 2,75 - Stawka 8 zł / do 40 min
5. Próg , Kurs 3,00-2,75 - Stawka - 11 zł - 12 zł / do 50 min
6. Próg , Kurs 3,00-2,75 - Stawka - 16 zł - 17 zł / do 60 min
7. Próg , Kurs 2,50 - Stawka 31 zł / do 70 min
8. Próg , Kurs 2,50 - Stawka 50 zł:cool: / do 80 min
pozostały czas odpuszczam. Od czasu do czasu może odpuszczę 8 próg jeżeli w meczu nic się nie będzie działo. Czasami wejdę od innego czasu gry przesuwając progi.
Mały Bankroll więc proszę o to by życzyć mi szczęścia ???? bo będzie potrzebne. :;/::grin:
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Typy na dzisiaj.
Liga Europejska
1# Ajax - Legia ✅ // Niestety zamulił mi telefon i nie postawiłem kolejnego zkładu a mogła wejść zakładka ???? tak samo Apoel ????
2# Genk - Astra ✅ // gol 66 minuta. Planowałem odpuścić i nie grać do 80min. A szkoda bo mega zakładka by weszła ???? .
3# Lyon - Alkamaar ✅
Ajax Legia przesuwam rozpoczęcie gry dopiero od min 15 min . Muszę zobaczyć co planuje Legia bo remis też ich urządza. Jeżeli gra będzie dynamiczna wchodzę w drugim przedziale czasu i gram do 30 minuty dla stawek z progu drugiego czyli 3zł. Co cofnie mi progresje o jedno oczko tak by do 80 minuty stawka wynosiła 31 zł. Spotkanie dla mnie najmniej pewne mimo chęci Ajaxu boje się że może być dogrywka.
Pozdrawiam
 
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Jeden brak gola w meczach i system upada.. nie zaczynaj, predzej czy pozniej i tak Ci sie odwidzi, jak trafi Ci sie dwa razy pod rzad 0-0
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Dzisiaj dzien na ✅ . Chodź komplikacje ze smartphonem i złamana psycha na genk aster gdzie odpusciłem ostatni próg spowodował że moje zyski w porównaniu do tego gdybym trzymał się regół były by o dużo wyższe.

Stan konta startowy : 344 zł
Stan konta na ten moment : 369 zł.
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Dziejsze typy. Nie wiadomo czy wszystkie pojawia sie rynki.
Liga holenderska
5#.Breda - Volendam nie było rynku
6# Jong Ajax - Eindhoven ✅
7# Venlo - Achiles ✅
Liga Francuska
8#. Strasbourg -Clemont ✅

Liga Niemiecka
9# Union berlin - Munich ✅


Jak bylo wczesniej to juz pisze. Zaczalem od 100 j. Dotarlem do 650j. Potem tydzien z czterema remisami 0:0 np na menchester city w pucharze czy psg czy z Verona .Kasa spadla do 300 j. Teraz wracam jak strace to strace trudno. Wczoraj moglem zarobic 115 zl wiecej ale moje bledy i telefon mi zaszkodzily.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
@klejna przyznam, że trochę Cie nie rozumiem. Sam nigdy nie ukrywałeś że matematyka to nie jest Twoja najmocniejsza strona a tu wyskakujesz z takim stawkowaniem i takimi kursami ???? Oparłeś to na czym. Na pierwszy rzut oka widać że jest on wybitnie do bani. Po 1 to na każdej niezakładce zarabiasz ułamek i to niewielki kwoty jaka powinienes wygrac grajac over. Do tego przy bramce miedzy 70 a 80 min to wychodzisz na 0 albo wrecz tracisz :O Oczywistym jest ze srednio wygrywasz mniej niz śląc sobie overka. Twoje pieniadze, ale dalej jestem w szoku jak ludzie w bukmacherce stawiają pieniądze na widzimisie ????
Niemniej życzę powodzenia i pozdrawiam
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Hank toc pierwsze 4 progi sa ze stawkowaniem niemal identycznym jak twoim kursy troszke zmienione.Zyski bez zakladki niemal identyczne. Ostatnie dwa progi roznia nas bo ty uznajesz zasade ze na kazdym chcesz zarobic ja sie z ostatnich dwoch na bezzakladek zwijam z interesu ale mam szanse wieksza na zakladke. Wychodzac na zero ale z zakladka na duzy plus. Jak bankroll sie zmieni na wyzszy to doloze do ostatnich dwoch progow puki co za maly jest by agresywniej ta progresje robic.
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Mecze na Sobotę :
Liga Angielska:
10# Chelsea - Swansea ✅
11# Everton - Sunderland ✅
Liga Francuska:
12# Guingamp - Monako ✅
Liga Niemiecka:
13# Bayern - Hamburger ✅
Liga Włoska :
14# Napoli - Atalanta ✅
15# Juventus - Empoli ✅

Zastanawiam się nad angielskim meczem Brentford - Rotherham , jak będzie rynek . Zastanowię się. ///// nie było rynku ale gole były ;P
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Stan konta startowy : 344 zł
Stan konta na ten moment : 399 zł
Zagrałem coś co nie jest na liście z ligi australijskiej i się wycofałem -4 zł.
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Kupony na niedziele :
Liga Francuska :
16# Marseille - PSG ✅
17# Lyon - Metz // Padła bramka w 43 minucie , rynek mi zablokowali już w około 40 minucie i nie mogłem postawić zakładu. Strata około -20zł. Dodatkowo tak z kursem oszukiwali w 39 minucie kurs poniżej 2,50 to pierwszy raz coś takiego widziałem.
Liga Holenderska :
18# Feyenoord - PSV ✅
19# Ajax - Heracles ✅
Liga Niemiecka :
20# Nurnberg - Bochum ✅
Liga Szwajcaria :
21# Basel - Luzern ✅
22# Lausanne - Sion ✅

Pograł bym coś z La Ligi hiszpańskiej ale Real Madryt gra słabo ostatnio na wyjeżdzie a tej kolejce trafia na najbardziej defensywną drużyne.
Barcelona gra z silnym atletico madryt. Też nie wiem jak rozstrzygną ten mecz ale jest pewniejszy od realu może zagram zobacze.
 
H 5

huron314

Użytkownik
Tak...w 2 dni zarabia 120 zł na czysto, a wy mu dalej piszcie że tym systemem nic nie osiągnie.Rób swoje, dobrze ci idzie.Sam osobiście nie dawno myślałem żeby grać tym systemem, ale stwierdziłem że mi się nie chce.Wole grać single z kursami 2.00 - 7.00.
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Moglo byc grubo ponad 200 . Czyli osoby co graly na te same zespoly to by mialy pinad 230 zl a nie 120 . Niestety system wymaga duzej uwagi.Sprawnego sprzetu i stalowych nerwow. Ogolnie to w kazdym momencie mozna byc na minusie bo jedno 0:0 i mam minus 130 zl.
 
Do góry Bottom