>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Padnie 1 Gol do XX minuty LIVE

klejna 108

klejna

Użytkownik
Typy na jutro (środa )

Liga Hiszpańska

32# Real Madryt - Las Palmas ✅ // po niskim kursie ???? // underdog po kursie 17 z zakładką po kursie 10,00 strzela gola w 10 minucie. Szkoda że nie gram underdogów, może kiedyś.
33# Barcelona - Gijon // nie grałem , za małe kursy mimo to padły bramki. Nawet underdog strzelił a kursy były na niego 17,00 !! plus zakładka 10,00.
Liga Mistrzów AFC
34# Jiangsu Suning (Chn) - Adelaide United (Aus) ✅
35# Eastern AA (Hkg) - Kawasaki (Jpn) ✅
36# Suwon (Kor) - Guangzhou (Chn) ✅
Liga Francuska
( niestety puchar ale takie drużyny ciężko odpuścić )
37# Marseille - Monaco ✅ // bez zakładki bo zaspałem// za dużo meczów jednocześnie prowadziłem. Do tego niskie kursy na inne zdarzenia dawały do myślenia.
38# Niort - PSG // odpuściłem mecz , pogoda mega slaba , piłka sie nie toczy. Ulewa że aż dziwne że nie odwołali meczu , nie wiem jaki wynik przestałem oglądać do przerwy 1 połowy. // Padła bramka w 78 minucie heh , ale nie żałuje że nie zagrałem ???? .

Liga Włoska ( Puchar ???? )

39# Lazio - AS Roma ✅

Liga Szkocka // może nie być rynku

40# Inverness - Celtic ✅
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Stan konta przed ogłaszaniem typów na forum 100 zł.
Stan konta startowy po utworzeniu tematu : 344 zł
Stan konta na ten moment : 612 zł

Jeżeli podoba ci się mój temat i jesteś ciekawy jak to będzie dalej to kliknij &quot;dziękuje&quot; a będę dalej przedstawiał typy na forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
klejna 108

klejna

Użytkownik
Mówiłem że nie będę grał pucharów ale czasami są takie meczyki że ciężko sobie odmówić. Szczególnie jak buki uważają że może być over 3,5 :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cmaj13 2

cmaj13

Użytkownik
wczoraj najlepsze byly puchary AFC, 5 meczów pod rzad padały gole do 10 min, po niezlych kursach. Wg mnie puchary czy ligi mistrzow to dobry rynek, bo druzyna ma cel i zalezy im na strzelaniu bramek. tez gram tym systemem ale nie tak agresywnie. nie robie zakladek i czasem czekam 1-2 min na lepszy kurs. jest to dobre bo w przypadku wtopy nie trace 20-50% budzetu tylko jestem w stanie szybko odrobic zaleglosci ????
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
wczoraj najlepsze byly puchary AFC, 5 meczów pod rzad padały gole do 10 min, po niezlych kursach. Wg mnie puchary czy ligi mistrzow to dobry rynek, bo druzyna ma cel i zalezy im na strzelaniu bramek. tez gram tym systemem ale nie tak agresywnie. nie robie zakladek i czasem czekam 1-2 min na lepszy kurs. jest to dobre bo w przypadku wtopy nie trace 20-50% budzetu tylko jestem w stanie szybko odrobic zaleglosci ????
Panie dlatego wybieram AFC to tak samo dobry rynek jak Holenderski nie ma lepszych ???? .
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Przeprowadzam modyfikacje systemu.
W momencie gdy na starcie widzimy over 0,5 na kursie 1,083 to się nie zastanawiamy czy grać system do Gol do XX minuty tylko czekamy do kursu 1,1 ( około 8-13 minuta ) i stawiamy cała progresje w moim wypadku 130 zł.
W innym wypadku np kursu niższego na starcie gramy Gol do XX minuty.
Nie będę tłumaczyć dlaczego tak się opłaca robić. Ale osoby co grają do XX minuty jak wezmą swoje wszystkie zyski np ze 100 kuponów i podzielą je przez 100 to zobaczą jaką maja średnią zysku i nie powinna ona przegraczać 10 % sumy całej progresji na mecz. A jeżeli jest ta średnia mniejsza od 10 % np 9 % , 8 %... 5% to Zyski będą większe dlatego gracza dzięki tej modyfikacji.
Ja mam słaby średnią bo popełniłem na początku dużo błędów przez co 100-200 zł mi uciekło zaniżając mi zyski :p a zarazem średnią na kupon ale u innych grających na 100 % to wyniki oscylujące przy 10% powinnny być wskazane powyżej 10 % ta modyfikacja nie ma sensu bo będzie przynosiła straty .
Dla zrozumienia tematu 10 % sredniego zysku na kupon przy mojej sumie stawek progresji to 13 zł bo suma stawek to 130 zł. Jak na kupon wychodzi ci mniej niż 13 zł jak wyliczysz sobie zyski z zakładami i bez zakładek to modyfikacja jest wskazana ????
Pozdrawiam
Odstępstwo to opłaca się tylko w przy kursie startowym 1,083 nie niższym przy niższym kursie wskoczenie do kursu 1,1 będzie w czasie nawet między 20-30 minutą gry co zaprzepaszcza szanse na zakładki.
Korzystając z tego odstępstwa korzystamy z zysków oscylujących wokół średniej zysków na kupon systemu GOL do XX minuty. A oszczędzamy czas i szanse popełnienia błędu technicznego.

ps: Jestem jednym z użytkowników które testowały Gol do XX minuty i Over 0,5 przy kursie 1,1 na Live. Oba systemy znam bardzo dobrze. Moim marzeniem jest przetestowanie UnderDog Gol do XX minuty ale na to trzeba Mega dużego Bankrolla.
Pomogłem , podziękuj
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
klejna 108

klejna

Użytkownik
.soccerstats.com/timing.asp?league=england
polecam ta strone, jest tam zakladka goal times i przedzial co 10 min
gram zawsze i wszystko:
bundesliga
la liga
a to dlatego ze wspolczynnik remisow 0:0 jest bardzo niski jezeli chodzi o caly sezon (7-8%)
Polecam ????
Znam ta stronę doskonale znam wiele innych ale takie strony tylko pomagają podjąć decyzje czy warto grać systemem do doboru meczu wystarczy flashscore , tabeleczki ???? ;) i informacja czy dany napastnik gra dzisiaj czy grzeje ławkę rezerwowych no i szczęście ????
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Typy jeszcze na dzisiaj o ile będzie rynek.
Liga Niemiecka
44# Bayern - Schalke ✅
Puchar Angli
45# Manchester City - Huddersfield ✅to runda druga w rundzie pierwszej zaliczyłem 0:0 i 130 zł w plecy było mam nadzieje że nie będzie powtórki z rozrywki ???? // bardzo niski kurs jakieś drobne wygrałem.
 
cmaj13 2

cmaj13

Użytkownik
Klejna powiedz jeszcze jak odrabiasz straty jak wtopisz 1-2 mecze po 0:0
zwiekszasz stawki na nastepne mecze czy dalej trzymasz sie ustalonych wczesniej progow stawek i odrabiasz te 130zl poprzez kilka meczy
interesuje mnie rowniez kwestia ile zakladasz zarobic na pojedynczym meczu (czysty zysk)
Pozdrawiam ????
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Klejna powiedz jeszcze jak odrabiasz straty jak wtopisz 1-2 mecze po 0:0
zwiekszasz stawki na nastepne mecze czy dalej trzymasz sie ustalonych wczesniej progow stawek i odrabiasz te 130zl poprzez kilka meczy

interesuje mnie rowniez kwestia ile zakladasz zarobic na pojedynczym meczu (czysty zysk)

Pozdrawiam ????

Jak stracisz grasz dalej bez powiekszania stawek. Po zatym bankroll jest ty za mały by pozwalac sobie zwiekszac progresje. Zakładam zarabiac przy mojej progresji około 10 zł na mecz po przeliczeniu na średnia zysku przez ilosć meczy. Zwiekszenie stawkowania progresji na x1,5 wejdzie dopiero w gre po przekroczeniu 1500 zł .
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Stan konta przed ogłaszaniem typów na forum 100 zł.
Stan konta startowy po utworzeniu tematu : 344 zł
Stan konta na ten moment : 662 zł



Taki stan konta był do pewnego momentu. Popełniłem wielki błąd i zamiast trzymać się regół gry zagrałem cała kasą na coś innego nie związanym z systemem . A konkretnie na zwyciestwo Las Palmas ktore w 7X minucie miało przewagę 3:1 nad RealMadryt i całe 662 zł zamieniło się w 0 złoty bo Real Madryt grając w 10tke odrobił dwie bramki w ostatni kwadransie meczu ???? . Przez ten kupon się troszkę załamałem bo cały zysk które uzyskałem poszedł w las. Myślałem już by zawiesić typowanie. Ale uznałem że straciłem tak naprawde 100 zł. Przetrasferowałem z innej platformy na Bet365 500 zł. I teraz gram od 500 zł . Puki co wszystkie typy zostały przezemnie dobrze dobrane chciałbym by ta skuteczność się utrzymała.

Szkoda mi tej straty bo dużo czasu poświeciłem by to 100 zł zamienić w 662 zł i w ciągu jednego meczu wszystko straciłem. Mam nauczke na przyszłość by nie być pazernym i tymi mały kroczkami złotówka po złotówce budować bankroll.




Stan konta : 500 zł.
 
cmaj13 2

cmaj13

Użytkownik
ogladalem ten mecz, Bale jaki wq**ny byl ???? nie wiedzialem ze z niego taki agent. BTW szkoda ze real wywiozl az punkt, niezasluzenie...
Klejna nie przejmuj sie, ja mialem dokladnie tak samo, zaczynalem z bankrollem 25zl na start i drugie tyle dostalem od buka. w miesiac zrobilem 318 i zjebalem na towarzyskim polski z łotwa bodajze (0:0)
w miesiac odrobilem od 64 do 438, zwiekszylem stawkowanie (ale nie gram taka progresja jak wy). poczulem sie zbyt pewnie i pare gupich beldow i zas do 100. najwieksza wtope zaliczylem na liverpool w pucharach z jakims 2 ligowcem (4 ligi nizej!!!!), bylo 0:0
od 2 tyg odrabiam straty z poczatkowego 100zl ale wale(omijam) wszystkie progresje, teraz mam 180zl
mam nosa do goli do 10min, czasem wale nawet duble 2x4.50 lub nie gram meczu tylko czuje ze moze byc predko gol i stawiam wyczekane 2-3 min do kursu 6-8 do 10 min i nie rzadko wchodza - to jest moja premia ????
niewiele zarabiam ale jak zdupie 2-3 mecze to jestem max 20zl w plecy ktore &quot;dziesiatkmi&quot; idzie szybko odrobic
Pozdrawiam ????
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
ogladalem ten mecz, Bale jaki wq**ny byl ???? nie wiedzialem ze z niego taki agent. BTW szkoda ze real wywiozl az punkt, niezasluzenie...

Klejna nie przejmuj sie, ja mialem dokladnie tak samo, zaczynalem z bankrollem 25zl na start i drugie tyle dostalem od buka. w miesiac zrobilem 318 i zjebalem na towarzyskim polski z łotwa bodajze (0:0)

w miesiac odrobilem od 64 do 438, zwiekszylem stawkowanie (ale nie gram taka progresja jak wy). poczulem sie zbyt pewnie i pare gupich beldow i zas do 100. najwieksza wtope zaliczylem na liverpool w pucharach z jakims 2 ligowcem (4 ligi nizej!!!!), bylo 0:0

od 2 tyg odrabiam straty z poczatkowego 100zl ale wale(omijam) wszystkie progresje, teraz mam 180zl

mam nosa do goli do 10min, czasem wale nawet duble 2x4.50 lub nie gram meczu tylko czuje ze moze byc predko gol i stawiam wyczekane 2-3 min do kursu 6-8 do 10 min i nie rzadko wchodza - to jest moja premia ????

niewiele zarabiam ale jak zdupie 2-3 mecze to jestem max 20zl w plecy ktore &quot;dziesiatkmi&quot; idzie szybko odrobic

Pozdrawiam ????

Dziękuje za miłe słowa. No troszkę jestem zmartowiony bo przynam że szło mi naprawde dobrze a teraz jak strace te 500 zł to długo mnie na tym forum nie zobaczycie bo mam inne wydatki w zyciu które muszą z realizować.
 
cmaj13 2

cmaj13

Użytkownik
KLEJNA taktyke ktora masz jest bardzo dobra, ale od budzetu min 1000zl. wtedy progresja fibonacciego ma zastosowanie. w przypadku jak zdupisz to jedynie 150-200zl ktore przy takim kapitale idzie w 2-3 dni odrobic z zyskiem
za 2-3 tyg dojdziesz do wniosku ze jezeli grac u buka to jedynie na gole, bo to ma 95% prawdopodobienstwa ze wpadnie a i kursy sa wysokie (3-10). i tym sposobem znowu wrocisz do obstawiania ???? moze to bledne kolo, ale ja tak pare razy mialem.
kolejna sprawa jest bankroll. ta progresja ktora pisales troche nie bardzo sprawdzi sie do kapitalu zalozmy 6k-15k. wtedy troche inaczej sie mysli, opuszcza sie pewne progi i gra rozsadniej po nizszych kursach. skoro gol musi pajsc, to grajmy od 30min po kursie 2.00, 2.37. przy stawkowaniu od 100zl i jest sie na plusie. potem walisz over na polowe lub do 50min rowniez po kursie lekko ponad 2.00. ja gram tym sposobem i jest sie na ✅. dodaj sobie do konta kilka zer i bedziesz inaczej myslal, rozkladajac zyski na caly miesiac, rok, sezon. w takim mysleniu najszybciej dojdziesz do kwoty ktora straciles i ja bedziesz pomnazal - ale to moje zdanie.
Pozdrawiam ????
 
Do góry Bottom