>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Panbet

J 18

_jarl_

Użytkownik
www.panbet.com - raczej nowa firma, trudno znaleźć jakiekolwiek informacje na jej temat. Być może jest powiązany z największym rosyjskim bukmacherem - marathonem, będąc czymś w rodzaju gałęzi na rynek pozarosyjski.
Z tego co zauważyłem buk ma szeroką ofertę i dobre kursy :cool:, ale nie wiadomo czy jest wypłacalny. Ktokolwiek tam gra(ł) albo wie coś na temat tego bukmachera? Wszystkie opinie mile widziane.
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Sporo dobrego ostatnio slyszalem o tym buku wyplacalny kursy nie najgorsze przy weryfikacji nie ma problemu bardzo szybkie przelewy mnie odstrasza tylko szata graficzna strony w tym tygodniu wplacam tam kaske jak ktos cos slyszal na temat tego buka pisac
 
tomash_ek 55

tomash_ek

Użytkownik
Kiedy próbuję się zalogować pojawia się komunikat: &quot;Your account is pending investigation. Please contact Customer Care for more information&quot;.
Na maila na razie nie odpisują (napisałem wczoraj do nich), czat niedostępny...

/E/ Skontaktowałem się z czatem...
kerry:
I have just spoken to our payments department, They have temporary suspended your account due to some technical difficulties, they said they will be in touch with you later to explain further and what steps need to be taken in order to re-open your account
...
/E2/ Pytanie tylko, skąd wiedziała, że chodzi o mnie skoro nie byłem zlogowany, a na czcie wpisałem jedynie imię...
/E3/ Sprawa wyjaśniona. Chodziło o to, żebym oddał im 15 euro, którego nie odliczyli mi od stanu konta po postawieniu zakładu
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

mikuch

Użytkownik
Ten czat to jakaś prowizorka jest. Zadawałem tam wczoraj podstawowe pytania na temat rejestracji nie przyjmowało np kodu pocztowego, czy podać prefix kraju przy nr tel też nie znali odpowiedzi. Zobaczymy co dalej będzie.
 
tomash_ek 55

tomash_ek

Użytkownik
Panbet to firma jak najbardziej godna polecenia. Kursy niekiedy lepsze niż w Pinnacle, a oferta szeroka. Co do wypłacalności 10/10,przynajmniej na MB. Potrzebowałem przelać nieco do innego buka, a nie miałem wystarczająco PLNów na MB. Do meczu 7 min... Zdążyłem
W złotówkach nie można mieć konta, ale wpłacać majac MB/PLN można.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Czyli mowicie ze na 100% wyplacalni? Szata graficzna nie napawa optymizmem natomiast kursy juz tak! Bardzo wysokie. Zarejestrowalem sie i wplace na poczatek 20Euro mam nadzieje ze nie pozaluje
 
tomash_ek 55

tomash_ek

Użytkownik
Daj znać jak już zrobisz pełny obieg kasy.
Ja też tam chcę wpłacić ,ale na razie mam cykora.
Graj tam śmiało, wypłacałem z Panbetu nie raz. Buk godny polecenia. Wypłaty na MB ekspresowe, ostatnia moja wypłata 3 minuty :grin:
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Graj tam śmiało, wypłacałem z Panbetu nie raz. Buk godny polecenia. Wypłaty na MB ekspresowe, ostatnia moja wypłata 3 minuty :grin:
Potwierdzam, po weryfikacji kasa na mb w kilka minut! ✅ dla tego buka! Kursy swietne, troche oferta kuleje ale da sie coś wybrać
 
M 0

mateusz919

Użytkownik
Witam dzisiaj zalozylem konto na panbet.pl i mam pytanie bo nie wiem jak tam przelewac konto do mojego depozytu w jaki sposob ? i czy moge to przelewac w PLN ? Jestem tam nowym uzytkownikiem czy musze im wyslac do pelnej weryfikacji jakies dokumenty jak np ksero dowodu osobistego ? Prosze o pomoc
 
Do góry Bottom