>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PartyBets

porky 104

porky

Użytkownik
Wchodzisz we wpłaty i wybierasz sobie opcję depozytu, masz tam dwa razy napisane przelew bankowy, jeden jest do zagranicznego banku a drugi do polskiego.
Ok, dzięki.
Dopiero teraz zobaczyłem, że tam w prawym rogu jest jeszcze rozwijane manu i można wybrać Przelewy bankowe.

Pozdrawiam, Marcin.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Pytanie odnośnie bonusu od pierwszego depozytu, czy jest takowy a jeśli tak to jaki i jakie warunki ?
Support nie potrafi mi udzielić odpowiedzi na to pytanie ciągle odpisując mi że skoro nie jestem ich użytkownikiem to żebym do nich zadzwonił.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Wygrzebałem z kosza specjalnie dla Ciebie taką wiadomość od PartyBets:
Szanowny Panie,
Dziękujemy za skontaktowanie się z Działem Obsługi Klienta i witamy w naszym serwisie!
Jako nowemu użytkownikowi witryny PartyBets.com, oferujemy Panu atrakcyjny bonus podwojenia pierwszej wpłaty, lecz nie więcej niż USD 50.00!
Jest to premia z ograniczeniem wypłaty, a więc należy spełnić pewne warunki przed zleceniem wypłaty środków. Mianowicie należy obrócić otrzymaną kwotą pięciokrotnie w ciągu 30 dni, obstawiając wydarzenia sportowe po kursie 2.0 lub wyższym.
Jedyne co należy zrobić, by skorzystać z oferty, to wpłacić minimalnie USD 25.00 i napisać do nas ponownie, uwzględniając tę wiadomość e-mail. Prosimy jednak nie wydawać wpłaconej sumy przed otrzymaniem premii.
Aby zlecić wpłatę należy zalogować się za pomocą linku „Moje konto” i kliknąć na „Dokonaj wpłaty”. W ten sposób przejdzie Pan do naszego panelu kasjerskiego, gdzie należy zarejestrować swoje dane osobiste, a następnie wybrać metodę płatności i postępować zgodnie z instrukcjami.
W celu uzyskania szczegółowej informacji oraz wskazówek jak wpłacić daną metodą, prosimy napisać do nas jakim sposobem chciałby Pan deponować środki.
W razie jakichkolwiek innych pytań, bądź wątpliwości prosimy nie wahać się i pisać!
Dziękujemy za wybranie naszych usług.
Z poważaniem,
Poli,
Dział Obsługi Klienta
Baw się dobrze, graj odpowiedzialnie
Tylko ja wcześniej założyłem konto i dopiero wtedy napisałem do nich maila.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
mam pytanie. grałem sobie wczoraj na party. zleciłem wyplate wszytsko pieknie. dzis sie loguje. i hasło nieprawidłowe. a wpisywałem napewno dobre. zablkowali mi konto. na emaile nie odpisuja. dzwonie bo ten ****** numer Numer telefonu: 00 800 2000 7789 to woogle nie ma poleczenia. niewiecie na jaki numer tam do tych baranów mozna sie dodzwonic .? wyslalem tez im z cztery emaile na zaden nie odpisali maja woogle polski support ?
 
ester 87

ester

Użytkownik
Ten numer powinien działać, ale musisz dzwonić ze stacjonarnego. Przygotuj się oczywiście na rozmową w języku Szekspira. Na polski support mailowy też za bardzo nie licz. W ogóle mailem ciężko cokolwiek załatwić. Próbuj dzwonić.
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
thx za odpowiedz no juz sie wyjasnilo chodizlo o telefon. teraz czekam az do mnie zadzwonia. napisalem im &quot;call me now&quot; wiec zakladam ze i o 4 w nocy moga zadzwonic ???? a telefonu stacjonarnego nie mam. i problem sie wlasnie dodzwonic był.
 
P 0

pipitta

Użytkownik
witam
gra ktos tam jeszcze? dawno nikt sie nie wypowiadal. a chcialbym wiedziwc jak wyglada obecnie tam sytuloacja? mozna smialo wplacac? kursy widze ze maja konkurencyjne. a bonus tez ladny jak na obecna sytulacje,dosc maly obrot wiec mozna sie pobawic? wiec jakie sa wasze opinie
 
superfreshkid 0

superfreshkid

Użytkownik
Napisze coś o tym bukmacherze bo sam szukałem tutaj aktualnych informacji i nie znalazłem. Wpłaciłem kasę w tym tygodniu, żeby skorzystać z bonusu 100%. Dzisiaj wypłaciłem bez żadnego problemu na MB bez weryfikacji. Kasę mam już na koncie MB.
Wszytko jest OK i nawet fajnie mi się tam grało. Kursy są ok, przynajmniej na tenis bo głównie tym się interesuje, ale z tego co widziałem na pozostałe zdarzenia też jest ok. Wydaję mi się, że można wpłacać bez obaw. Nawet polecam ????
 
fracek 11

fracek

Użytkownik
Mam pytanie: wpłaciłem do PartyBets 50 dolców i zaznaczyłem opcje ze chce otrzymac bonusa powitalnego 100%. Bonus jest dodany do konta gracza po postawieniu depozytu na łączną kwote 500usd. Czy moge swoją kase wypłacic juz teraz?? Mam tylko 170usd obrotu...
 
C 15

chuli

Użytkownik
Witam , czy aby wypelnic warunki bonusu mozna grac zaklady akumulowane czy tylko pojedyncze kursy powyzej 2 sie licza do warunkow?
Zapis &quot;- Należy 6 razy obrócić kwotą wpłaty równą wartości bonusu przy kursie 2.00 lub wyższym w witrynie PartyBets.com.&quot;
Pozdrawiam i licze na odpowiedz
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Witam, gra tam ktoś jeszcze?
Bo nie mogę się doszukać polskiego supportu, mają tam takowy czy tylko angielski?
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Miał ktoś problem przy wypłacie na konto bankowe związane ze źle podanym kodem IBAN ? Zarzucili mi taki błąd i cofnęli wypłate (a przy okazji UKRADLI 2 ojro) pomimo, że kod IBAN skopiowałem z mojego konta bankowego ????
 
M 36

mankiecik

Użytkownik
Witam.Nie moge nigdzie znalesc informacji o swoich zagranych,ale jeszcze nie rozliczonych zakladach,gdzie trzeba wesc zeby zobaczy zagrane kupony ktore jeszcze nie sa rozliczone?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Posiadam już u ich konto od jakiegoś czasu chce dzisiaj zrobić depozyt to pojawia się info że nie przyjmują już graczy z Polski co ma jedno z drugim wspólnego czyżby spółka bwinparty przestała depozyty przyjmować od polskich klientów?
 
H 14

hitman_4_7

Użytkownik
W ramach odświeżenia tematu na temat tego bukmachera może ktoś się wypowie jak aktualnie jest z grą na partypoker bo teraz pod taką nazwą wystepują. Polacy mogą rejestrować się i grać? sprawdzałem regulamin i jest tam taki zapis
&quot;Potwierdzasz, że nie próbujesz uzyskać dostępu do naszych Usług ze Stanów Zjednoczonych, Polski lub jakiegokolwiek innego terytorium, na którym nielegalnym jest uczestnictwo w hazardowych grach internetowych w trakcie stawiania zakładu lub brania udziału w grze.&quot;
Gdy się klika otwarcie konta to otwiera się normalnie formularz do rejestracji.
Dlatego jeśli ktoś może to nich się wypowie jak to jest faktycznie.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
W ramach odświeżenia tematu na temat tego bukmachera może ktoś się wypowie jak aktualnie jest z grą na partypoker bo teraz pod taką nazwą wystepują. Polacy mogą rejestrować się i grać? sprawdzałem regulamin i jest tam taki zapis
&quot;Potwierdzasz, że nie próbujesz uzyskać dostępu do naszych Usług ze Stanów Zjednoczonych, Polski lub jakiegokolwiek innego terytorium, na którym nielegalnym jest uczestnictwo w hazardowych grach internetowych w trakcie stawiania zakładu lub brania udziału w grze.&quot;
Gdy się klika otwarcie konta to otwiera się normalnie formularz do rejestracji.
Dlatego jeśli ktoś może to nich się wypowie jak to jest faktycznie.
Otwiera się formularz ale Polski jako kraju zamieszkania nie możesz podać bo takiej opcji nie ma. Po 01.05.2013 polakom nie można się rejestrować w firmach należących do bwinparty czyli bwin gamebookers partybets partypoker.
 
czoker 106,7K

czoker

Użytkownik
Od ponad roku dla Polaków nie ma wpłat poprzez Skrilla, ani w PartyBets, ani w Bwinie ;)
Jedynie stare konta, które regularnie (w odstępach maks do pół roku) wpłacały poprzez tą metodę, mają ją dalej na koncie
 
Do góry Bottom