>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

phising - nabrałem się

hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
uwazajcie bo krazy tez taki mail:

Jako lojalny gracz Unibet możesz skorzystać ze wspaniała oferty reload bonus! 50% do 500PLN! Już dziś dokonaj depozytu do 1000 PLN, aby cieszyć się dodatkową gotówką w wysokości 500 PLN. Aby zarejestrować się do promocji zaloguj się na

https://www.unibet.com/

i dokonaj depozytu. Po dokonaniu depozytu twój stan konta zostanie podwojony w przeciągu 24 godzin. W każdej chwili możesz zrezygnować z bonusu z ustawieniach mojego konta.


i drugi mail:

Z dniem 31 maja 2014 roku w życie wchodzi nowy regulamin korzystania z konta Unibet. Akceptacja nowego regulaminu jest warunkiem koniecznym do dalszego korzystania z konta Unibet.

Aby zaakceptować nowy regulamin zaloguj się na https://www.unibet.com/ a następnie zapoznaj się z nowym regulaminem firmy.
Brak akceptacji nowego regulaminu w przeciągu 72 godzin oznaczać będzie zablokowanie konta gracza.

Pozdrawiam. Zespół Unibet.


po czy przekierowuje na http://www.serwer1493834.home.pl/

ja dostalem te maile akurat na maila ktorego nie uzywam do zakladow wiec dla mnie sprawa oczywista.
 
mercadone 37

mercadone

Użytkownik
ja dostalem te maile akurat na maila ktorego nie uzywam do zakladow wiec dla mnie sprawa oczywista.
te maile to sprawa ciągłego wycieku z bazy danych FB, bo ja zakladalem specjalnego maila tylko na potrzeby tego forum i tez mi przychodza takie wiadomosci jak wyzej
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster

O godzinie 18 były dzisiaj wysyłane fałszywe e-maile z rzekomą promocją w Unibet. Nie posiadają grafiki, jest tylko text.
Jest to phishing, czyli próba wyzyskania loginów oraz haseł.
Proszę korzystać z klientów pocztowych, które automatycznie wyświetlają taką informacje o próbie oszustwa!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Firma Unibet pragnie poinformować swoich klientów, iż:
Na bieżąco zgłaszamy i blokujemy phishingowe domeny. Dodatkowo niech gracze zapamiętają, że Unibet ma swój template (widoczny poniżej) i jeśli dostają jakiekolwiek maile wyglądające inaczej oznacza to, że jest to oszustwo!

 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
znów wysyłają oszuści maile,w dodatku na adres mailowy który podawałem tylko i wyłącznie tu na forumku(po pierwszej aferze zmieniłem) więc znów wykradli z forumka nasz dane
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 4

kolo-olo

Użytkownik
ja juz mialem ze 3 maile takie od nich ,ale wiedzialem o co chodzi i sie nie nabralem , gralem tez goscinnie tez u kolegi , pisze ze dostal bonusa ,tez sie nie ogarnąl . LINK PRZEKIERUNKOWUJE DO INNEJ STRONY NIZ UNIBET ,chyba ze ktos nie zauwazy, to beka do kwadratu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
V 0

vevs

Użytkownik
Ja nie odbierałem takich e-mail i myślałem że jestem czujmy ale włam im się udał 2 tys w plecy i to wypłacone metodą netlet.
Dokładnie pierw sie zalogowali anulowali moją wypłatę skrill pewnie częsciej się logowali i czaili się póżniej jest wpłata metodą netlet 70 pln i wypłata kasy na ich konto.
śmieszne jest to iż mam sprawe zgłoszoną u nich i kupon który będzie na 90 % win 17 grudnia na 4 tys i prepadnie kasa.
Ale chciał bym zwrócić waszą uwagę na jedną rzecz.
Po zalogowaniu się na swoje konto w swoich ustawieniach macie wszystkie dane które supp pyta w celu weryfikacji na czacie.
Adres nazwe zamieszkanie date urodzin .
Mam pytanie czy to nie jest przesada iż nasze dane widnieją dla złodzieji w kazdym buku.
Login Hasło jak ukradną mają całą reszte i mogą zmienić wszystko co chcą i supp im pomoże bo mają dane. A efortuna nawet pesel i nr dowodu podaje po zalogowaniu .
Do czasu aż się coś nie stanie to to olewamy zawsze ????
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
No jasne że to przesada, buki mają w dupie bezpieczeństwo klienta weryfikacja to nic innego jak ograniczenie tanich cwaniaków, w takim betssonie to nawet widać wgrane dokumenty !!! oczywiście nie widzą w tym nic złego:-]
 
V 0

vevs

Użytkownik
No tak ale e-fortuna to buk polski co płaci się podatek i to powinno być już utajnione naszym prawem. Napisałem do nich z ciekawości co oni na to ale narazie cisza.
Co do mojego konta w unibet to sprawa w toku ....
 
Do góry Bottom