>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

piłka do siatkówki - mod potrzebuje rady ;'d

endriu 361

endriu

Forum VIP
witam koledzy, potrzebuję rady, jako iż u mnie w domu na wsi można powiedzieć robimy boisko, trawa już rośnie ładnie, siatkę mamy kupioną, słupki także, chodź jeszcze nie wiem z czego będą linie :-D ale największy problem to kupno piłki, nie mówię tutaj o czymś wygórowanym, po prostu piłka z jakością odstającą od bazarowej, mam na oku te 2 piłki ...
mikasa
oraz
nike
wydaje mi się że ta naja będzie bardzo fajna, gdyż jest zrobiona w dobrym stylu, czekam na te rady, może ktoś ich używa, lub poleci coś do 50zł z allegro, pozdrawiam i wiem że na pewno ktoś ma swoją opinię, bo gramy codziennie ze znajomymi, lecz na razie piłką bazarową, a na tygodniu powstanie już to boisko u mnie i będziemy grać normalnie na pełnych wymiarach :spokodfhgfh:
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Może ja się na siatkówce nie znam za bardzo ale nike na pierwszy rzut oka wygląda jak plastik :] Jakbym kupował to na 100% mikase :]
pozdROWienia ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Siatkarz ze mnie beznadziejny... ale jednak piłki potrafiłem zawsze odróżnić ;)
nike&#39;a takiego widzę pierwszy raz... ale nie spotkałem się z piłką lepszą od mikasy. Oczywiście są modele bardziej i mniej profesjonalne ale do 50 złotych to będzie najlpeszy wybór
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
lalo jaki plastik, przecież to jest softset czyli po prostu technologia bardzo przyjazna dla rąk w dotyku, taka jakby miękka, ja stawiam na naja, ale czekam na resztę ziomków z FB pewnie ktoś jeszcze się wypowie, każdą opinię wezmę pod uwagę ;]
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
hmmm mam ta Mikase, po samej cenie mozna stwirdzic ze to podrobka jednakze ja jestem z niej zadowolony, jest jeden minus, ja troche grałem nia i powpadala w jakies krzaki itp i zrobily sie na niej dosyc niegrozne jednak upierdliwe powierzchowne dziury, jesli masz zamiar grac na trawie i tak w poblizu beda jakies krzaki to zapewne pilka bedzie tam czesto wam wpadała i moze byc niemiło
Co do nike, odpuść sobie, szkoda czasu ???? .
Nie sądz ze pilki za 50zł sa jakies super jakosci ale mysle ze taka Mikasa jest warta kupna
Nie bede ci polecał niczego nowego, jesli masz takie dosyc skromne fundusze to js to najlepszy wybor
PS: widze ze daja taka pomke jaka mam w domu ????
HEHE, bierz i sie nie zastanawiaj;)
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
mikasa się charakteryzuje tym, że jest &quot;twardsza&quot;, nie wiem czemu i wiem że to dziwne ale od piłek tej firmy zawsze mnie przedramiona bolały i to nie tylko moje zdanie. nigdy nie mogliśmy dobrze &quot;wymierzyć&quot; ciśnienia w piłce aby nie grało się flakiem a ręce nie bolały.
przerzuciliśmy się na moltene, i jest elegancka. fakt, ze daliśmy za nią 120zł, ale fajnie sie gra i jest wytrzymała.
a tak w ogóle to idź do sklepu i sam zobacz, bo ilu ludzi tyle opinii.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
więc tak, po jednej stronie boiska jest asfalt bo będzie koło drogi asfaltowej &quot;wzdłuż&quot; po drugiej jest pole na którym rośnie sobie jakieś zboże ???? a ze stron z których się serwuje praktycznie niczego nie ma, z jednej zupełnie niczego bo sąsiad mieszka trochę dalej, że piłka nie doleci, a z drugiej jest mój dom i koło niego są różne krzaczki, ale także piłka raczej nie będzie w nie wpadać, czyli piłka raczej nie będzie narażona na żadne krzaki, bo boisko będzie na otwartej przestrzeni !
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
mikasa się charakteryzuje tym, że jest &quot;twardsza&quot;, nie wiem czemu i wiem że to dziwne ale od piłek tej firmy zawsze mnie przedramiona bolały i to nie tylko moje zdanie. nigdy nie mogliśmy dobrze &quot;wymierzyć&quot; ciśnienia w piłce aby nie grało się flakiem a ręce nie bolały.
przerzuciliśmy się na moltene, i jest elegancka. fakt, ze daliśmy za nią 120zł, ale fajnie sie gra i jest wytrzymała.
a tak w ogóle to idź do sklepu i sam zobacz, bo ilu ludzi tyle opinii.
wiem że ilu ludzi tyle opinii, ale każda jest cenna, a po drugie to zgadzam się co do ramion, pierwszy raz w tym roku jak zagrałem, to dałem swojemu ramieniu taki wycisk od serwowania, a normalnie serwuje bardzo dobrze, że kilka dni czuję ten wycisk, a ból był oczywiście dopiero na drugi dzień po grze, i na razie jestem na serwowaniu dołem, czyli jak baba heh, tak zwany &quot;badminton&quot; ale jak już będziemy na tym zrobionym boisku to mam zamiar serwować jak należy, oczywiście wiadomo że jeśli teraz gramy bazarową to także się przyczyniło do bólu, ale bark trzeba trenować, bo inaczej bardzo boli, i nie wychodzą serwy takie jak powinny, i przeważnie piłka leci w siatę !
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
ja jestem posiadaczem tej Nike i jestem zadowolony. ale to typowa plażówka. leciutka i przyjemna, ręce nie bolą, fajny materiał. piasek sie nie trzyma. ale na trawe, no to ciężko mi powiedzieć. niemniej jednak Nike to jedna z lepszych jaką grywam
 
P 0

pavlinho

Gość
Weż nie kupuj tego gówna nike. Gram w siatkę w klubie piłką firmy Moltena i bardzo ją sobie chwalę. Komaro dał przykład za aukcję i na takie boisko jak najbardziej. Nawet przy bardzo mocnych zagrywkach da się odebrać na palce bez bólu. A co do Mikas? Nie leżą mi, nie siedzą na ręce są za lekkie i ciężko mi zawinąć nadgarstkiem, czuję jakbym uderzał balon. I jeszcze jedno, jak chcesz mieć tą piłkę na długo to nie kupuj piłki zytej ręcznie...tymbardziej na dwór. Lepiej zapłacić over 100 niż mieć piłkę dwa tygodnie.
wiem że ilu ludzi tyle opinii, ale każda jest cenna, a po drugie to zgadzam się co do ramion, pierwszy raz w tym roku jak zagrałem, to dałem swojemu ramieniu taki wycisk od serwowania, a normalnie serwuje bardzo dobrze, że kilka dni czuję ten wycisk, a ból był oczywiście dopiero na drugi dzień po grze, i na razie jestem na serwowaniu dołem, czyli jak baba heh, tak zwany &quot;badminton&quot; ale jak już będziemy na tym zrobionym boisku to mam zamiar serwować jak należy, oczywiście wiadomo że jeśli teraz gramy bazarową to także się przyczyniło do bólu, ale bark trzeba trenować, bo inaczej bardzo boli, i nie wychodzą serwy takie jak powinny, i przeważnie piłka leci w siatę !
Rozgrzewka to podstawa...nie rozgrzejesz możesz sobie narobić tyle z barkiem że cały czas bedziesz odczuwał skutki swojej lekkomyslnosci. No i nie zagrywaj od razu z wyskoku bo nawet ja po latach trenowania potrafię przywalić w ścianę ???? Pracuj nadgarstkiem i git będzie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Mikasa, tylko mikasa :p Jestem fatalnym graczem w siatkę, ale tutaj mam wielu znajomych co się tym interesują i każdy mi napisał Mikasa, Mikasa.... :p Kilu trenuje w Gwardii Wrocław i też Mikasa, Mikasa.... :]
Więc Mikasa ????
 
P 0

pavlinho

Gość
Mikasa, tylko mikasa :p Jestem fatalnym graczem w siatkę, ale tutaj mam wielu znajomych co się tym interesują i każdy mi napisał Mikasa, Mikasa.... :p Kilu trenuje w Gwardii Wrocław i też Mikasa, Mikasa.... :]
Więc Mikasa ????
Dlatego wszyscy nienawidzą grać we Wrocławiu z Gwardią bo macie te lipne piłki. Inaczej wygląda gra Mikasą a inaczej Molteną. Gwardia też pewnie nie lubi grać w innych miastach Moltenami bo są przyzwyczajeni do Mikas.
Ale to taki mały OT :p
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
Jak najbardziej mikasa, grałem wieloma piłkami, jednak mikasa zrobiła na mnie największe wrażenie, po postu &quot;czujesz jak ścinasz&quot; ????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Weż nie kupuj tego gówna nike. Gram w siatkę w klubie piłką firmy Moltena i bardzo ją sobie chwalę. Komaro dał przykład za aukcję i na takie boisko jak najbardziej. Nawet przy bardzo mocnych zagrywkach da się odebrać na palce bez bólu. A co do Mikas? Nie leżą mi, nie siedzą na ręce są za lekkie i ciężko mi zawinąć nadgarstkiem, czuję jakbym uderzał balon. I jeszcze jedno, jak chcesz mieć tą piłkę na długo to nie kupuj piłki zytej ręcznie...tymbardziej na dwór. Lepiej zapłacić over 100 niż mieć piłkę dwa tygodnie.

Rozgrzewka to podstawa...nie rozgrzejesz możesz sobie narobić tyle z barkiem że cały czas bedziesz odczuwał skutki swojej lekkomyslnosci. No i nie zagrywaj od razu z wyskoku bo nawet ja po latach trenowania potrafię przywalić w ścianę ???? Pracuj nadgarstkiem i git będzie.
kurcze po przeczytaniu tego prawie się zawiesiłem :-D bo jest dokładnie tak jak mówisz, pierwszy dzień grania w tym sezonie, piękne serwy, i na drugi dzień ból w barku, kurcze, teraz muszę serwować od dołu, bo przy normalnym serwowaniu odczuwam ból, muszę cię prosić abyś mi powiedział jak mam się rozgrzewać do serwowania, bo na prawdę gdy bark mam sprawny i nie odczuwam bólu to serwy mam piękne jak na sprzęt którym gramy :spokodfhgfh: ???
 
A 2

areklipno

Użytkownik
Jeśli chodzi o piłkę to ta:
http://allegro.pl/item650937656_najlepsza_pilka_do_plazowki_mikasa_vls200.html
jest niezawodna. Wiem że kosztuje znacznie więcej niż zakładacie ale ona jest praktycznie nie do zdarcia (3 sezony ostrej gry i nadal żyje i ma się dobrze) - jedyna różnica - ja grałem na piachu nie na trawie ale to chyba nie zmienia za dużo. Piłka miękka - nie czujesz, że przyjmujesz..
Natomiast rozgrzewka ramion prosta: (chociaż polecałbym ogólną żeby sobie czego innego nie uszkodzić) krążenia ramion pojedynczo w przód, w tył, oburącz przód, tył , jedna ręka góra druga dól (prawa w górę lewa w dół i tak na przemian) i powinno wystarczyć. A jeśli chodzi o długość ćwiczenia to obiec całe boisko dookoła na jednym ćwiczeniu - tzn prawą ręką w przód dookoła boiska i zmiana.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Jeśli chodzi o piłkę &quot;najki&quot; to dla mnie odpada.
Piłki do siatki firmy Miksa są najlepsze, ale nie za taką cenę... mam taką tej firmy co podałeś link i odradzam! Jest ona bardzo śliska i bardzo źle się nią gra, dla mnie również ona trochę jakby za mała jest, pograłem nią kilka razy na boisku asfaltowym i już materiał zaczął zdzierać oraz jest za lekka a przy graniu na dworze, gdy będzie chociaż silniej wiało to nie ma praktycznie gry. Według mnie najlepsza będzie piłka Moltena ( http://allegro.pl/item640333939_pilka_siatkowa_molten_vp5xc_pompka_gratis.html) gram nią w szkole i bardzo dobrze mi się nią gra, dlatego polecam i myślę, że będzie bardzo dobra do gry w twoich warunkach.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom