>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Piłka Nożna Plażowa

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Portugalia - Polska - 14:15
Zdecydowani faworyci to Portugalczycy , w Polskiej federacji poważne problemy na linii drużyna narodowa reprezentacja i niestety przeczuwam że nic nie zwojujemy na tym turnieju a Portugalczycy pokażą klasę na &#39;&#39;piasku&#39;&#39;
Moje propozycje:
Win Portugal @@ 1,20 Bwin ✅
Over 7,5 @@ 1,75 Bwin ✅

Rosja - Hiszpania 15:30
Hiszpanie według nie tylko mnie głowni faworyci do wygrania turnieju , Rosjanie uważam że to zespół który w tym roku jeszcze nie pokaże nic ciekawego lecz w przyszłych latach ma spore szanse aby zaistnieć na Beach Soccerze stawiam na Hiszpanów :!: Znakomici zawodnicy znakomite indywidualności polecam każdemu aby zobaczył to spotkanie
Moje Propozycje :
Win Espanyol @@ 1,85 Bwin ✅
Więcej niż 6,5 @@ 1,70 Bwin ⛔
Francja - Szwajcaria 16:45
Bardzo ciekawie zapowiada się właśnie spotkanie Francuzów ze Szwajcarami faworyt Francja jeżeli chce zaistnieć na tym turnieju musi zaatakować i uważam że to zrobią mają kilka ciekawych postaci w zespole jeżeli stworzą kolektyw wygrają.
Moje propozycje
Win Francja @@ 1,65 Bwin ⛔

To by było na tyle Good Luck ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Włochy - Węgry over 7,5 @@ 1,85 ⛔
Włosi gospodarze turnieju murowany faworyt w tym spotkaniu Węgry najgorszy zespół o dziwo na tym turnieju ( Po dziś raczej Polska ???? ) , Uważam że spokojnie te 8 bramek padnie
ps&gt; Komentator Eurosport podał że Włochy grają u siebie jednak to było mylne... :]
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Portugalia - Węgry over 7,5 @@ 1,75 ✅ ✅
Ciekawe będzie to spotkanie Węgry niespodziewanie ograli ostatnio Włochów , Portugalia Polskę by później przegrać z Hiszpanią , Dziś Majder , Melchior , Alan i spółka rozegrają mecz z Węgrami na pewno zobaczymy wiele nerwowości w szeregach obu ekip walczyli dzielnie ale teraz przyjdzie im zmierzyć się ze sobą uważam że zobaczymy ciekawe widowisko a co za tym idzie sporo bramek.
Włochy - Polska over 6,5 @@ 1,75 ✅ ✅
Włosi którzy grają fatalnie na tych mistrzostwach zmierzą się ze słabiutką reprezentacją Polski która wiadomo jak została rozbita przez Portugalię i Rosję. Trzeba przyznać że konflikt na liniz PZPN a Federacja Polski jest widoczny , Wiadomo przyjechała reprezentacja PZPN która nie ukrywajmy gra &#39;&#39;kaszane&#39;&#39; ci którzy wywalczyli te mistrzostwa siedzą na trybunach ale to już sprawa ministerstwa sportu. Uważam że Włosi pokażą nam że potrafią w Beach soccera grać.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Już dziś odbędą się elminację do piłki nożnej plażowej.

Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy
Groups and Match Schedule:
GROUP A
A1 SPAIN
A2 CZECH REP
A3 ROMANIA
A4 LATVIA
GROUP B
B1 PORTUGAL
B2 GERMANY
B3 AUSTRIA
B4 AZERBAIJAN
GROUP C
C1 RUSSIA
C2 ENGLAND
C3 ANDORRA
C4 KAZAKHSTAN
GROUP D
D1 ITALIA
D2 UKRAINE
D3 ESTONIA
D4 BULGARIA
GROUP E
E1 FRANCE
E2 GREECE
E3 TURKEY
E4 SLOVAKIA
GROUP F
F1 SWITZERLAND
F2 HUNGARY
F3 NETHERLANDS
F4 ISRAEL
GROUP G
G1 POLAND
G2 NORWAY
G3 BELARUS
G4 BELGIUM
Sunday, June 7 (pitch)
9:00 Czech Republic x Romania (1)
9:00 Belgium x Poland (2)
10:15 Norway x Belarus (1)
10:15 Israel x Switzerland (2)
11:30 Greece x Turkey (1)
11:30 England x Andorra (2)
12:45 Hungary x Netherlands (1)
12:45 Germany x Austria (2)
14:00 Ukraine x Estonia (1)
14:00 Bulgaria x Italy (2)
15:15 Slovakia x France
16:30 Kazakhstan x Russia
17:45 Azerbaijan x Portugal
19:00 Latvia x Spain

Lunes, 8 junio
9:00 Italy x Estonia (1)
9:00 Czech Republic x Latvia (2)
10:15 Hungary x Israel (1)
10:15 England x Kazakhstan (2)
11:30 Greece x Slovakia (1)
11:30 Norway x Belgium (2)
12:45 Ukraine x Bulgaria (1)
12:45 Germany x Azerbaijan (2)
14:00 Switzerland x Netherlands (1)
14:00 Poland x Belarus (2)
15:15 France x Turkey
16:30 Russia x Andorra
17:45 Portugal x Austria
19:00 Spain x Romania
Tuesday, June 9
9:00 Poland x Norway
9:00 Andorra x Kazakhstan
10:15 Turkey x Slovakia
10:15 Swizterland x Hungary
11:30 Italy x Ukraine
11:30 Estonia x Bulgaria
12:45 Romania x Latvia
12:45 Belarus x Belgium
14:00 Russia x England
14:00 Austria x Azerbaijan
15:15 France x Greece
16:30 Portugal x Germany
17:45 Netherlands x Israel
19:00 Spain x Czech Republic
Wednesday, June 10
Rest day
As from the play-off rounds all games are played on pitch 1
Thursday, June 11
17:45 M43: B1 x Best 3º
11:30 M44: G1 x A2
15:15 M45: C1 x F2
16:30 M46: E1 x D2
14:00 M47: D1 x G2
12:45 M48: F1 x E2
10:15 M49: B2 x C2
19:00 M50: A1 x 2º Best 3º
Friday, June 12
15:15 M51: Winner 43 x Winner 44
16:30 M52: Winner 45 x Winner 46
17:45 M53: Winner 47 x Winner 48
19:00 M54: Winner 49 x Winner 50
Saturday, June 13
15:15 M55: Loser 51 x Loser 52
16:30 M56: Loser 53 x Loser 54
17:45 M57: Winner 51 x Winner 52
19:00 M58: Winner 53 x Winner 54
Domingo, 14 junio
16:30 M59: Loser 57 x Loser 58 (3º y 4º place)
17:45 M60: Winner M55 x Winner M56 (5º place)
19:00 M61: Winner M57 x Winner M58 (Final)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Niemcy - Azerbejdżan ----&gt; 1 @@ 1,60 ⛔
Bardzo wysoka linia na to spotkanie, Niemcy którzy chcą coś udowodnić na &#39;&#39;piasku&#39;&#39; mają dobrze poukładany zespół jeżeli wykorzystają swoje wszystkie atuty to reprezentacje Azerów pokonają mniej więcej ich zespół w piłce plażowej to tak jak w piłce nożnej &#39;&#39;San Marino&#39;&#39; (Azerbejdżanu) Jednak wszystko pokażę &#39;&#39;piasek&#39;&#39;
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Rosja - Andorra więcej niż 7,5 @@ 1,85 ✅
Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie słabiutkiej Andorry z mocną Rosją o której przekonaliśmy się na własnej skórze na ostatnim turnieju , dziś przyjdzie im się zmierzyć w kwalifikacjach. Uważam że Rosja zda go bardzo dobrze i spodziewam się tutaj dwucyfrowego wyniku.

Francja - Turcja over 6,5 @@ 1,85
✅
Francja która ostatnio nie radzi sobie najlepiej na piasku ma szansę przełamać się w kwalifikacjach przyjdzie im zmierzyć się z przeciętnymi Turkami którzy jak wiemy potrafią robić cuda jednak uważam że rutyna z Francji sobie poradzi i pokaże kto jest zdecydowanie lepszą ekipą.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Polska - Norwegia ---&gt; Over 6,5 1,70 / Win Poland 1,25 ✅ :plus ✅
Polska jeżeli chce się zakwalifikować na turniej musi dziś przyzwoicie zagrać i najlepiej ograć Norwegów którzy potęgą w Beach soccera nie są , Jednak jeżeli polacy zagrają jak wczoraj i dołożą trochę więcej konsekwencji przy wykańczaniu akcji powinni zwyciężyć .
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Portugalia - Estonia over 7,5 @@ 1,55 ✅
Portugalia już ostatnio miała ciężki mecz z Niemcami teraz zmierzą się z nieoczekiwanie dobrze grającą Estonią jednak uważam że Melchior i spółka pokażą klasykę którą grać potrafią ciekawą dla oka i przede wszystkim dla kibiców.
Hiszpania - Izrael więcej niż 8,5 @@ 1,85 ⛔
Hiszpania to wielkie indywidualności , jednak gdy trzeba grać zespołowo potrafią to pokazać na &#39;&#39;piasku&#39;&#39; pokazali już to nie raz w tych eliminacjach grają u siebie i uważam że stworzą spektakl w którym padnie więcej niż te 8,5 bramki.
Polska - Rumunia Over 6,5 1,60 / Win Poland 1,65 ⛔
Jeżeli Polska zagra bardzo mądrze to z Rumunią powinna wygrać , jeżeli zacznie znów chaos i wykopywanie piłki przegrają cięzki mecz do wytypowania jednak wierze w nasze &#39;&#39;Orły&#39;&#39; że nie przyniosą nam wstydu.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Portugalia - Rumunia ---&gt; Over 7,5 1,80 ✅
Portugalia pokazała z Estonią jakim mocnym zespołem jest na piasku, Madjer , Mechlior , Alan i spółka dokonała &#39;&#39;zniszczenia&#39;&#39; teraz stanie przed nimi zespół Rumunii który grał z Polską skutek znamy wygrana Rumunów po ciężkiej walce i dogrywce jednak Portugalia gra o niebo lepiej niż Polska która wczoraj nie błyszczała , uważam że możemy spodziewać się overa w tym spotkaniu.
Włochy - Szwajcaria -----&gt; 1 @@ 2,05 ⛔
Włochy mają znakomitego Paolo Palmacciego który potrafi sam wygrywać ciężkie mecze jednak gdy jemu nie idzie całemu zespołowi także się nie wiedzie najlepiej, W pomocy gra niezawodny Roberto Pasquali który dysponuje znakomitym , silnym i celnym strzałem z daleka. Jeżeli włosi zagrają na swoim naturalnym poziomie o wynik jestem spokojny.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Rosja - Hiszpania ----&gt; 2 @@ 2,08 ⛔
Zdecydowanie Hiszpanie grają na własnym terenie , i są faworytem tej konfrontacji. Rosja gra znakomicie na tym turnieju jednak wiadomo Hiszpania ma kilku znakomitych zawodników popularny Amaral który jeżeli ma dzień jest nie do zatrzymania. Jeżeli dziś cały zespół zagra znakomicie spodziewam się tutaj zwycięstwa Hiszpanii której te zwycięstwo zdecydowanie będzie się należeć.
Portugalia - Szwajcaria --------&gt; over 6,5 ✅
Spotkanie dwóch drużyn które grają ofensywnie i strzelają mase bramek , linia jaką wystawił bukmacher na to spotkanie jest zdecydowanie zaniżona i uważam że over 6,5 jest tutaj bardzo możliwy typuje zdecydowanie over.
 
Baqu 751,6K

Baqu

Forum VIP
Hiszpania po dramatycznym spotkaniu pokonała w finale Rosję i wygrała turniej Castellon. Gospodarze imprezy wygrali dopiero po serii rzutów karnych, na uwage zasługuje fakt, iz bramkarz Hiszpanii obronił aż trzy rzuty karne i za każdym razem sędzia główny nakazywał je powtórzyć... na szczęście po jednym z uderzeń zawodnika rosyjskiego pilka otarła się o poprzeczkę i wyleciała poza bramkę co zapewnilo capitanowi Amarelle i jego drużynie pełnię szczęścia.



w meczu o trzecie miejsce niespodziankę sprawiła Szwajcaria, która cały turniej grała fenomenalnie, pokonując faworytów Portugalię, obie drużyny również zakwalifikowały się dzięki tym miejscom do MŚ ktore odbędą się w Dubaju.



Najbardziej zatroskaną minę w ostatnim dniu turnieju miał Eric Cantona - selekcjoner reprezentacji Francji. Jego ekipa przegrała w meczu o piąte miejsce z Włochami, dzięki czemu piłkarze pod wodzą genialnego napastnika Pasquale Carotenuto awansowali do MŚ.

16:30 M59: Portugal 6 x 8 Switzerland (3th and 4th place)
17:45 M60: France 2 x 4 Italy M56 (5th place)
19:00 M61: Russia (12)4 x 4(13) Spain (Final)




chciałem pogratulować doberman90 dobrych typów w temacie i &quot;do zobaczenia&quot; w kolejnym turnieju lub już &quot;w Dubaju&quot;



p.s.
Ci, którzy oglądają piłkę nożną plażową wiedzą, że w przerwach meczu jest też co oglądać... ;)



 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wracamy ;)

El Salvador - Hiszpania ---&gt; Over 9,5 @@ 1,85 Bwin 5/10 ✅
El Salvador gra bardzo słabo na plaży , Przyjdzie im zmierzyć się ze znakomitą reprezentacją Hiszpanii obserwowałem ostatni mecz Hiszpanów i muszę przyznać że spodziewam się gradu bramek jak dziś w spotkaniu Brazylii , Kurs godny uwagi i robiący wrażenie , Widać Amaral jest w dość dobrej formie. Spokojnie można dołożyć że Hiszpanie wygrają różnicą 4,5 bramki po kursie 1,90 w BWin.
Wyspy Salomona - Zjednoczone Emiraty Arabskie - 2 @@ 1,40 Bwin 6/10 ✅

Goście z Emiratów Arabskich zrobili na mnie wielkie wrażenie w swoim ostatnim meczu potrafili nawiązać walkę z dużo lepszymi zespołami kurs godny uwagi Wyspy Salomona niczego wielkiego na &#39;&#39;piachu&#39;&#39; nie grają.
Kostaryka - Argentyna --&gt; Over 6,5 @@ 1,95 ⛔
Zagrają ze sobą dwie ofensywne drużyny jedno jest pewne zobaczymy znakomite widowisko w skład którego wchodzi dużo bramek ich defensywy nie prezentują się najlepiej dlatego typuje tutaj over 6,5 gola.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Wracamy ;)


El Salvador - Hiszpania ---&gt; Over 9,5 @@ 1,85 Bwin 5/10

El Salvador gra bardzo słabo na plaży , Przyjdzie im zmierzyć się ze znakomitą reprezentacją Hiszpanii obserwowałem ostatni mecz Hiszpanów i muszę przyznać że spodziewam się gradu bramek jak dziś w spotkaniu Brazylii , Kurs godny uwagi i robiący wrażenie , Widać Amaral jest w dość dobrej formie. Spokojnie można dołożyć że Hiszpanie wygrają różnicą 4,5 bramki po kursie 1,90 w BWin.

Wyspy Salomona - Zjednoczone Emiraty Arabskie - 2 @@ 1,40 Bwin 6/10

Goście z Emiratów Arabskich zrobili na mnie wielkie wrażenie w swoim ostatnim meczu potrafili nawiązać walkę z dużo lepszymi zespołami kurs godny uwagi Wyspy Salomona niczego wielkiego na &#39;&#39;piachu&#39;&#39; nie grają.

Kostaryka - Argentyna --&gt; Over 6,5 @@ 1,95

Zagrają ze sobą dwie ofensywne drużyny jedno jest pewne zobaczymy znakomite widowisko w skład którego wchodzi dużo bramek ich defensywy nie prezentują się najlepiej dlatego typuje tutaj over 6,5 gola.

Amaral dzis nie gral to nie wiem jakim cudem zobaczyles ze jest w niezlej formie, Hiszpanie dzis zagrali przecietnie, widac bylo ze czesto brakuje koncepcji wlasnie przez brak kapitana a zarazem najlepszego pilkaraza tej druzyny.

Wyspy Salomona pokonaly dzis ceniona na &#39;piachu&#39; reprezentacje Urugwaju.

Co do trzeciego meczu logicznym jest wniosek ze skoro buki wystawily linie u/o 6,5 (jedna z nizszych lini w BS) to nie sa to bardzo ofesywne druzyny.

p. s.
Widze ze musze napisac sprostowanie. Nigdzie nie napisalem o slabych typach a pokazalem jedynie slabosc &quot;analiz&quot; i ja jesli cos komentuje to mam ku temu podstawy wiec ogladalem wszystkie mecze pierwszego dnia turnieju w przeciwienstwie do Ciebie. Chociaz szczerze mowiac spodziewalem sie tekstu o &#39;zamknieciu ust&#39; lub podobnego.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Cygerio z tym Amaralem to faktycznie pomyliłem się wczoraj na piachu nie widziałem a na stacji Eurosport 2 musiał się komentator pomylić wymienił jego nazwisko więc wielki ✅ za czujność , Ja uważam że Wyspy Salomona to nie jest jakiś dobry zespół więc zobaczymy , A Argentyna nie jest ofensywnym zespołeM :&gt; ? To ty chyba meczu nie widziałeś.
 
draco09 0

draco09

Użytkownik
Spotkanie: Zjednoczone Emiraty Arabskie – Urugwaj
Typ: 1
Kurs: 2,40 =&gt; Bet-at-home

Przed nami ostatnia, decydująca kolejka meczy grupowych w MŚ w piłce plażowej. Jednym z najciekawszych spotkań jest drugie spotkanie w grupie A pomiędzy gospodarzami ZEA i Urugwajem. Sytuacja w grupie nie jest skąp likowana – każdy ma po trzy punkty oraz szanse na awans do kolejnej rundy. W drugim meczu Portugalia zmierzy się z debiutantem Wyspami Salomona i wydaje się, że odniesie pewne zwycięstwo – chodź ich forma odbiega od normy nie powinni mieć problemu z jedną z najsłabszych ekip w tym turnieju.
O drugie miejsce premiowane awansem powalczą ZEA i Urugwaj. W pierwszym momencie faworytem wydaje się być Urugwaj, który już kilka razy występował w tej imprezie. Niestety nie widać u nich stabilnej formy, i tak w pierwszym meczu sprawili wielką niespodziankę przegrywając z Wyspami Salomona a dzień później ograli jednego z faworytów do medalu - Portugalię. Ciężko określić rozkład sił w tej grupie bo nie wiadomo czy zaskakujące wyniki są zwykłymi wpadkami czy miernikiem aktualnej formy. Z pośród wszystkich zespołów w tej grupie najstabilniejszą formę prezentują właśnie gospodarze. W pierwszym meczu przez długi czas prowadzili sensacyjnie z Portugalią, ale głupio przegrać w końcówce. Widać było brak doświadczenia ale poza tym pokazali wielką siłę w ataku i skuteczność a ich gra w pierwszych dwóch tercjach wyglądała naprawdę bardzo dobrze. Kolejny mecz już nie pozostawił złudzeń, że ZEA naprawdę dobrze przygotowały się do turnieju i wygrali 7-1 z W. Salomona. Ich siła fizyczna (kapitan B.S. i kilku innych pewnie jadą na sterydach :p) w połączeniu z niezłą techniką i organizacją gry związały się świetnie i owocują ładnymi bramkami. Moim zdaniem w spotkaniu decydującym o awansie zdominują drużynę z Urugwaju i przejdą dalej. Nie przewiduje kanonady strzeleckiej bo Urugwaj całkiem nieźle broni, ale skromne zwycięstwo ZEA jak najbardziej w ich zasięgu.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zabrakło jednej bramki i byłoby 3/3 jednak 2/3 robi spore wrażenie i pozwala zamknąć usta tym którzy narzekali na typy.... ????

A na dzisiaj 2 takie typy sorry ze bez analiz ale do pracy lece :]
Japonia - El Salvador Over 6,5 @@ 1,80 ✅ ✅ ✅
Hiszpania - Wybrzeże Kości Słoniowej over 7,5 @@ 1,70 ✅ ✅ ✅
 
zbylo04 0

zbylo04

Użytkownik
Na na dziś proponuje dwa typy:
Rosja-Argentyna under 7,5 ✅ wynik: 3-3
kurs 1,75
Na początku chciałem zagrać X2 po kursie 1,98 ponieważ Rosjanie maja już pewny awans ale kiedy zobaczyłem z kim prawdopodobnie przyszłoby im grać w następnej rundzie (chodzi o Brazylie) od razu odpuściłem ten typ. Rosji wystarczy w tym meczu remis w regulaminowym czasie gry a później w dogrywce mogą nawet przegrać, ponieważ w tej chwili maja 6 punktów natomiast Argentyna 3 punkty. Za wygrany mecz po dogrywce otrzymuje się 2 punkty więc sytuacja wtedy wyglądać będzie tak:
Rosja 6 pkt. Argentyna 5 pkt. co daje Rosji pierwsze miejsce w grupie. Kiedy Rosja przegrała by mecz z Argentyną w regulaminowym czasie o pierwszym miejscu decydował by bilans bramek (jeśli się nie mylę) a to będzie zależeć od wielkości porażki. Teraz przejdźmy do samego typu na under 7,5. Jestem przekonany, że Rosjanie w tym meczu więcej uwagi poświęca obronie niż atakowi ponieważ będzie im zależało aby tego meczu nie przegrać. Dotychczasowe wyniki Rosji w tej grupie to wygrane 5-1 z Costa Rica i 3-1 z Włochami czyli dwa undery.
Włochy(-2,5 gola)-Costa Rica 1 ⛔ wynik 3-1
kurs 1,72 (po takim zagrałem rano teraz jest już 1,55)
Ta sama grupa co mecz powyżej. Włosi maja tylko 2 punkty za zwycięstwo po dogrywce z Argentyną 3-2. Jeśli chcą awansować do następnej rundy muszą liczyć na porażkę Argentyny lub przy ewentualnej wygranej Argentyny po podgrywce z Rosją muszą wygrać bardzo wysoko z Costa Rica, żeby mieć lepszy bilans bramkowy od Argentyny. Oba mecze będą rozgrywane o tej samej godzinie więc Włosi będą dążyć do tego żeby jak najwyżej wygrać swój mecz ponieważ nie będą znać wyniku Argentyny.

Pierwszy mecz dokładnie tak jak przewidywałem. Natomiast w drugim meczu Włosi bardzo słabo i zabrakło jednej bramki. W tej chwili trwa dogrywka w meczu Rosja-Argentyna i mam nadzieje, że Argentyna wygra i Włosi odpadną:jezora:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Japonia - Portugalia over 7,5 @@ 1,90 Bwin
Japonia i Portugalia lubią grać piłką , przeszły fazę grupową. Portugalia ma za sobą spore doświadczenie Madjer który już od kilku lat gra na &#39;&#39;piasku&#39;&#39; , Belchior czy dobrze grający Alan. Japonia natomiast potrafi zaskoczyć jak udało się to zrobić w spotkaniu z Hiszpanią w którym znakomicie grali. Z El Salvadorem pokazali swój popis strzelecki wbijając rywalom 7bramek , uważam że Over 7,5 powinien być spokojnie pokryty.

Rosja - Szwajcaria over 7,5 @@ 2,35 Bwin
Tutaj bardzo ryzykowny typ obie drużyny zbyt wielu bramek nie strzelają jednak uważam że dziś w tym spotkaniu także zobaczymy festiwal strzelecki. Rosja znakomicie grała w spotkaniu np. z Włochami czy nawet Argentyną. Szwajcarzy grają bardzo słabo w defensywie co bezlitośnie wykorzystywali ich rywal Bahrajn który strzelił im 5 bramek czy Brazylijczycy strzelając 4 , Co prawa Brazylia jest mistrzem na piachu w graniu ale gdyby nie szczęście z &#39;&#39;nieba&#39;&#39; słupki itd. mogło się skończyć bardziej tragicznie.

Postaram się opisać jeszcze mecz Hiszpanii popołudniu.
 
Do góry Bottom