>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Piłka Nożna Plażowa

prof 8,8K

prof

Użytkownik
Rosja - Szwajcaria 1 @ 1.65 Betsson
Rosja w ostatnich latach poczynila znaczy progres w swojej grze.Coraz to lepsze wyniki osiagaja Reprezentaci tego Kraju.Sa to ich 3 Mistrzostwa i widac ze pilkarze nabrali sporego doswiadczenia na poprzednich imprezach co przeklada to sie na ich lepsza gre.Za 1 razem niewyszli z grupy.2 Mistrzostwa i wyjscie z grupy z 2 miejsca i koniec na cwiercfinale(porazka z Brazlia jesli dobrze pamietam).Teraz 1 miejsce w grupie i nadrodze stoi Szwajcaria wiec rywal ktory traci sporo bramek i czesto gubi sie w obronie.Rosja tworzy sobie mnostwo sytuacji wiec jesli odrazu beda skuteczni to o wynik sie nie boje.Ekipa prawie ta sama i Zborna to naprawde Solidna Druzyna ciezka do przejscia
Portugalia - Japonia
Zgadzam sie z Dobermanem.Over 7.5 to raczej pewny typ
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Brazylia - Szwajcaria 10:5
Szwajcaria +2.5g @ 1.70
betway
3j
Szwajcaria @ 6.50
betway
0.50j
Finał MŚ w piłce plażowej który dopiero drugi raz jest rozgrywany poza Copacabaną, a czwarty raz pod egidą FIFA. Brazylia jedynie na 12 imprez nie zdobyła tylko dwa razy tytułu Mistrza Świata było to w &#39;01 i &#39;05 więc widać gołym okiem potęgę chłopców z Rio, gdzie Szwajcaria wygrała raz Puchar Europy w &#39;07 i wtedy debiut miał Dejan Stanković gdzie w kolejnych latach Szwajcarzy meldowali się w finale tego turnieju. Może nie każdy zauważył rok temu czy teraz bo wcześniej na forum nie istniałem, że bardzo lubię BS&#39;a gdzie ten rynek sportowy u buków istnieje może maksymalnie z 4-5 lat więc rynek jest bardzo młody i kursy czasami zaskakują niedokładnością, a ten rok jest totalnie zaniedbany przez buków ponieważ poziom pomiędzy krajami coraz bardziej się spłaszcza, widać już kraje z finezją jak Brazylia, Portugalia, Hiszpania czyli te kraje co zawsze ale w tym sezonie i Listopad im nie pasuję ponieważ zawsze MŚ rozgrywane były w wakacje i można zauważyć drużyny które totalnie nie pasują na piasek jak Rosja które graja jak na hali, ekipy które nie tylko grają dobrze na piasku ale posiadają jakąś taktykę jak Argentyna, Włochy, Szwajcaria czy Urugwaj. Wczorajszy wynik Brazylii nie straszy ponieważ Portugalia po prostu nie istniała, a i Brazylia pokazuję inną piłkę czyli jeśli zdobywa 2-3 bramki przewagi już nie grają i trzymają wynik gdzie przynajmniej rok temu tego nie było, Szwajcarzy to poukładany zespół bardzo dobra defensywa czyli trójka w obronie i kąśliwy Stanković na ataku, dobry pressing i oczywiście tacy piłkarze jak Schirinzi grający trener, Meier, Mo, Spaccarotella i Leu to zawodnicy bardzo wyważeni gdzie jeśli Stanković nie strzela potrafią zrobić to oni, gdzie wczorajszy Urugwaj ma bardzo dobrą defensywę ale z pomysłem na atak jest gorzej, dzisiaj myślę że jeśli Szwajcaria nie będzie podpalona finałem i będzie grać jak do tej pory może pokusić się o jakąś niespodziankę, gdzie w grupie zagrała bardzo dobrze i przegrała tylko 2:4 gdzie Schirinzi może wymyślił coś więcej na dzisiejsze spotkanie.
 
mathma 0

mathma

Użytkownik
Euro Beach Soccer League
Dziś odbędą się spotkania piłki nożnej plażowej. Przed nami trzy mecze.
Hiszpania - Polska
Rosja - Francja
Włochy - Węgry
Z tych spotkań, postanowiłem obstawić dwa.
Hiszpania - Polska @1,20 ✅
Rosja - Francja @1,40 ✅
Hiszpanie na pisaku spisują się znakomicie. Jak wiadomo są doskonałymi technikami. Polacy zagrali w tym parę meczy. Niestety nasi trzymają się do połowy. Później jest pogrom. Rosjanie mają kondycję nie do zdarcia. W tamtym roku grali bardzo dobrze, stwarzając problemy Brazylii i właśnie Hiszpanii. Po piasku biegają bez zmęczenia oraz walczą do końca. Myślę, że to powinno wystarczyć na francuzów.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Rosja - Francja @1,40 ✅ ✅
Włochy - Węgry 1 @@ 1,30 ✅ ✅

Dubel dwóch faworytów Rosja ostatnio u siebie na piasku w Moskwie grała wyśmienicie tutaj na pewno będzie chciała się pokazać jak ważny to dla nich turniej nikt tutaj raczej nie musi mówić. Włochy wiele indywidualności jak w każde piłkarskiej doświadczony zespół jednak ciągle głodny sukcesu ze słabiutkimi Węgrami powinni bez problemowo sobie poradzić.
Polska jak na razie przegrywa 8:2 a gdzie tam kolejna tercja.... Nasi grali dwa razy wychodzili na prowadzenie żeby przegrywać aż tyle ale cóż.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Portugalia - Szwajcaria ⛔ 5:6
Włochy - Francja ✅ 4:2
AKO @ 2.88
bwin
Jeśli się nie mylę przedostatni turniej European League przed superfinałem i jak narazie Portugalia i Włochy muszą dalej szukać punktów do wejścia do tego turnieju. Portugalia z bramkostrzelnym bramkarzem i diamentem Belchiorem, Madjerem i Alanem to najlepszy kraj na świecie ale jeśli trafia na Brazylię jest po nich. Szwajcaria świetni rzemieślnicy i poukładani defensywnie z Dejanem Stankovićiem w ataku jeśli Portugalia zatrzyma dzisiaj tego zawodnika jestem spokojny o wynik. Włosi narazie gra słaba jest to progres w dół jak reprezentacja Francji ale jeszcze nie są na takim dnie jak Le Blues i dzisiaj powinni swoim cwaniactwem jak, grą na tej bardzo obficie podlewanym piasku i u siebie powinni zainkasować trzy punkty i wyprzedzić w poczekalnie do superfinału ekipę naszej reprezentacji.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
AKO @ 2.46 8/10

Rumunia - Andora @ 1.30 ✅ 8:2
Polska - Mołdawia @ 1.16 ⛔ 1:2 SO
Rosja - Słowacja @ 1.05 ✅ 11:2
Szwajcaria - Białoruś @ 1.15 ✅ 7:3
Portugalia - Izrael @ 1.03 ✅ 7:3
Hiszpania - Bułgaria @ 1.05 ✅ 7:0
Włochy - Turcja @ 1.25 ✅ 2:1

Już jutro samiuśkiego rana odbędą się kwalifikację do MŚ w BS&#39;ie w 2011 r. w Rzymie liczę tutaj na parę dni plonów, zweryfikuję to piaski w Bibione.

Rumunia - Andora

Rumunia w tym sezonie to ekipa na TOP10 na piłce plażowej dosyć widoczna jest mentalność danego kraju bardziej niż na trawiastych boiskach. Rumunia rok temu w kwalifikacjach wyeliminowali naszych zawodników i jeśli pamiętam odpadli w ćwierćfinałach kwalifikacji w tym sezonie w rankingu Ligi Europejskiej Rumunia ciągle walczy o awansu do Portugalii. Andora ten kraj znam najbardziej z corocznych podarunków Hiszpanii 12pkt w eurowizji, innym kojarzyć się może z krajem z dostępem do morza lecz takiego czegoś to państwo nie ma. Co do drużyny jest w drugiej lidze BS&#39;a i będzie walczyć niedługo o awans do ścisłej czołówki lecz to strasznie daleko i niewykonalna droga jak na moje oko jak i w tym sezonie nie rozegrali jeszcze oficjalnego spotkania pod egidą BSWW.

Polska - Mołdawia

No i nasi grupa jest po prostu do totalnego rozmontowania Mołdawia nie wiem czy to nie jest ich pierwszy sezon w BS&#39;ie bo z poprzednich lat totalnie ich nie kojarzę, liczę na Polaków bo wreszcie widać jakieś zgranie Ziober, Saganowski, Fiszkemut to nieźli napastnicy i powinni rozprawić się spokojnie z ekipą z Mołdawii, a bardzo liczę na naszą reprezentację bo pierwsze miejsce w grupie może dać trochę lepszą drogę do kwalifikacji do MŚ 11&#39;

Rosja - Słowacja

Rosja kraj który zaczynał grać w BS&#39;a tak jak na hali robili wymiany dołem, teraz jest coraz lepiej i widać więcej brazyliany. Słowacja też jakoś świeża, przypomnę że w tym sezonie jest rekord zgłoszonych krajów do kwalifikacji Europejskiej w tych nowicjuszach widzę właśnie naszych sąsiadów którzy też nie rozegrali żadnego spotkania pod egidą światowej federacji piłki plażowej.

Szwajcaria - Białoruś

Taktyka, Stanković, świetna gra kombinacyjna powinna pokazać miejsce w szyku Białorusi która jest drugoligowcem gry na piasku i więcej tutaj nie będę dodawał.

Portugalia - Izrael

Brazylia Europy czy to na trawniku czy na plaży to określenie działa i nawet jeśli wyjdą jutro bez Madjera, Belchiora, Alana czy bramkostrzelnego bramkarza Graca to powinni pokonać Izrael który jest jednym z lepszych drugoligowców lecz z kim jak z kim ale takich rywali nie powinni się bać zawodnicy którzy co MŚ są brani pod uwagę w końcowym triumfie.

Hiszpania - Bułgaria

Hiszpania w tym roku bardzo spokojnie, wygrany turniej w Marsylii i w finale pokonana Polska i nic poza tym. Rok temu to właśnie Hiszpania wygrała kwalifikację w Castellónie i na pewno w tym będą chcieli powtórzyć ten wynik. Bułgaria w świecie BS&#39;a istnieje lecz jednak najczęściej przyjeżdża tylko na kwalifikację do MŚ i na tym ich kariera się kończy.

Włochy - Turcja

Gospodarze turnieju kwalifikacyjnego jak i przyszłorocznych MŚ. W tym sezonie dużo gier lecz gra słaba i klimat w drużynie podchodzi pod kolesiostwo gdzie stara gwardia sobie gra, a trener Maldini tylko to ogląda i strasznie się emocjonuję. Na pewno dużo osób zastanawia się dlaczego taku kurs, ano dlatego że Włosi obojętnie co tutaj zrobią jako gospodarz mają awans w kieszeni, ale nie sądzę by tutaj Makaroniarze po prostu zagrali dwa mecze i czekali już tylko na finał Ligi Europejskiej to będzie za długa przerwa i takie cwaniaki jak Pasquali, Leghissa czy paru innych na pewno są głodni piłki i powinni odprawić Turcję co prawie automatycznie w grupie trzyzespołowej daję awans dalej.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Polska - Mołdawia over 7,5 @@ 1,85
Proponuję również do meczu Polski dorzucić over Mołdawia to tak jak w piłce nożnej San Marino więc nasi powinni pokazać festiwal strzelecki.

Mam nadzieje że niezawodny Bodzio pokaże się z najlepszej formy strzeleckiej.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Najlepiej chyba śledzić livebetting na bet365. Dają prawie każdy mecz. Poza tym sporo meczów daje bwin i tobet.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
a więc już jutro kolejny dzień zmagań Beach Soccerowych , świetna oferta i świetne mecze ???? , póki co przedstawię ofertę z Bwin , bo najlepszy buk do BS czyli Fonbet jeszcze jej nie wystawił.
1# 10:15
Rumunia - Estonia
Bardzo ciekawy i zarazem bardzo ciężki mecz do typowania czeka nas na początku jutrzejszego dnia.Czemu ciężki ? dlatego że spotykają się ze sobą dwie bardzo ciekawe reprezentacje, Rumuni są jednak faworytem i mimo bardzo fajnej i ciekawej gry Estonii na tym turnieju trudno się z tym nie zgodzić , o piłkarzach z Rumuni pisał już trochę @ Hell , zrobili oni bardzo duże postępy, podczas tego turnieju pewne 1 miejsce w swojej grupie gdzie wygrali i wyprzedzili bezpośrednio świetnych piłkarzy z Rosji. Co do Estonii to bardzo pozytywne zaskoczenie i to ich awans kosztem równie dobrego Izreala który mimo gorszego bilansu bramkowego znalazł się na 3 miejscu. Oprócz pierwszego przegranego meczu z Anglikami 1-0 gdzie właściwie nie działo się nic godnego uwagi to warto zwrócić na dwa następne mecze które już miałem okazję oglądać , kapitalny mecz jak na ich umiejętności z Portugalią , sprawili Belchiorowi i spółce sporo problemów i co najważniejsze ostatni wygrany mecz 6-3 z Izraelem i awans do następnej rundy. W jutrzejszym meczu jak dla mnie najlepszym co można typować jest over 8.5. Linia ustawiona dość nisko , spotykają się dwie ciekawe drużyny , co powoduje że powinniśmy obejrzeć bardzo ciekawy mecz ze wskazaniem na Rumunię.
Typ : over 8.5 @ 1.85 || 6/10 Bwin
2# 11:30
Ukraina - Holandia
Od razu napiszę że typ bardziej na przeczucie, obie drużyny na tym Turnieju strzelały bardzo dużo i powinny postrzelać też jutro w meczu między sobą.
Typ : over 8.5 @ 1.85 || 4/10 Bwin
3# 12:45
Węgry - Grecja
Gdy zobaczyłem kursy na to spotkanie byłem w szoku.Dla mnie kurs na Grecję jest kursem z kosmosu. @ 2.20 na ich wygraną . Póki co Grecy zaskoczyli mnie na tym turnieju bardzo pozytywnie , dwie wygrane z Holandią i Bułgarią i co najważniejsze kapitalny mecz z Hiszpanami , którym sprawili bardzo wiele problemów by ostatecznie przegrać 6-5. Węgrzy ? jak to Węgrzy coś tam pograli ale bez rewelacji. Mecz który naprawdę im wyszedł to mecz z Ukrainą , jak było wczoraj w meczu ze Szwajcarią wie każdy zainteresowany. Nie mówię że Grecja odstaję jakoś poziomem od Węgrów ale na tym turnieju jest jak dla mnie po prostu lepsza i to ona powinna awansować dalej, a po takim kursie na pewno warto zagrać , nawet za niewielką stawkę.
Typ : Grecja @ 2.20 || 3/10 Bwin
Typ : over 8.5 || 3/10 Bwin
4# 14:00
Szwajcaria - Francja
Kolejnym bardzo ciekawy meczem jest spotkanie Helwetów z reprezentacją trójkolorowych. Faworyt w tym meczu może i jest tylko jeden i jest to Szwajcaria , liczyłem na jakieś @ 1.30 a Bwin daje @ 1.55 bo już spadło z 1.60 i trzeba z tego skorzystać. Francja od dłuższego czasu boryka się ze sporymi problemami jeśli chodzi o BS , i nie jest to już ta reprezentacja co kiedyś , gdzie byli nawet wicemistrzami świata. Obecnie jak sama francuska federacja BS zauważyła zle się dzieje i robi wszystko by to zmienić ale jak wiemy drużyny nie można zbudować w kilka tygodni , poprzednie turnieje pokazały gdzie obecnie znajduję się Francja , przegrywała praktycznie wszystko , jak chyba @ Hell zauważył Francja na tym turnieju gra dobrze ale gra dobrze dlatego że gra z &quot;drugą&quot; ligą Beach Soccera. I takie wyniki jak wygrana 5-1 z Kazachstanem , 10-8 z Azerbejdżanem i 11-2 z Czechami nie mogę budzić strachu u rywali. Jedyne za co mogę ja osobiście na tym turnieju pochwalić trójkolorowych to za wygraną 10-8 z naprawdę dobrą reprezentacją Azerbejdżanu. Co do Szwajcarii to bardzo mocna od kilku sezonów ekipa , stały uczestnik większych turniejów. Największa gwiazda Stankovic jutro bez problemu powinien poprowadzić Szwajcarów do pewnej wygranej.
Typ : Szwajcaria @ 1.55 || 7/10 Bwin
Typ : Szwajcaria -1.5 @ 2.10 || 3/10 Bwin
5# 15:15
Portugalia - Azerbejdżan
Kolejne bardzo ciekawe spotkanie , ciekawe z kilku względów. Miałem okazję oglądać mecze Portugalczyków i nie grali oni na swoim poziomie tak jak powinni , co prawda wygrali wszystkie mecze ale nie z jakąś wielką przewagą. Wygrana 4 golami z Izraelem i 3 z Estonią i Anglią , a potęgami te drużyny w BS jak wszyscy wiedzą nie są , czy odpuszczanie i wygrywanie meczy jak najmniejszym nakładem sił ? być może , ale nie zmienia to faktu że jutro przeciwko Azerbejdżanowi tak łatwo jak przeciwko Anglii czy Estonii mieć nie będą , Azerowie już niejednokrotnie pokazywali że w piłkę plażową grać potrafią , stąd też awans do następnej rundy. Awansu raczej nie wywalczą ale coś na pewno ugrają ;)
Typ : Azerbejdżan +3.5 @ 1.85 || 2/10 Fonbet
Typ : over 9.5 @ 1.85 || 2/10 Bwin
6# 16:30
Rosja - Turcja
Rosja jak każdy wie to jedna z najlepszych drużyn BS , dwa bardzo przekonywujące wygrane 11-1 z Andorą i 11-1 ze Słowacją na prawdę mogą robić wrażenie , mimo tego że ich rywale to jakaś 3 liga jeśli chodzi o BS. Turcja była w 3 osobowej grupie z gospodarzami turnieju i awansowali przede wszystkim dzięki fatalnej postawie niemców. Jutro Rosjanie nie powinni mieć zupełnie najmniejszych problemów z pokonaniem słabej reprezentacji Turcji , w grę wchodzi wygrana najmniej z 5-6 golami zapasu i pewny awans do następnej rundy.
Typ : Rosja -3.5 @ 1.85 || 6/10 Bwin
Typ : over 9.5 @ 1.85 || 1.5/10 Bwin
7# 17:45
Włochy - Polska
z naszego punktu widzenia jest to jutro najważniejszy mecz i nie można przejść obok niego obojętnie z kilku powodów. Przede wszystkim z powodu kursu jaki oferują nam bukmacherzy na wygraną Polski , @ 4.75 i jak z tego nie skorzystać ? Polska reprezentacja w BS jest naprawdę dobra i jutro ma znakomitą okazję to udowodnić , grają z gospodarzami turnieju , którzy nie są wcale w najwyższej formie , do tego dochodzi fakt że Włosi mają już zagwarantowany awans , podsumowując to wszystko po prostu nie można nie zagrać naszej reprezentacji po tak bajecznym kursie jaki oferują nam bukmacherzy ???? , Włosi nie muszą nic a dla Polski jest to znakomita okazja by to wykorzystać ????
Typ : Polska @ 4.75 || 4/10 Bwin , Fonbet i Interwetten.
Typ : Polska awans @ 3.30 || 4/10 Fonbet
8# 19:00
Hiszpania - Mołdawia
Na koniec przed dniami świetny mecz. Hiszpanie co prawda może bez formy , może i zle ale Hiszpania to zawsze Hiszpania , najlepszym na to przykładem jest wczorajszy mecz z Grekami . Przez 3/4 meczu byli poza Mistrzostwami Świata , by ostatecznie wygrać 6-5 , tym meczem pokazali klasę i wiele udowodnili , Mołdawia ? 3 liga Beach Soccerowa jak nie dalej ???? , co prawda niby coś dobrze grali w tych eliminacjach ale na Hiszpanów po prostu nie ma prawa to wystarczyć . Espana na bank zagra jutro na 100% możliwości i udowodnią że Hiszpania to zawsze Hiszpania ???? , w grę wchodzi tylko bardzo wysoka wygrana a handi ustawione bardzo nisko.
Typ : Hiszpania 3.5 @ 1.95 || 5/10 Bwin
Typ : over 8.5 @ 1.68 || 4/10
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Sorki ze bez żadnej analizy - ale Polacy mają pecha - wpadli na włochów Może włosi coś odpuszczą bo już i tak zagrają na mistrzostwach i Polska ich ogra.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
dobra wszystko w jednym miejscu , to by było na tyle , i przepraszam że tak chaotycznie ;)
a więc już jutro kolejny dzień zmagań Beach Soccerowych , świetna oferta i świetne mecze ???? , póki co przedstawię ofertę z Bwin , bo najlepszy buk do BS czyli Fonbet jeszcze jej nie wystawił.
1# 10:15
Rumunia - Estonia
Bardzo ciekawy i zarazem bardzo ciężki mecz do typowania czeka nas na początku jutrzejszego dnia.Czemu ciężki ? dlatego że spotykają się ze sobą dwie bardzo ciekawe reprezentacje, Rumuni są jednak faworytem i mimo bardzo fajnej i ciekawej gry Estonii na tym turnieju trudno się z tym nie zgodzić , o piłkarzach z Rumuni pisał już trochę @ Hell , zrobili oni bardzo duże postępy, podczas tego turnieju pewne 1 miejsce w swojej grupie gdzie wygrali i wyprzedzili bezpośrednio świetnych piłkarzy z Rosji. Co do Estonii to bardzo pozytywne zaskoczenie i to ich awans kosztem równie dobrego Izreala który mimo gorszego bilansu bramkowego znalazł się na 3 miejscu. Oprócz pierwszego przegranego meczu z Anglikami 1-0 gdzie właściwie nie działo się nic godnego uwagi to warto zwrócić na dwa następne mecze które już miałem okazję oglądać , kapitalny mecz jak na ich umiejętności z Portugalią , sprawili Belchiorowi i spółce sporo problemów i co najważniejsze ostatni wygrany mecz 6-3 z Izraelem i awans do następnej rundy. W jutrzejszym meczu jak dla mnie najlepszym co można typować jest over 8.5. Linia ustawiona dość nisko , spotykają się dwie ciekawe drużyny , co powoduje że powinniśmy obejrzeć bardzo ciekawy mecz ze wskazaniem na Rumunię.
Typ : over 8.5 @ 1.85 || 6/10 Bwin ⛔ ???????????? to nie mogło nie wejść , -6j
2# 11:30
Ukraina - Holandia
Od razu napiszę że typ bardziej na przeczucie, obie drużyny na tym Turnieju strzelały bardzo dużo i powinny postrzelać też jutro w meczu między sobą.
Typ : over 8.5 @ 1.85 || 4/10 Bwin ⛔ , Holandia fatalnie i bez gola , -4j
3# 12:45
Węgry - Grecja
Gdy zobaczyłem kursy na to spotkanie byłem w szoku.Dla mnie kurs na Grecję jest kursem z kosmosu. @ 2.20 na ich wygraną . Póki co Grecy zaskoczyli mnie na tym turnieju bardzo pozytywnie , dwie wygrane z Holandią i Bułgarią i co najważniejsze kapitalny mecz z Hiszpanami , którym sprawili bardzo wiele problemów by ostatecznie przegrać 6-5. Węgrzy ? jak to Węgrzy coś tam pograli ale bez rewelacji. Mecz który naprawdę im wyszedł to mecz z Ukrainą , jak było wczoraj w meczu ze Szwajcarią wie każdy zainteresowany. Nie mówię że Grecja odstaję jakoś poziomem od Węgrów ale na tym turnieju jest jak dla mnie po prostu lepsza i to ona powinna awansować dalej, a po takim kursie na pewno warto zagrać , nawet za niewielką stawkę.
Typ : Grecja @ 2.20 || 3/10 Bwin ⛔ , -3j
Typ : over 8.5 @ 1.85 || 3/10 Bwin ✅ , +2.55j
4# 14:00
Szwajcaria - Francja
Kolejnym bardzo ciekawy meczem jest spotkanie Helwetów z reprezentacją trójkolorowych. Faworyt w tym meczu może i jest tylko jeden i jest to Szwajcaria , liczyłem na jakieś @ 1.30 a Bwin daje @ 1.55 bo już spadło z 1.60 i trzeba z tego skorzystać. Francja od dłuższego czasu boryka się ze sporymi problemami jeśli chodzi o BS , i nie jest to już ta reprezentacja co kiedyś , gdzie byli nawet wicemistrzami świata. Obecnie jak sama francuska federacja BS zauważyła zle się dzieje i robi wszystko by to zmienić ale jak wiemy drużyny nie można zbudować w kilka tygodni , poprzednie turnieje pokazały gdzie obecnie znajduję się Francja , przegrywała praktycznie wszystko , jak chyba @ Hell zauważył Francja na tym turnieju gra dobrze ale gra dobrze dlatego że gra z &quot;drugą&quot; ligą Beach Soccera. I takie wyniki jak wygrana 5-1 z Kazachstanem , 10-8 z Azerbejdżanem i 11-2 z Czechami nie mogę budzić strachu u rywali. Jedyne za co mogę ja osobiście na tym turnieju pochwalić trójkolorowych to za wygraną 10-8 z naprawdę dobrą reprezentacją Azerbejdżanu. Co do Szwajcarii to bardzo mocna od kilku sezonów ekipa , stały uczestnik większych turniejów. Największa gwiazda Stankovic jutro bez problemu powinien poprowadzić Szwajcarów do pewnej wygranej.
Typ : Szwajcaria @ 1.55 || 7/10 Bwin ✅ ,+3.85j
Typ : Szwajcaria -1.5 @ 2.10 || 3/10 Bwin ✅ +3.30j
5# 15:15
Portugalia - Azerbejdżan
Kolejne bardzo ciekawe spotkanie , ciekawe z kilku względów. Miałem okazję oglądać mecze Portugalczyków i nie grali oni na swoim poziomie tak jak powinni , co prawda wygrali wszystkie mecze ale nie z jakąś wielką przewagą. Wygrana 4 golami z Izraelem i 3 z Estonią i Anglią , a potęgami te drużyny w BS jak wszyscy wiedzą nie są , czy odpuszczanie i wygrywanie meczy jak najmniejszym nakładem sił ? być może , ale nie zmienia to faktu że jutro przeciwko Azerbejdżanowi tak łatwo jak przeciwko Anglii czy Estonii mieć nie będą , Azerowie już niejednokrotnie pokazywali że w piłkę plażową grać potrafią , stąd też awans do następnej rundy. Awansu raczej nie wywalczą ale coś na pewno ugrają ;)
Typ : Azerbejdżan +3.5 @ 1.85 || 2/10 Fonbet ✅ +1.7j
Typ : over 9.5 @ 1.85 || 2/10 Bwin ⛔ ,-2j
6# 16:30
Rosja - Turcja
Rosja jak każdy wie to jedna z najlepszych drużyn BS , dwa bardzo przekonywujące wygrane 11-1 z Andorą i 11-1 ze Słowacją na prawdę mogą robić wrażenie , mimo tego że ich rywale to jakaś 3 liga jeśli chodzi o BS. Turcja była w 3 osobowej grupie z gospodarzami turnieju i awansowali przede wszystkim dzięki fatalnej postawie niemców. Jutro Rosjanie nie powinni mieć zupełnie najmniejszych problemów z pokonaniem słabej reprezentacji Turcji , w grę wchodzi wygrana najmniej z 5-6 golami zapasu i pewny awans do następnej rundy.
Typ : Rosja -3.5 @ 1.85 || 6/10 Bwin ✅ ,+5.10j
Typ : over 9.5 @ 1.85 || 1.5/10 Bwin ✅ , +1.25j
7# 17:45
Włochy - Polska
z naszego punktu widzenia jest to jutro najważniejszy mecz i nie można przejść obok niego obojętnie z kilku powodów. Przede wszystkim z powodu kursu jaki oferują nam bukmacherzy na wygraną Polski , @ 4.75 i jak z tego nie skorzystać ? Polska reprezentacja w BS jest naprawdę dobra i jutro ma znakomitą okazję to udowodnić , grają z gospodarzami turnieju , którzy nie są wcale w najwyższej formie , do tego dochodzi fakt że Włosi mają już zagwarantowany awans , podsumowując to wszystko po prostu nie można nie zagrać naszej reprezentacji po tak bajecznym kursie jaki oferują nam bukmacherzy ???? , Włosi nie muszą nic a dla Polski jest to znakomita okazja by to wykorzystać ????
Typ : Polska @ 4.75 || 4/10 Bwin , Fonbet i Interwetten. ✅ ,+15j
Typ : Polska awans @ 3.30 || 4/10 Fonbet ✅ ,+9.2j
8# 19:00
Hiszpania - Mołdawia
Na koniec przed dniami świetny mecz. Hiszpanie co prawda może bez formy , może i zle ale Hiszpania to zawsze Hiszpania , najlepszym na to przykładem jest wczorajszy mecz z Grekami . Przez 3/4 meczu byli poza Mistrzostwami Świata , by ostatecznie wygrać 6-5 , tym meczem pokazali klasę i wiele udowodnili , Mołdawia ? 3 liga Beach Soccerowa jak nie dalej ???? , co prawda niby coś dobrze grali w tych eliminacjach ale na Hiszpanów po prostu nie ma prawa to wystarczyć . Espana na bank zagra jutro na 100% możliwości i udowodnią że Hiszpania to zawsze Hiszpania ???? , w grę wchodzi tylko bardzo wysoka wygrana a handi ustawione bardzo nisko.
Typ : Hiszpania -3.5 @ 1.95 || 5/10 Bwin ✅ , +4.75j
Typ : over 8.5 @ 1.68 || 4/10 ⛔ , -4j
Podsumowując dzisiejszy dzień
Zainwestowane : 54.5j
Łączne wygrane : 101.20j
Zysk/Strata : ✅ 46.7j
Beach Soccer Vamo$$$ ! :cool:
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Francja na tym turnieju gra dobrze ale gra dobrze dlatego że gra z &quot;drugą&quot; ligą Beach Soccera.
No szwajcaria też nie grała ze światową czołówką a jednak przegrała ze średnią Ukrainą a z Węgrami po 1 tercji bodajże przegrywała. Nie zachęcam grania na Helwetów bo w tym turnieju jakoś nie grają przekonująco. Za to Francja gra bardzo ciekawy i widowiskowy beach soccer. Dużo goli, bardzo ciekawe akcje i myślę że wielki Eric Cantona dostatecznie umotywuje Francuzów na mecz z dośc przeciętnymi -według mnie-
w tym turnieju Szwajcarami
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Kolejny dzień Beach Soccerowych zmagań ????
1#
Ukraina - Rumunia
Już na początek dzisiejszego dnia z BS czeka nas świetny mecz dwóch bardzo dobrze grających drużyn w tym eliminacyjnym turnieju. Kto wygra ? nie wiem , tak naprawdę ciężko jest mi przewidzieć ale na pewno kursy są nie adekwatne do szans. Na tak dobrze grającą Rumunie @ 3.00 ? bez przesady , liczyłem na bardzo podobne kursy a tutaj jednak bukmacherzy zdecydowanie faworyzują Ukraine. Ja w tym meczu gram zdecydowanie tylko jeden typ : over 8.5 @ 1.85. Czemu over ? dlatego że gdy ktoś wczoraj oglądał mecz na pewno przecierał oczy ze zdumienia jak mógł nie wejść over gdy w 1T padło aż 6 goli, no niestety w następnych nie strzelali praktycznie nic i over nie wszedł , dziś jednak powinno być inaczej, wczoraj jak dla mnie słabo zagrała Estonia , liczyłem że strzelą przynajmniej 3-4 gole i znacznie przyczynią się do overa a tak się jedna nie stało. Dziś Ukraina z olbrzymim potenciałem w ataku co pokazali wczoraj w meczu z Holendrami , na przeciwko świetna Rumunia co daje nam pewność kapitalnego i otwartego meczu bo każdy wie o co gra.
Typ : over 8.5 @ 1.85 || 7/10 Bwin ✅ ,+5.95j
2#
Switzerland - Hungaria
faworyt może być tylko jeden i są nim Szwajcarzy ???? , spotkali się ze sobą już w fazie grupowej dwa dni temu i wtedy Szwajcaria nie miała żadnych problemów z rozgromieniem Węgrów , którzy przez początek meczu radzili sobie dość dobrze. Dziś jednak po raz kolejny nie mają zbytnio szans. Kursy na wygraną Szwajcarii są oczywiście nie opłacalne ale overy i handicapy można już popróbować ???? bo Węgrzy zagrali wczoraj świetny mecz z Grekami i pokazali że strzelać potrafią ;)
Typ : over 10.5 @ 1.85 || 6/10 Fonbet ⛔ ,-6j
Typ : Szwajcaria -3.5 @ @ 1.77 || 2/10 Fonbet ⛔ ,-2j
3#
Portugal - Poland
Niestety bardzo ciężki mecz dla naszej drużyny , czy mamy jakieś szanse ? na pewno tak bo to BS a tu wszystko możliwe ???? co udowodniła nasza drużyna wczorajszym meczem. Tak naprawdę ja ten mecz omijam i po oglądam go tylko dla emocji , no może z delikatną stawką na awans Polaków ????
Typ : Polska awans @ 4.90 || 1/10 ⛔ , ajj ale było blisko ???? , -1j
4#
Russia - Spain
Na koniec mecz dnia i na obecną chwile jak dla mnie faworyt może być tylko jeden. I jest nim reprezentacja Rosji , która póki co rozgrywa kapitalny turniej i gromi każdego po kolei , nie liczę wpadki i przegranej z bardzo dobrze dysponowaną Rumunią. Co do Hiszpanów to grają w tym turnieju póki bardzo ale to bardzo zle , są po prostu bez formy i to widać , ledwo co udało się im awansować do dalszej fazy. Wczoraj słaby mecz z Mołdawią , co prawda wygrana 5-1 ale nie tak to wszystko miało wyglądać , Mołdawia to jakaś 3 liga BS więc 5-1 wcale nie powinno dziwić , a gdyby była to ta Hiszpania w najwyższej formie to wynik był by podobny do meczu Rosji która pokonała Turcję 11-2.
Typ : Rosja awansuje @ 1.83 || 8/10 Fonbet ✅ ,+6.64j
Typ : over 8.5 @ 1.85 || 6/10 Fonbet ✅ ,+5.1j
Łącznie zainwestowane : 30j
Łączne wygrane : 38.69
Zysk/Strata : ✅ 8.69j
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Dziś kolejny dzień zmagań eliminacji MŚ w Beach Soccerze :cool:
1#
W pierwszym meczu zagrają ze sobą reprezentacje Ukrainy i Szwajcarii , faworyt może być i jest tylko jeden i to z bardzo ciekawym kursem. Szwajcarzy nie powinni mieć dziś najmniejszych problemów z pokonaniem reprezentacji Ukrainy , która i tak sprawiła swoim kibicom olbrzymią niespodziankę że jest w pierwszej 4 tego turnieju. Reprezentacja Ukrainy pomału się odradza i widać tego efekty , jednak na dziś to za mało na świetnie dysponowaną od kilku turniejów reprezentację Szwajcarii. Owszem Szwajcarzy może od kilku meczy i na tym turnieju nie grają jakoś niesamowicie , wczoraj zagrali słaby mecz z Węgrami ale mimo wszystko wygrali. Spotkani się ze sobą już w fazie grupowej , wtedy doszło do największej sensacji bo przegrali z Ukrainą 5-6. Dziś czas na rewanż i na to liczę , Szwajcaria dzisiejszym meczem powinna udowodnić że pierwsze przegrana jeszcze w fazie grupowej z Ukrainą to tylko wypadek przy pracy , dziś wypada pewnie wygrać i awansować do Finału. Dla Ukrainy mecz o 3 miejsce to i tak już niesamowity sukces , zwłaszcza że mało grali w tym roku w europejskich turniejach.
Typ : Szwajcaria @ 1.68 || 8/10 Bwin
2#
W drugim meczu spotkają się ze sobą reprezentacje Portugalii i Rosji , faworyt jak dla mnie w obecnej formie jest tylko jeden i jest to reprezentacja Rosji która powinna wygrać ten turniej przy takiej dyspozycji. Portugalia gra na tym turnieju słabo i trzeba to otwarcie powiedzieć , słabe wyniki już w fazie grupowej , wczoraj bardzo ciężki mecz z Polską , w którym wywalczyli sobie awans dopiero po rzutach karnych. Co innego Rosja , póki co kapitalny turniej , świetne wyniki , i do tego wczorajsza kapitalna wygrana z Hiszpanią , która chyba najbardziej zmotywowała Rosjan , którym wczoraj przez połowę meczu ewidentnie nie szło , wczorajszym meczem po prostu udowodnili że są w światowej czołówce i jak dla mnie dziś Portugalia w obecnej formie nie ma po prostu prawa zagrozić tak świetnie grającej Rosji.
Typ : Rosja @ 1.85 || 6/10 Bwin , Fonbet
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Dziś kolejny dzień zmagań eliminacji MŚ w Beach Soccerze :cool:
1#
W pierwszym meczu zagrają ze sobą reprezentacje Ukrainy i Szwajcarii , faworyt może być i jest tylko jeden i to z bardzo ciekawym kursem. Szwajcarzy nie powinni mieć dziś najmniejszych problemów z pokonaniem reprezentacji Ukrainy , która i tak sprawiła swoim kibicom olbrzymią niespodziankę że jest w pierwszej 4 tego turnieju. Reprezentacja Ukrainy pomału się odradza i widać tego efekty , jednak na dziś to za mało na świetnie dysponowaną od kilku turniejów reprezentację Szwajcarii. Owszem Szwajcarzy może od kilku meczy i na tym turnieju nie grają jakoś niesamowicie , wczoraj zagrali słaby mecz z Węgrami ale mimo wszystko wygrali. Spotkani się ze sobą już w fazie grupowej , wtedy doszło do największej sensacji bo przegrali z Ukrainą 5-6. Dziś czas na rewanż i na to liczę , Szwajcaria dzisiejszym meczem powinna udowodnić że pierwsze przegrana jeszcze w fazie grupowej z Ukrainą to tylko wypadek przy pracy , dziś wypada pewnie wygrać i awansować do Finału. Dla Ukrainy mecz o 3 miejsce to i tak już niesamowity sukces , zwłaszcza że mało grali w tym roku w europejskich turniejach.
Typ : Szwajcaria @ 1.68 || 8/10 Bwin
2#
W drugim meczu spotkają się ze sobą reprezentacje Portugalii i Rosji , faworyt jak dla mnie w obecnej formie jest tylko jeden i jest to reprezentacja Rosji która powinna wygrać ten turniej przy takiej dyspozycji. Portugalia gra na tym turnieju słabo i trzeba to otwarcie powiedzieć , słabe wyniki już w fazie grupowej , wczoraj bardzo ciężki mecz z Polską , w którym wywalczyli sobie awans dopiero po rzutach karnych. Co innego Rosja , póki co kapitalny turniej , świetne wyniki , i do tego wczorajsza kapitalna wygrana z Hiszpanią , która chyba najbardziej zmotywowała Rosjan , którym wczoraj przez połowę meczu ewidentnie nie szło , wczorajszym meczem po prostu udowodnili że są w światowej czołówce i jak dla mnie dziś Portugalia w obecnej formie nie ma po prostu prawa zagrozić tak świetnie grającej Rosji.
Typ : Rosja @ 1.85 || 6/10 Bwin , Fonbet
Króciutko ode mnie.
Typ na Rosję jak najbardziej popieram. W turnieju prezentują zdecydowanie wyższy poziom niż Portugalczycy, którzy nie pokazali do tej pory pełni swoich sił. Wczoraj wymęczyli po karnych w meczu z Polską awans. Wcześniej pokonali Azerbejdżan, który niczym się nie wyróżniał. W ekipie z Półwyspu Iberyjskiego brakuje &quot;ognia&quot;. Niby grają, ale nie widać w tym jakiejś wielkiej pasji, wielkiego zaangażowania - przynajmniej ja tak odbieram ich grę. Dotychczas nie mieli przeciwnika przy którym musieli by się napocić. Dlatego dzisiejsza konfrontacja będzie niebywale ciekawa. Dlaczego Rosja ? Przede wszystkim dla tego, że to są walczaki, co pokazali w meczu z Hiszpanią. Szybkie 2-0 i dobra gra. Później niespodziewany run Hiszpanów, którzy z 2-0 wyciągają na 2-4. Dziwne zachowanie Rosjan, którzy trochę oddali pole. Wydawało się, że już sie nie podniosą, ale niee. Walczyli do końca. Doprowadizli do 4-4, później pomogli Hiszpanie, którzy się gotowali. Była czerwień, później kolejna i 2-3 bramki Rosjanie strzelili w przewadze. Nie mniej jednak pokazali, że potrafią sie podnieśc. W ich grze widać radość, a to ważne. Poza tym cały turniej grają bardzo dobrze. Fenomenalne wyniki z Andorą, Słowacją czy w fazie pucharowej z Turcją pokazały, że Rosjanie mają siłę w ofensywie. Cały turniej grają dośc równo. Trafili na mocną Hiszpanię i się z nią uporali, więc i Portugali powinni dać radę.
Rosja jak najbardziej.

co do typu na Szwajcarów ... mam pewne obawy. Szwajcarzy oczywiście są zdecydowanym faworytem, na papierze lepsi od Ukrainy ze 2x, ale w turnieju nie grają tak jakby kibice tego chcieli. Podobnie jak Portugalczycy, brakauje im iskry. Przecież mało brakowało, a zabrakło by ich w fazie pucharowej. Spieli się jednak na ostatni mecz z Węgrami i dzięki pewnemu 10-4 awansowali. NIe można zapominać, że ekipy spotkały się ze sobą w grupie, gdzie dośc niespodziewanie, wręcz sensacyjnie spotkanie zakończyło się 6-5 dla Naszych wschodnich sąsiadów. Ukraina pokazała, że w tym turnieju są w stanie o coś walczyć. W &quot;pucharówce&quot; Szwajcarzy pokonali Francję 6-4 po srednim spotkaniu, a wczoraj ledwo uporali się z Węgrami - 3-2. Przez chwile mieli mokro, bo Węgrzy wyszli na prowadzenie 1-0. Doświadczenie jednak wzięło góre. Szwajcarzy szybko ogarnęli sytuację i run na 1-3. W końcówce było nerwowo, Węgrzy strzelili kontaktową, do końca 3 minuty. Mogło być wesoło. Szwajcarzy jednak dowieźli, ale rywale napędzili im stracha. Ukraińcy po grupie rozbili w pył Holandię 6-0. Trzeba dodać, że Holendrzy nie byli ogórkami. Przecież potrafili powalczyć z Hiszpanią czy dobrymi w tym turnieju Grekami. Wczoraj bo bardzo ciekawym i emocjonującym meczu uporali się z Rumunami 6-3. Uraińcy przegrywali przecież 1-3 i nikt im już nie dawał szans na awans, bo z przebiegu meczu byli gorsi. Nastąpiło jednak przebudzenie i chłopaki zaczeli grać. Do roboty wziął się Borsuk i zaczęłą się gra. Doprowadizli do 3-3 i od tego momentu nie było na nich bata. Zaczęli grac swoje, dominowali, strwarzali sytuacje. Wyszli na 4-3. Zostałą 3t. Najciekawiej był ow ostatniej minucie, gdzie ludzie modlili się o over. 2 \bramk iw 60 sekund ? Mało kto w to wierzył. Stał się jednak &quot;cud&quot;. Bramka na 5-3 i olbrzymia radośc w zespole Ukraińców. Rumuni się zdenerwowlai i chcieli już zejśc z boiska. Do końca 6 sekund i mamy karnego. Zostaje wykorzystany i over siedzi w niesamowitych okolicznościach. Co do Ukraińców ... Pokazali, że potrafią grać do końca. Od stanu 2-3 zaczeli grać swoje, fajnie im to wychodziło. Na pewno są dobra ekipą, która jak widać - może być nieobliczalna. Dzisiejszy mecz na pewno nie będzie łatwy dla Szwajcarów. Granie tam tak pewnej 1 jest wg mnie &quot;ryzykowne&quot; Kurs jest nieadekwatny do ryzyka. Skłaniałbym się ku X2 (2). Kurs 2,30 jest atrakcyjny, a co dopiero czysta 2.
Dlatego - nie Szwajcaria.

ja jednak polecam inne typy na dzisiejsze spotkania.
Na oba mecze ustawiona jest linia u/o 9,5. Wg mnie jest to jak najbardziej przystępna opcja. Kursy 1,80 i 1,75.
dlaczego tak ?
To już jest półfinał, tu nie można grać na pół gwizdka, odpuszczać metra czy dać się przeciwnikowi rozbujać, jak to było we wcześniejszych fazach, bo było się pewnym zwycięstwa. Tu nie ma przypadkowych drużyn.
Wczorajszy dzień pokazał, że gdy spotkają się dwie dorbe ekipy, cięzko jest o otwarta grę i pełno bramek jak to miało miejsce w grupie. Każdy będzie wypluwał z siebie flaki i latał za przeciwnikiem, byle tylko ten nie strzelił bramki. Wczorajsze 3-2 dla Szwajcarów. NIe było im łatwo grać, Węgrzy nie odpuszczali. Cięzko było stworzyć sobie dogodne sytuacje - underek siadł. Wczorajsze Polska-Portugalia. Co prawda 10 bramek, ale w dramatycznych okolicznościach. Mecz Rosja-Hiszpania. Bramek co prawda 12, ale 3 strzelone w przewadze. Dwie ostatnie Rosjanie &quot;wepchneli do pustej bramki&quot;. Hiszpanie nie mieli ochoty juz grac na minute przed koncem, stad taki wynik. Wczesniej dostali czerwien i stracili bramke. A tak ? Mecz bardzo wyrównany. Wydaje mi sie, z edzisiejsze mecze to bedzie gra zachowawcza, nie sadze aby druzyny sie odslanialy. Ukraincy beda strasznie walczyc. Wyrgali juz ze Szwajcarami, rezultat beda chcieli powtorzyc, dlatego beda starali ustrzegac sie bledow, a noz cos wpadnie. Szwajcarzy maja nauczke z grupy i na pewno nie beda chcieli dopuscic Ukrainy do glosu. Podobny przebieg widze w drugim spotkaniu. Portugalczycy strzelaja po 5-6 bramek. Watpie, aby Rosjanie dali im sie rozbujac. 4-5 to max co wepchna Portugalczycy. Podobnie moze byc z Rosjanami. Mecz na X. Po pięc bramek na druzyne to max co przewiduje w tym spotkaniu. Linia na underki jest bardzo fajna. Jest taki myk, że chodzi o u/o 10. Taki zakład jest dostepny w fonbecie. W przypadku 10 bramek bedzie zwrot, wiec nie ma tragedii.
Po prostu wg mnie lepszym, bezpieczniejszym jest granie w tych spotkaniach o/u niż siepanie 1x2. Tak jak pisalem, 1,50 na Szwajcarow jest nie adekwatne do ryzyka. Sklaniam sie ku 2. Kurs jest bardzo ciekawy, a Ukraincy nie sa na straconej pozycji.
W drugim meczu granie Rosji popieram, ale o/u jest rownie ciekawa opcja.

tak czy siak kazdy z Nas liczy na emocjonujące pojedynki. Miejmy nadzieję, że oba spotkania dadzą zarobić.

poza tym polecam grę live na BS.
 
Do góry Bottom