>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Piłka Nożna Plażowa

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Challenge Cup(Holandia)
Norwegia-Andorra ------&gt;1 @@ 1,20 ⛔
Znakomity typ na podbicie kursu, Andorra zdecydowanie słabsza od Norwegów jest to mecz o 7 miejsce także gdyby Norwedzy byli za Andorrą byłaby to katastrofa.

Niemcy-Czechy -----&gt; 1 @@ 2,10 ⛔
W tym spotkaniu na pewno zobaczymy sporo walki patrząc na formę obu drużyny tutaj spotkanie powinno się odbyć kto strzeli więcej bramek, Bramkarze obu drużyn nie są najsilniejszą stroną dlatego spodziewam się tutaj sporo bramek jednak Niemcy powinny sobie poradzić w meczu o 5 miejsce.
Holandia-Turcja ----&gt; 1 @@ 1,70 ⛔
Gospodarz turnieju Holandia zmierzy się w finale z Turcją. Holandia pokonała w tym turniej Andorę oraz Anglię. Dumnie zmierzając po tytuł na własnym piasku. Jeżeli nadal będą prezentować taką formę o wynik jestem spokojny.
Liga Europejska(Holandia)

Hiszpania-Rumunia ------&gt; 1 @@ 1,27 ⛔
Tutaj faworyt jest jeden Hiszpania. Najlepszy zawodnik Hiszpanii Amarelle na pewno da o sobie znać. Kurs jest mocno zachęcający.


EDIT : Jestem w szoku wczorajszych wyników :O
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Brazylia-Portugalia
Finał turnieju Mundialito. Brazylia kontra Portugalia. Portugalia bez Belchiora, Brazylia w pełnym składzie z Nascimento i spółką. W dotychczasowych meczach oba zespoły odniosły zwycięstwa: Brazylia w stosunku 3:2 nad Argentyną oraz 9:1 nad USA. Portugalii wyników nie pamiętam, ale pamiętam, że przez półtora tercji wczoraj z Argentyną był remis 0:0. W ostatnim turnieju Mundialtio, Portugalczycy pokonali ekipę z Kraju Kawy w finale, dziś czas na rewanż, gdyż to ekipa Brazylii sprawia lepsze wrażenie. O Portugalii najlepiej niech świadczą kwalifikacje do MŚ, do których awans wywalczyli po rzutach karnych z Polską.
Brazylia @ 1.45 Unibet ✅ 4:0
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
dobra pora odkopać temat ????

nie może być tak że od 8 miesięcy nikt nic nie napisał ;)
dziś przed nami 2 półfinały Mundialito. Dwa kapitalne mecze w których emocji na pewno nie zabraknie. Czemu postanowiłem odkopać temat ? bo mamy dziś dwa super mecze a do tego świetne kursy wystawione przez bukmacherów. Więc czemu by nie zarobić.
No ale do rzeczy.
Pierwszy półfinał zostanie rozegrany o 19:30 i będzie to europejski półfinał między : Sportingiem Lizbona a Lokomotivem Moskwa. Zapowiada się świetny mecz , w którym emocji na pewno nie zabraknie. Kto jest faworytem ? Wg bukmacherów dość zdecydowanym faworytem meczu są piłkarze Lokomotivu. Ale czy na pewno są aż takim faworytem ? Jak dla mnie nie do końca. Co prawda Lokomotiv w fazie grupowej kapitalne mecze , pierwsze miejsce w grupie i wszystkie wygrane mecze , Sporting co prawda rzutem na taśmę awansował dalej ale jak widać ekipa trenera Birlo rozkręciła się już na dobre , o czym może świadczyć pogrom ekipy z Barcelony 8-1 we wczorajszym ćwierć finale. Podobnie jak Sporting piłkarze z Rosji również nie mieli najmniejszych problemów z pokonaniem Milanu , pewna wygrana 7-2. Co ciekawe obie ekipy spotkały się już w fazie grupowej. Wtedy górą byli piłkarze Lokomotivu. Jeśli chodzi o składy to drużyna z Moskwy jest drużyną opartą przede wszystkim na zawodnikach z Rosji. Co do Sportingu to rzecz jasna główną rolę odgrywa czołowa trójką podstawowych piłkarzy reprezentacji Portugalii , czyli : Madjer , Alan i oczywiście Belchior. Może robić wrażenie prawda ;) ? do tego dochodzi Boguś Saganowski czy Michelle Laghissa. Nie mówiąc o pozostałych piłkarzach którzy są na równie wysokim poziomie.
Najciekawszą propozycją w tym meczu jest dla mnie over. Czemu ? Obie ekipy mają mega składy jeśli chodzi o ofensywę , pokazali już w 1 meczu że strzelać potrafią , do tego dochodzi półfinał , walka o każdą piłkę na całego. Do tego już za mniejszą stawkę awans Sportingu do Finału , poziom reprezentują bardzo podobny a z takiego kursu szkoda nie skorzystać.
Typ : over 7.5 @ 1.90 || 7/10 ✅✅✅
Typ : Sporting Lizbona awans @ 2.35 || 4/10 Fonbet. ✅✅✅

pózniej opiszę mecz Flamengo.

---------------------------------------------
Flamengo - Vasco Da Gama : 1 @ 2.30
z takiego kursu po prostu nie można nie skorzystać. Vasco i tak zaszło już póki co bardzo bardzo daleko , wczoraj sensacyjnie pokonali zdecydowanych faworytów Corinthians. Co prawda grali ze sobą już w grupie i Flamengo wygrało po rzutach karnych , dziś uważam że też wygrają tyle że już zdecydowanie łatwiej i w czasie regulaminowym. Są po prostu lepsi ;)

i jak tu nie kochać Beach Soccera ;) ?
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Po wczorajszych półfinałach i dziś, bo dość dobrym i obfitującym w bramki spotkaniu o 3 miejsce, przyszedł czas na finał tegorocznych mistrzostw świata klubów. Vasco da Gama, która i tak już daleko doszła, będzie mierzyć się z drużyną z Lizbony czyli Sportingiem, w którym zobaczymy naszego rodaka &quot;Sagan&#39;a&quot; ;)
Szczerze powiedziawszy nie daje zbyt wielkich szans drużynie Vasco pomimo tego, że grają u siebie. Oglądałem wczoraj oba spotkania tych drużyn w półfinałach i obie grają dobrą piłkę, ale bardziej podobała mi się gra Sportingu, biorąc pod uwagę jak dużo będzie kibiców Vasco, wolałbym tutaj pograć na over 7.5 po kursie 1.75, lub po prostu poszaleć live.

Over 7,5@ 1.75 (Expekt)
Sporting @ 2.25 (Expekt)
 
D 1

dinus

Użytkownik
Popieram typ Miki&#39;ego . Oglądam ten turniej praktycznie każdy mecz, a Sporting gra wspaniale, podobało mi się okazałe zwycięstwo nad Barceloną . Kurs wtedy na Sporting był 3,75 ja bezpiecznie zagrałem 1,5+. Według Sporting powinnien to wygrać, bo grają skuteczną &quot;piłkę plażową&quot;. Co do overu/underu nie obstawiam bo z tym to ja w piłce plażowej mam pecha
więc tak
Win Sportin @ około 2,2
 
Do góry Bottom