>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

pierwszy milion trzeba ukraść - bukmacherom czyli GofeR na BETFAIR

Status
Zamknięty.
ace 3

ace

Użytkownik
na razie średnio się zgadza, tzn jest odwrotnie
przynajmniej w następujących przypadkach, czyli został wybrany zły moment na kupno
Italy U17 v Korea U17 @1.89 (przewidywany 1.76) back = 2,24
Valladolid v Mallorca @2.64 (przewidywany 2.42) !!! back = 3,2
Neuchatel Xamax v Luzern @1.90 (przewidywany 1.80) !!! back = 1,95
Salamanca v Racing Santander @2.78 (przewidywany 2.58 )!!!!! back = 2,86

z tego co widziałem to inter oraz aab idą zgodnie z przewidywaniami (male spadki), qpr bez zmian, reszty nie sprawdzałem
 
G 0

gofermarcin

Użytkownik
masz rację... szukam skutecznego sposobu do tradingu, mam kilka przemyśleń co do momentu kupna i będę je systematycznie analizował oraz zamieszczał tutaj
 
ace 3

ace

Użytkownik
ja dopiero uczę się tradingu (od tygodnia), wczoraj &quot;zagrałem&quot; pierwszy raz i niestety popłynąłem, grałem w trybie live i przebieg wydarzeń nie był po mojej myśli
 
G 0

gofermarcin

Użytkownik
ja dopiero uczę się tradingu (od tygodnia), wczoraj &quot;zagrałem&quot; pierwszy raz i niestety popłynąłem, grałem w trybie live i przebieg wydarzeń nie był po mojej myśli
właśnie najważniejsze w tradingu jest to (dla mnie najważniejsze) żeby tradować przed meczem i ewentualny zysk/stratę zamknąć przed rozpoczęciem spotkania
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
To ja podzielę się moim doświadczeniem. Co do piłki nożnej to najlepiej kupić kurs jakieś 20 min przed meczem. Największe obroty zaczynają się ok 15 min przed rozpoczęciem spotkania. No i czy warto zakład sprzedawać przed rozpoczęciem nawet jak jest strata?? To zależy od kursu. Jednak jeśli dobrze wybierze się spotkanie i drużynę to zwykle nie ma problemu z ugraniem 1 czy 2 ticków przed gwizdkiem początkowym.
 
G 0

gofermarcin

Użytkownik
myślę że do tradingu idealnie nadają się wyścigi konne, kursy tam są bardzo dynamiczne, piłka nożna charakteryzuje się dosyć &quot;małymi&quot; wahaniami i ciężko przewidzieć kierunek zmian
do tego trzeba mieć dobre łącze ????
To ja podzielę się moim doświadczeniem. Co do piłki nożnej to najlepiej kupić kurs jakieś 20 min przed meczem. Największe obroty zaczynają się ok 15 min przed rozpoczęciem spotkania. No i czy warto zakład sprzedawać przed rozpoczęciem nawet jak jest strata?? To zależy od kursu. Jednak jeśli dobrze wybierze się spotkanie i drużynę to zwykle nie ma problemu z ugraniem 1 czy 2 ticków przed gwizdkiem początkowym.
a tu się zgodzę w 100%
 
ace 3

ace

Użytkownik
Jednak jeśli dobrze wybierze się spotkanie i drużynę to zwykle nie ma problemu z ugraniem 1 czy 2 ticków przed gwizdkiem początkowym.
no właśnie i tutaj rodzi się pytanie jak wybierać spotkania, oczywiście zdaję sobie sprawę że nie ma jakiegoś schematu,
ale mimo wszystko chciałbym dążyć do jakiś systemowych rozwiązań i myślę że można wyróżnić jakieś typy spotkań...i bardziej lub mniej trafnie je określać
 
G 0

gofermarcin

Użytkownik
no właśnie i tutaj rodzi się pytanie jak wybierać spotkania, oczywiście zdaję sobie sprawę że nie ma jakiegoś schematu,
ale mimo wszystko chciałbym dążyć do jakiś systemowych rozwiązań i myślę że można wyróżnić jakieś typy spotkań...i bardziej lub mniej trafnie je określać
ja staram się korzystać z wykresów i analizować je coś w stylu wykresu giełdowego i związaną z nim analizą techniczną tylko nie za dobrze to wychodzi jak na początek bo mamy tylko jeden wykres na którym jest kurs oraz wolumen. Na giełdzie jest masa różnych innych wykresów pomocniczych (chyba nazywa się to wskaźnikami)
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
ja staram się korzystać z wykresów i analizować je coś w stylu wykresu giełdowego i związaną z nim analizą techniczną tylko nie za dobrze to wychodzi jak na początek bo mamy tylko jeden wykres na którym jest kurs oraz wolumen. Na giełdzie jest masa różnych innych wykresów pomocniczych (chyba nazywa się to wskaźnikami)
ciekawy pomysł a stosujesz do tego świece japońskie?
Teoretycznie wykres taki przedstawia zachowanie rynku i dzięki temu można przewidzieć kierunek trendu, tylko pytanie czy sprawdzi się to w tego typu operacjach
 
G 0

gofermarcin

Użytkownik
kieruki trendu czesto sie zgadzają, jesli ustawisz stop lossa to nie powinno byc dużej straty. co do swiec japonskich to nie mam takiego wykresu;/ (miałem BetAngela 7dni i miał dobre wykresy)
 
M 1

momodzik

Użytkownik
To ja podzielę się moim doświadczeniem. Co do piłki nożnej to najlepiej kupić kurs jakieś 20 min przed meczem. Największe obroty zaczynają się ok 15 min przed rozpoczęciem spotkania. No i czy warto zakład sprzedawać przed rozpoczęciem nawet jak jest strata?? To zależy od kursu. Jednak jeśli dobrze wybierze się spotkanie i drużynę to zwykle nie ma problemu z ugraniem 1 czy 2 ticków przed gwizdkiem początkowym.
Chłopie, wiesz co? Jak się dobrze wybierze drużynę, to te swoje porady możesz sobie w... rękaw włożyć.
Acha, zwykle nie ma problemu?
Ale tylko wtedy, jeśli cyt. &quot;jeśli dobrze wybierze się spotkanie i drużynę&quot;.
Ma chłopak rację!
a jak się *****, przepraszam, źle wybierze drużynę, to chu*, przepraszam bombki strzelił.
Święta będą bez karpia, będziecie kupony, zamiast uszek, w barszczu czerwonym wpierdzielać.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Chłopie, wiesz co? Jak się dobrze wybierze drużynę, to te swoje porady możesz sobie w... rękaw włożyć.
Acha, zwykle nie ma problemu?
Ale tylko wtedy, jeśli cyt. &quot;jeśli dobrze wybierze się spotkanie i drużynę&quot;.
Ma chłopak rację!
a jak się *****, przepraszam, źle wybierze drużynę, to chu*, przepraszam bombki strzelił.
Święta będą bez karpia, będziecie kupony, zamiast uszek, w barszczu czerwonym wpierdzielać.
bukmacherka czy trading sama w sobnie sie wiaze z ryzykiem. Bez ryzyka nie ma pieniedzy i kazdy powinien sobie z tego zdawac sprawe i pewnie wiekszosc sobie zdaje wiec nie laz i nie mieszaj sie w tematy bo nic pozytecznego do nich nie wnosisz a cioagle czytanie postow w takim samym tonioe jest juz nudne. Nie ma ryzyka nie ma pieniedzy. To jest forum bukmacherskie a nie anty bukmacherskie. Chlopie moze wstap do PO zaplaca Ci i bedziesz pie*dolil ciemnej masie jaka to bukmacherka i hazard jest zly
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
Dobrze pier***li.

Masz jakis znajomych ktorzy cos na tym zarobili? Bo ja nie mam.
Mam natomiast kilku dzieki temu stoczyli sie na same dno.
Bez rodziny, znajomych, skrzywieni psychicznie. Swiadomosc przeje***banej kasy nie pozwala im logicznie myslec.
Mysla tylko o jednym &quot;zeby sie odegrac&quot;.

Bukmacherka tylko daje Ci zludzenie ze mozesz cos wygrac. Zludzenie, nic wiecej.

Przyznaj sie, ile razy wpadales na swietny system bukmacherski, ktory potem sie okazywal klapa?
Ile razy po serii przegranych, miales dola, a potem chciales sie odegrac?
Ile razy korzystales z &quot;superskutecznych&quot; typow(platnych lub nie) i ile razy okazaly sie one zyskowne?
Ile razy na forum pojawial sie koles ktory oferowal owe super typy i ile razy okazal sie oszustem?

Mowicie sobie trzeba grac valuebety. Czy wy serio myslisie ze w XXI wieku, gdy praktycznie nie ma opoznien w przeplywie informacji, czy serio myslicie ze bedziecie sprytniejsi od bukmacherow? I to o ponad 10%(bo tyle srednio buki maja na zakladzie).

Czy serio myslicie ze ktorys z kursow bedzie niedowartosciowany o ponad 10%???
Nie ma szans, z gory stoicie na przegrnej pozycji.

Popatrz na dzienniki ludzi z dizalu VIP.
Ile sie ich tam przewinelo przez ostatnie lata, sto, dwiescie?
Czy ktorys na dluzsza mete mial jakis zysk?
Ilu ludzi czysci konto, mowi sobie ze z tym koncza, ale wraca(za kazdym razem wielkie slowa, z celami, za miesiac chce podwoic, za dwa potroic depozyt itp) by znowu wyczyscic swoje konto i tak w kolko?

Czy to takze nie jest namacalny dowod?
Sorry chlopcy, ale jak Was nazwac slepcy? Marzyciele?
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
W pewnym sensie tak.


Oni sa jak dealerzy.
Złudzą Cie latwa wygrana, ale to jest gra o sumie ujemnej.

Statystyka nie pozwoli Ci wygrac.
Valuebety nawet jesli są to kilka procent(a jak wiecie ok 10% wynosi spread na kursach).
A nawet jesli spoznilismy sie z reakcja, za pozno zmienilismy kurs, i na spotkaniu buk byl sporo w plecy to sie anulowalo spotkanie.
Jedyna plaga to osoby wyludzajace bonusy, albo obracajacy je z rozsadkiem(wtedy trzeba liczyc ze na kazdym obrocie traca te 10%, wiec i tak sa do przodu)
Ale wedlug statystyk(a kazdy buk prowadzi dokladne statystyki nowych userow) buki i bonusach sa na plusie(20-30%osob traci depozyt przed wykoaniem obrotu, kolejne 30-40% nawet jesli wykona obrot zostawia kase na koncie i z czasem ja traci, reszta po obrocie wyplaca kase, z czego czesc nigdy nie wraca).

Jestescie dla bukow dojnymi krowami, jedyne o co musza sie martwic to walka o nowych userow, bo im wiekszy obrot(suma zakladow) tym wiekszy zysk. Koszty stale prowadzenia bukow nie sa duze, wiekszosc wydatkow to reklama.
 
R 0

rozniebywa

Użytkownik
Co roku powstaje po kilka powaznych serwisow bukmacherskich i kilkanascie mniejszych. Ile z nich upada?

Tracisz kase, czas, nerwy.
Nie masz szans, bukmacherzy zatrudniaja dziesiatki tysiacy analitykow, sledza sie nawzajem, trudno o pomylke. A z czasem bedzie jeszcze trudniej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom