>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

pierwszy milion trzeba ukraść - bukmacherom czyli GofeR na BETFAIR

Status
Zamknięty.
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
dzieki za info.

ale mam tez pytanie do autora.
Moglbys wyjasnic po chlopsku jak to dziala bo paru rzeczy nie rozumiem.
Chodzi tu o to ze stawiasz np 0-0 po jakims kursie i gdy np po 10minutach jest 0-0 odsprzedajesz swoj kupon, tak?
 
B 0

bodzio_30

Użytkownik
prawda jest taka ze na dluzsza bukmacherka nie rozni sie niczym od od zwyklego rzutu monetą...
co do tego maratonu, to sa ludzie ktorzy potrafia na zakladach stracic 1000zl w tydzien, a sa osoby ktore potrafia stracic owe 1000 w jeden dzien, tym sie rozni jeden bukmacher, od drugiego...
A co do tych zarabiajacych na zakladach to z nimi jest identycznie jak z Yeti, wszyscy o nim mowia, ale nikt ich nie widzial.
Sorry, Gofermarcin, za zasmiecanie watku.
Bzdura.
Zarabia bardzo mały procent.
Dowód?
Koleś z Londynu - Adam Heathcote. Traduje na wyścigach konnych.
http://adamheathcote.blogspot.com/
Wg Anglików grających na betfair, to prawdopodobnie najlepszy koleś na świecie
 
B 0

bodzio_30

Użytkownik
dzieki za info.
ale mam tez pytanie do autora.
Moglbys wyjasnic po chlopsku jak to dziala bo paru rzeczy nie rozumiem.
Chodzi tu o to ze stawiasz np 0-0 po jakims kursie i gdy np po 10minutach jest 0-0 odsprzedajesz swoj kupon, tak?
Jesli odsprzedajesz remis po 10 minutach to jestes w plecy. Bo kurs (BACK) na remis jest mniejszy niz kurs (LAY) ktory postawiles.
LAY na remis przy wyrownanych druzynach jest niski bo okolo 3,00, ale jesli druzyna przyjezdna strzeli pierwsza bramke to BACK potrafi sie nie zmienic a nawet zmalec, poniewaz rynek oczekuje ze druzyna gospodarzy wyrowna.
Cos za cos. Jesli robisz LAY remis w meczu z faworytem to jesli padnie pierwsza bramka dla faworyta to zarabiasz. Jesli bramke strzeli underdog to juz inna historia... :)
Poza tym powinno sie stosowac jakies zabezpieczenie np. BACK 0:0
 
E 6

esqlap

Użytkownik
jakies propozycje na dzisiaj? - gdzie beda spadki kursow zeby cos &#39;wyhandlowac&#39; :p


Hymm, co powiecie o typie na Mallorca i Athletic Bilb. ? Mysle, ze przed meczem kursy na nich moga troche spasc
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
@bodzio
dzieki za help ale dalej nie kminie..../
dobra inaczej powiem wybieram mecz o stawiam 100 na remis po kursie 3.
do przerwy jest remis czyli kurs na remis maleje i wynosi powiedzmy 2??
wtedy odsprzedaje moj bet i roznica w kursie jest moim zyskiem?
 
cajtodoro 0

cajtodoro

Użytkownik
Pytanie dlaczego stawiasz remis (back) po 3,00 - bo sądzisz, że drużynom nie będzie się kwapiło bardzo szybko strzelić gola, więc tak jak napisałeś jeśli w przerwie kurs na remis wynosi 2,00 to (jesli nie jest to jakaś egzotyka) lay na niego wynosi odpowiednio 2,02, a zatem jesli chcesz zrobić klasycznego greenbooka (mieć zysk równomiernie rozłożony bez względu na wynik) stawiasz tego laya za kwote ok 150E i masz zysk 48% z zaryzykowanej na początku 100.
Jeśli chcesz zacząć od stawiania laya - stawiasz np. lay na Federera (1,07) w dzisiejszym meczu z Benneteau, licząc że Francuz zdoła wygrać kilka swoich gemów serwisowych i kurs na Feda wzrośnie do 1,10 (back), wtedy kontra za 1390E i mamy greena na 39% naszej zainwestowanej 100.
Możliwości jest bez liku, ale najlepiej samemu poobserwować kursy i wyciągnąć wnioski.
 
G 0

gofermarcin

Użytkownik
Podsumowanie:
konto: €1 743.63
lecimy dalej, miałem przerwe bo ostatnio miałem pewną robotę na zlecenie ????

Sigma Olomouc - Teplice 1 @2,14 100€ (po strzeleniu gola na 1-0 prawdopodobnie sprzedam)
Preston - Newcastle 2 @2,26 100€
 
G 0

gofermarcin

Użytkownik
Sigma 54min 3-1 i tak zostawiam gdyż przy 1-0 nie udało mi sie sprzedać bo 2min pozniej strzelili na 2-0
Sigma Olomouc - Teplice 6-2 +114€
next:
Union Berlin - Kaiserslautern 2 @2,64 100

 
P 0

piotrsts

Użytkownik
Spodobało mi się twoje typowanie, nie grasz pewniaków i szukasz niespodzianki.Ogólnie na samym początku byłem za Barcą jednak zobaczyłem że Inter również sobie świetnie radzi i czy wyjazd czy u siebie strzela również jak katalonia sporo bramek a mało traci.Będzie to bardzo ciekawy mecz w dodatku że w Barcy brakuje Messiego a Eto będzie się chciał pokazać z dobrej strony.
Co do Unirea ja tutaj nadal widzę tylko Seville.Gospodarze są o wiele słabsi od dzisiejszych Gości, grają u siebie również słabą piłkę a Sevilla potrafi na wyjeździe również wygrać.Myślę że jednym golem wygraję.
Co do ostatniego typu zgadzam się z tobą.Rangers ostatnio są na fali w dodatku Stuttgart, który dużo strzela ostatnio ma złą serię dlatego myślę że dzisiaj sporo zarobisz.

Warto komentować takie tematy gdyż typy naprawdę są przekonujące.Nie są to pewniaki a mecze z dobrymi kursami.Trzymaj tak dalej i powodzenia w ogrywaniu buków, ciśnij ile z nich wlezie ????
 
G 0

gofermarcin

Użytkownik
dzięki za komentarz.... Inter poniżej oczekiwań ale nie ukrywał grałem na WIELKĄ niespodzianką bo Inter w lidze dobry ale na puchary za słaby ;/ a co do Rangersów to mnie strasznie zasmucili ;/
 
G 0

gofermarcin

Użytkownik
Barcelona - Inter 2 @5,60 200€
Unirea - Sevilla 1 @3,95 200€
Rangers - Stuttgart 1 @2,98
200€

inter ⛔200
unirea ✅590

rangers
⛔200
dzisiejszy zysk: +190

zysk ogólny: +1 248.63


konto:
€2 248.63
Jeżeli znalazłby się jakiś chętny do rozpoczęcia przygody na Betfair to zanim się zarejestruje niech napisze do mnie ???? będzie to z korzyścią dla nas obu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom