>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

pierwszy milion trzeba ukraść - bukmacherom czyli GofeR na BETFAIR

Status
Zamknięty.
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Golym okiem widac ze cos tu nie gra. Za dlugo siedze na Betfair zeby mozna bylo mi mydlic oczy. Niby odbijasz zawsze jak ci to jest na reke, a zostawiasz gre do konca kiedy wynik jest po twojej mysli.

Potem przypadkowo piszesz cos takiego:


&quot;Jeżeli znalazłby się jakiś chętny do rozpoczęcia przygody na Betfair to zanim się zarejestruje niech napisze do mnie będzie to z korzyścią dla nas obu.&quot;


To wszystko smierdzi gruba sciema i tyle...
 
ace 3

ace

Użytkownik
Golym okiem widac ze cos tu nie gra. Za dlugo siedze na Betfair zeby mozna bylo mi mydlic oczy. Niby odbijasz zawsze jak ci to jest na reke, a zostawiasz gre do konca kiedy wynik jest po twojej mysli.
miał być trading ... no ale coż wynik finansowy jest ok, może to jest metoda ...
 
R 40

rodzi

Użytkownik
Napisał sajuken
Potem przypadkowo piszesz cos takiego:
&quot;Jeżeli znalazłby się jakiś chętny do rozpoczęcia przygody na Betfair to zanim się zarejestruje niech napisze do mnie będzie to z korzyścią dla nas obu.&quot;

Nie grałem jeszcze na Betfair - dlatego obserwuję ten temat i sam próbuję wyciągnąć wnioski czy warto grać u tego buka i czy jest to sztuka magiczna czy też sztuka dostępna dla zwykłego śmiertelnika?
gofermarcin ma swój styl gry, Ty pewnie też kierujesz się własnym &quot;nosem&quot;, przeczuciem i sposobem,który wypracowałeś sobie grając na Betfair.
Propozycję dla nowych gracz - pewnie chodziło mu o to,że za każdego nowego poleconego gracza otrzymuję bonus w postaci puli bonusowych euro (nowy gracz również taki bonus otrzymuję - dokładne dane dot. kwot i sposobu przyznawania bonusu patrz strona betfair).
Najlepiej jak sam gofermarcin wypowie się w tej sprawie
 
G 0

gofermarcin

Użytkownik
Miał być trading, racja ale wyszło coś innego .... ważne że przynosi zysk. Jakbym typ sprzedawał to bym pisał posta o odpowiedniej godzinie. Jeśli nic nie piszę to sprawa jasna, że typ pozostawiłem do końca meczu. Każde zarobione tutaj euro jest pokazane na podstawie typów. Taki jest mój styl gry a dopóki będzie zyskowny to takim będę grał. Trading przynosił małe zyski, a dzięki nowej metodzie idzie bardzo dobrze. PO 2-3 miesiącach gry będę mógł wyciągać wnioski czy się opłaca czy nie.
Co do sajuken&#39;a to Ty od razu jak ktoś wygrywa musisz dociekać czy gra w realu czy nie ? Chłopie masz zysk udowodniony w każdym poście i nie wiem czego się czepiasz. Są tacy co grają moje typy i wygrywają oraz są tacy co wolą krytykować. Krytyka jest ważna ponieważ mobilizuje mnie do jeszcze staranniejszych typów.
Co do bonusu to z mojego refa każdy nowy gracz zarobi 35 euro po obrocie 35. Ja natomiast zarabiam 30 euro i to po obrocie prawie 6 razy większym bo po 200.
Są tacy co pomogłem im zarobić a tym samym mi się odwdzięczyli.
 
G 0

gofermarcin

Użytkownik
Lewski Sofia - Liteks 2 @3,60 -200€
Tutaj było 0-1 ale nie sprzedałem bo nie było mnie w domu gdyż miałem pilną sprawę.
Skończyło sie 2-2, szkoda bo gospodarze grali w 10 i strzelili na 2-1 później red dla Liteksu oraz Lewskiego. Goście zdołali strzelić tylko jednego gola w przewadze jednego gracza i uczynili to dopiero w 90min.

 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Panowie przeciez to jest sciema polegajaca na tym:
1. Znajdujecie 3 mecze.
2. Mecz ktory wchodzi zaliczacie ze pelna wygrana.
3. Mecz ktory nie wchodzi mowicie ze odbijacie w momencie kiedy byl na plus i niby liczycie kase
4. Mecz ktory od poczatku nie wchodzil liczycie jako minus.

Gdyby ten wasz &quot;marcin&quot; mial profit o ktorym pisze moglby go udowodnic w postaci &quot;profitu z ostatnich tygodni/miesiecy&quot; bo w ten sposob kazdy z &quot;zarobkowicz&quot; to robi, a tak dzieki wam on po prostu nabija sobie portfel a was w bambuko. Jak juz powiedzialem za dlugo siedze na Betfair zeby mnie ktos krecil...
 
G 0

gofermarcin

Użytkownik
Jak za długo siedzisz to byś takich bredni nie pisał ;]
APOEL 1-0 sprzedane po kursie 2,14 (dokładnie za 369.00€) zysk: +169
Gdyby ten wasz &quot;marcin&quot; mial profit o ktorym pisze moglby go udowodnic w postaci &quot;profitu z ostatnich tygodni/miesiecy&quot; bo w ten sposob kazdy z &quot;zarobkowicz&quot; to robi, a tak dzieki wam on po prostu nabija sobie portfel a was w bambuko. Jak juz powiedzialem za dlugo siedze na Betfair zeby mnie ktos krecil...
Nikogo nie zmuszam, a jeżeli ktoś woli polegać na moich typach niż swoich to mu przecież nie zabronię. Oj widzę, że Cię to bardzo boli.
POZDRO
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Nie ze mnie to boli. Kibicowalem ci nawet na poczatku gdy miales nawet dowody na swoja dzialalnosc. Od kiedy jednak rozpoczales klamstwa typu sprzedaje i zostawiam w momencie kiedy ci to pasuje i jeszcze sie oglaszasz dla &quot;nowych&quot;.
Napisales:
Chłopie masz zysk udowodniony w każdym poście i nie wiem czego się czepiasz.

Gdzie to jest udowodnione?
Zapodaj screena z profitem z ostatnich 3 miesiecy i tyle koniec tematu. Wiesz dlaczego tego nie zrobisz? Bo lecisz systemem:

1. Znajdujecie 3 mecze.
2. Mecz ktory wchodzi zaliczacie ze pelna wygrana.
3. Mecz ktory nie wchodzi mowicie ze odbijacie w momencie kiedy byl na plus i niby liczycie kase
4. Mecz ktory od poczatku nie wchodzil liczycie jako minus.
Daje to okolo 90% skutecznosci ale tak naprawde jest sciema...
 
G 0

gofermarcin

Użytkownik
Zapodaj screena z profitem z ostatnich 3 miesiecy i tyle koniec tematu.
Jak ci już mówiłem, nie mam screena bo gram dla zabawy. Zadowolony? :-D
Czyli co koniec tematu? Wątpię.
3. Mecz ktory nie wchodzi mowicie ze odbijacie w momencie kiedy byl na plus i niby liczycie kase
Czyli dziś Levski - Litex ?? Do przerwy 0-1. To czemu nie sprzedałem jak typ wchodził? Bo mnie nie było proste, moja strata bo skończyło się 2-2.
 
G 0

gofermarcin

Użytkownik
Nie on jeden, zapewniam. Zobaczymy gdzie dojdziesz.
Oj zobaczymy, zapewniam ????
Heh, podałbym wam bloga na którym są te i inne typy i w ogóle nie grane na betfair i też widzielibyście niezgodności zapewne, a na blogu czwarty miesiąc mam zyskowny. Chcecie bloga? Pisać PW.
Czas istnienia bloga: 112 dni
Licznik odwiedzin: 13287 co daje dziennie 118 odwiedzin. Odwiedziło mnie ponad 2400 osób. Oni zapewne też widzą niezgodności ??? Nawet teraz na blogu 8 osób online.
Nie chce mi się kłócić, usuńcie temat i tyle. Bo jak ktoś chce pomóc co niektórym to szukają w tym kruczków.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Czyli dziś Levski - Litex ?? Do przerwy 0-1. To czemu nie sprzedałem jak typ wchodził? Bo mnie nie było proste, moja strata bo skończyło się 2-2.

Po raz &quot;enty&quot; powtarzam. Skoro jestes taki uczciwy (akurat dzisiaj odkad zaczalem pisac o nieprawidlowosciach) czekam na screena z profitem o ktorym pisales wyzej. Bez owego caly ten temat nie ma sensu gdyz profit o ktorym piszesz mozna otrzymac powyzsza kolejnoscia o ktorej pisalem. Bez dowodow temat nadaje sie do zamkniecia gdyz jest po prostu nieuczciwym...
 
G 0

gofermarcin

Użytkownik
ZAMYKAJ ŚMIAŁO. Po raz enty piszę ci, że nie mam screena bo wogóle tych typów nie grałem &lt;lol2&gt;.
Zobacz sobie typy i sprawdzaj kiedy były sprzedawane. Zrób statystykę, udowodnij to o czym piszesz.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
ZAMYKAJ ŚMIAŁO. Po raz enty piszę ci, że nie mam screena bo wogóle tych typów nie grałem &lt;lol2&gt;.
Czyli stawiasz Lay kiedy masz na to ochote i zostawiasz mecz kiedy ci pasuje pozniej piszesz ze masz z tego profit? Po co to?
Zobacz sobie typy i sprawdzaj kiedy były sprzedawane. Zrób statystykę, udowodnij to o czym piszesz.
P.S. To ty powinienes udowodnic swoj system ktory bez dowodow nie ma sensu, nie ja...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom