>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
gralbym w tym bukmacherze non stop gdyby nie prowizja od kolejnych wyplat! Musze miec mozliwosc zlecania kilku wyplat w miesiacu i niestety na prowizje 45zl za kazdym razem trudno sobie pozwolic. Po prostu szkoda pieniedzy. A tak poza tym sa swietni
 
lanski 700

lanski

Użytkownik
Straszne mają te ich procedury,że aby przelać kasę z pokera trzeba czekać 2 dni na zatwierdzenie.
Ale jak dojdę do pewnego poziomu w bukmacherce to grać tam będę bo kursy mają w większości najlepsze no i co tam ta opłata 45zł jak w Polsce więcej w podatkach się płaci u bukmachera.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
ktoś może mi wytłumaczyć jak ma się sprawa z handicapami na piłkę nożną
Widzę kurs na Real Madryt &quot;-2,5 and 3&quot; po kursie 2.22
Jeżeli będzie wynik 3-0 to wtedy mam zwrot stawki??
 
T 1

tigerius

Użytkownik
Witam mam pytanie, gram od niedawna obstawiam zakłady bukmacherskie, mam konto w bet365 i pinnaclesports. Proces weryfikacji w bet365 był bezbłędny, ponieważ oni po prostu dzwonią do graczy i zadają pytania na które trzeba odpowiedzieć żeby zweryfikować konto. Inaczej sprawa się ma w pinnaclesports. Wysłałem im skan ubezpieczenia zdrowotnego i dowodu osobistego w którym mam inne miejsce zameldowania niż miejsce w którym mieszkam. Kazali mi wysłać mi inny dokument który potwierdza moje miejsce zamieszkania. Piszą o rachunku medycznym którego nie mam bo korzystam ostatnio z bezpłatnej służby zdrowia, rachunku telefonicznym którego nie mam bo telefon komórkowy mam na kartę, a telefonu stacjonarnego nie posiadam. Może mi ktoś poradzić co mam zrobić?
 
P 0

peele

Użytkownik
ja im wysłałem potwierdzenie zameldowania z banku (ING) a wcześniej mieli skan mojego dowodu i to im wystarczyło ????
zapytaj ich czy papierek z banku będzie wystarczający, jeśli tak to wiesz co masz zrobić ????
 
T 1

tigerius

Użytkownik
peele nie zrozumiałeś mnie. Ja nie potrzebuję potwierdzenia zameldowania, ponieważ jestem zameldowany w innym mieszkaniu a w innym mieszkam. W danych pinnaclesports mam wpisane miejsce zamieszkania, ponieważ słyszałem, że niektóre firmy przesyłają czasami jakąś pocztę na dany adres, a na tą chwilę nie mam dostępu do mieszkania w którym jestem zameldowany. Jakim dokumentem/rachunkiem mogę udowodnić im swoje miejsce zamieszkania???
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Najprostsze rozwiązania są najlepsze. Napisz do nich i przedstaw im konkretnie sytuacje tak jak zrobiłeś to tutaj. Wyjaśnij im co możesz, a czego nie możesz udokumentować i co się z tym wiąże. Na wszelki wypadek zachowaj ich odpowiedź.

Jeśli jesteś nie jesteś w stanie potwierdzić swojego miejsca zamieszkania to wyślesz im kwity do miejsca w którym jesteś zameldowany. Prawdopodobnie gdybyś miał wymienione przez nich dokumenty to i tak byłby na nich adres zameldowania (bo chyba wszędzie dane spisywane są z dowodu). Jeśli znajdziesz jakiś rachunek, na którym będzie Twój obecny adres zamieszkania to prawdopodobnie nie będzie tam Twojego nazwiska (tj. wyżej).

Z pinnacle na 99% nie dostaniesz żadnej korespondencji, bo mam tam konto dłuższy czas i z niczym takim się nie spotkałem u nich, więc tym nie musisz się martwić, a adres zawsze możesz edytować.

Nie ma nic dziwnego w tym, że masz inny adres zameldowania i inny adres do korespondencji. Podejdź do tematu na spokojnie i nie powinno być problemu.
 
T 1

tigerius

Użytkownik
Witam mam pytanie, dostałem informację, że można tylko raz skorzystać w miesiącu w pinnaclesports z wypłaty a za każdą kolejną płaci się 45zł, a czy wpłacać można ile się chce razy bez żadnych opłat czy też tylko raz w miesiącu?
 
conti73 106

conti73

Użytkownik
Witam mam sprawę jak się można z nimi skontaktować
ja piszę na [email protected] i nic, tzn wiadomość wysłana i jakimś
czasie przychodzi jakieś tam potwierdzenie chyba Zuzia czy inna ale nic poza tym i nie wiem czy to jestem tępy czy jakiś inny adres albo coś nie tak, chodzi mi ozmianę waluty z euro na pln. Dzięki i pozdro
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Problemem może być mail z jakiego wysyłasz. Z tego co wiem to czasami jest problem z komunikacją z takich poczt jak np. wp.pl.
Wysyłasz może z wp lub podobnych słabych polskich poczt?
Najbardziej sensownym mailem z darmowych jest gmail.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
waniak 179

waniak

Użytkownik
Witam, chciałbym wpłacić na tego buka kaskę i mam pytanie dotyczące, zweryfikowania swoich danych, czy trzeba weryfikować się od razu ? czy tylko wtedy kiedy Pinnacle tego zażąda ? Załóżmy, że wpłacam sobie kaskę po miechu będę chciał wypłacić przez MB i będą chcieli weryfikacji po przez wysłanie im skanu dowodu ? czy coś jeszcze trzeba im będzie wysłać ?
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Bez problemu wpłacaj to jedna z lepszych firm. Jeśli chodzi o weryfikację to osobiście im nic do tej pory nie wysyłałem a gram już długo więc spokojnie. Jak będą chcieli zweryfikować to skan dowodu albo wyciąg z konta bankowego nic więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
waniak 179

waniak

Użytkownik
Ok dzięki, a propo oceny tego buka to już po samym wyglądzie mi się podoba bez nie potrzebnych reklam, regulamin krótko i zwięźle napisany, jedyny problem mam z ogarnięciem zakładów np. nie kumam co to te &quot;pk&quot;
 
Do góry Bottom