>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
gralbym w tym bukmacherze non stop gdyby nie prowizja od kolejnych wyplat! Musze miec mozliwosc zlecania kilku wyplat w miesiacu i niestety na prowizje 45zl za kazdym razem trudno sobie pozwolic. Po prostu szkoda pieniedzy. A tak poza tym sa swietni
 
lanski 700

lanski

Użytkownik
Straszne mają te ich procedury,że aby przelać kasę z pokera trzeba czekać 2 dni na zatwierdzenie.
Ale jak dojdę do pewnego poziomu w bukmacherce to grać tam będę bo kursy mają w większości najlepsze no i co tam ta opłata 45zł jak w Polsce więcej w podatkach się płaci u bukmachera.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
ktoś może mi wytłumaczyć jak ma się sprawa z handicapami na piłkę nożną
Widzę kurs na Real Madryt &quot;-2,5 and 3&quot; po kursie 2.22
Jeżeli będzie wynik 3-0 to wtedy mam zwrot stawki??
 
T 1

tigerius

Użytkownik
Witam mam pytanie, gram od niedawna obstawiam zakłady bukmacherskie, mam konto w bet365 i pinnaclesports. Proces weryfikacji w bet365 był bezbłędny, ponieważ oni po prostu dzwonią do graczy i zadają pytania na które trzeba odpowiedzieć żeby zweryfikować konto. Inaczej sprawa się ma w pinnaclesports. Wysłałem im skan ubezpieczenia zdrowotnego i dowodu osobistego w którym mam inne miejsce zameldowania niż miejsce w którym mieszkam. Kazali mi wysłać mi inny dokument który potwierdza moje miejsce zamieszkania. Piszą o rachunku medycznym którego nie mam bo korzystam ostatnio z bezpłatnej służby zdrowia, rachunku telefonicznym którego nie mam bo telefon komórkowy mam na kartę, a telefonu stacjonarnego nie posiadam. Może mi ktoś poradzić co mam zrobić?
 
P 0

peele

Użytkownik
ja im wysłałem potwierdzenie zameldowania z banku (ING) a wcześniej mieli skan mojego dowodu i to im wystarczyło ????
zapytaj ich czy papierek z banku będzie wystarczający, jeśli tak to wiesz co masz zrobić ????
 
T 1

tigerius

Użytkownik
peele nie zrozumiałeś mnie. Ja nie potrzebuję potwierdzenia zameldowania, ponieważ jestem zameldowany w innym mieszkaniu a w innym mieszkam. W danych pinnaclesports mam wpisane miejsce zamieszkania, ponieważ słyszałem, że niektóre firmy przesyłają czasami jakąś pocztę na dany adres, a na tą chwilę nie mam dostępu do mieszkania w którym jestem zameldowany. Jakim dokumentem/rachunkiem mogę udowodnić im swoje miejsce zamieszkania???
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Najprostsze rozwiązania są najlepsze. Napisz do nich i przedstaw im konkretnie sytuacje tak jak zrobiłeś to tutaj. Wyjaśnij im co możesz, a czego nie możesz udokumentować i co się z tym wiąże. Na wszelki wypadek zachowaj ich odpowiedź.

Jeśli jesteś nie jesteś w stanie potwierdzić swojego miejsca zamieszkania to wyślesz im kwity do miejsca w którym jesteś zameldowany. Prawdopodobnie gdybyś miał wymienione przez nich dokumenty to i tak byłby na nich adres zameldowania (bo chyba wszędzie dane spisywane są z dowodu). Jeśli znajdziesz jakiś rachunek, na którym będzie Twój obecny adres zamieszkania to prawdopodobnie nie będzie tam Twojego nazwiska (tj. wyżej).

Z pinnacle na 99% nie dostaniesz żadnej korespondencji, bo mam tam konto dłuższy czas i z niczym takim się nie spotkałem u nich, więc tym nie musisz się martwić, a adres zawsze możesz edytować.

Nie ma nic dziwnego w tym, że masz inny adres zameldowania i inny adres do korespondencji. Podejdź do tematu na spokojnie i nie powinno być problemu.
 
T 1

tigerius

Użytkownik
Witam mam pytanie, dostałem informację, że można tylko raz skorzystać w miesiącu w pinnaclesports z wypłaty a za każdą kolejną płaci się 45zł, a czy wpłacać można ile się chce razy bez żadnych opłat czy też tylko raz w miesiącu?
 
conti73 106

conti73

Użytkownik
Witam mam sprawę jak się można z nimi skontaktować
ja piszę na [email protected] i nic, tzn wiadomość wysłana i jakimś
czasie przychodzi jakieś tam potwierdzenie chyba Zuzia czy inna ale nic poza tym i nie wiem czy to jestem tępy czy jakiś inny adres albo coś nie tak, chodzi mi ozmianę waluty z euro na pln. Dzięki i pozdro
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Problemem może być mail z jakiego wysyłasz. Z tego co wiem to czasami jest problem z komunikacją z takich poczt jak np. wp.pl.
Wysyłasz może z wp lub podobnych słabych polskich poczt?
Najbardziej sensownym mailem z darmowych jest gmail.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
waniak 179

waniak

Użytkownik
Witam, chciałbym wpłacić na tego buka kaskę i mam pytanie dotyczące, zweryfikowania swoich danych, czy trzeba weryfikować się od razu ? czy tylko wtedy kiedy Pinnacle tego zażąda ? Załóżmy, że wpłacam sobie kaskę po miechu będę chciał wypłacić przez MB i będą chcieli weryfikacji po przez wysłanie im skanu dowodu ? czy coś jeszcze trzeba im będzie wysłać ?
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Bez problemu wpłacaj to jedna z lepszych firm. Jeśli chodzi o weryfikację to osobiście im nic do tej pory nie wysyłałem a gram już długo więc spokojnie. Jak będą chcieli zweryfikować to skan dowodu albo wyciąg z konta bankowego nic więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
waniak 179

waniak

Użytkownik
Ok dzięki, a propo oceny tego buka to już po samym wyglądzie mi się podoba bez nie potrzebnych reklam, regulamin krótko i zwięźle napisany, jedyny problem mam z ogarnięciem zakładów np. nie kumam co to te &quot;pk&quot;
 
Do góry Bottom