>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
nie wspominając o liczbie pkt. danego zawodnika w NBA.
to bardzo słabo szukasz, bo z tego co pamiętam są nie tylko pkty, ale i zbiórki chyba, a nie wiem, czy nie ma czegoś więcej...
Buk wręcz nieodzowny przy poważniejszym graniu : limity, kursy, stawki...
To nie jest msce dla grających live, czy taśmy i to nie ulega wątpliwości, dla wszystkich innych wręcz wskazany.
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
to bardzo słabo szukasz, bo z tego co pamiętam są nie tylko pkty, ale i zbiórki chyba, a nie wiem, czy nie ma czegoś więcej...

Buk wręcz nieodzowny przy poważniejszym graniu : limity, kursy, stawki...
To nie jest msce dla grających live, czy taśmy i to nie ulega wątpliwości, dla wszystkich innych wręcz wskazany.
To kolego chyba słabo pamiętasz, bo niestety nie ma aktualnie takich zakładów.
 
firer 886

firer

Użytkownik
Niestety muszę się tu zgodzić z kolegą wyżej. Pinnacle oprócz minimalnie wyższych kursów na zdarzenia nie ma praktycznie żadnych innych zalet które wyróżniałyby go in plus w porównaniu z innymi popularnymi bukmacherami. Minusy pinnacle według mnie:
1) Słaba oferta kursowa i nie chodzi tutaj o zakładach na jakieś ekstremalne sporty, ale o ofercie na popularne zakłądy sportowe. W pinnacle brak jest możliwość obstawienia dodatkowych hd, zakładów u/o (oprócz 3, 4 podstawowych), nie wspominając już o zakładach specjalnych typu: liczba rzutów rożnych, liczba kartek, czy liczba pkt. danego zawodnika w NBA.
2) Bardzo uboga oferta zakładów live oraz problemy z zawarciem jakiegoklwiek zakładu. Najbardziej in minus jest to że mecz koszykówki (live) można obstawić tylko podczas przerwy w grze ( przerwa miedzy kwartami, czas dla którejś z drużyn).
3) Problemy z zawarciem zakładu live. Wymaga to dodatkowego potwierdzenia, a w tym czasie albo zakład zostaje już zablokowany albo zmieni się kurs i nie można go już postawić.
4) Zakłady akumulowane są jeszcze bardziej ubogie niż zwykła oferta kursowa.
Reasumując według mnie jest to jeden z najsłabszych bukmacherów w sieci. Z innymi popularnymi firmami na głowę przegrywa oferta, nawigacja i płynnością działania strony. Jedynym plusem jaki posiada pinnacle są wyższe niż konkurencja kursy.
Domyslam się ze grasz bardzo małymi stawkami i słowo limit u śmieciowych bukmacherow typu Bet365, Betsafe czy Tobet jest ci nie znane. Pinnacle to praktycznie jedyny bukmacher u ktorego można grać bez żadnych obaw o limity + do tego mają duzo lepszy kurs od konkurencji , dlatego w moich oczach jest to obecnie najlepszy buk internetowy
 
M 2

michauku

Użytkownik
A jakie dla Ciebie to są bardzo małe stawki? Ja gram w bet365, sportingbet po 100zł, nawet 200zł i nie ma problemu
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Firer jeśli bet365 jest smieciowym bukiem, to nie wiem gdzie jest miejsce pinnacle ?
Na live nie da się praktycznie grać ????
Pinnacle tylko kursami wygrywa z bet365, przegrywa pod względem funkcjonalności, wyglądem, ofertą itd.
Co mi po tym najwyższym kursie jak limit na hokeja, którego dziś grałem był 154zł i kurs spada o 0,06 ?
na piłkę 1500zł i tak dalej.
Dla mnie numer 1 to Sbobet .
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Co mi po tym najwyższym kursie jak limit na hokeja, którego dziś grałem był 154zł i kurs spada o 0,06 ?
na piłkę 1500zł i tak dalej.
pinnacle wystawia zdarzenia i na poczatku sa one mocno zlimitowane, po paru godzinach czy tez p krotszym okresie czasu limity sa zdejmowane i mozna grac parukrotnie/parunastorkotnie wiekszhymi stawkami. najzwyczajniej w swiecie nie chca sie nadziac, bo gdyby wystawiali zdarzenia bez limitow mogliby zostac po prostu szybko skrojeni, idioci z b365 z racji tego ze gra tam ogromna ilosc ludzi maja na to wywalone i jest u nich masa bzdur powystawianych i sobei mozesz grac duzymi stawkami, tyle ze zrobisz to raz, dwa piec, dziesiec i dostaniesz superlimicik na 20 pln, takze b365 moze sie w dupsko pocalowac za przeproszeniem.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Tylko, że te mecze ( właściwie ligi) za które dostaje się limity w becie nie są dostępne w do gry pinnacle,
w pinnacle można mocno zagrać puchary oraz głównie ligi, w becie limitu za to nie dostaniesz.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Tylko, że takie mecze za które dostaje się limity w becie nie są dostępne w do gry pinnacle,
w pinnacle można mocno zagrać puchary oraz głównie ligi,
w becie limitu za to nie dostaniesz.
nie sa bo na pinnacle zawyzony kurs poleci ci w pare minut, a mlotki z b365 zanim skoryguja value to masa ludzi zdazy pograc. ;)
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Nie zrozumiałeś, pinnacle niema np. ITFów, Bułgarskiej ligi, Gruzińskiej i tych lig,
które raz zagrasz za maksymalny limit, trafisz i już nie zagrasz po raz kolejny.
Na Premiership to możesz sobie grać po kilkaset tys funtów,
limitu za ligi, które można zagrać mocno w pinnacle (np. LM) nie dostaniesz.
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Domyslam się ze grasz bardzo małymi stawkami i słowo limit u śmieciowych bukmacherow typu Bet365, Betsafe czy Tobet jest ci nie znane. Pinnacle to praktycznie jedyny bukmacher u ktorego można grać bez żadnych obaw o limity + do tego mają duzo lepszy kurs od konkurencji , dlatego w moich oczach jest to obecnie najlepszy buk internetowy
Kolego mylisz się gdyż właśnie grywam &quot;dość&quot; dużymi stawkami, chociaż to pojecie jest pewnie dość subiektywne. Tak jak napisałem dla mnie ten buk ma jeden plus wieksze od konkurencji kursy, nic poza tym.. Bet365, Gamebookers czy tego podobne buki wygrywaja z nim przejżystrzymi stronami, płynnościa działania, wieksza oferta itp. wiec naprawdę według mnie nie jest buk na top5. Ale podkreślam jest to moja subiektywna opinia.
Pozdrawiam
 
T 43

tomasz55

Użytkownik
Kolego mylisz się gdyż właśnie grywam &quot;dość&quot; dużymi stawkami, chociaż to pojecie jest pewnie dość subiektywne. Tak jak napisałem dla mnie ten buk ma jeden plus wieksze od konkurencji kursy, nic poza tym.. Bet365, Gamebookers czy tego podobne buki wygrywaja z nim przejżystrzymi stronami, płynnościa działania, wieksza oferta itp. wiec naprawdę według mnie nie jest buk na top5. Ale podkreślam jest to moja subiektywna opinia.
Pozdrawiam
grywasz dużymi stawkami w Gamebookers haaahaaa jak tam nie da się nic zagrać powyżej 200zł:grin: limity mają żenujące Gamebookers to śmieciowy buk
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
grywasz dużymi stawkami w Gamebookers haaahaaa jak tam nie da się nic zagrać powyżej 200zł limity mają żenujące Gamebookers to śmieciowy buk
W ktorym miejscu napisałem że:po pierwsze gram a gamebookers a po drugie ze gram tam duzymi stawkami, bo nie bardzo rozumiem Twojego przesmiewczego tonu tym bardziej ze piszesz o czym o czym ja nie napisalem. Proponuje jeszcze raz (albo lepiej 5 razy) przeczytac, moze wtedy zrozumiesz co chcialem przekazac w moim poscie.
 
firer 886

firer

Użytkownik
A teraz moze ja napiszę o co mi chodziło a mianowicie:
Pinnacle to jedyny buk na którym po 3 latach grania mam niezlimitowane konto , te inne smieszne buki typu Tobet czy Betsafe to mogą posłużyć do grania na krótką metę, za większe pieniądze to tylko Pinnacle i buki azjatyckie i to tyle w temacie
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Zaloguj się na konto.Jak masz ofertę kursów,to w lewej górnej części strony są : popularne zdarzenia,kończące się i dalej dyscyplinami idzie.

Pierwsz pozycja w piłce nożnej to Live Soccer.
Klikasz i grasz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
Czy potrzebne jest do pinnacle wysyłać skany dowodów, potwierdzać swoją tożsamość, czy coś w tym stylu, by wypłacić kase? Chętnie bym tam pograł, ale nie chce mi się bawić w skanowanie, czy latanie po pocztach.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Czy potrzebne jest do pinnacle wysyłać skany dowodów, potwierdzać swoją tożsamość, czy coś w tym stylu, by wypłacić kase? Chętnie bym tam pograł, ale nie chce mi się bawić w skanowanie, czy latanie po pocztach.
Wypłacałem kilkanaście razy, ani razu nie pytali o skany dowodu czy inne potwierdzenie tożsamości ;)
Przy okazji - wypłaty na Skrill zawsze na koncie w max 5 minut.
 
R 190

rednee

Użytkownik
Witam,
Jakie opłaty teraz pobiera Pinnacle za wypłaty? Chodzi mi szczególnie o wypłaty na moneybookers, neteller oraz na konto i jakie limity minimalne i maksymalne są tych wypłat? Nie mogę tego sprawdzić, ponieważ nie mam nic tam na koncie.
Pzdr..
 
forin 450

forin

Użytkownik
za druga w miesiacu 45PLN jest oplata,jedna jest tylko darmowa w miesiacu kalendarzowym, do 3000USD wyplata do 10 minut na MB i Neteller od 3000USD do 50000USD do 10 godzin na MB/Neteller poniewaz wymaga akceptacji przez pracownika, minimalna wyplata 25PLN maksymalna 150000PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kuruswww 28

kuruswww

Użytkownik
w rubrykach: Adres Banku, Miasto, Region, Kod Pocztowy mam podać dane mojego oddziału czy głowne dane banku (tzn adres warszawski)?
 
Do góry Bottom