>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

bludek 367

bludek

Użytkownik
&quot;Przykro nam, jeżeli została pobrana opłata za ostatni przelew. Wszystkie opłaty w celu przesłania Twojego przelewu bankowego zostały uiszczone prze Pinnacle Sports i nie powinny zostać pobrane od naszych klientów[...]
To jest akurat jedno wielkie kłamstwo ze strony pinnacle sports. W szczegółach przelewu widać, że koszty zostały podzielone (SHA), więc nic dziwnego, że część banków wzięła prowizje za przelew zagraniczny z drugiego końca świata.
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Witam.

O co chodzi w pinnacle przy ofercie &quot;Powyżej 2.0 i 2.5&quot;??? Jeśli będą 2 bramki to jest zwrot, czy jak?
To jest tzw. handicap azjatycki. Połowa stawki ktorą zagrasz ten zakład obstawiana jest na &quot;powyzej 2.0&quot; a polowa na &quot;powyzej 2.5&quot;. I teraz tak:
1) pada o lub 1 bramka: przegrywasz;
2) padaja 2 bramki: połowe stawki masz zwracane, druga połowe przegrywasz;
3) padaja 3 lub wiecej bramek: wygrywasz po takim kursie jakim obstawiles

Pozdrawiam
 
W 108

wolnosc-slowa

Użytkownik
witam, nie chce mi sie czytac wszystkich wypowiedzi, ale jak sie robi zaklady akumulowane?? bo poki co tylko tylko single moge obstawic
pytanie tez do tych co graja mecze tenisowe, jak wyglada sytuacja gdy zawodnik kreczuje??
zwrot czy uwzglednia?
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
witam, nie chce mi sie czytac wszystkich wypowiedzi, ale jak sie robi zaklady akumulowane?? bo poki co tylko tylko single moge obstawic
Znajdujesz zakładke &quot;akumulatory&quot; wybieraz rodzaje zakladow ktore chcesz zawrzec w zakladzie ako, wybierasz selekecje, wpisujesz stawke, akceptujesz.

pytanie tez do tych co graja mecze tenisowe, jak wyglada sytuacja gdy zawodnik kreczuje??
zwrot czy uwzglednia?
W przypadku zakladów na win to jest zwrot gdy nie zostanie rozegrany przynajmniej jeden set, jesli set sie zakonczy to mecz jest normalnie rozliczany.
Jesli chodzi handi, u/o to mecz musi byc rozegrany do konca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 2

sylwas87

Użytkownik
witam, nie chce mi sie czytac wszystkich wypowiedzi, ale jak sie robi zaklady akumulowane?? bo poki co tylko tylko single moge obstawic

pytanie tez do tych co graja mecze tenisowe, jak wyglada sytuacja gdy zawodnik kreczuje??
zwrot czy uwzglednia?

Akumulatory masz na głównej stronie pod płatnościami.

Gdy zawodnik skreczuje w 1 secie to jest zwrot, jeśli natomiast zakończy się 1 set i będzie krecz to kupon jest przegrany gdy mamy zawodnika kreczującego lub wygrany gdy przeciwnik kreczuje ????

Pozdro.
 
dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
Witam ponownie.
Skoki skończyły się 2 godziny temu, a moje zakłady wciąż są nierozliczone. Czy na pinnacle jest jakiś support live? W ile powinni mi rozliczyc zaklad?
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Witam ponownie.

Skoki skończyły się 2 godziny temu, a moje zakłady wciąż są nierozliczone. Czy na pinnacle jest jakiś support live? W ile powinni mi rozliczyc zaklad?
Niestety nie ma nic live.. Coś maja chyba jakis problem, bo zawsze zakłady rozliczane sa na bieżąco, ale mi tez od kilkudziecieciu minut nie chca rozliczyc, co prawda piłke reczna ale zaklad wisi..
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
Witam;

Mam taki problem ze przed chwila skladalem zaklad na mecz MŚ w piłke reczna Argentyba-Brazylia, i ten zakłąd przyjeli mi 3 razy, oczywiscie sciagajac z konta za kazdym razem stawke ktora postawilem.. Czy ktos mial kiedys taki przypadek.?? Co moge z tym zrobic.?? Napisałem do supportu ale zanim odpisza to bedzie juz po meczu i pewnie nici beda z jakis reklamacji.. Czy komus tez kiedys sie cos podobnego przytrafilo.??

Pozdro

EDIT:

Nie miał nikt nigdy podobne problemu?????
 
kuruswww 28

kuruswww

Użytkownik
Witam;

Mam taki problem ze przed chwila skladalem zaklad na mecz MŚ w piłke reczna Argentyba-Brazylia, i ten zakłąd przyjeli mi 3 razy, oczywiscie sciagajac z konta za kazdym razem stawke ktora postawilem.. Czy ktos mial kiedys taki przypadek.?? Co moge z tym zrobic.?? Napisałem do supportu ale zanim odpisza to bedzie juz po meczu i pewnie nici beda z jakis reklamacji.. Czy komus tez kiedys sie cos podobnego przytrafilo.??

Pozdro

EDIT:

Nie miał nikt nigdy podobne problemu?????
Nie miałem....wygrałeś chociaż?
 
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
No wlasnie nie.. Ale od razu po zawarciu zakladow napisałem do nich co jest grane, ale do tej pory nic nie odpisali.. Niby powazny buk ale support maja tragiczny;/

EDIT

Czy ktoś ostatnio pisał w ogóle do ich supportu? Czy oni w Ogóle odpisuja na @? czekam juz 2-gi dzien na odpowiedz i nic...
 
K 59

kita

Użytkownik
Ja mailowałem do nich z 2-3 miesiące temu i odpisali.. Wcześniej też się z nimi kontaktowałem - może z półtora roku temu to było - i również bez problemu. Także dla mnie trochę dziwne, że ci nie odpowiadają..
 
forin 450

forin

Użytkownik
maly ZE ja od nich dostawalem odpowiedz gdzies po 20-30 minutach zawsze, ale to jest chyba Twoja wina, ze przyjelo Ci 3 razy bo trzeba klikac tylko Raz.
Edit,
Wlasnie dzisiaj dostalem odpowiedz po 4 minutach z supportu.
 
M 115

matlaurent

Użytkownik
Jeżeli ktoś obstawia under/over LIVE w koszykówce, to Pinnacle nie nadaje się na pewno do tego. &quot;Pobawiłem się&quot; trochę na LIVE, i stwierdzam, że bardzo ciężko złapać dobrą linię w meczu koszykówki na LIVE, z tego względu, że Pinnacle blokuję linię punktów w czasie gry, odblokowuje tylko, w momencie, jak któraś drużyna weźmie czas lub jest oficjalny czas (jak to ma miejsce w NBA) - w tym momencie odblokowują w ogóle możliwość gry LIVE danego zdarzenia, w tym sekwencji wybory jakiejś tam linii undrer/over w danym meczu. Ugranie u nich w tym przypadku dobrego profitu ze złapanej linii punktów jest więc trudne. Porównując do innych firm (Bet 365, Sbobet , Bet-at-home, Jetbull ), występuję u nich ciągłość zdarzenia, meczu (fakt, też blokują zdarzenie dane, ale na moment), linia punktów zmienia się płynnie (czy to w dół lub w górę) z biegiem gry. Natomiast w Pinnacle odblokują kilka razy w meczu (podczas branych czasów) i wtedy jest tylko możliwość zagrania linii punktów.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Może i mają najwyższe kursy ale ta ich strona to jedno wielkie gó***!!! Normalnego akumulatora nawet się teraz nie da zrobić, tzn. da się ale tylko z wybranych meczy i sportów! NIE POLECAM!
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Też doszłam do tego wniosku, że może dałoby rade przez innego buka wypłacać trzeba się tylko upewnić, w którym bukmacherze mozna wpłacic i odrazu wypłacić bez robienia obrotu (nie wiem, czy przypadkiem betsson nie daje takiej mozliwości) - ewentualnie to money - zawsze to 7zł a nie 20...
Dlaczego wypłata na moneybookers kosztuje 7zł?
Pierwsza w miesiącu powinna być darmowa.
 
Do góry Bottom