>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

K 358

koeman66

Użytkownik
rozumiem, ze wplacajac tam kase przez przelewy24, moge spokojnie wyplacac kase na moneybookers? nie musze wplacac i wyplacac kase tym samym sposobem itp. bzdury??? jezeli minimalna stawka na singla to 1$ to w zlotowkach musze postawic za min. 3 zl z groszami????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Bo to jest firma do grania singli, akumulatory i inne tasmy mozna grac w betsafach i innych
Ja nie gram żadnych taśm... Ja nie pamiętam nawet kiedy ostatni raz puściłem jakiś kupon z trzema zdarzeniami... Ale duble mi się zdarza zagrać więc dla mnie to jest spory minus.
✅ za bardzo szybką wypłatę na MB bez weryfikacji.
 
dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
Czy przy wypłacie trzeba wpisywać wszystko? Nawet adres mojego banku? Jeśli tak to jaki adres mam w pisać przy PKOBP, bo oni mają kilkaset oddziałów? Przy regionie mam wpisać swoje województwo?
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Jak mam rozumiec np. taki mecz QPR - M.City to: hc -0.5 and -1 kurs 1.568, natomiast hc-1 kurs 1.746??? To drugie wiadomo, wchodzi jak M.City wygrywa roznica dwoch bramek, ale w tym pierwszym przypadku o co chodzi? -0.5 wiadomo, najnizsza wygrana nawet 1 bramka, ale tu jest tez and -1, jak to rozumiec? Bo kurs jest nizszy??? No i znowu hc -1 and -1.5 kurs jest wyzszy od hc -1, a to jedno i to samo bo jak City wygrywa dwoma bramkami to wchodzi i pojedyncze hc -1 i to hc -1 and - 1.5???
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
-0.5 i -1, polowa stawki będzie rozliczona jako -0.5 (wystarczy wygrana), a polowa jako -1 (przy wygranej jednym golem zwrot)
-1, cała stawka (przy wygranej jednym golem zwrot),
-1 i -1,5, polowa stawki będzie rozliczona jako -1 (przy zwycięstwie jednym golem zwrot), a połowa jako -1.5 (czyli tu potrzeba zwycięstwa dwoma bramkami minimum).
 
K 358

koeman66

Użytkownik
aha czyli grajac w meczu QPR - M.City z hc -1, jezeli City wygra np. 2-1, to nie trace tylko mam zwrot, jak w przypadku opcji remis nie ma zakladu w innych bukach??? a takie cos: pk and -0.5??????? PROSZE USUNAC, JUZ ZNALAZLEM ODPOWIEDZ
 
dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
Zamęcze was pytaniami - mam nadzieję, że to ostatnie
&quot;Away Teams (Wednesday 6 Matches) - under 18.5&quot; - Jest taka oferta na Premier League i mam wątpliwości, czemu aż taki duży kurs? Czy to może chodzi o wszystkie zespoły, ktore graja, a nie tylko wyjazdowe?
 
waska 131

waska

Użytkownik
Zamęcze was pytaniami - mam nadzieję, że to ostatnie
&quot;Away Teams (Wednesday 6 Matches) - under 18.5&quot; - Jest taka oferta na Premier League i mam wątpliwości, czemu aż taki duży kurs? Czy to może chodzi o wszystkie zespoły, ktore graja, a nie tylko wyjazdowe?
chodzi o wszystkie zespoły
 
dawidekzks 16

dawidekzks

Użytkownik
@waśka, dzięki za odpowiedz.
Napisałem do supportu maila z prośbą o anulowanie zakładu, pół godziny później odpowiedzieli i mi go anulowali!
 
K 358

koeman66

Użytkownik
tak wszystko, wpisz adres glownego banku z siedziba w Warszawie
chyba nie ma zadnej roznicy jesli wpisze adres siedziby banku w moim miescie??? co wpisac w polu &quot;inne informacje&quot;, pewnie mozna zostawic wolne? nr. iban podawac jako 26 cyfrowy nr konta plus na poczatku kod PL? jesli w moim adresie zamieszkania jest kod zapisany tak 00992, to tak samo podawac w adresie banku? i znowu tak samo z nazwa kraju Poland, a nie Polska??? Twój adres jak zarejestrowano w Twoim banku - czy moze to zmienic bo w banku mam Polska i kod typu 00-998, a w Pinnacle wyswietla mi Poland i kod 00998???? pomozcie dobrzy ludzie zeby nie bylo problemow!
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Postawiłem sobie dubla Hantuchova + Dallas (handicap). Czeszka przegrała przez krecz i rozliczyli mi jako porażkę? Czy to aby na pewno prawidłowa opcja ?
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Znowu mam problem :/
Nie mogę się zalogować na Pinka z każdej przeglądarki... Przekracza niby czas sesji, coś tam, coś tam. Co poradzicie?
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Znowu mam problem :/
Nie mogę się zalogować na Pinka z każdej przeglądarki... Przekracza niby czas sesji, coś tam, coś tam. Co poradzicie?
A działają inne strony ?
Jak tak to Ci zablokowali konto :p
Z netem może coś nie tak .
 
M 0

mistsz

Użytkownik
witam!
mam taką sprawę chciałbym zmienic walute w pinnacle wyslalem maila z zapytaniem o taka mozliwosc i otrzymalem odpowiedz:
Dear Sir,
Before making the change to your account currency, please confirm you understand we cannot change your account currency in the future.
Please note that the balance in your old account, less any pending wagers, will be converted and transferred to the new account. Once all wagers are graded, please email our Customer Service Department if there are additional funds to be transferred.
Transfers from one currency to another are processed using the daily rate from oanda. com. The oanda. com rate is the standard interbank rate. Pinnacle Sports does not receive this rate on currency exchanges with our bankers. Therefore, transfers between accounts with different currencies will incur a surcharge of 2.75% of the funds transferred.
Kind regards,
Customer Service Department
Pinnacle Sports

teraz jest taka sprawa czy mógłby mi ktos podpowiedziec jak mam na to odpisać, gdyż moja znajomość angielskiego niezbyt na to pozwala
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Pograłem tam trochę i podsumowując:
✅ wysokie kursy
✅ szybkie wypłaty
⛔ strona jest tak do d*** że głowa mała
⛔ wnoszenie zakładów jest takie samo jak strona
⛔ parę zakładów na najważniejsze mecze to kpina
⛔ słaba oferta na wszystko
⛔ akumulatory można robić tylko z wybranych sportów, oczywiście nie ze wszystkich lig
⛔ brak promocji
Podsumowując, nie wpłacę tak nigdy już nawet złotówki, buk mega słaby i ogólnie rzecz ujmując nie polecam!
 
Do góry Bottom