>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Będzie można składac akumulatory (w szerszej ofercie niż dotychczas) w Pinnacle? - Najbardziej interesuje mnie siatkówka. - Rozwalili się z opcjami do AKO na całą stronę ale jak przychodzi co do czego to nie można zagrac dubla czy tripla.
Ktoś coś wie co ma w planach Pinnacle z tym fantem zrobic?
 
pancio 153

pancio

Użytkownik
Będzie można składac akumulatory (w szerszej ofercie niż dotychczas) w Pinnacle? - Najbardziej interesuje mnie siatkówka. - Rozwalili się z opcjami do AKO na całą stronę ale jak przychodzi co do czego to nie można zagrac dubla czy tripla.

Ktoś coś wie co ma w planach Pinnacle z tym fantem zrobic?
Podbije pytanie kolegi , bo własnie chciałem wpłacic depozyt do tego buka , ale nie wiem czy mogę grac np duble z O/U pkt w NBA na danego zawodnika
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Panowie, radzę sobie odpuścić granie w pinie akumulatorów. Najzwyczajniej w świecie buk jest nastawiony na single, a pozostałe to tylko dodatek. Jak przy takiej marży co oni mają miałoby się im to opłacać?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Będzie można składac akumulatory (w szerszej ofercie niż dotychczas) w Pinnacle? - Najbardziej interesuje mnie siatkówka. - Rozwalili się z opcjami do AKO na całą stronę ale jak przychodzi co do czego to nie można zagrac dubla czy tripla.
Ktoś coś wie co ma w planach Pinnacle z tym fantem zrobic?
Nie będzie takiej możliwości w najbliższym czasie.
 
S 150

spasny

Użytkownik
Nie ma opcja obstawiania ht/ft

@pancio
O/U zawodnika również nie obstawisz w pinnacle. Być może na playoff przygotują taką ofertę na zawodników (rok temu tak było bodajże), ale również nie liczyłbym na mega akumulatory...

Odnośnie akumulatorów obecnych to są tragiczne, jeśli chcemy zagrać 2-3 mecze np z kosza to musimy do akumulatora wybrać proponowany przez pinnacle zakład tj. np. ML Chicago @ 1.30 LUB Chicago -6 @ 1.80 i do tego drugi mecz np ML Indiana @ 1.30 lub Indiana [email protected]. Nie ma możliwości grania np Chicago -3 @ 1.50 i do tego Indiana -3 @ 1.50 - musimy wybierać PROPONOWANE przez pinnacle główne zakłady (ML, typowy handicap przedstawiony przez pinna w ok. kurs 1.80-2.00, lub o/u który też jest w okolicach tych kursów). Jedynie w singlach możemy wybierać handicapy (zazwyczaj od kursów 1.30 do 3.50)
Jeśli ktoś liczy, że będzie grał dubelki po kursach 1.50 na WYBRANE zdarzenia (handicapy czy overy) to niestety nie pogra czegoś takiego.
To samo tyczy się piłki nożnej...
 
K 358

koeman66

Użytkownik
jak wypelniacie formularz do wyplaty? pytam sie poniewaz w pinnacle mam dane podane bez polskich znakow i kod pocztowy bez spacji oraz kraj Poland, tak samo pokazuje mi w formularzu do zamowienia wyplaty... w baku polskim wiadomo, jest po polsku, jak wypelnic pola, tak jak w pinnacle czy jak w banku???
 
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
Mam kilka pytań co do Pinnacle:
- Ile trwa wypłata przelewem? (ponoć mają konto w BZ WBK)
- Jak wygląda sprawa weryfikacji konta?

Z góry dziękuje za odpowiedź!
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Mam kilka pytań co do Pinnacle:
- Ile trwa wypłata przelewem? (ponoć mają konto w BZ WBK)
- Jak wygląda sprawa weryfikacji konta?
Z góry dziękuje za odpowiedź!
Wypłata od nich na konto bankowe idzie średnio 3 dni robocze, weryfikacji konta nie ma.
Jeśli jeszcze masz jakieś pytania to pisz na priv.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
unique- 32

unique-

Użytkownik
Jak nie ma weryfikacji? Nie wprowadzaj ludzi w błąd. To, że jest losowa i Ciebie ominęła (?) to nie oznacza, że nie ma. Na dodatek jak ktoś wpłaca kartą kredytową to na 99% ma weryfikację.
Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
Mam zamiar wpłacić 500 PLN przez MB. Gdzieś czytałem również, że szybkie wypłaty mają na MB - na tym również mi zależy, założyłem kartę MB dla szybkich wypłat i szybkiego dostępu do gotówki.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Niby w tym buku są takie duże limity, a przy zakładach na F1 jest napisane &quot;Maksymalny limit wygranej: 795.43 PLZ&quot;

????
 
Z 3

zeus112

Użytkownik
Niby w tym buku są takie duże limity, a przy zakładach na F1 jest napisane &quot;Maksymalny limit wygranej: 795.43 PLZ&quot;
????
spokojnie Teraz już jest 1133. Im bliżej do danego zdarzenia tym Więcej będzie można Wyciągnąć kasy na tym zdarzeniu
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
spokojnie Teraz już jest 1133. Im bliżej do danego zdarzenia tym Więcej będzie można Wyciągnąć kasy na tym zdarzeniu
Ja mam cały czas tyle ile miałem. Wychodzi na to, że jakbym chciał zagrać na Masse to mogę to zrobić max. za 12zł...
 
seb4 2

seb4

Użytkownik
Powiedzcie mi czy idzie w tym buku grac np 1X czy 2X i czy do jednego zdarzenia jest duzo opcji bo jakos tego nie widze...
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Powiedzcie mi czy idzie w tym buku grac np 1X czy 2X i czy do jednego zdarzenia jest duzo opcji bo jakos tego nie widze...
Zaloguj się, a wszystkie opcje będą widoczne. Jeżeli chodzi o 1x,x2 to zakład +0,5 daje to samo. Pozdro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
A jak z wypłatami u nich na MB, automatycznie? Bo gdzieś na forum tak czytałem, że do 10 minut już jest na MB kasa.
 
Do góry Bottom