>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

J 18

_jarl_

Użytkownik
W zakładach na Champions League na jutro jest zakład over 21.5/under 21.5 home/away na wszystkie 8 meczów - dotyczy on tylko drużyn home, czy dla gospodarzy jest over 21.5, a dla gości under 21.5?
Dotyczy wszystkich goli jakie padną w jutrzejszych 8 meczach. Albo będzie więcej niż 21.5 albo mniej, a home teams/away teams dotyczy handicapu.
 
S 2

securebet

Użytkownik
mogą mieć 2 osoby pod jednym adresem zamiszkania osobne konto w pinnacle bez pozniejszych podejrzeń.chodzi mi o to czy jest zgodne z ich regułami czy musze z nimi to ustalać jakoś indywidualnie? nie chce klopotów dlatego pytam bardziej doswiadczonych jak to w praktyce jest.No i czy mogą byc te konta w innej walucie np jedno euro a drugie w pln.
prosze o odp.
 
eco 388

eco

Użytkownik
Czy Pinnacle oferuje zakłady moneyline w akumulatorze na aktualne mistrzostwa euro w kosza?. Jak to było w poprzednich dniach? wyleciało mi z głowy a mam dość odświeżania tej strony w oczekiwaniu.
 
macready 56

macready

Użytkownik
mam pytanie miał ktos takie cos

na pinn wplacane i wyplacane bylo od dawna przez moneybookers
ostatnio zostało wpłacone przez neteller
chciałem zrobic wypłate tez na nett i odrzucali ze niby mam wyzerowac konto na moneybookers (wyplacic z pinn na moneybookers wszystko) i potem sa dostepne inne metody.

I teraz pytanie jesli nie chce juz kozystac z netka i ta wplata było jednorazowa i teraz konto jest na 0 to moge juz tylko bezpiecznie wpłacac i wyplacac moneybookers? czy bede musiał na nettka?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
po zalogowaniu klikasz zakładke &#39;parlays/accumulators&#39; zaznaczasz interesujace cie ligi i Voilà ;d
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie wypłat, czy jeżeli zlecam wypłate to ta kwota znika od razu z konta ? Bo chciałem przelać sobie na konto część wygranej a środki są nadal dostępne.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie wypłat, czy jeżeli zlecam wypłate to ta kwota znika od razu z konta ? Bo chciałem przelać sobie na konto część wygranej a środki są nadal dostępne.
Kwota, którą przelałeś zniknie po jakimś czasie także spokojnie.
 
adi777 386

adi777

Użytkownik
wpłaciłem kaskę poprzez przelewy24 i czy teraz moge wypłacic kaske na konto czy musze innym sposobem?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
&quot;po zalogowaniu klikasz zakładke &#39;parlays/accumulators&#39; zaznaczasz interesujace cie ligi i Voilà ;d&quot;
Wystarczy poczytać temat :!:
 
krzysztofik5 0

krzysztofik5

Użytkownik
Nie ogarniam zasady tworzenia kuponu AKO. wytłumaczyłby to ktoś jasno? Będę wdzięczny. Zamiast zaznaczania kursów jak na BWIN czy BAH jest jakieś kilka kratek przy kursach. Jak zaznaczyc kilka spotkań i stworzyć kupon?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
czy umiesz czytać? Jaśniej się nie da
po zalogowaniu klikasz zakładke &#39;parlays/accumulators&#39; zaznaczasz interesujace cie ligi a potem typy

Pinnacle to jest buk głównie na single, jak masz zamiar taśmy puszczać to proponuje zmienić buka
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
witam, bez zastanowienia zagrałem dzisiaj sobie nozna w pinnacle handicap : pk Valencia 2,26.
Byly tylko 2 mozliwosci wiec traktowalem go jako remis=zwrot. Ale teraz przyszlo mi do glowy ze to moze byc pk - polowa/koniec i nie moge nigdzie znalezc co faktycznie to oznacza...
 
Do góry Bottom