>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

M 0

mateusz919

Użytkownik
Witam jak tutaj sprawa wyglada z tym bukmacherem moze mi ktos powiedziec ? chcialbym tutaj zalozyc konto .jak sie tutaj przelewa do depozytu poprzez przelewy24? i czy moge przelewac w PLN czy w innej walucie
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Pinnacle ma walutę PLN. Akceptują wpłaty poprzez P24, minimalna to 10 zł.
Co do buka to naprawdę świetny. Myślę ze dla ludzi którzy są profesjonalistami w tym fachu to Pinnacle obok Betfair jest akurat.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Pinnacle solidna firma, przy wypłacie nie chcieli ode mnie żadnych dokumentów, zlecałem w poniedziałek rano, we wtorek po południu pieniądze już były na koncie bankowym. A kursy jakie mają to wszyscy wiedzą...
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Z tego co mi wiadomo to nie mają aplikacji na telefon ale jak masz jakiś lepszy fon to normalnie przez przeglądarkę powinieneś się zalogować.
 
L 0

luk7

Użytkownik
Witam mam pytanie wpłaciłem kartą Visa pewna sumie na pinnacle teraz po weryfikacji dokumentow patrze że wypłata spowrotem na kartę nie sa możliwe... żenada poprostu co mam teraz robić ?
 
Baqu 793K

Baqu

Forum VIP
[inacle ma live bo nie moge znalesc?
Ma:

Live - Danish Superliga
Live - English Premier League
Live - English Championship
Live - France Ligue 1
Live - France Ligue 2
Live - Germany Bundesliga
Live - Germany 2.Bundesliga
Live - Greece Super League
Live - Italy Serie A
Live - Italy Serie B
Live - Netherlands Eredivisie
Live Netherlands - Eerste Divisie 2
Live - Portugal Primeira Liga
Live Portugal - League Cup
Live - Scotland Premier League
Live - Spain Copa del Rey
Live - Spain Primera Division
Live - UEFA Champions League
Live - Spain Segunda Liga
Live - Romania Liga 1
Live Turkey Super League
Live - Czech Cup
Live - Poland Ekstraklasa
 
S 0

slaweeekkk

Użytkownik
Ma:
Live - Danish Superliga
Live - English Premier League
Live - English Championship
Live - France Ligue 1
Live - France Ligue 2
Live - Germany Bundesliga
Live - Germany 2.Bundesliga
Live - Greece Super League
Live - Italy Serie A
Live - Italy Serie B
Live - Netherlands Eredivisie
Live Netherlands - Eerste Divisie 2
Live - Portugal Primeira Liga
Live Portugal - League Cup
Live - Scotland Premier League
Live - Spain Copa del Rey
Live - Spain Primera Division
Live - UEFA Champions League
Live - Spain Segunda Liga
Live - Romania Liga 1
Live Turkey Super League
Live - Czech Cup
Live - Poland Ekstraklasa
a trzeba byc zalogowanym zeby zobaczyc live? mozesz podac linka bezposrednio do uslugi live. bo ja nie moge uruchomic...
 
fijnesto 5

fijnesto

Użytkownik
Witam chciałem zapytać jak to jest z przelewami i wypłatami do Pinnacle. Niedawno załozyłem konto w Pinnacle(PLN), mam też konto w mbanku(PLN) i od 2 tygodni w Netteler (PLN). Najlepiej zapewne przez przelewy24,ale gdybym potem chciał wypłacić to jaką opcję polecacie (Przelwy 24 czy jednak przez NEttelera,moneybookers)?. Myślałem o karcie Netteler (i tu jest problem bo niestety nie mają w PLN i te opłaty są dosyć spore). Z kartą byłyby 2 przewalutowania Pinnacle (PLN)&gt;Neteller(PLN)&gt;1 przewalutowanie:karta Neteller (np EURO)&gt;2 przewalutowanie:bankomatwPL (PLN). Czy duże byłyby opłaty przy np . 5 tys pln taką drogą (z tym że raz na 3-4 miesiące)? Pozdrawiam
ps. dodam jeszcze że nic nie wpłaciłem do Nettelera i zastanawiam się nad jego zamknięciem, bo teraz nie widzę tam za dużo plusów
Hmmm a może Moneybookers i karta w PLN?
 
diuke 6

diuke

Użytkownik
Witam
Mam pytanie jak łączyć w pinnacle zdarzenia? z tego co udało mi się wyczytać poprzez &quot;akumulator&quot;, ale gdy tam wchodzę, nie ma wszystkich lig/zdarzeń itd, są tylko wybrane np: bejsbol, koszykówka, tenis, piłka nożna, nie ma np siatkówki. Jest jakiś sposób na łączenie zdarzeń nie poprzez ten akumulator? proszę o pilną odpowiedź, z góry dziękuję
 
diuke 6

diuke

Użytkownik
Ahhh rozumiem, czyli np, jeśli w akumulatorze w danej chwili nie ma siatkówki to nie połączę zdarzeń? czyli zostaje tylko &quot;single&quot;? jak tak to trudno, no ale zobaczymy jak to będzie.
 
favago 69

favago

Użytkownik
Ahhh rozumiem, czyli np, jeśli w akumulatorze w danej chwili nie ma siatkówki to nie połączę zdarzeń? czyli zostaje tylko &quot;single&quot;? jak tak to trudno, no ale zobaczymy jak to będzie.
W takiej sytuacji nie można łączyć zdarzeń.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Zdarza się, że z czasem pojawiają się w akumulatorach zdarzenia, które wcześniej można było grać tylko w singlach, ale w wypadku siatkówki ciężko Ci będzie kleić tam AKO.
 
K 3

koma666

Użytkownik
załozyłem dwa konta na te same dane osobowe (oczywiscie na swoje dane osobowe)
i pozamykali mi obydwa konta
oddadza mi pieniadze ?
 
Baqu 793K

Baqu

Forum VIP
Gdybym był nimi to powiedziałbym, że nie. Zdecydowanie złamałeś regulamin.

Ale to dobry buk, zadzwoń do nich i wytłumacz się ze swojej głupoty, powinno pomóc.
 
Do góry Bottom