>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

fijnesto 5

fijnesto

Użytkownik
Wtam jak zlecić wypłatę z Pinnacle przez Przelewy24 bo przy oknie depozyt Przelewy24 się ukazują, ale przy wypłacie już opcji przelewy24 nie ma. Chciałem wypłacic na Moneybookers ale musze na to samo konto z którego zasiliłem Pinnacle.
Możesz zlecić bezpośrednią wypłatę przelewem bankowym z konta Pinnacle logując się do serwisu i wybierając opcje Zleć Wypłatę w sekcji Płatności. W rozwijalnym menu wybierz transakcje Przelewy24 i kliknij na Dalej. Wybierz opcje wypłaty, podaj kwotę i potwierdź klikając na Prześlij
Nic takiego tam nie ma jak piszą, jest wypłata a potem nie ma przelewy24, opcją optymalną jest chyba pierwsza BANK TRANSFER a co to w ogóle jest za kwiatek?
ps. Czy jeśli wpłaciłem do Pinnacle 2tys pograłem trochę to mogę wypłacić (pierwszy raz) max wysokość wniesionego depozytu czyli w tym przypadku max 2 tys?
 
S 45

sikorrrr

Użytkownik
Raczej nie, bo przecież w regulaminie każdego bukmachera jest wyraźnie napisane, że można mieć tylko jedno konto na jedną osobę. W przypadku złamania regulaminu i zamnknięcia kąta zwrot pieniędzy nie przysługuje
 
Baqu 769K

Baqu

Forum VIP
Jest live. Ale w porównaniu do popularnych firm to bardzo skromna jeśli chodzi o wydarzenia sportowe a także rynki do grania.
UuU nie zgodzę się, nie na dzień dzisiejszy - może kiedyś tak, ale obecnie mają na live jakieś cirka 20 lig piłki nożnej, z 10 koszykówki, do tego dochodzi chociażby hokej czy nfl....
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Mam pytanie. Zakład pk w piłkę nożną to zakład bez remisu. A taki sam zakład w hokeju? I jak jest handi -1 dwudrogowe to przy remisie dostajemy zwrot czy jak to jest? (tzn. przy remisie po odjęciu tej jednej bramki) Dzięki z góry za pomoc
 
S 150

spasny

Użytkownik
Panowie mieliscie kiedys problem z wplata przez przelewy24 na pinnacla? Zawsze wplacalem kase i byla doslownie w ciagu 1 minuty, teraz wszystko przebieglo jak zwykle - mialem wiadomosc ze srodki zostala zaraz przelane na moj account a czekam juz dobre pol godziny i kasy na koncie nie ma:/
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
@Volume380, Hokej na żywo to tylko NHL (kursy wystawiane w przerwach w grze &gt; NHL Intermissions (OT included)).

@AdrianZz, w hokeju europejskim liczy się 60&#39;. Jeśli wybierzesz pk i po 60&#39; będzie po równo to będzie zwrot i taka sama zasada z handicapami całkowitymi. Tylko w NHL możesz stawiać zakłady uwzględniające dogrywkę (NHL OT Included).
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
troglak 312

troglak

Użytkownik
Witajcie!
Chciałbym Was zapytać, od kiedy krecz na Pinnacle jest uznawany za przegraną? Ostatni raz grałem tutaj 2 miesiące temu. Może od tamtej pory zmienił się regulamin, ale poprzednio każdy taki mecz był usuwany z kuponu. Proszę o informację.

Edit:
Odnośnie tego kreczu chodzi mi konkretnie o spotkanie Lisicki - Kerber.
W wiadomościach znalazłem taką wiadomość : &quot; [Tenis] [WTA ASB Classic QF] [Mecz] S. Lisicki vs A. Kerber . Wszystkie przyjęte zakłady zostaną zwrócone z następującego powodu: [The match was not completed due to a retirement or disqualification.] Dziękujemy! &quot;
W moim kuponie jednak zakwalifikowano mi to zdarzenie jako przegraną, a stawiałem na Lisicką.
Proszę o informację, czy jest to ich pomyłka, czy też ja czegoś nie rozumiem ???? .

Edit:
Zgodzę się, że było to wcześniej niż 2 miesiące temu ???? Znalazłem informację na konkurencyjnej stronie, że było to już pod koniec 2010 roku. To dlatego, że pierwszy raz, gdy obstawiłem mecz krecz nastąpił po pierwszym secie, a nie w jego trakcie ????
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Jakiś czas temu zmieniali zasady rozliczania kreczów, ale raczej było to znacznie wcześniej niż 2 miesiące temu... W każdym razie zakłady 1/2 rozliczają po rozegraniu pełnego pierwszego seta.

Aby zakłady Money Line były ważne, musi być zakończony jeden pełny set. Jeśli zakończony jest niecały 1 set, wszystkie zakłady Money Line zostaną unieważnione.
Z tą wiadomością prawdopodobnie się pomylili, bo zwroty powinny być tylko za handi i U/O gemów.



ed:
Zbliżonej daty nie znałem, ale przez dłuższy czas była podana na czerwono informacja o zmianie zasad nad ofertą z turniejów tenisowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 5,9K

sheva91

Użytkownik
Jak obecnie wygląda sprawa z weryfikacją konta w Pinnacle? Bardzo poważnie rozważam opcję założenia konta u nich, ale z tego co wiem to kiedyś przy wypłacie żądali milionów kopii dokumentów co mnie bardzo odrzuciło od tego buka.
A jak sprawa ma się obecnie ? Wystarczy skan dowodu i konta bankowego (przy wpłatach i wypłatach przez przelew bankowy) czy dalej chcą coś jeszcze.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
U mnie wystarczył skan dowodu, zrzut z ekranu konta bankowego i zrzut z przelewu do nich przez P24.

Jeśli się obawiasz zamrożenia pieniędzy to załóż konto, zrób weryfikacje i dopiero wpłacaj. Jeśli będą wymagali cudów to po prostu nie wpłacisz do nich kasy.
 
Do góry Bottom