>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Jak jest z wypłatami bo zamierzam założyć u nich konto. Metoda wpłaty = metoda wypłaty? Czy można wpłacać i wypłacać jak się chce?
 
V 3

vulture

Użytkownik
U mnie to samo:
Niezaakceptowane zakłady
Zakład nie został przyjęty. Brakuje informacji umożliwiających jego zatwierdzenie. Prosimy spróbować ponownie.
 
V 3

vulture

Użytkownik
U nich ostatnio takie zamuły są na porządku dziennym niestety. Tym bardziej to żałosne, że mamy weekend i natężenie meczów ogromne...
 
J 35

janusz00001

Użytkownik
Zakładamy taką sytuację, że wpłacam pewną kwotę i zawieram jeden zakład. Wygrywam i chce wypłacić to co wygrałem + ten depozyt. Rozumiem, że w takiej sytuacji potrącą mi 3% od depozytu ale czy coś jeszcze ? Znalazłem taki zapis na stronie:
&quot;O ile to tylko możliwe, pokrywamy wszystkie prowizje od transakcji, jednak niespełnienie przez klienta naszego warunku obrotu (trzykrotność wpłaconej kwoty) spowoduje naliczenie 3% opłaty za przetworzenie wpłaty oraz odpowiednich opłat za wypłatę.&quot;
Co znaczy to sformułowanie: odpowiednich opłat za wypłatę ?
Jeśli będzie to moja pierwsza wypłata w miesiącu to co jeszcze mogą doliczyć oprócz tych 3% ?
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
&quot;Jeśli będzie to moja pierwsza wypłata w miesiącu to co jeszcze mogą doliczyć oprócz tych 3% ?&quot;

tak potrącą Ci 3 % jeżeli nie dokonałeś wymaganego obrotu wpłaconą kwotą.I nic więcej ;)
 
raveman 736

raveman

Użytkownik
chetnie bym u nich pograł ale to wszystko jest tak mało czytelne, nie tak jak u wszystkich
nie da sie zmienić tego w opcjach?
 
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
W widoku klasycznym (ustawiasz na górze strony) chyba jest ok z czytelnością ;)

edit. Sorry, nie widziałem odpowiedzi Teda
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Mam takie pytanie do tego widoku beta, który teraz wprowadzili, gdzie tam jest opcja zaznaczenia ako? Na widoku klasycznym jest wszystko okej bo widzę zakładkę akumulatory ale przy tym beta nie mam mogę tego znaleźć.
 
V 3

vulture

Użytkownik
Ile w tym prawdy, że wobec planowanej nowelizacji ustawy hazardowej opartej na modelu duńskim Pinnacle zamierza wycofać się z Polski?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Mam takie pytanie do tego widoku beta, który teraz wprowadzili, gdzie tam jest opcja zaznaczenia ako? Na widoku klasycznym jest wszystko okej bo widzę zakładkę akumulatory ale przy tym beta nie mam mogę tego znaleźć.
W każdej dyscyplinie masz &#39;mecze na dzis&#39; , wkrotce dostepne i akumulatory, klikasz to a jak chcesz zmienic dyscypline to na gorze w przewijanym pasku, oraz by miec wiecej typow zmieniasz widok z 1rzedu na 3 , 5 lub wszystkie
 
T 25

tomciopogrom

Użytkownik
Jak mogę się zweryfikować u pinnacle? Chodzi o weryfikację adresu. Wysłałem wyciąg z konta i mi odpisali: &quot;Dear Client,

Many thanks for providing some of the requested documentation. However, we are unable to complete the verification process as your bank/card account information is insufficient proof of address.

We request that you submit further supporting documentation of your address. This should be a utility bill, telephone bill, medical bill or medical insurance, property receipt, lease agreement or government documentation.

Please ensure all documentation is scanned and clearly legible so that we can confirm your name and address details.&quot;

Nie mam żadnych rachunków na swoje nazwisko mieszkam jeszcze z rodzicami.
 
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Jak mogę się zweryfikować u pinnacle? Chodzi o weryfikację adresu. Wysłałem wyciąg z konta i mi odpisali: &quot;Dear Client,

Many thanks for providing some of the requested documentation. However, we are unable to complete the verification process as your bank/card account information is insufficient proof of address.

We request that you submit further supporting documentation of your address. This should be a utility bill, telephone bill, medical bill or medical insurance, property receipt, lease agreement or government documentation.

Please ensure all documentation is scanned and clearly legible so that we can confirm your name and address details.&quot;

Nie mam żadnych rachunków na swoje nazwisko mieszkam jeszcze z rodzicami.
Zatankuj sobie i poproś o fakturę na siebie której skan następnie wyślesz do buka, ja tak zweryfikowałem konto gdyż też mieszkam z rodzicami i nie mam na siebie rachunków ;)
 
P 53

-psyche-

Użytkownik
zakład Zvereev-Edmund, który postawiłem jako +1,5 seta na Edmunda został rozliczony jako zwrot, a skreczował Edmund przy wyniku 1:1 w setach, więc przy każdym rozstrzygnięciu zakład byłby wygrany. Czy taka jest zawsze praktyka w tym bukmacherze?
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Jak mogę się zweryfikować u pinnacle? Chodzi o weryfikację adresu. Wysłałem wyciąg z konta i mi odpisali: &quot;Dear Client,

Many thanks for providing some of the requested documentation. However, we are unable to complete the verification process as your bank/card account information is insufficient proof of address.

We request that you submit further supporting documentation of your address. This should be a utility bill, telephone bill, medical bill or medical insurance, property receipt, lease agreement or government documentation.

Please ensure all documentation is scanned and clearly legible so that we can confirm your name and address details.&quot;

Nie mam żadnych rachunków na swoje nazwisko mieszkam jeszcze z rodzicami.
Zapłać za coś kartą w sklepie, pozniej logujesz się do banku i ściągasz w pdf&#39;ie potwierdzenie płatności na którym masz swój adres. Ja tak weryfikowałem.
 
Do góry Bottom