>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

V 3

vulture

Użytkownik
Od około 3 godzin przy próbie zalogowanie się do Pinnacle wyświetla mi się komunikat:

There was a technical problem.
Please retry your action.


Czy to tylko u mnie problem, czy macie podobnie?
 
V 3

vulture

Użytkownik
Gdzie jest opcja wrócenia do widoku klasycznego lub azjatyckiego z widoku &quot;beta&quot;?
Niestety nie ma takiej opcji napisałem do nich wczoraj meila w tej sprawie, bo też mi z automatu przestawiło na widok beta, oto jaką odpowiedź otrzymałem:

Drogi Kliencie,

Jak poinformowaliśmy w zawiadomieniu przekazanym emailem, zmiany te są niezbędne w celu zapewnienia, że są w pełni zgodne z warunkami naszego maltańskiego urząd ds. hazardu (Malta Gaming Authority). Wszyscy gracze z siedzibą UE muszę być teraz przeniesieni na stałe do Widoku Beta a alternatywne przejścia do innych widoków usunięte.

To nie jest opcja funkcji otwartych wyjątków.
Dziękujemy za zrozumienie.
 
rodd 136

rodd

Użytkownik
Ma ktos moze informacje na temat tego, ze Pinnacle wycofalo sie z rynku niemieckiego i jak sie to ma do grania na terenie niemiec, gdy konto mam na adres Polski i tam bylo rejestrowane?
 
rumak57 271

rumak57

Coach
Panowie i Panie taka sytuacja ze obstawilem kilka groszy na polakow z irolami w styczniu no i weszlo teraz dolozylem kilka kuponow i uzbieralem troszke grosze chce wyplacic a tu komunikat ze z mojego konta nie moge wyplacic za pomoca : i wymienione chyba wszystkie opcje wybieram kazdy sposob wyplaty i dalej to samo spotkal sie ktos z takim problemem??
 
milionbaksow 1

milionbaksow

Użytkownik
Czesc. Sluchajcie zlozylem na Pinnacle ok. 3 tygodnie temu pierwszy depozyt. Nie mam czasu na gre, a obrocilem ok. 30% z calego wymaganego obrotu po ktorej moglbym zlecic darmowa wyplate. Orientujecie sie jakie aktualnie obowiazuja zasady wyplaty srodkow z konta w przypadku niespelnienia warunkow obrotu? To mozliwe w ogole ? dzieki z gory za odpowiedz.
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
&quot;Urząd skarbowy dowie się o transakcjach bankowych na kwotę równą lub większą niż 15 tysięcy euro. Dlaczego? Ponieważ banki mają obowiązek rejestrować tego typu operacje i – jeśli zachodzi podejrzenie łamania prawa – informować o nich fiskusa w odpowiedniej adnotacji. Ta regulacja pochodzi z ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.
Co ważne, nie chodzi tu tylko o jednorazowe przelewy między prywatnymi rachunkami w wysokości równej lub wyższej niż 15 tysięcy euro, ale również o serię mniejszych przelewów między tymi samymi osobami, której suma przekracza tę kwotę. Czyli jeśli 15 tysięcy euro rozbijemy na kilka przelewów, prawdopodobnie wzbudzimy czujność bankowców i informacja trafi do Generalnego Inspektoratu Informacji Finansowej przy Ministerstwie Finansów. Stamtąd może zostać przekazana do urzędu skarbowego.
Zresztą pułap 15 tysięcy euro nie jest sztywnym limitem. Każda transakcja w tej kwocie musi być rejestrowana, ale banki mogą też obniżyć poziom obowiązkowej rejestracji, np. do 10 tysięcy euro.
Oczywiście nie każdy przelew między prywatnymi kontami na 15 tysięcy euro i więcej jest dowodem przestępstwa. Ważne, aby dysponować dokumentami, które wskazują źródło pochodzenia pieniędzy i dowodzą, że nie mamy do czynienia z praniem brudnych pieniędzy&quot;.
 
Do góry Bottom