>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Piszcie kogo oszukał Totolotek w zakładach bukmacherskich??

Status
Zamknięty.
P 0

przemek86

Użytkownik
Cześć
Piszcie wszyscy,bo jestem ciekaw ile osób oszukał Totolotek(dawniej Toto-Mix) w sprawie meczu Atalanta-Milan.
Ja zostałem oszukany bo ten mecz został mi na kuponie i przez skandaliczną decyzję Totolotku nie wygrałem kuponu.Jak wiecie mecz trwał 9minut i był wynik 0:0 i oni potraktowali to jako całość!!!Inni bukmacherzy zachowali się uczciwie i dawali zwrot za ten mecz.Tylko Totolotek jedyny nie dał zwrotu....
Skandal!!!????????
Ja już wysłałem do nich list!
Piszcie wszyscy do mnie w podobnej sprawie
Dzięki.Przemek
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
watpie bys cos zdzialal
oto wyciag z ich regulaminu
W przypadku przerwania zdarzenia rozgrywanego w regulaminowo określonym czasie gry - dla rozstrzygnięcia zakładów obowiązujący jest wynik uzyskany w momencie przerwania zdarzenia - z zastrzeżeniem zapisu ust. 6.
 
P 0

przemek86

Użytkownik
No tak Ted tylko przyznasz że jest to nieuczciwy regulamin........
Inni bukmacherzy tak nie uznają,wiem już że nigdy moja noga nie stanie w Totolotku....
A przypominam że ten mecz Atalanta-Milan był 11.11.07.
 
mihi 0

mihi

Użytkownik
Heh mnie też oszukali w ten sposób..to była liga irlandzka i przerwali mecz z powodu wichury..oczywiście wynik jak dla nich 0:0..a wszędzie był zwrot..no ale cóż.. życie ???? .. drugi raz nie dam sie uchu...
(niech ktoś przeniesie ten temat do odpowiedniego działu bo się burdel zrobi)
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
No tak Ted tylko przyznasz że jest to nieuczciwy regulamin........
Inni bukmacherzy tak nie uznają,wiem już że nigdy moja noga nie stanie w Totolotku....
A przypominam że ten mecz Atalanta-Milan był 11.11.07.
Ok moze i masz racje. Ale według mnie nie ma co sie z nimi kłócić. Lepiej było przeczytać wcześniej regulamin i się z tym pogodzić lub w razie jego odrzucenia przeprowadzić sie do innnego buka....????
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
A jak jest z przełożeniem meczu w toto? Bo mój starszy ma kuponik i mu Serbię przełożyli na za 6 dni, to rozliczą jako 1.0 czy musi czekać?
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
Dla zdarzeń przerwanych, przełożonych, dogrywanych lub nie odbytych w terminie, które odbędą się w ciągu 2 dni kalendarzowych od pierwotnie zaplanowanej daty zdarzenia podanej w programie zakładów - dla rozstrzygnięcia zakładów przyjmuje się uzyskany w nich wynik, pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w ust. 1 - 5 niniejszego paragrafu.
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Regulamin jest głupi i niekorzystny dla obu stron, chociaż na pewno ma przewagę firma.

Trzeba czytac regulamin wszystkiego czego się czepiamy w ten sposób unikniecie problemow.
Tytul tematu jest zly bo firma nikogo nie oszukała. Ja na pewno do takiego buka nei pojde. W ogole do zadnego nei chodze tylko neti tyle. Jak bedzie sts w necie to zagram w stsie. Sportingbet only
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom