>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Piszcie kogo oszukał Totolotek w zakładach bukmacherskich??

Status
Zamknięty.
P 0

przemek86

Użytkownik
Cześć
Piszcie wszyscy,bo jestem ciekaw ile osób oszukał Totolotek(dawniej Toto-Mix) w sprawie meczu Atalanta-Milan.
Ja zostałem oszukany bo ten mecz został mi na kuponie i przez skandaliczną decyzję Totolotku nie wygrałem kuponu.Jak wiecie mecz trwał 9minut i był wynik 0:0 i oni potraktowali to jako całość!!!Inni bukmacherzy zachowali się uczciwie i dawali zwrot za ten mecz.Tylko Totolotek jedyny nie dał zwrotu....
Skandal!!!????????
Ja już wysłałem do nich list!
Piszcie wszyscy do mnie w podobnej sprawie
Dzięki.Przemek
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
watpie bys cos zdzialal
oto wyciag z ich regulaminu
W przypadku przerwania zdarzenia rozgrywanego w regulaminowo określonym czasie gry - dla rozstrzygnięcia zakładów obowiązujący jest wynik uzyskany w momencie przerwania zdarzenia - z zastrzeżeniem zapisu ust. 6.
 
P 0

przemek86

Użytkownik
No tak Ted tylko przyznasz że jest to nieuczciwy regulamin........
Inni bukmacherzy tak nie uznają,wiem już że nigdy moja noga nie stanie w Totolotku....
A przypominam że ten mecz Atalanta-Milan był 11.11.07.
 
mihi 0

mihi

Użytkownik
Heh mnie też oszukali w ten sposób..to była liga irlandzka i przerwali mecz z powodu wichury..oczywiście wynik jak dla nich 0:0..a wszędzie był zwrot..no ale cóż.. życie ???? .. drugi raz nie dam sie uchu...
(niech ktoś przeniesie ten temat do odpowiedniego działu bo się burdel zrobi)
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
No tak Ted tylko przyznasz że jest to nieuczciwy regulamin........
Inni bukmacherzy tak nie uznają,wiem już że nigdy moja noga nie stanie w Totolotku....
A przypominam że ten mecz Atalanta-Milan był 11.11.07.
Ok moze i masz racje. Ale według mnie nie ma co sie z nimi kłócić. Lepiej było przeczytać wcześniej regulamin i się z tym pogodzić lub w razie jego odrzucenia przeprowadzić sie do innnego buka....????
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
A jak jest z przełożeniem meczu w toto? Bo mój starszy ma kuponik i mu Serbię przełożyli na za 6 dni, to rozliczą jako 1.0 czy musi czekać?
 
sidney 4

sidney

Użytkownik
Dla zdarzeń przerwanych, przełożonych, dogrywanych lub nie odbytych w terminie, które odbędą się w ciągu 2 dni kalendarzowych od pierwotnie zaplanowanej daty zdarzenia podanej w programie zakładów - dla rozstrzygnięcia zakładów przyjmuje się uzyskany w nich wynik, pod warunkiem spełnienia wymogów określonych w ust. 1 - 5 niniejszego paragrafu.
 
R 0

robert-20790

Użytkownik
Regulamin jest głupi i niekorzystny dla obu stron, chociaż na pewno ma przewagę firma.

Trzeba czytac regulamin wszystkiego czego się czepiamy w ten sposób unikniecie problemow.
Tytul tematu jest zly bo firma nikogo nie oszukała. Ja na pewno do takiego buka nei pojde. W ogole do zadnego nei chodze tylko neti tyle. Jak bedzie sts w necie to zagram w stsie. Sportingbet only
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom