>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Players Championship Grand Final 2014 (25-29.03.2014)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Players Championship Grand Final 2014
25-29 marca 2014

Wielki Finał Players Championship to kulminacja rozgrywek European Tour i Asian Tour, jakie miały miejsce w tym sezonie. Po serii ośmiu turniejów w Europie i czterech w Azji na podstawie rankingów European Toru i Asian Tour wyłonionych zostało 32 zawodników, którzy wezmą udział w Wielkim Finale PTC. Tytułu sprzed roku broni Ding Junhui, który w finale pokonał Neila Robertsona w kapitalnym stylu odwracając mecz z 0-3 na 4-3 wbijając po drodze 3 setki. Oby w tym roku było równie dużo emocji.
Format
Drabinka
Livescore
Turniej odbędzie się w dniach 25-29 marca w Preston Guild Hall w angielskim Preston i wezmą w nim udział wszyscy najlepsi snookerzyści świata na czele z Ronniem O’Sullivanem, Ding Junhui, Markiem Selbym, Shaunem Murphym i Neilem Robertsonem. Pula nagród wynosi £300,000, z czego zwycięzcy przypadnie okrągłe £100,000. Format turnieju taki sam jak we wszystkich turniejach PTC, czyli wszystkie mecze rozgrywane do 4 wygranych frejmów (best-of-7). Pierwotnie turniej był zaplanowany w Bangkoku, ale wobec niespokojnej sytuacji politycznej w stolicy Tajlandii został przeniesiony do Preston.


Zapraszam do dyskusji
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
S. Murphy -N. Robertson
Najciekawsza chyba para na sam początek. Oczywistym i pewnym wydaje mi się tu over 5,5@1,5. Dwa frejmy wygrane po obu stronach jest osiągalne a nawet powinno się wydarzyć. Dwóch mistrzów świata rozegra napewno między sobą 6-7 frejmów. Więcej szans na zwycięstwo daje Murphy&#39;emu. Odblokował się na wygrywanie turniejów... po Gdynii i Haikou będzie czuć się znacznie pewniej.
O&#39;Sullivan R. - Donaldson S.
O&#39;Sullivan R (-2,5) @ 1,75
Ronnie nie powinnien tu się zbytnio męczyć. Wygrana 4:0 lub 4:1 jest jedynym słusznym wynikiem jaki powinien się zdarzyć. Największym osiągnięciem Donaldsona który zajmuje 67 pozycje w rankingu jest 4 runda w welsh open. Nie wydaje mi się aby urwał tutaj więcej jak jednego frame&#39;a.
Trzeba też grać na faworytów którzy nie powinni mieć większych problemów z przejściem do kolejnej rundy: Junhui, Williams, Higgins, Trump, Fu, Wenbo, Allen, Selby
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 128

jago1991

Użytkownik
Jak dla mnie duża niespodzianka u buków w meczu Murphy- Robertson. Neil jest cieniem samego siebie z zeszłego roku. Dla mnie wygrana Shauna oczywista i dziwię się z takiego pomysłu buków.
Shaun Murphy - Neil Robertson 1 2,10
Do tego wg mnie warto bez większych analiz:
Ding Junhui - Ben Wollaston 1 1,25
John Higgins - Jimmy Robesrtson 1 1,25
Judd Trump - Ju Reti 1 1,17
Ronnie O&#39;Sullivan - Scott Donaldson 1 1,10
Mark Selby - David Gilbert 1 1,25
AKO: 2,51
Nie trzeba tu nic tłumaczyć, każdy z wyznaczonych typów ma mocnego faworyta, który przewyższa o dwie klasy co najmniej swojego przeciwnika.
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Pamiętajcie tylko, że gramy w formacie best of 7 czyli do 4 wygranych frejmów. Osobiście tego formatu nie lubię, bo jak wiadomo im krótszy dystans meczowy tym łatwiej o niespodzianki i zaskakujące rozstrzygnięcia.
Trzeba też grać na faworytów którzy nie powinni mieć większych problemów z przejściem do kolejnej rundy: Junhui, Williams, Higgins, Trump, Fu, Wenbo, Allen, Selby
Z tego zestawu odradzam granie Fu. Oczywiście Azjata ma niezły sezon i jest faworytem, ale jego przeciwnik to nie byle kto. Wilson rozgrywa jak na swoje możliwości bardzo dobry sezon i tanio skóry nie sprzeda. Już raz w tym sezonie ograł Fu, a teraz krótki mecz więc jego szanse moim zdaniem rosną. Williams po 1.28 też zbytnio nie zachęca do gry patrząc na to co ostatnio gra Walijczyk. Chociaż akurat on ma słabego rywala więc powinien wygrać. Proszę o pozostawienie wpisu - chwilowo nie mam czasu, ale dodam tutaj jeszcze dzisiaj swoje typy.
Shaun Murphy - Neil Robertson
Over 5.5 @ 1.53
✅
Już w pierwszej rundzie finału PTC dostajemy wielki klasyk. Starcie dwóch Mistrzów Świata, czołówki światowej. Zapowiadają się ogromne emocje. Szczerze mówiąc dziwi mnie, że faworytem jest tutaj Robertson. Owszem Australijczyk jest gwiazdą, ale od jakiegoś czasu gra słabiej. Częściej zdarzają mu się wpadki, nie wbija już setek jak na zawołanie. Zresztą trudno się dziwić, bo przecież nie da się grać na tak kosmicznym poziomie jaki prezentował Kangur przez cały sezon. Co innego Murphy, który pierwszą część sezonu przespał. Anglik był kompletnie niewidoczny, grał przeciętnie. Wszystko zmieniło się jednak od turnieju w Gdynii gdzie Szon odpalił i obecnie prezentuje formę, która każe upatrywać go jako jednego z faworytów do Mistrzostwa Świata (a ten piękny turniej już niedługo). Grałbym dodatnie handi na Murphy&#39;ego, ale kurs jest taki sam jak na over frejmów. Różnica spora, bo nie wydaje mi się, by obaj nie ugrali w tym meczu dwóch frejmów. Przy takiej parze to mało prawdopodobne, a sam osobiście widzę nawet decidera.
Judd Trump - Ju Reti
Judd Trump (-2.5) @ 2.00
✅
Ju Reti gra w wielkim finale PTC tylko i wyłącznie dzięki Asian Tour gdzie wygrał jeden turniej. Słaby to jednak wyznacznik, bo o śmieszności tych turniejów wiele się już mówiło. Grają tam praktycznie sami Azjaci i to w większości amatorzy + kilku zawodowców. Ju nie prezentował się tam źle, ale jak tak przejrzałem brejki Chińczyka no to szału nie ma. Tutaj będzie już jednak inna gra i zwyczajnie nie widzę dla Azjaty w większych szans w starciu z Trumpem, który jest po prostu znacznie lepszym zawodnikiem, w dobrej formie. Oczywiście Judd ma przestoje i wpadki jak choćby wtopa z Higginsem z 4-0 na 4-5, ale gdzie Higgins, a gdzie Ju. Powinna być bezproblemowa wygrana faworyta.
Ricky Walden - Gerard Greene
Ricky Walden @ 1.25
⛔ Walden żenada. Taka wtopa ze słabiutkim Greenem. No brak słów. Mogę tylko przeprosić za ten typ.
Kurs nie rozpieszcza, ale inny być nie mógł. Walden gra na solidnym, stabilnym poziomie. Bez rewelacji, ale i bez tragedii. Generalnie Anglik robi swoje i takich kelnerów jak Greene zjada na śniadanie. Irlandczyk z Północy kolejny tragiczny sezon i chyba powoli zbliża się do schyłku kariery. W finale gra, bo wyszedł mu jeden turniej PTC gdzie doszedł do finału, ale to było latem. Ostatnio wtopy z takimi asami jak: Pagett, Miah i Noppon. Jest sens coś więcej pisać ?
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
young_17 28

young_17

Użytkownik
Na początku muszę napisać, że nie lubię formatu PTC (best of 7) bo po prostu wiele niespodziewanych rzeczy się tutaj może zdarzyć. I biorąc pod uwagę historię tak może być i tym razem. Mam nadzieję jednak, że moi faworyci pokażą się od dobrej strony i wygrają swoje spotkania.
Shaun Murphy - Neil Robertson
Zgadzam się z przedmówcami co do dwóch rzeczy. Kangur gra zdecydowanie słabiej niż jeszcze przed końcem roku 2013, zdarzają mu się dobre występy gdzie pogoni małolata lub amatora do zera, ale z mocniejszymi zawodnikami już nie jest tak różowo. Swoją drogą nie mam pojęcia co się z nim stało w tak krótkim czasie. Z drugiej strony Murphy, który jest w bardzo dobrej formie. Nie wydaje mi się, że mecz będzie łatwy dla któregokolwiek z zawodników, dlatego pobieram z pocałowaniem w rękę Over 5,5. Dodatkowo skłaniałbym się tutaj w stronę Murphy’iego, choć osobiście i całkiem prywatnie wolę Robertsona.
Over 5,5 @ 1,53 bet365 ✅ 4:2
Shaun Murphy +1,5 @ 1,53 bet 365 ✅ 4:2

Judd Trump – Ju Reti
Dla mnie zdecydowany faworyt jest tylko jeden i jest nim Trump. Ostatnio bardzo dobre występy, co prawda przegrał z Jaśkiem Higginsem, który odrobił 4 frejmy straty oraz wygrał decidera ale to równorzędni zawodnicy i takie rzeczy się po prostu w sporcie zdarzają. Natomiast tutaj jest to walka Dawida z Goliatem. Myślę że nie zobaczymy więcej niż 5 frejmów.
Judd Trump @ 1,16 bet365 ✅ 4:1
Judd Trump -2,5 @ 2,00 bet365 ✅ 4:1
Under 5,5 @ 1,80 bet365 ✅ 4:1

Dodatkowo polecam kilka spotkań, które nie wymagają dogłębnej analizy, bo każdy wie jaka jest forma faworytów a jaka ich przeciwników, dlatego też dorzucam:
Ding Junhui - Ben Wollaston
Ding Junhui @ 1,20 bet365⛔ 3:4 // Tym razem przespał drugą część meczu ????
John Higgins - Jimmy Robesrtson
John Higgins @ 1,18 bet365 ✅ 4:2
Mark Selby - David Gilbert
Mark Selby @ 1,20 bet365
Tak jak już wcześniej wspomniałem nie za bardzo pasuje mi format best of 7 dlatego osobiście ze stawkami nie będę szalał.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Witam serdecznie po przerwie. Okres między turniejem na Hainanie do wtorkowego finału w Preston był dość obfity u mnie w wzloty i upadki, ale w końcu jest to na co czekamy :!:
Ogień :!:
Pierwszy meldunek z finału PTC już od 13, a więc do dzieła. Kilka słów, bo nie ma się co rozpisywać nad graniem na faworytów ????
:zoltakartka:13:00 Ding Junhui - Ben Woollaston @ 1.20 ⛔ [3:4]
Bardzo ciekawe, dlaczego mamy aż taki kursik na obrońcę tytułu. Strzelam, że chodzi o ich ostatnią potyczką zakończoną deciderem na tym samym formacie gry. Faworyt według mnie wyraźnie widoczny ????
14:00 Mark Williams - Lyu Haotian @ 1.20 ✅ [4:1]
Walijczyk ma patent na chińskich 14-latków :?: Tutaj Haotian, wcześniej w Haikou dzieciak który otrzymał darmowy awans do głównego turnieju dzięki w/o Burnetta ????
14:00 John Higgins - Jimmy Robertson @ 1.18 ✅ [4:2]
John pokazał wszystko co najlepsze w meczu z Trumpem odwracając losy meczu z 4:0 na 4:5. Anglik nawet gdyby się mocno postawił to i tak nie powinien ograć Szkota, chyba że ten będzie miał po prostu wywalone, ale nie sądzę bo pula jest dość okazała.
@ 1.70 Bet365
Wieczorna pozycja obowiązkowa :!:
20:00 Ricky Walden - Gerard Greene @ 1.25 ⛔ [1:4]
Bardzo solidny zawodnik, zwycięzca jednego z turniejów PTC vs finalista jednego z PTC. Problem tylko w tym, że zawodnik z Północy nie pokazuje już solidnej formy sprzed pamiętnego dla niego turnieju. Wyniki przemawiają za Anglikiem, krótki meczyk do 4 wygranych, jak najbardziej pobieram.
21:00 Judd Trump - Ju Reti @ 1.16
Judd Trump (-2,5) - Ju Reti @ 2.00
Chińczyk zaliczy debiut na europejskiej arenie, z wyników wygląda że jest to gracz o uznanej marce w swoim kraju, zobaczymy jak to wyjdzie na nieco szerszej płaszczyźnie snookera. Handicap kuszący, ale nie ruszam ????
// Edit: Jednak pobieram handi, dniówka na minus :?: I don&#39;t think so ????
@ 1.45 Bet365
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
To że turniej zostanie rozegrany na angielskiej zmieni to akurat bardzo dobra informacja. Bez zbędnych podróży, słabej organizacji itp. Faworytom powinno to być na rękę i oby dopisali. A jest o co grać. Bo nagroda główna naprawdę spora. Jest co grać i kursy ciekawe. Zaczynamy;)

Ronnie O&#39;Sullivan - Scott Donaldson ▶ O&#39;Sullivan -2,5 [1,75]✅ 4:0 Unibet
Co tu pisać. Nagroda jest spora i Ronnie zapewne będzie chciał zgarnąć czeka na taką sumkę. Dlatego powinien grać swojego snookera na bardzo wysokim poziomie i iść jak burza. Wszyscy wiemy, że jak będzie chciał szybko wygrywać to tak będzie. Format gry krótki ale nie boję się takiego handi. Donaldson nie radzi sobie z graczami z czołówki. Opisywałem go w meczu przeciwko Wenbo i doskonale to się sprawdziło. Sam fakt grania z Ronnie&#39;m wielu graczom nie pomaga i tu może być podobnie. Jak dla mnie łatwa wygrana mistrza świata i nie ma co gadać. Pójdę w ten mecz nawet o krok dalej i zagram takie coś:
Ronnie O&#39;Sullivan wygra 4:0 [3,50]✅ 4:0 unibet


Judd Trump - Ju Reti ▶ Trump -2,5 [2,10]✅ 4:1 marathonbet
Trump zagra przeciwko amatorowi z chin który wygrał jedne z rozgrywek Asian Tour. Ogrywał samych rodaków a w finale ograł Holta 4:1. Ciekawy wynik ale jak dla mnie nie wiele znaczący w kontekście tego meczu. Trump to sama czołówka i taki przeciwnik nie może sprawić mu ogromnych problemów. Po tym jak przegrał &quot;wygrany&quot; mecz z Higginsem może pokazać pazurki i chińczyka roznieść przy okazji wbijając jakieś setki. Handi znowu wysoki na ten krótki format ale po takim kursie można wchodzić.

Shaun Murphy - Neil Robertson ▶ Robertson over 0,5 centuries [2,25]⛔ bet365​
Ładny kurs na kolejną setę Neila. Mecz tylko do 4 partii ale to powinno wystarczyć Kangurowi. W tym sezonie dokona on czegoś niesamowitego i przekroczy 100 setek w jednym sezonie. Wyczyn niesamowity i ten rekord powinien długo zostać nie pobity. Ale co do meczu. Murphy jest w gazie i o typowanie wyniku tego meczu nie podołam się, bo jak dla mnie 50/50. A setka Neila to kusząca oferta. Australijczyk teraz będzie każde wysoki podejście pieścił jak się da aby zrobić tego centuries. Przypuszczam, że jak będzie trzeba to będzie ponosił ryzyko aby kontynuować breaka. A Shaun gra ofensywnie, nie boi się wbijać i lubi czasami zostawić dobrą szansę na wysoki break. Zwykle nawet w takim formacie kurs na setkę Robbo wynosi od 1,57 do 1,83. A tu 2,25! Co z tego, że po drugiej stronie jest Murphy. Jak wystawi grę to już nie ma znaczenia, że to on siedzi na krzesełku. Neil będzie robił swoje.​
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
John Higgins - Jimmy Robertson
John Higgins @ 1.25
✅
Ten kurs to i tak prezent więc natychmiast go pobieram. W innych firmach widziałem już under 1.20. Higgins ostatnio z formą zwyżkuje. Dwa dobre turnieje w Walii i Haikou gdzie doszedł do ćwierćfinałów i tam poległ odpowiednio z O&#39;Sullivanem i Allenem. To jednak żaden dramat. Owszem do optymalnej formy szkockiego arcymistrza jeszcze sporo brakuje , ale i tak widać symptomy poprawy przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata gdzie widzę Higginsa dość wysoko. Angielski Robertson to nie jest jakiś mega ogórek typu Muir czy Sean O&#39;Sullivan. Anglik potrafi zrobić wysokiego brejka jak dostanie solidny układ. Jednak ten sezon bardzo przeciętny, a ostatnie wyniki to również szału nie robią. Handi odpuszczam, bo dystans krótki więc wynik 4-2 dla faworyta jak najbardziej możliwy.

Anthony Hamilton - Sam Baird
over 5.5 @ 1.57
✅
Ciężki do stawiania mecz, bo grają tak nieobliczalni zawodnicy, że można się spodziewać tutaj dosłownie wszystkiego. Obaj potrafią grać otwartego snookera, wbijać wysokie brejki. Obaj też potrafią zamulić, popełniać głupie błędy. Myślę, że tutaj nie będzie szybkiego rozstrzygnięcia i będzie twarda walka frejm za frejm. Typowania zwycięzcy się nie podejmę. Jeśli musiałbym kogoś wybrać to chyba Bairda, bo Sammy ostatnio w niezłej formie, a Hamilton trochę męczył bułę w ostatnich spotkaniach. Doświadczenie jednak po stronie Antka, a Baird też bywa bardzo chimeryczny dlatego pozostaję przy overze.
Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Ten turniej zagram z podziałem na sesje.
Na pierwszą:

Ding vs Ben Woollaston 1 1,20 3-4
John Higgins vs Jimmy Robertson 1 1,18 4-2
Anthony Hamilton-Under 0,5 setek 1,30 0 setek

Ako: 1,84
Bet365

Ding to oczywiście zdecydowany faworyt. Ostatnie turnieje tylko potwierdzają,że Chińczyk znajduje się w wysokiej dyspozycji. Jak przegrywa to tylko z najlepszymi( O&#39;Sullivan,Murphy).
Ben sezon ma bardzo słaby. Od czasu do czasu zagra dobry pojedynek,ale potem dwa kolejne mecze przegrywa w słabym stylu. Możliwości ma spore,ale na razie nie potrafi ich wykorzystać.
Na ten moment Ding to kompletny zawodnik. Jeżeli zagra na swoim poziomie to bez problemu wygra mecz.
H2H w stosunku 4-0 na korzyść Dinga.
Higgins na start dostaje też zawodnika,który od dłuższego czasu znajduje się pod formą.
Jimmy nic wielkiego w tym sezonie nie pokazał. Ostatnie turnieje bez rewelacji i bez wysokich breakow. Podczas Welsh Open przegrał z Higginsonem.
Higgins natomiast w ostatnim czasie mocno poprawił swoją dyspozycję. Całkiem udane występy w turniejach Welsh Open,CLS finał i WO. Na pewno jeszcze nie wszystko gra tak jakby życzył sobie Szkot,ale forma rośnie i bardzo możliwe że w MŚ będzie ona optymalna.
Dzisiaj liczę na pewną wygraną Higginsa.
Hamilton to solidny zawodnik i taki snookerowy rzemieślnik. Jego gra mało kiedy jest efektowna,ale często daje mu zwycięstwa. Dystans mamy krótki. Teoretycznie 4 szanse na setkę. Jednak wcale nie jestem pewny,że to Hamilton wygra ten mecz. Nawet jeżeli wygra to raczej bez wysokich podejść. Często wygrywa partie na raty. Czyli 30pkt,potem kolejne 40pkt i to daje mu freama. Ostatnie występy Hamiltona oczywiście bez breaka 100+. Patrząc tylko na dwa ostatnie turnieje czyli Welsh Open i HWO to najwyższy break Hamiltona wynosił 78pkt. Myślę,że można się spodziewać długich freamow i dużo gry taktycznej.
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Na początek długoterminówki na zwycięzców swoich ćwiartek drabinki, czyli inaczej mówiąc, kto dojdzie do półfinału turnieju, bo w dwóch kwartach moim zdaniem widać wyraźnych faworytów.
Zwycięzca 1. kwarty
Typ: Mark Allen @ 2.50 william hill
Allenowi ze swoim Pistol Style pasuje taki format, wygrał w tym sezonie 2 turnieje ET i to zdaje się pod rząd. A że przypadła mu bardzo korzystna drabinka, to droga do półfinału wydaje się szeroka jak autostrada. Na swojej drodze nie ma żadnego giganta, ledwie jeden gracz top16 w osobie Waldena, ale umówmy się, nie jest to najstraszniejsza wiadomość dla Irlandczyka. Nie widzę kto by mu miał realnie zagrozić, bo przecież nie zrobią tego ani Jones, ani Holt, ani O’Brien. Do ćwierćfinału całkiem przyjemna ścieżka, a i tam nie musi być trudniej (Walden lub Baird?). Dla mnie value.

Zwycięzca 3. kwarty
Typ: Ronnie O&#39;Sullivan @ 1.57 william hill
Na pierwszy rzut oka Ronnie trafił nie najlepiej, bo w swojej ćwiartce ma i Maguire’a, Binghama i Hawkinsa, a cała trójka zwykle nie trzęsie przed nim portkami, co pokazali w kilku bezpośrednich meczach. Ale z drugiej strony ostatnio cała trójka z problemami różnej natury i wątpię by błyszczeli swoją topową formą. Poza tym równie dobrze można powiedzieć, że to reszta tej ćwiartki trafiła do grupy śmierci z O&#39;Sullivanem. W Welsh Open Rakieta pokazał, że nie ma żadnego problemu z formatem Best-of-7, mało tego, wydaje się, że jego stylowi gry taki dystans bardzo pasuje. Wiadomo, że obecnie Ronniego najbardziej motywuje kasa, a 100.000 funtów za wygranie turnieju to całkiem pokaźny zarobek za niezbyt wyczerpującą robotę. Przecież wystarczy wygrać 5 krótkich meczów z rywalami którzy są obiektywnie wyraźnie od niego gorsi. Kurs niski, ale chyba adekwatny do prawdopodobieństwa.
Ding Junhui - Ben Woollaston
Typ: Ding Junhui @ 1.22 ⛔ 3-4 :;/: z 3-0 na 3-4....
John Higgins - Jimmy Robertson
Typ: John Higgins @ 1.25 ✅ 4-2
Judd Trump - Ju Reti
Typ: Judd Trump @ 1.17 ✅ 4-1
Ronnie O&#39;Sullivan - Scott Donaldson
Typ: Ronnie O&#39;Sullivan @ 1.10 ✅ 4-0
Mark Allen - Jamie Jones
Typ: Mark Allen @ 1.25 ✅ 4-2
AKO 2.45
william hill
Nie mogło się obejść bez tradycyjnej taśmy. Format PTC może nie sprzyja zbytnio faworytom, bo przy tak krótkim dystansie szansa na wyrównany mecz, a co za tym idzie niespodzianki jest dużo większa. Ale mimo wszystko pary dobrane tak, że niebezpieczeństwo wydaje się ograniczone do minimum. Najepsi gracze w tej chwili na planeci zestawieni z teoretycznymi outsiderami tego turnieju, na dodatek nie imponującymi formą. Pewnie będzie parę niespodzianek w 1 rundzie, ale w tym zestawie będzie o to wyjątkowo ciężko.
Oprócz oczywistych faworytów w pierwszym dniu wpadło mi w oko jeszcze parę innych typów.
Sam Baird - Anthony Hamilton
Typ: Sam Baird +1.5 @ 1.53 bet365 ✅ 3-4

Baird notuje całkiem niezły sezon, zwłaszcza w formacie PTC, bo jako jedyny chyba gracz w każdym z 8 turniejów European Tour doszedł co najmniej do 3 rundy. W Gdyni wyjątkowo był dobrze dysponowany, bo przegrał dopiero w półfinale. W Welsh Open miał szansę ograć Maguire’a, ale nie potrafił postawić kropki nad i (z 3-1 na 3-4). Co do Hamiltona to jego forma jest w dużej mierze nieodgadniona, ale raczej w tym sezonie szału nie ma, a przynajmniej skrzętnie się z tym kryje. Myślę, że w tym meczu jest spora szansa dla doga, jeśli nie na wygraną, to przynajmniej na doprowadzenie do decidera.
Shaun Murphy - Neil Robertson
Typ: Powyżej 5.5 @ 1.53 bet365 ✅ 4-2
Typ: Powyżej 0.5 Centuries @ 1.57 bet365 ⛔
Trudno o bardziej wyrównaną parę w pierwszej rundzie, bo obaj to - obok Dinga i O’Sullivana - zdecydowanie najbardziej wybijający się gracze w tym sezonie. Robbo wiadomo, powoli zbliża się do setki setek w sezonie, na razie licznik zatrzymał się na 92 i wydaje się, że to tylko kwestia czasu. Z kolei Murphy w ostatnich tygodniach wręcz błyszczy formą gdzie się tylko pojawi. T riumfy w Gdyni i World Open, po dro dze w tym okresie kilkanaście setek, w tym 147 w Gdynia Open. Anglik obecnie nie musi mieć żadnych kompleksów wobec nik ogo . Ten mecz to obietnica wysokich brejków, z których przynajmniej jeden powinien zamienić się w setkę. Dla tej dwójki każdy w miarę korzystny układ na stole jest obietnicą brejka +100, a powinni mieć na to co najmniej 6 frejmów, a całkiem prawdopodobne, że pograją na pełnym dystansie, bo krótki dystans meczów sprzyja takiemu scenariuszowi. W każdym razie pogrom tutaj wykluczony.
Marco Fu - Gary Wilson
Typ: Powyżej 5.5 @ 1.57 bet365 ⛔ 4-0
Fu to dla mnie gracz kameleon, bo często potrafi się dostosować się swoją grą do poziomu rywala. Potrafi zagrozić i wygrywać z najlepszymi swoją bezbłędną grą na krótkim dystansie, za to równie często zdarzają mu się niespodziewane męczarnie z niżej notowanymi graczami. Dzisiaj może być o to łatwiej o tyle, że Wilson to zdecydowanie wyróżniający się gracz z zaplecza czołówki ze sporym atutem w postacie smykałki do wbijania wysokich brejków. Myślę, że 2 frejmy są jak najbardziej w jego zasięgu.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Do moich poprzednich typów na dzisiaj dokładam jeszcze coś takiego:
Ding Junhui - Ben Woollaston ▶ over 5,5 [1,87]✅ 3:4 marathonbet​
Nie lubię grać Dinga na tak krótkich formatach gry. Chińczyk lubi sobie przespać początek meczu a potem gonić i ostatecznie wygrywać. Dlatego na ten mecz zdecydowałem się na takie rozwiązanie. Grali ze sobą 5 razi i takie over tylko raz mecz był jednostronny gdzie Ding wygrał 4:0, ale to było 7 lat temu. Następne mecze już bardziej wyrównane. Niedawno bo na Welsh Open było 4:3 dla chińczyka a wcześniej wygrywał 4:2, 4:2 i 5:4. Wyniki te obrazują, że Ben potrafi coś ugrać z azjatą i tak tanio skóry nie sprzeda. W tym typie chyba wszystko zależy od tego jak chińczyk będzie skoncentrowany i jak będzie szło mu budowanie break&#39;ów. Bo jeśli ogólnie da podejść anglikowi to do stołu to ten swoje zbierze. Kurs przyjemny a na moje oko prawdopodobieństwo tego overa jest spore.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marjol 102

marjol

Użytkownik
Pod lupę biorę najciekawsze dzisiejsze spotknie, czyli pojedynek Murphiego z Neilem Robertsonem. Shaun w wysokiej formie, wygrana w ostatnim turnieju i dziwi mnie troszkę to, że Neil jest faworytem spotkania. Drugi typ to polowanie na setki. Jak już pisałem wielokrotnie Neil w tym roku jest rekordzistą jeżeli chodzi o breaki stupunktowe i musiałaby wydarzyć sie katastrofa, żeby nie przekroczył bariery 100 century breaków w sezonie. Kurs na &quot;100&quot; Neila wysoki bo, aż 2,25 i bardzo mnie kusi, ale może się zdarzyć tak, że Shaun wygra gładko, ostatni pojedynek w CL wygrał 3-0...
Dlatego decyduje się na over 0.5 century w całym meczu, licząc że jak nie Neil to chociaż będący w gazie Murphy go zrobi.

Murphy 2,1✅
Sportingbet

over 0.5 century w meczu 1.57⛔
B365
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Liang Wenbo vs Yu De Lu 1 1,36 2-4
Mark Allen vs Jamie Jones 1 1,22 4-2
Ronnie O&#39;Sullivan vs Scott Donaldson 1 1,083 4-0

Ako: 1,80

Za Wenbo przemawia prawie wszystko. Doświadczenie,umiejętności i oczywiście aktualna dyspozycja. Liang w ostatnim czasie przegrywa tylko z najlepszymi. Welsh Open to 4 runda i porażka z Hawkinsem. Potem bardzo dobry występ podczas ostatniego turnieju Asian Tour. Tam Chińczyk doszedł aż do finału,w którym przegral z Binghamem. Nie tak dawno także przyzwoity występ podczas World Open. 3R i porażka z późniejszym finalistą Selbym.
Yu De Lu to dużo słabszy zawodnik. Bez większych wyników. Większość jego meczy to gładkie porażki. Ostatnie jego wyniki to porażki z takimi zawodnikami jak Burns,O&#39;Neil czy Stevens. Jedyny przyzwoity występ to wspomniane już Asian Tour. Tam wygrał kilka meczy i odpadł właśnie po porażce z Wenbo 2-4.
Dzisiaj wynik powinnien być podobny i 1-2 partie to max co może ugrać Lu.
Mark powoli wraca do lepszej formy. W World Open pokazał się z dobrej strony. Pokonał Higginsa,Waldena i Williamsa. Uległ dopiero w 1/2,gdzie przegral z Murphym.
Jones to co najwyżej przeciętny zawodnik. Ostatnie turnieje bez rewelacji. Porażki z Robertsonem czy Dottem to żadne zaskoczenie,ale od razu widać,że światowa czołówka to dla niego za wysokie progi.
Mam nadzieję,że Allen potwierdzi swoją dyspozycje z Chin. Wtedy można być spokojnym o końcowy wynik.
Ronnie to oczywiście wielki faworyt tego meczu,a także całego turnieju. Na pewno przygotował się bardzo dobrze i będzie chciał zdobyć kolejne trofeum. Nawet jeśli zagra na 50% swoich możliwości to i tak pewnie wygra mecz. Przepaść ogromna i w tym przypadku o sensacji nie ma mowy.
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Na początek mały komunikat.
Ja rozumiem, że wczorajsza przegrana Dinga wielu wzburzyła, mnie również, zwłaszcza w takich okolicznościach, ale jak pokazały późniejsze mecze był to absolutny wyjątek i za taki trzeba go traktować. Po prostu zdarza się, to nie są roboty, nawet najlepszym z najlepszych zdarza się zawieszenie systemu. Dlatego byłbym wdzięczny za powstrzymanie się od komentarzy w temacie turniejowym, bo to nie jest miejsce na wylewanie żali.
To tyle ogłoszeń parafialnych, a wracając do meritum, to z popołudniowych meczów najciekawiej wyglądają takie typy.
Liang Wenbo - Yu De Lu
Typ: Liang Wenbo @ 1.40 william hill ⛔ 2-4

Za Liangiem przemawia wiele, większe umiejętności, doświadczenie na tym poziomie, a przede wszystkim wyższa aktualna forma. 4 runda Welsh Open, finał AT4 i 3 runda World Open, na rozkładzie w tym okresie m in Ding i Murphy, to wszystko pokazuje, że z formą jest wszystko w porządku. Delu na tym tle wygląda mizernie, przede wszystkim szokuje nieregularnością, sporo wysokich porażek przeplatanych wygranymi. Liang wygrał dwa ostatnie bezpośrednie mecze w tym przed tygodniem i dzisiaj liczę na powtórkę.
Stuart Bingham - Ryan Day
Typ: Stuart Bingham @ 1.57 william hill ⛔ 3-4

W nowym roku Bingham mocno spuścił z tonu w porównaniu z tym co pokazywał przed Świętami. Wtedy to był poziom najlepszych Ronniego i Robbo, ale przede wszystkim szły za tym wyniki: zacięty finał CoC z O’Sullivanem i jeszcze bardziej dramatyczny półfinał UK z Robbo pokazały jego najwyższy poziom. Oczywiście obecna forma Binghama to tylko wspomnienie tamtej, ale nie przeszkodziło mu to błysnąć ostatnio wygranym AT4. Tegorocznego Daya nawet trudno porównywać, kiepski sezon Walijczyka, właściwie półfinał German Masters to był jedyny wyskok. To nie musi być łatwy mecz dla faworyta, ale Bingham nawet na 80% jest lepszy od rywala, a temu do optimum brakuje jeszcze więcej.
O&#39;Sullivan Ronnie - Donaldson Scott
Typ: O&#39;Sullivan Ronnie -2.5 @ 1.75 unibet ✅ 4-0

Allen Mark - Jones Jamie
Typ: Allen Mark -1.5 @ 1.55 unibet ✅ 4-2

I jeszcze dwa typy na moich faworytów do wygrania swoich ćwiartek drabinki. Przewaga Allena jak i O’Sullivana we właściwie każdym elemencie gry nie podlega żadnej dyskusji. Wprawdzie handicap Rakiety spory, ale po pierwsze nie mówimy o zwykłym graczu, to raz. Po drugie w niedawnym Welsh Open Anglik pokazał, że nie ma żadnego problemu z formatem Best-of-7, wręcz przeciwnie, niemal przez cały turniej nie wypuścił swoich rywali poza jednego frejma, a byli to dużo lepsi gracze niż rookie Donaldson (Xiao, Walden, Higgins), dlatego tu też nie boję się tego ryzyka. Z Allenem nie musi być tak łatwo, ale też handicap bardziej przyjazny, dwa frejmy luzu wydają się wystarczającym zabezpieczeniem przeciwko nieregularnemu do bólu Jonesowi.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Mark Allen - Jamie Jones ▶ over 5,5 [1,833] ✅ 4:2 marathonbet​
Na ten mecz wolę zagrać ten over po przyzwoitym kursie jak grać Allena po 1,20. Mark może ten mecz załatwić w godzinkę do 0 i po sprawie a może też pokazać swoje drugie oblicze. Irlandczyk to ofensor który uwielbia i potrafi wbijać. Niestety za tym przy słabszym dniu idzie wiele pudeł i wystawiania gry. Po cichu liczę na coś takiego w tym meczu. Jones to średniaczek i raczej pewnego poziomu nie przeskoczy. Ale grać potrafi i to trzeba mu oddać. Grali ze sobą 2 razy i to właśnie we formacie do 4 partii. Pierwszy mecz wygrał Mark 4:2 ale drugi należał już do Jamie&#39;go gdzie zwyciężył 4:3. Ogólnie przeglądając wyniki walijczyka z tego sezonu rzuca mi się w oko fakt, że nie przegrywa gładko. Potrafi urywać frame&#39;y najlepszym a nawet postawić opór. W World Open Allen szedł jak burza ale to już historia. W tym turnieju w takim formacie łatwo pogubić się. A jak nie idzie to Mark odwala i liczę, że Jones ugra co swoje z tych szans co dostanie. Jak dla mnie warto.
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Zastanawiałem się nad dzisiejszymi spotkaniami i postanowiłem uderzyć w overy.
Stephen Maguire - Barry Hawkins
over 5.5 @ 1.57
⛔
Joe Perry - Mark Davis
over 5.5 @ 1.57 ✅
Fergal O&#39;Brien - Michael Holt
over 5.5 @ 1.57
✅
We wszystkich tych spotkaniach nie widzę szybkich rozstrzygnięć, a kursy na faworytów wydają mi się za mało atrakcyjne. Maguire i Hawkins przeżywają swoje mniejsze i większe problemy w tym sezonie. Obaj jednak nie zachwycają żeby nie powiedzieć, że grają przeciętnie. Szkot kompletnie niewidoczny, a Hawkins potrafi zagrać dobry mecz, a potem męczyć się z przeciętniakami. Biorąc pod uwagę niezły zestaw + podobną formę widzę tutaj zacięte spotkanie. Podobnie można odnieść się do starcia Perrego i Davisa. Obaj Anglicy to rzemieślnicy. Potrafią być do bólu skuteczni, ale raczej mało efektowni. Patrząc tylko na wyniki w tym sezonie to lepiej wygląda Perry, który zaliczył dwa półfinały i powrócił do 16, ale ostatnio Joe trochę spuścił z tonu. Miewa wpadki jak porażka z Duanem Jonesem czy wysoka przegrana z Maflinem. Davis z kolei od jakiegoś czasu prezentuje się bardzo przeciętnie i też nie wydaje mi się, by nagle tutaj odpalił i gładko wygrał. Mizerna forma obu zawodników powoduje, że tutaj również postawię na over frejmowy, a spodziewam się nawet decidera. Ostatni mecz to O&#39;Brien - Holt. Anglik nawet nieźle w tym sezonie i bez większych żenujących wtop. No, ale - to jest Michael Holt. Absolutnie mu nie zaufam po takim kursie z niewygodnym O&#39;Brienem. Kilka dobrych odstawnych Irlandczyka i Holt może mieć spore problemy. Zwłaszcza, że Fergal w sumie też miał kilka dobrych występów w tym sezonie. Dwa frejmy na obu licznikach moim zdaniem spokojnie się pojawią.
Liang Wenbo - Yu Delu
Liang Wenbo @ 1.36
⛔
W chińskich derbach przychylam się do typu psotnicka i stawiam na faworyta. Wenbo to nie jest ścisła światowa czołówka, ale zawsze gdzieś tam w rankingu kręci się koło 32 miejsca. Azjata gdy ma swój dzień potrafi naprawdę dobrze brejkować i jest zagrożeniem nawet dla najlepszych. Delu to podobnie jak Chuang dla mnie jeden z tych przeciętnych Chińczyków, którzy od lat stoją w miejscu. Ogrywa totalnych ogorków. Czasami pokona kogoś na swoim poziomie, czasami przegra. Z lepszymi od siebie regularnie przegrywa. Wydaje mi się, że Wenbo to jednak za wysokie progi i poziom wyżej niż Delu.
Marathonbet
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
14:00 Liang Wenbo v Yu De Lu @ 1.36 ⛔ [2:4] // Partia na remis, 68:69... //
16:00 Mark Allen v Jamie Jones @ 1.22
16:00 Ronnie O&#39;Sullivan v Scott Donaldson @ 1.083
Fajny tripelek na pierwsze sesje drugiego dnia w Preston. Po krótce, nie ma się co rozpisywać.
Tradycyjnie zaufam sympatycznego Liangowi który notuje bardzo dobre wyniki w ostatnich turniejach, ostatni ich mecz odbył się w niedawnym AT4, 4:2 wygrał mój faworyt.
Pistol, niezły run w Haikou, zgadzam się z psotnickiem co do jego występów w PTC. Czytając opis turnieju w TV, zauważyłem że Allen jest głównym faworytem tego finału ???? . Żeby tak było, niech ogra najpierw Walijskiego średniaka.
Co do meczu Ronnie&#39;go byłbym ostrożny grać 4:0, handi -2,5. Scott potrafi grać, nie jeden wyżej notowany gracz już się o tym przekonał. Dla ciekawego meczu, życzę aby Szkot ugrał coś w meczu ????

@ 1.806 Bet365
 
galacticer07 25

galacticer07

Użytkownik
Witam, po kilkudniowej wracam do mojej ulubionej dyscypliny.

Szczerze mówiąc, czytając wasze prognozy to nie wiem czy jest sens grać overy na ten format do 7 frame&#39;ów. Pojedynczo jeszcze można pograć, ale potrójnie to myśle że narażamy się na przegraną, bo w takich meczach wyniki to przeważnie 4:0, 4:1, ew. 4:2. No ale zobaczymy, to tylko moje zdanie.

Przechodząc do rzeczy. Wolę osobiście zagrać faworytów oraz na osobnym handi na nich. Wierzę że dziś nie będziemy świadkiem tego co wymyślił wczoraj mój kochany Dingi.

Tradycyjna trójeczka na dziś:

Liang Wenbo - Yu Delu
L.Wenbo @ 1.36


Mark Allen v Jamie Jones
M.Allen@ 1.25

Ronnie O&#39;Sullivan v Scott Donaldson
Mistrz snookera !@ 1.10


AKO: 1.81


Cóż mogę powiedzieć. Po wczorajszym Dingu już nic nie jest pewne. Wydaje mi się jednak że Liang to wyraźnie lepszy zawodnik i jemu zależy na takich turniejach. Co do Marka to jego poziom gry, gdy tylko jest w odpowiedniej formie jest nieosiągalny dla słabego Jonesa. Co do Ronniego nawet się nie będę wypowiadał, bo wszystko jest jasne.


I mój drugi kuponik:

Mark Allen - Jamie Jones
Mark Allen -1.5 @ 1.55


Ronnie O&#39;Sullivan v Scott Donaldson
Ronnie O&#39;Sullivan -2.5 @ 1.75


Mark Selby - David Gilbert
Mark Selby @ 1.25


AKO: 3.31

Komentarz: I jak tu ludzie mają wygrywać z bukmacherem? Śmiech na sali... Gdy oglądałem Selbego to sobie myślałem jak mogłem postawić na takiego debila. Przepraszam za słowa, ale taka jest prawda. Kim jest Gilbert dla vice-mistrza świata? Z czasem zaczęłem kibicować Davidowi jak wygrywał, bo to co robił Mark przechodziło siódme pojęcie. Następny Liang pokazał klasę.. Skompromitował się na całej linii. Proszę mi powiedzieć jak Wenbo mógł wygrywać 68:0, mieć prosty układ i przegrać partię jednym punktem przy tym popełniając głupi faul, to tego nie rozumiem. Gdyby było 2:2 wynik byłby całkiem inny. Kim jest wogóle tamten Chińczyk
Ciężko mi coś powiedzieć po tym dniu. Chyba tylko to, że nastały ciężkie czasy dla nas. Przepraszam za irytację, ale to co napisałem wers wyżej potwierdził dzisiaj mój Real Madryt. Nie rozumiem co się dzieje. Oby jutro było lepiej. Dobranoc ????
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Marco Fu - Mark Williams ▶ Marco Fu [1,95]✅ 4:2 pinnacle​
Fajny kurs na zwycięstwo azjaty. Marco to jest taki gość co jak mu siedzi gra to jest zagrożeniem dla każdego gracza. Kojarzy mi się z pewnym poziomem poniżej którego rzadko schodzi. Oczywiście zawsze tak nie jest ale takie skojarzenie z niczego się nie bierze. Naprzeciw stanie Mark Williams który jak dla mnie gra totalną padakę w tym sezonie. Niby wyniki niezłe, ale co widziałem jego grę to w ogóle mnie nie przekonywała. Grali ze sobą ostatnio w Welsh Open i to Fu wygrał 4:2. H2h niezwykle wyrównane. Podam tylko ilość wygranych frame&#39;ów. Fu: 83, Williams: 86. Zagrali 24 mecze o jeden więcej wygrał walijczyk. Ale to tylko i aż statystyki. Jak dla mnie Fu wali mniej kiksów jak Williams. Budowanie wysokich break&#39;ów też lepiej mu idzie. Widzę tu wygraną azjaty i jeśli gra będzie mu &quot;siedzieć&quot; to nawet stosunkową łatwą wygraną. Dlatego również odważniej:
Marco Fu -1,5 [2,70]✅ 4:2 unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Joe Perry v Mark Davis @ 2.00 Bet365
Na chwilę obecną cały ten turniej idzie nam jak krew z nosa... no ale co zrobić - to tylko sport. Jadę dalej z tym wózkiem i poszukam typu na mecze na 20:00.
Wybieram Davisa, i liczę na pierwsze zwycięstwo Anglika w meczach PTC z Perry&#39;m który zawodzi po całości. Właśnie w niedyspozycji młodszego Anglika widzę ✅ w tym pojedynku. Davis furory nie robi, ale to głównie w PTC notuje lepsze wyniki niż w rankingowych turniejach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom