>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plebiscyt Fifa 2012

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Messi - 1,19
Lokata... Chyba nie ma sensu nawet pisać dlaczego to właśnie on. Cały rok w kapitalnej formie, pobity rekord. Cristiano w tym roku jest cieniem samego siebie, tak samo jak Iniesta, to nie ten poziom co Messi.
Dziennikarze głosują z tego co mi wiadomo, trenerzy i sama śmietanka piłkarska, później na tej podstawie wybierany jest zwycięzca. Odpowiedzcie sobie sami, kogo chcielibyście mieć w składzie, Messiego, Ronaldo czy Iniestę?
VdB - 1,13
Kolejny raz udowodnił, że na spokojnie można wygrać mistrzostwa Europy do tego broniąc tytuł. Kto z nim może rywalizować? &quot;Specjal pięć&quot;? Słaba forma Realu, złe opinie na temat JM. Guardiola w 2012 nic nie osiągnął, jedynie to co zrobił to odszedł z Barcelony i tyle.
Chyba nie ma sensu kombinować przy typach i grać to. Messi jak dla mnie 100/10.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Messi - 1,19

Lokata... Chyba nie ma sensu nawet pisać dlaczego to właśnie on. Cały rok w kapitalnej formie, pobity rekord. Cristiano w tym roku jest cieniem samego siebie, tak samo jak Iniesta, to nie ten poziom co Messi.
Dziennikarze głosują z tego co mi wiadomo, trenerzy i sama śmietanka piłkarska, później na tej podstawie wybierany jest zwycięzca. Odpowiedzcie sobie sami, kogo chcielibyście mieć w składzie, Messiego, Ronaldo czy Iniestę?
Messiego nie chciałbym mieć w drużynie, gdyby w niej nie było Xaviego i Iniesty. Ronaldo pokazał na EURO, że potrafi w trudnych momentach wziąć na siebie ciężar gry. Szkoda, że wiele osób bierze pod uwagę tylko piłkę klubową. Wg mnie trzeba wykazać się na kilku płaszczyznach równie dobrze, a w tym sezonie (jak i poprzednim) lepszy w tym jest Portugalczyk.
BTW to moim marzeniem jest zobaczyć Messiego w innej lidze, najlepiej angielskiej. Dużo siłowych pojedynków, mniej techniki, sporo drwali na boiskach... marnie to widzę i przeczuwam napinkę ze strony gimbazy :cool:
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dużo siłowych pojedynków, mniej techniki, sporo drwali na boiskach... marnie to widzę i przeczuwam napinkę ze strony gimbazy
David Silva, Hiszpan.
Gra w Manchesterze City, kreator ich gry i większości sukcesów. Wysokość zawodnika około 170 cm. Waga około 70 kg.
Messiego nie chciałbym mieć w drużynie, gdyby w niej nie było Xaviego i Iniesty.
To widać jakim jesteś niedzielnym kibicem, a ten mit, że Messi to tylko Xavi i Iniesta ciągnie się od nie wiem ilu lat. Spójrz na asysty Argentyńczyka i dwóch razem wziętych Hiszpanów. Takie bzdury chyba tylko po to piszesz by wywołać jałową dyskusję umniejszając sukcesy Messiego, szukasz dziury wszędzie gdzie się tylko da by w Twoich oczach wypadł źle. Od razu rzuca się to w oczy, że go nie lubisz i powołujesz się na kosmiczne argumenty &quot;co to by było jakby grał tam&quot;, &quot;co to by było jakby ten i ten nie grał&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
David Silva, Hiszpan.
Gra w Manchesterze City, kreator ich gry i większości sukcesów. Wysokość zawodnika około 170 cm. Waga około 70 kg.
Tu się zgadzam w 100%

To widać jakim jesteś niedzielnym kibicem, a ten mit, że Messi to tylko Xavi i Iniesta ciągnie się od nie wiem ilu lat. Spójrz na asysty Argentyńczyka i dwóch razem wziętych Hiszpanów. Takie bzdury chyba tylko po to piszesz by wywołać jałową dyskusję umniejszając sukcesy Messiego, szukasz dziury wszędzie gdzie się tylko da by w Twoich oczach wypadł źle. Od razu rzuca się to w oczy, że go nie lubisz i powołujesz się na kosmiczne argumenty &quot;co to by było jakby grał tam&quot;, &quot;co to by było jakby ten i ten nie grał&quot;.
Nie mam nic do niego. Nie jestem ani wrogiem, ani fanem. Lubię go oglądać w akcji, ale zawsze go będę miał za pupilka FIFY. Nie umniejszam mu sukcesów, ale piłkarz roku już któryś raz z rzędu (4 teraz?) powinien pokazać się lepiej na arenie międzynarodowej w barwach Argentyny.

To widać jakim jesteś niedzielnym kibicem
Podrażniłeś moją ambicję, może jakiś pojedynek na forum?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 4

gkp338

Użytkownik
Radamel Falcao 1,6 - unibet

Jedyny słuszny wybór jak dla mnie do zgarniecia FIFA Puskás Award za najładniejsza bramke.
Zwycieska bramka Neymara z roku 2011 była ładniejsza niż obecna jego nominowana (możecie ja sobie zobaczyć) http://www.youtube.com/watch?v=93Va6TZhmDQ

Stoch myśle ze nie bedzie sie liczył z racji tego że złożenie się do strzału przez Falcao jak i sama bramka było trudniejsze do wykonania niz w przypadku Słowaka.

Ze stawką może bym nie szalał gdyż głosują kibica a z nimi może być różnie.
 
B 0

b0n0v0x

Użytkownik
no cóż messi wydaje się byc rzeczywiscie faworytem, pobity rekord millera pod koniec roku napewno mu w tym pomoże, ale spotkałem się z już kilkoma nieprzychylnymi mu opiniami
i tak nie można zapomniec, że Iniesta został wybrany zawodnikiem ME przez UEFA (niby o EURO juz wszyscy zapomnielismy, ale to spore osiągnięcie)
a Ronaldo poprowadzil Real do przerwania hegemonii Barcy w lidze hiszpańskiej i jakby nie patrzec jest królem strzelców na tymże EURO

jednak bramki przemawiają za Messim (50 w lidze w zeszlym sezonie + pierwsze miejsce na półmetku obecnego) a w końcu to nie jego wina, że nie urodził się europejczykiem ????

co do trenerki VdB jest równie bezkonkurencyjny, Mu poza mistrzostwem sie nie popisał, a obecny sezon skreśla go do reszty, Pep no cóż to chyba nieporozumienie!
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Messiego nie chciałbym mieć w drużynie, gdyby w niej nie było Xaviego i Iniesty. Ronaldo pokazał na EURO, że potrafi w trudnych momentach wziąć na siebie ciężar gry. Szkoda, że wiele osób bierze pod uwagę tylko piłkę klubową. Wg mnie trzeba wykazać się na kilku płaszczyznach równie dobrze, a w tym sezonie (jak i poprzednim) lepszy w tym jest Portugalczyk.
BTW to moim marzeniem jest zobaczyć Messiego w innej lidze, najlepiej angielskiej. Dużo siłowych pojedynków, mniej techniki, sporo drwali na boiskach... marnie to widzę i przeczuwam napinkę ze strony gimbazy :cool:
Pokazał to nie podchodząc nawet do karnego w decydującym momencie meczu o finał :grin:
Messi zjadł Ronaldo pod względem bramek w reprezentacji w ubiegłym sezonie, jest m.in najlepszym strzelcem Eliminacji do MŚ 2014 CONMEBOL z siedmioma trafieniami.
Messi o ile się nie mylę w ubiegłym sezonie miał więcej asyst od Iniesty i Xaviego razem wziętych.
A wiesz co to znaczy kreowanie gry w piłce nożnej?
To pewnie coś czego Alonso i Ozil nie potrafią, a tylko Xavi i Iniesta opanowali tą umiejętność.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
P 16

potter3

Użytkownik
Ne sądzicie że jednak bramka Falcao była najładniejsza? Wydaje mi się, że to właśnie Falcao powinien otrzymać nagrodę.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Pokazał to nie podchodząc nawet do karnego w decydującym momencie meczu o finał :grin:
Messi zjadł Ronaldo pod względem bramek w reprezentacji w ubiegłym sezonie, jest m.in najlepszym strzelcem Eliminacji do MŚ 2014 CONMEBOL z siedmioma trafieniami.
Messi o ile się nie mylę w ubiegłym sezonie miał więcej asyst od Iniesty i Xaviego razem wziętych. To pewnie coś czego Alonso i Ozil nie potrafią, a tylko Xavi i Iniesta opanowali tą umiejętność.
Jak zawsze kibice Barcelony musieli po wynikach swoje napisać...
Haha, dobra chłopie podnieciłeś się już, opróżniłeś to co miałeś opróżnić bo wynikach ??? Rąk nie zapomnij umyć...
Każdy szanujący się kibic wie dlaczego został wybrany Messi, podobnie jak 2 lata temu... Sam fakt, że musisz go usprawiedliwiać pokazuje, że coś tu nie gra.. Pozdrawiam.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Odnośnie gola to zasłużenie wygrał Stoch, świetna bramka. Nie rozumiem za co nominowali guardiole, za wygranie pucharu Hiszpanii? W ubiegłym roku Di Matteo wygrał Ligę Mistrzów, Mancini Premier League, Simeone Ligę Europy a oni wybrali go pewnie za całokształt albo za nazwisko bo w zeszłym roku to on nic nie osiągnął. Nie jestem ani za Realem, ani za Barceloną ale to Ronaldo powiniem wygrać choć i tak poziom ligi hiszpańskiej jest taki że conajmniej połowa tych drużyn to poziom średniaków ligi portugalskiej. Prawa telewizyjne w tym kraju to kpina i gorsze zespoły dostają po milion euro,dwa czy trzy. Sevilla,Valencia,Atl.Madryt,Atl.Bilbao po 10 a real i barca po sto. I jak tacy piłkarze jak Messi czy Ronaldo mają nie strzelać po 50goli.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Odnośnie gola to zasłużenie wygrał Stoch, świetna bramka. Nie rozumiem za co nominowali guardiole, za wygranie pucharu Hiszpanii? W ubiegłym roku Di Matteo wygrał Ligę Mistrzów, Mancini Premier League, Simeone Ligę Europy a oni wybrali go pewnie za całokształt albo za nazwisko bo w zeszłym roku to on nic nie osiągnął. Nie jestem ani za Realem, ani za Barceloną ale to Ronaldo powiniem wygrać choć i tak poziom ligi hiszpańskiej jest taki że conajmniej połowa tych drużyn to poziom średniaków ligi portugalskiej. Prawa telewizyjne w tym kraju to kpina i gorsze zespoły dostają po milion euro,dwa czy trzy. Sevilla,Valencia,Atl.Madryt,Atl.Bilbao po 10 a real i barca po sto. I jak tacy piłkarze jak Messi czy Ronaldo mają nie strzelać po 50goli.
Nie chce Cie kolego obrazac, ale albo Ty jestes niewidomy albo nigdy nie grales w pilke, sprobuj zlozyc sie tak do strzalu jak Falcao, daje Ci 100 prob i zaloze sie, ze nie strzelisz gola, to sa zupelnie dwie inne bramki, rozni je to, ze Stoch nabiega na pilke i u niego liczy sie tylko ustawienie stopy, a Falcao oprocz ustawienia stopy musi w powietrzu wykonac niezla robote i akurat w przypadku jego gola musi sie jeszcze cofnac troche do tylu, zeby perfekcyjnie ja uderzyc, ogladalem te bramke kilkanascie razy i jak dla mnie nieporownywalnie wiekszy kawal &#39;pilkarskiej&#39; roboty musial wykonac Falcao, do tego bramka ladniejsza dla oka i to on powinien wygrac :razz:
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Messi został jedynym piłkarzem w historii futbolu, który otrzymał więcej Złotych Piłek, niż ma strzelonych łącznie wszystkich goli dla reprezentacji na Mistrzostwach Świata i Mistrzostwach Kontynentu.

no ale czego wymagać... w końcu w kadrze nie ma Iniesty, Xaviego, Fabregasa, Villi, czy choćby Pedro...

szkoda, że od 4 lat cały ten wielki plebiscyt to tylko głosowanie kibiców Barcy na Messiego oraz kibiców Realu na Ronaldo... I nie docenia się piłkarzy, których wartość jest faktycznie najwyższa... Jak choćby Iniesta lub Sneijder w 2010 roku, czy Iniesta lub Pirlo w 2012 roku... Oni zdecydowanie bardziej zasłużyli na tę nagrodę niż wielki Leo, który jest wielki tylko wtedy gdy wokół siebie ma samych Mistrzów Świata i Europy grających w Barcelonie, a bez nich nie potrafi strzelić gola Arabii Saudyjskiej w kadrze....
 
Do góry Bottom