>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2013/2014

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jak zwykle sie nie zgadzamy.
1. Przeciez nasza liga jest obserwowana kolejka po kolejce, to nie wietman gdzie trzeba walczyc o tasme dvd zeby kogos zobaczyc wiec jak mozna napisac, ze gracz Polak z TBL jest brany po statach? Mysle, ze zabardzo fantazjujesz w tym wzgledzie. Kamyk tak jak i my zapewne widzial Dloniaka w tv necie i live wiele razy zatem wiedzial co bierze.
2. Dloniak to idealny gracz na Rose. Zawsze ten jeden zawodnik z piatki moze byc ciut poza dokladnym schematem. Wiadomo jaki ma rzut wiec nawet ja gorzej broni i nie trafia ze skutecznosica 100% to i tak obroncy musza go ciagle pilnowac, podwajac wiec inni maja luzniej.
3. Jesli Jakub bedzie grac 17-18 minut w meczu to caly zamysl po co on jest w tym zespole upada. Smialo mozna bylo wziac gracza za 30% kasy z 1. ligi i robilby to samo co chce robic Dloniak majac tak niewiele czasu na gre. Tak jak pisalam cenie Kaminskiego, Ty pewnie tez ale - tak jak w przypadku Dloaniaka - jesli Kuba bylby super player gralby w najlepszym klubie TBL lub zagranica, jesli Kamyk bylby trenerem bez wad to tez nie bylby w Rosie. Widocznie tu nie potrafi ustawic tego jak nalezy. Zreszta transfery graczy ze Stanow pokazuja, ze po raz enty Wojtek sie pomylil. Tym bardziej powinien stawiac na Dloniaka.
PS. I jeszcze jedno. Dloniakowi warto robic pozycje na trojke poprzez zaslony itd to jest czesc taktyki a tu Dloniak zostaje sam ze soba i ma grac nie wiadomo co... Rzuty przez rece robia mu wlasnie takie staty jak ma 3/16 za trzy.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Rosa - WKS
over 152
1.91
pinnacle
3/10

Z wcześniej wymienionych względów nie ruszam przed meczem handi czy ML na ten mecz - czekam na roster i ew na live pogram hcap/ml.
Rosa jest podobnym zespołem, pod kątem potencjału do ekipy z Kołobrzegu, jednak tam Dariusz kompletnie tego nie dostrzega i powinien skończyć z trenerką, a spokojnie zostać GM. Do rzeczy.
Rosa jednowymiarowy zespół. Śląsk nie ma praktycznie żadnego porządnego gracza , który byłby plastrem w obronie. Na wyjazdach Śląsk gra szybszy basket, średnio 85 punktów zdobytych i 84 stracone w obronie.
Rosa powinna wykorzystywać fakt, że Thompson jest dziurą w obronie i dokarmiać piłkami &quot;Arczibąka&quot;, ale i w rotacji Śląska brakuje gracza, ktory pod obręczą postawiłby opór Kirkowi.
GL
Radom -1.5 @ 1.85 bet365 2/10
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Pobrałem już wcześniej, ale dziś jeszcze było -10 Czarni @ 1.8 8/10

Gospodarze dwa poziomy lepszy zespół.
Mimo osłabień zespołu w Słupsku - Trice, Wright i Nowakowski, potrafili wygrać z Treflem, który grał na swoim parkiecie i to w pełnym składzie.
Dziś z tego co wiem , to każdy z trójki nieobecnych w Sopocie, wystąpi przeciwko Asseco.
Nowakowski dostał wolne, bo miał &quot;pępkowe&quot;.
Przewaga na każdej pozycji dla gospodarzy i to nei ulega wątpliwości. Największą przewagę, którą powinni wykorzystać gracze Urlepa to pod koszem i w rotacji na pozycji rozgrywającego. Śnieg jako rozgrywający starter w Sopocie zdobył 4 punkty, dodał do tego 10 asyst i 7-krotnie wymuszał faule rywali.
Czarni w lidze obecnie są po porażce, którą odnieśli niespodziewanie we Wrocławiu.
Najbliższy rywal jest spokojnie do ogrania dwucyfrową ilością punktów.
Choćby ze względu na fakt, że obie ekipy preferują obronę, to lepsza rotacja u gospodarzy i do tego bardziej atletyczni i szybsi zawodnicy Czarnych powinni wymuszać faule.
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
PLK
Spotkanie: Energa Czarni vs Asseco Prokom
Typ: Powyżej 145,5 pkt ⛔⛔⛔total 139 pkt -mało brakowało, IV kwarta niestety spory under
Buk: William Hill
Kurs: 2,5
Stawka: 6/10

Analiza:
Początkowo myślałem o typie na jakiś under w tym spotkaniu, ale po chwili namysłu postanowiłem spróbować zagrać w drugą stronę. W 6 ostatnich meczach Czarni zdobywali średnio 75 pkt i prezentują niezłą formę (5 zw., 1 por.). Prokom natomiast ma w tej samej serii spotkań średnio 72 pkt na tablicy wyników. Wyraźnie na wyjazdach Asseco gra słabiej i rzuca mniej punktów, ale wydaje mi się, że w tej pomorskiej rywalizacji gracze z Gdyni powinni dziś lepiej punktować i szukać szans w szybkim ataku. Zdecydowanym faworytem jes ekipa gospodarzy, więc bardzo możliwy jest też jakiś blowout w stylu 85:65, ale mam przeczucie, że tak czy siak będzie to jednak mecz powyżej 140 pkt, więc warto spróbować, bo kurs niezły.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Jezioro Tarnobrzeg - AZS Koszalin
2(-4)
1.85
Pinnacle
5/10

Pisałem już wiele razy o AZS na wyjazdach. Jednak dzisiejszy gospodarz, to obecnie najsłabszy zespół w całej lidze z bilansem 0-5. Koszalin wygrał na swoim parkiecie przeciwko Anwilo Włocławek. Mecz, który był z rodzaju &#39;must win&#39;, szczególnie w drugiej połowie, gdzie w drużynie z Włocławka rozgrywał nawet center...
X-factorem był LaceDarius Dunn. Przed sezonem ten zawodnik był nominowany jako gwiazda i najgroźniejszy strzelec ze względu na jego możliwości techniczne.
Przed meczem z Włocławkiem zespół z Koszalina zwolnił Zoratan Sretenovica i zastąił go Gaspern Okorn - w Polsce bardzo dobrze znany. Prowadził w sezonie 2008/2009 ekipę ze Słupska. Z Czarnymi Słupsk zajął czwarte miejsce.
Okorn był asystentem takich trenerów jak Pipan, czy Filipovski. Bez wątpienia z takich lekcji wynosi się doświadczenie. Zapewne większe, które zebrał Sretenovic.
Kilka dni po podpisaniu kontraktu ze Okornem, klub ogłosił nowy transfer. Tym razem zawodnika. Dragan Labovic. Serb,, który może występować jako silny skrzydłowy i center, to niespełniony talent. W Europie wróżono mu nawet występy w Eurolidze.
Podczas Mistrzo Europy juniorów był nawet MVP. 26-latek w poprzednim sezonei występował dla Nizhny Novogrod dla którego zdobywał srednio 5 punktów i 3 zbiórki. Grywał również dla takich ekip jak Enisey, Krasnye Krylia, Frankfurt Skyliners.
Przed sezonem zaczynał treningi w ekipie Caja Laboral.
W 2007 ze swoim krajem występował na Eurobaskiecie, a w 2012 roku był powołany również do szerokiej kadry.

Spodziewam się, że przez ten czas Okorn wprowadził do zespołu spokój i doświadczenie.
Pod Sretenovicem styl gry Koszalina to był chaos - zresztą, taka sama sytuacja panuje w ekipie dzisiejszych gospodarzy.
Jednak wierzę, że odblokuje przede wszystkim Brandweina. Zawodnik, który w poprzednich klubach był naprawdę przydatny, pod Sretenovicem wygląda na cień zawodnika.
Backcourt gości naprawdę ma okazję zrobić sporą różnicę Henry - Dunn - Brandwein.
Do tego rotacja wśród Polaków, które jest zdecydowanie przewagę po stronie gości.
Nie wierzę, że dwa razy z rzędu Polacy będą potrafili zagrać dwa tak dramatyczne mecze pod względem skuteczności - pudła z czystych pozycji. Anwil lepiej broni od Jeziora, więc to szansa i nadzieja. Nawet dla Izraelczyka z polskim paszportem, bo on też już nie może grać słabiej.

Obwiam się tylko o :
- długa podróż dla AZS - 700 km
- gospodarze bez zwycięstwa
- ogólnokrajowa transmisja , która może bardziej zmotywować gospodarzy

Ekipa Stabillu zmieniła również swojego trenera, ale to coś w stylu &quot;zamienił stryjek, siekierkę na kijek&quot;. Papka ma tylko kontrakt ważny przez miesiąc,a przez ten czas zespół pod nim odnotował bodajże już dwie porażki - a prezesa Pyszaniaka oczarował słodką gadką, że zna sposób na polepszenie gry jego zespołu... No to poprawił.
Pyszniak swoimi wywiadami ośmiesza siebie i zespół, dlatego eksperci od PLk są zgodni, że na chwilę obecną to Jezioro jest najsłabszym i najbardziej amatorskim zespołem.

Gdyby problemów było mało wśród ekipy gospodarzy, to kilka dni wstecz do Stanów wyleciał Chase Simon, który dla swojego zespołu zdobywał średnio 15 punktów, 5 zbiórek i 2 asysty.
W jego miejsce żadnego zawodnika nie ściągnięta, więc nawet z Simonem rotacja była krótka i biedna, tak teraz problemem dla gospodarzy może być sama rotacja, bo Koszalin ma znacznie szerszą ławkę, w porównaniu z Jeziorem.

W ekipie AZS od początku sezonu najjaśniejszym punktem jest Henry. Backcourt gości wygląda naprawdę solidnie jak na warunki PLK Henry - Dunn - Brandwein. Naprawdę wierzę, że Okoron obudzi Odeda, bo to może być klucz do sukcesu w przyszłych meczach. Gdyż Oded najbardziej sprawdza się jako PG, w porównaniu z duetem Dunn - Henry, którzy są bardziej SG, niżeli PG. Choć Oded też lubi grać z piłką, ale potrafi również kierować odpowiednio swoim zespołem.

Powodzenia!
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Proponuję łapać linei -9.5 @1.88 na Zieloną Górą. ja to uczyniłemz bardzo wysoką stawkę gdyż uwazam że linia powyżej 10 punktów jest niebezpieczna.
Do składu Zielonej wróci Przemek Zamojski, a dla Anwilu zagra po tygodniej przerwie Dusan Katnic. Problemem dla gości będzie nierówna forma Sokołowskiego i Kostrzewskiego, gdzie po stronie gospodarzy dzieli Koszarek i Zamosjki. Szczególnie ten pierwszy bardzo dobrze rozumie się na parkiecie z Dragicevicem - i to właśnie ten duet powinien być najbardziej zabójczy dla gości. Spodziewam się, że więcej minut powinien dostać Aaron Cel, który zagrał bardzo dobre zawody w Pireusie.
10/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dunker 94

dunker

Użytkownik
Ja tylko mam nadzieje że chłopaki otrząsneli się po ostatnim spotkaniu, oglądałem ten mecz i naprawde zrobiło mi się ich szkoda, prowadzić całe spotkanie i przegrać w ostatniej sekundzie... Na pewno to ich zdenerwowało jak i może trochę podcieło skrzydła. Ale Polska liga to inna bajka, tutaj Stelmet sobie bardzo dobrze radzi, jedyna porażka z Czarnymi po fenomenalnej końcówce gospodarzy. Dziś Anwil wystąpi w osłabieniu: Dusan Katnić przez ostatni tydzień nie brał udziału w treningach, nie wiem czy dziś wystąpi, z urazami borykają się także Paul Graham i Piotr Pamuła, przez co trener ekipy z Włocławka ma mocno ograniczoną rotację graczy. Na bet365 mam handi - 10,5 @ 1,85 ale nie zagram tego chociaż jest to dobry typ. Za to wole zagrać:
HT/FT: 1/1 @ 1,4
myśle że to Zielona Góra będzie dziś kontrolowała całe spotkanie, a jaki będzie końcowy rezultat okaże się ????
 
czoker 119,7K

czoker

Użytkownik
Koszykówka, PLK
Stelmet Zielona Góra - Anwil Włocławek

Po kolei.
Stelmet ostatnio zwyżka formy, wyraźnie widać, że po nieudanym okresie przygotowawczym i kilku nietrafionych transferach ten zespół w końcu odpalił.
Z drugiej strony Anwil .... Chyba najbardziej pechowy pod względem kontuzji zespół w lidze. Zaczęło się wszystko od Pamuły, na dłużej wypadł również Graham, nie jestem pewny czy dzisiaj zagra Dusan &quot;Ceglarz&quot; Katnić.
Podkoszowi - Hajrić, Clanton i Mijatović vs Dragicević, Hrycaniuk, Brackins, Cel.
Jak dla mnie przewaga po stronie Stelmetu - ok, Hajrić jest w super formie od początku sezonu ale dzisiaj może mieć problemy z faulami. Clanton i Mijatović nic wielkiego nie grają. Po drugiej stronie mamy Dragicevicia, który cały czas prezentuje równy, wysoki poziom, dwóch graczy, którzy ostatnio zaskoczyli czyli Cel i Brackins oraz Hrycaniuka, czyli dobrego jak na polskie warunki obrońce, solidny zawodnik.
Na rozegraniu mamy pojedynek Katnic (zakładając, że zagra) i ewentualnie wspomagający go Dulkys vs Koszarek i Walker. Jak zagra rozgrywający Anwilu wracający po kontuzji? Ciężko wyobrazić sobie, żeby grał gorzej niż wcześniej (po kolei 4/16, 2/9. 5/14, 4/16, i 1/4 z gry, w ostatnim meczu z powodu kontuzji zagrał tylko 14 minut), jednak ciężko tu cokolwiek przewidywać - w końcu to Polska liga Wiadomo, że Dulkys nie jest rozgrywającym, więc jego zadaniem będzie tylko przeprowadzenie piłki na pole ataku, a nie kreowanie czegokolwiek. Wystarczy dodać, że w meczu Asseco gdzie grał na rozegraniu zanotował .... 8 strat w 36 minut Po drugiej stronie Koszarek i Walker, którzy mają za sobą po dwa niezłe występy w ostatnich 3 meczach euroligowych. Koszarek jaki jest każdy wie, jednak w Polsce wciąż jest na poziomie nieosiągalnym dla większości ligowych jedynek. Walker również się rozkręcił i zaczyna robić użytek ze swojej szybkości.
Na obwodzie ponadto w Anwilu Dulkys, Sokołowski i Kostrzewski vs Eyenga, Zamojski, Sroka, Chanas, Barlow. Tak jak napisałem wcześniej, Dulkys dobry zawodnik jak na polską ligę, Sokołowski również prezentuje się od początku sezonu dobrze, za to Kostrzewski jest kompletnie bez formy. W meczu z Asseco udało mu się zdobyć 11 pkt głównie dzięki temu że 8x stawał na lini, jednak w ostatnim meczu ligowym w Koszalinie, zanotował żenujące 0/9 z gry i 0/2 z wolnych.
W Stelmecie do składu wraca Zamojski, Eyenga na pewno kilkanaście razy oglądnął swój kuriozalny błąd z końcówki meczu w Pireusie i będzie podwójnie zmotywowany na dzisiejszy meczu. Zamojski ze średnią 19,2 pkt jeden z najlepszych strzelców w polskiej lidze. Chanas, Sroka zadaniowcy, dobrze wywiązujący się ze swoich ról. Barlow ...
No właśnie, czy dzisiaj w końcu oderwie się od ławki rezerwowych?
Moim zdaniem ogromna przewaga Stelmetu, już sama długość ławki rezerwowych o tym świadczy, lepsi zawodnicy na ławce, lepsi w s5. 2 ostatnie spotkania w polskiej lidze, pokazują to, że wcale nie zamierzają tutaj odpuszczać, 2 pogromy 30stoma punktami.
Z drugiej strony Anwil przegrywający w Koszalinie (ok, kontuzja Katnicia miała na to duży wpływ ale jednak ... Koszalin to jedna z 2-3 najgorszych drużyn w tej lidze czy dodanie do tego Katnicia spowoduje nagle, że Anwil będzie w stanie wygrać z liderem na wyjeździe? Szczerze wątpie) i wygrywający ledwo, ledwo u siebie, co prawda w mało prestiżowym pucharze, z Asseco. Jak dla mnie pewne zwycięstwo Stelmetu, oprócz tego zastanawiam się cały czas nad handi -14,5 po 2,75 w William Hill, poczekam do rozgrzewki żeby zobaczyć czy będzie grał Katnić.

Typy :
1 money line Pinnacle 1,204 10/10
1 (HC-9,5) William Hill 1,85 3/10
1 (HC-14,5) William Hill 2,75 1/10
ostatni rzut Mijatovica zadecydował
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dwill 620

dwill

Użytkownik
Proponuję łapać linei -9.5 @1.88 na Zieloną Górą.

10/10
W czwartej kwarcie zryw zrobili goście, ale po wejściu S5 unormowało się. SZG zakończy Euroligę i będzie gromić w PLK. Mimo wszystko trip ZG-Pireus-ZG, musiało być męczące i do tego ciężki, wyrównany mecz do ostatnich sekund.

Aha. Jutro Fesenko nie zagra. Co by było śmieszne. Klub myśli już o jego zwolnieniu ???? Amatorka na Mieszczańskiej na maxa ????
 
czoker 119,7K

czoker

Użytkownik
W czwartej kwarcie zryw zrobili goście, ale po wejściu S5 unormowało się. SZG zakończy Euroligę i będzie gromić w PLK. Mimo wszystko trip ZG-Pireus-ZG, musiało być męczące i do tego ciężki, wyrównany mecz do ostatnich sekund.

Aha. Jutro Fesenko nie zagra. Co by było śmieszne. Klub myśli już o jego zwolnieniu ???? Amatorka na Mieszczańskiej na maxa ????
Gratulacje za złapaną linię i stawkę, pewnie spory zysk ;)
Jak Stelmet skończy grę w Eurolidze, to chyba rozpocznie przygodę w Eurocupie, jeżeli się nie myle? ;p
Czekamy aż wystawią linię i kurs na mecz ze Śląskiem, niestety nie widzę tutaj żadnych szans dla gospodarzy.
 
czoker 119,7K

czoker

Użytkownik
Kontuzja stopy, która zataił przed klubem podczas przyjazdu.
Ogólnie przyjechał dzień przed meczem z Czarnymi, prawie w ogóle nie trenował, po czym Lazić wpuścił go na gierkę 5x5, po 2 minutach był już wyautowany. Nie wiem jakim cudem i po co go zgłosili skoro i tak przed meczem było jasne, że nie zagra.
Coś tam trenował przed meczem z Rosą (aczkolwiek też się nie przemęczał, bo co chwilę coś go bolało) i na ostatnim treningu w czwartek autentycznie coś mu się stało, a prawdopodobnie przyczyną była właśnie ta kontuzja, o której nie powiedział w czasie przyjazdu. Niepoważny zawodnik, z drugiej strony niepoważne władze klubu (ale to już kilka razy zdążyli udowodnić w tym roku)
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
a prawdopodobnie przyczyną była właśnie ta kontuzja, o której nie powiedział w czasie przyjazdu.
Zawodnik i agent mogą mówić wszystko. Nawet, to że Fesenko jest, w takiej formie, że mógłby powrócić do NBA.
To po stronie klubu jest przeprowadzenie dogłębnych badań medycznych danego zawodnika. Tym bardziej, że było wiadomo, że Fesenko jest &quot;zapuszczony&quot;. Totalna amatorka we Wrocławiu. Zarząd chce jeszcze odszkodowania z tego tytułu ???? Pogięło ich. Robią z siebie mega pośmiewisko, nieudacznicy.
Jeszcze żaden klub przez swoja głupotę nie dokarmiał krawaciarzy za wykup licencji. Może WKS ma budżet z gumy, w tym sezonie. Przecież - oficjalnie - zaciągnęli pożyczkę od PGE Turowa Zgorzelec, w wysokości 1mln - oficjalnie. Waldi swoich kocha, więc jakiś % może jeszcze dołożył po cichaczu.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Dwa typy pobrane na dzisiejszy PP

over 155 @ 1.92 pinnacle 2/10
WKS -5 @ 1.83 pinnacle 2/10

Leciutkie stawki, bo to PP. Wiem, że Śląsk podejdzie do meczu na poważnie. Na lekki uraz narzeka Skibniewski, przewidywane jest, że zagra neico mniej minut, co dobrze wróży na over. Patrząc, że AZS bez obrony, a w miejsce Skiby może wchodzić Gibson i Johnson, którzy nakręcają szybsze tempo i Gibson oddaje sporo rzutów z dystansu.

AZS już standard na wyjazdach. Czy w jeden dzień Okorn zdążył odbudować i nagle odczarować AZS? Śmiem wątpić. Koszalin - Tarnobrzeg = 700km, Tarnobrzeg - wrocław = 450km, a po drodze baty od Jeziora, gdzie styl gry to kompromitacja.
Spodziewam sie, że Koszalin może postawić znacznie cięższe warunki niż w meczu z Jeziorem, bo do zawodników pewnie dotarło, że mecz z WKS może być dl aniektórych już ostatnim. W zespole AZS Polacy są w mega słabej formie. Po przeciwnej stronie Skiba, Gabi, Kikowski, Suliam i Hyży. Rotacja może i podobna, albo ciutka lepsza dla gospodarzy, ale jednak forma znaczine wyższa.

Powodzenia!

live wks - azs 46:47 2 @ 2.6 5/10
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
W dzisiejszym meczu występ Śniega stoi pod znakiem zapytania. Przed meczem ma zapaść decyzja, czy zagra w meczu (podkręcona kostka).
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
W dzisiejszym meczu występ Śniega stoi pod znakiem zapytania. Przed meczem ma zapaść decyzja, czy zagra w meczu (podkręcona kostka).
Podtrzymuję ze Śniegiem. Czarni we własnej hali, w pełnym zestawieniu. Ich domeną jest obrona. Trefl w tym elemencie nie jest jeszcze dobry - leży komunikacja wśród wysokich przy pomocy.
Cały czas nie mam przekonania co do gry Jetera. Gość niczym nie przypomina solidnego zawodnika z BBL. W tym meczu będą dwie wieże Stutz i Wright. Garrett w pierwszym spotkaniu zanotował mocne 27+10, więc mając na uwadze to co napisałem wyżej odnośnie wysokich Trefla i dokładając, że Yemi Gadri-Nicholson, dopiero wraca do swojej optymalnej formy, upilnowanie takiego zestawu podkoszowego może być problemem dla Trefla.
Trice też narzeka na lekkie bóle w kolanie. Dziś Jordan Hulls może zagrać nieco więcej minut, niż zwykle. Jednak jeśli będzie , w tym momencie Jeter na parkiecie, nie mam aż takich sporych obaw. Zawodnik cały czas poznaje europejskie granie, a takie mecze z większą ilością minut mogą go odblokować, albo pomóc działaczom ze Słupska poszukać za niego zmiennika. Szkodnikiem nie jest, więc można oddychać spokojnie.
Myślałem o over 149, bo Trefl jeśli będzie spięty, to będzie potwierdzać to skutecznością w ataku, a nie skuteczną obroną.
Powodzenia!
/E: over 149 @ 1.89 pinnacle 3/10 - to Trefl musi odrabiac 8 punktów, a nie ich bronić. Przez pryzmat całego sezonu nie są w stanie odrobić obroną, a atakiem.
Wrr... nie dopisałem w pierwszej częsci typu, fu*** Typ był na Czarnych. Zweryfikować nie jest problem ... typem było Czarni -1 @ 1.88 Pinnacle 8/10
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Asseco-Rosa
Rosa +2,5
1,88 Unibet


Od razu mówię,że nie obejrzałem ani jednego meczu tej tragicznej ligi i praktycznie wcale tego nie śledzę.

Bardzo dobrze jest wszystko tu opisane i nie ma sensu żebym powtarzał to samo.
http://www.assecogdynia.pl/index.php...mid=62&amp;amp;lang=pl
Rozumiem jakby to napisał jakiś świeżak ale takie słowa z ust kogoś kto jest moderatorem brzmią słabo. Choćby krztyna dyplomacji by się przydała albo lepiej - nie trzeba się odzywać jeśli się nie ogląda tej &quot;tragicznej ligi&quot;.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
@up
Trudno nie zgodzić się z przedmówcą. Ma trochę racji. Słaby wpis jak na moderatora.
Tymczasem... Szubarga blisko powrotu do PLK, a dokładniej... AZS ;-)
No i na dniach może dojść do małego trzęsienia w klubie z Koszalina ;-) Pożegnania, powitania ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom