>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2013/2014

Status
Zamknięty.
rybitwa 134

rybitwa

Użytkownik
AZS Koszalin vs. Kotwica Kołobrzeg
AZS Koszalin -11,5 ✅
@ 1,85 Unibet

Już w sobotę będziemy świadkami derbów Pomorza Zachodniego. AZS Koszalin na swoim parkiecie podejmie Kotwicę Kołobrzeg. Akademicy grają o jak najlepszą lokatę w rundzie zasadniczej, natomiast Kotwica boryka się z problemami wewnątrz klubu, co odbija się na ich wynikach. W poprzednich derbach podopieczni Gaspera Okorna pewnie pokonali na wyjeździe swoich rywali 87:66. Obecnie spotkają się dwie inne ekipy.

Z Kołobrzegu odeszli m.in. Callahan, Sapp, Parzych, Wichniarz czy Djurić. Ostatni mecz z Treflem rozegrali w 6 osób, z czego w &#39;&#39;rotacji&#39;&#39; był junior z rocznika 96&#39;. Niedawno do drużyny dołączył Montgomery, co po odejściu Callahana do Anwilu, daje nam 5 seniorów do gry, trochę za mało na AZS.
Akademicy po porażce z Polpharmą skomplikowali sobie sytuację w tabeli na własne życzenie. Ten mecz to typowy must-win dla gospodarzy. Wszyscy wiemy, że to typowa drużyna własnego parkietu. Bilans 6-2 w lidze u siebie (z czego porażka z Trelfem 65:66 !!!) mówi sam za siebie. AZS jak co sezon, bardzo silny obwód: Henry, Dunn, Brandwein. Szczególnie Amerykanie imponują świetną grą 1on1, co przy zawężonej rotacji Kotwicy będzie wykorzystywane, poza tym na obwodzie w Kołobrzegu mamy takich tuzów defensywy jak Arabas, czy młody Ciechociński + Montgomery, który wskoczy do składu na 35-40 minut.

Koszalinianie tym meczem rozpoczynają serię 3 spotkań u siebie i wysoka wygrana nad Kotwicą jest niezbędna do zmazania plamy ze Starogardu Gdańskiego, a także żeby w dobrych humorach przygotowywać się do starcia z obecnym mistrzem Polski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
AZS Koszalin vs Kotwica Kołobrzeg
Kotwica Under 69,5
Milenium
@ 1,85✅✅✅

Dziś małe derby pomorza choć to nie to samo co gra AZS z Czarnymi, to mecze tych dwóch drużyn elektryzują cały Koszalin.
Dziś pogram typ w stronę Kotwicy....
AZS jest w środku tabeli i musza wygrywać mecze w szczególności ze ostatni mecz przegrali.... Ale to nic dziwnego, prawda jest taka że wystawianie kursu na AZS w granicach 1,30-1,10 na wyjeździe jest śmieszne. Ta drużyna ma potencjał, ale tyko grając na własnym parkiecie, często na wyjazdach dają plamy...
Byłem ostatnio na paru meczach drużyny z Koszalina i muszę przyznać że naprawdę chłopaki dają rade.. Na początku myślałem że bd grać ( KUPĘ) po odejściu np.: &quot;WIŚNI&quot;, ale db grająca obrona ( na własnym parkiecie) umożliwia fajne konstruowanie ataków z przodu przez Seka Henrego ( nie wiem czy db odmieniłem) ostatni mecz tego pana był bd udany - 33 pkt.. Według mnie tak grający AZS może w pełni zdominować parkiet...

Drużyna z Kołobrzegu według mnie najgorsza drużyna PLK nie chodzi o miejsce w tabeli ( ostatnie) a o sposób grania, w ataku ta drużyna to KATASTROFA prawdę mówiąc koledzy na orliku lepiej kierują ofensywną piłką...
Ostatnie mecze z Azs Kotwica drużyna z Koszalina wygrywała do 0, 61, 68, 70, 88 ( ostatnie 2 mecze były parę lat temu kiedy Kotwa był w górnej części tabeli)
Z tak słabym atakiem i dobrze zorganizowana drużyną z Koszalina, goście z Kołobrzegu sobie za dużo nie porzucają.....:cool:
 
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
Jest ktoś w stanie napisać coś o jutrzejszym meczu AZS Koszalin - Stelmet?
Niestety Koszalina w tym sezonie nie widziałem chyba ani razu, a przez sesje i koniec semestru na studiach wypadłem trochę z obiegu i nie oglądałem zbyt dużo spotkań w 2014 roku :/ Handi -5 na Stelmet po kursie 1,82 kusi
 
D 0

darby1

Użytkownik
Niestety, ale AZS po zawieszeniu Seka Henryego obiektywnie nie ma szans dzisiaj ze Stelmetem. AZS ostatnio gra naprawdę strasznie,a Sek był jedynym jasnym punktem tej drużyny. Radzę nie sugerować się sobotnim pogromem z Kotwicą, która prezentuje 3 ligowy poziom. Przykro mi to pisać, bo na meczu będę ale spodziewam się powtórki z meczu półfinałowego z tamtego sezonu i wyraźnego zwycięstwa gości. Radzę się pospieszyć, bo kursy na pewno sporo spadną.
AZS- Stelmet
Stelmet -6,5
Unibet
1.92
 
kamilejro 32

kamilejro

Użytkownik
Na Bet365 łapię Stelmet -8.5 po kursie 1.85.
Dopiero zaczynam zagłębiać się w naszą rodzimą ligę koszykówki. Sugerowałem się głownie ostatnim meczem, który zakończył się wygraną Zielonogórzan różnicą aż 29 punktów. Poza tym z gry wypadł amerykanin Sek Henry.
Kolega wyżej tylko potwierdził mój typ.
// Po 3 kwarcie kontruje live na AZS po kursie 1.57
No to świetny początek z ligą ;) Grosze na ✅
 
T 0

tipster88

Użytkownik
co za oszuści nawet z koszalinem wygrać nie potrafią
jednak nie ma co patrzeć kto jest a kogo nie ma jeśli sam człowiek nie potrafi grać
dziadostwo
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Trefl Sopot @ 1.50 - Bet-at-home ⛔ Co to ma być Sopocianie, mecz który powinniscie wygrać na stojąco, gracie jak amatorzy, tak się nie robi - 86 - 73 ????

Nie rozumiem tutaj tak wysokiego kursu na Sopocian, Śląsk pozbył się swoich wysokich graczy Malesevicia i Millera, a kontuzjowany jest ich najlepszy gracz Gibbson, sam prezes wypowiadał się w tygodniu że obecny sezon dla nich już się prawie skończył, zdobycie pucharu Polski w pełni zadowala Śląsk i te 2 rozwiązania kontraktu to forma zaoszczędzenia na przyszły sezon, pod koszem we Wrocławiu jest teraz taka mizeria że Nicholson z Trefla powinien sobie wykręcić jakieś solidne cyferki, bo kto ma mu się przeciwstawić, Gabińśki? Sulima? albo Radzio Hyży? o Parzeńskim nawet nie wspominam bo on miałby problemy w 1 lidze, zresztą wszyscy wymienieni tam pasują.Na obwodzie zostaje Skibniewski, który rozgrywa chyba najsłabszy sezon w PLK, chimeryczny Johnson i jeszcze bardziej nierówny Kikowski, o SF w Śląsku nawet nie wspominam bo cięzko mi przeboleć fakt, że polska liga jest tak słaba bo grają w niej tacy graczy jak Mroczek - Truskowski.Trefl jest lepszy o 3 klasy od Śląska, nie wyobrażam sobie innego wyniku w tym meczu jak łatwa wygrana Sopotu.

Anwil Włocławek - Czarni Słupsk @ 1.65 - Bet-at-home ✅ Tutaj tak jak pisałem, Anwil u siebie z kim jak z kim ale z Czarnymi nie przegrywa, chociaż też nie bez problemów. 82 - 76

Obydwu drużynom ta wygrana jest potrzebna jak woda rybie.Anwil wygrywając jutro może już spokojnie zająć się przygotowaniami do gry w górnej szóstce, natomiast Czarni żeby zachować w ogóle szansę gry w górnej szóstce muszą ten mecz wygrać.Ja jednak w tym meczu idę w kierunku gospodarzy, zakładając że za tydzień wygrają z Kotwicą, to po prostu ten mecz muszą wygrać bo w przypadku gdy powinie im się w tym meczu noga to w Radomiu w ostatniej kolejce będzie walka na noże o wejście do 6 i tam nie koniecznie Anwil będzie faworytem.Obydwie drużyny mają swoje problemy, ostatnio Anwil był niepewny swojej przyszłości i była opcja o wycofaniu się z rozgrywek.Teraz jednak chyba dla klubu z Włocławka idzie lepsze, nieoficjalnie mówi się że działacze są blisko podpisania umowy z nowym sponsorem, a parę grosza do budżetu klubu ma dać także miasto, które jak dotąd nie wspierało klubu.Oznaką tego lepszego jest też to że w tygodniu klub potwierdził że do końca sezonu zostanie w nim najlepszy strzelec PLK Deividas Dulkys, na którego zakusy robiły kluby z Hiszpani, Niemiec i Włoch.Teraz o personaliach, Anwil na obwodzie wygląda bardzo dobrze, kwartet Callahan, Graham, Pamuła i wspomniany Dulkys, świetnie się uzupełniają i nie przesadzę jeśli powiem że jest to top 3 ligi jeśli chodzi o pozycje obwodowe w dodatku w odróżnieniu od swoich najbliższych rywali każdy z nich jest w stanie dziurawić kosz z dystansu, gorzej to wygląda pod koszem jest jeden Seid Hajrić, który ostatnio ma spadek formy , młody Witliński i największa pomyłka w Polskiej lidze czyli Danilo Mijatovic, skład uzupełniają na pozycji nr.3 solidni polscy ligowcy: Sokołowski i Kostrzewski.Teraz Słupsk obwód to gracze bez rzutu z dystansu Śnieg i Zimmerman, gracz który właściwie tylko umie rzucać za 3 czyli Hulls i gracz bez którego ta drużyna nie istnieje Roderick Trice, ostatnio drużynie ze Słupska do końca sezonu wypadł ich kapitan Marcin Dutkiewicz i jest to dla tego zespołu wielka strata, co prawda mają już jego następce ale nie spodziewam się po nim tyle co po Dutkiewiczu.Pod koszem Czarni maja przewagę, mają tutaj aż 4 graczy Stutz, Taylor, Jarmakowicz i Nowakowski(w sumie on z podkoszowego nie ma nic oprócz wzrostu).Podsumowując Anwil ma znaczą przewagę na obwodzie i też na SF, natomiast ma ogromną dziurę pod koszem i jeśli Czarni będą chcieli tu coś ugrać( i tak nie ugrają) to muszą grać jak najwięcej piłek do swoich centrów.Teraz taka ciekawostka, nie ma chyba gorszej hali dla Czarnych jak hala we Włocławku, wygrywają tutaj bardzo rzadko_Ostanie ich zwycięstwo w regulaminowym czasie miało miejsce w 2005 roku i raz w 2007 wygrali po dogrywce,a piszę tutaj o sporym odstępie czasu bo to mecze grane na odstępie czasu ponad 10 lat. Anwil z Czarnymi ma bilans u siebie 20-2. W całym tym sezonie Czarni też na wyjazdach grają bardzo słabo 3-7 , co tylko utwierdza mnie w przekonaniu żeby zagrać na gospodarzy tego meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Trefl Sopot @ 1.50 - Bet-at-home

Nie rozumiem tutaj tak wysokiego kursu na Sopocian, Śląsk pozbył się swoich wysokich graczy Malesevicia i Millera, a kontuzjowany jest ich najlepszy gracz Gibbson, sam prezes wypowiadał się w tygodniu że obecny sezon dla nich już się prawie skończył, zdobycie pucharu Polski w pełni zadowala Śląsk i te 2 rozwiązania kontraktu to forma zaoszczędzenia na przyszły sezon, pod koszem we Wrocławiu jest teraz taka mizeria że Nicholson z Trefla powinien sobie wykręcić jakieś solidne cyferki, bo kto ma mu się przeciwstawić, Gabińśki? Sulima? albo Radzio Hyży? o Parzeńskim nawet nie wspominam bo on miałby problemy w 1 lidze, zresztą wszyscy wymienieni tam pasują.Na obwodzie zostaje Skibniewski, który rozgrywa chyba najsłabszy sezon w PLK, chimeryczny Johnson i jeszcze bardziej nierówny Kikowski, o SF w Śląsku nawet nie wspominam bo cięzko mi przeboleć fakt, że polska liga jest tak słaba bo grają w niej tacy graczy jak Mroczek - Truskowski.Trefl jest lepszy o 3 klasy od Śląska, nie wyobrażam sobie innego wyniku w tym meczu jak łatwa wygrana Sopotu.

Śląsk nie pozbył się Millera, a Malasević może i był wysoki (2m) ale grał na trójce. Co do typu jak najbardziej się zgadzam, aczkolwiek warto dodać że w
Treflu prawdopodobnie nie zagra Leończyk
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Tak tak dobrze mówisz, jak oglądałem go w Śląsku to wydawal mi się taki patyczkowaty i że ma około 210, a ma tylko 201 wg.plk.O Millerze ludzie będący blisko śląska pisali na twitterze że był oferowany innym klubom, a gdzieś nawet wyczytałem że odeszli obaj , więc tak napisałem.Nawet jak zagra jutro to pewnie będzie to jego ostatni mecz w śląsku ale i tak wiele im nie pomoże.Trefl i bez Leona powinien to wygrać bezproblemowo
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zgadzam sie z kolegami. Slask nic wielkiego nie gra, jesli gra sie z dobra obrona to kompletnie sobie nie radza. Kluczem jest tu defensywa. Jesli Trefl pozwoli na rzuty tak jak to bylo w finale Pucharu Polski gdzie gral Turow z Wroclawiem to moze sie roznie skonczyc. Gracze ze Zgorzelca notorycznie zostawiali wroclawian na czystych pozycjach i Slask trafial. Trefl dysponuje silniejsza kadra, nawet jesli zagra bez Pawla Leonczyka. Z tego co wiem to Malasevic nie prowadzil zbyt sportowego stylu zycia i to jest przyczyna wyrzucenia go ze Slaska. WKS ma dosc szeroki sklad ale na palcach jednej reki mozna policzyc graczy naprawde bardzo wartosciowych. Tabela na gorze jest strasznie plaszczona wiec nie ma co kalkulowac trzeba wszystko wygrywac jak leci.
Trefl 1.50 4/10⛔
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
AZS Koszalin - Rosa Radom @ 1.40- Unibet ⛔ Nie gram tej ligi nigdy więcej, jest bardziej nieprzewidywalna niż mecze WTA.A AZS z takim streetballem jak dzisiaj zagrał to sobie pogra ... 3 rok z rzędu identycznie psują swój temat gry w górnej szóstce.

AZS Koszalin u siebie, kojarzy mi się tylko z jednym, z jakim rywalem by nie grali u siebie na hali grają bardzo dobrze.Przegrywają tutaj od święta a jak już przegrają to po zaciętym meczu.Jak mocni są w swojej hali niech świadczy fakt że pokonali u siebie ostatnio mistrza Polski i tegorocznego uczestnika Euroligi.Gra w tym meczu jest o wielką stawkę.Obydwie drużyny must win, porażka w tym meczu to praktycznie oznaka że do górnej szóstki któraś z tych drużyn się nie złapie.Koszalin jest w identycznej sytuacji jak rok i 2 lata temu też do końca bili się o prawo wejścia do tej prestiżowej grupy ligi i 2 razy im się nie udawało bo zawalili decydujące o awansie mecze.Do 3 razy sztuka można by powiedzieć, AZS w tygodniu został wzmocniony przez wielu ocenianych najlepszym polskim rozgrywającym Krzysiem Szubargą, który ten sezon zaczął na Ukrainie, ale wiadomo co się tam teraz dzieje i zmuszony był wrócić do kraju.Jego statystyki z silniejszej przecież ligi ukraińskiej było bardzo przyzwoite 12.2 PPG i 5.8 APG, to są naprawde przyzwoite liczby.Personalnie AZS przewyższa swoich dzisiejszych rywali.Nic tylko pobierać kurs do dubla na podbicie.AZS dzisiaj wygra i przybliży sie do &quot;elity&quot; PLK.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Potencjal oby zespolow jest zblizony. W zespole z Koszalina sporo zmian. Nie przekonuje mnie jednak sciaganie cieniasow jak Trybanski. Slabo graja tez inni krajowi Mielczarek, Woloszyn i Dabrowski. Okorn ma wiec dosc waski sklad jesli wezmiemy pod uwage sensownych zawodnikow. Jest przecietnty Harris, Henry, Robinson, Dunn i Brandwein. Brakuje stabilnosci. Rosa nie ma gorszego skladu, dwa czynniki decyduja o kursie: hala i wygrana AZS nad Stelmetem. Rosa w zestawieniu: Majewski, Adams, Archibeque, Lucious, Witka, Dloniak, Laczynski, Radke ma szanse tam wygrac bo w zadnym elemencie AZS nie wyglada lepiej. Ponadto Koszalin ma straszne przestoje w ataku. Wszedzie mocno spada Rosa, obecnie juz tylko 3.05 w pinnacle 1/10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
pro100 761

pro100

Użytkownik
PG:

AZS: Szubarga(przedstawiać nie trzeba),Brandwain(pod formą ale zmiennik solidny i co ważne polski paszport)

Rosa: Lucios(zwykły amerykański madafka, jakich w europie wielu, rzuca dużo trafia mało, przed sezonem spodziewałem się od niego więcej) Łączka(ehh gdyby nie kontuzje byłby to topowy polski PG, dobry zmiennik)

PRZEWAGA: AZS

SG:

AZS: Dunn(jeździec bez głowy, kiedy ma dzień może być nie do zatrzymania),Raczyński(limitowa zapchajdziura),Dąbrowski(ceglarz i drewno jakich mało)

Rosa Dłoniak(IQ koszykarskie równe zeru, nic tylko by rzucał i rzucał),yyy kto go zmienia?

PRZEWAGA: AZS

SF:

AZS: Mielczarek(dno i 3 metry mułu), Wołoszyn(Rzuci czasem jakąś trójke, generalnie dno)

Rosa: Majewski(ligowy średniak, walczak),?

PRZEWAGA: Rosa

PF:

AZS: Robinson(Jedna z gwiazd drużyny, wszechstronny zawodnik, pamiętam go z zeszłego sezonu, szkoda że go w AZS wtedy nie dokończył),

Rosa: Witka(Lata lecą, za 3 jak zawsze groźny, gry bliżej kosza już bardziej unika), Radke(Mógłby już sobie dać spokój i zająć się na stałe komentowaniem, DNO przez wielkie D)

PRZEWAGA: AZS

Center:

AZS: Harris(Najsłabszy sezon od lat, liczę że w końcu zacznie grać to co potrafi), Trybański(Znany z tego że jako pierwszy polak grał w NBA i na tym jego atuty się kończą)

Rosa: Archibeque(Chyba najlepszy gracz tej drużyny, pod obiema tablicamy bardzo groźny), Adams(Surowy technicznie drwal, coś tam zbierze, tragicznie rzuca wolne)

PRZEWAGA: Tutaj jest równo

Skład uzupełniają juniorzy, którzy najczęściej podają ręczniki albo wchodzą w końcówkach gdy już jest po meczy.Oba składy rozłożone na czynniki pierwsze.AZS to wygra!
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
Jakie dzisiaj typowania na Śląsk - Turów?
Początkowo linia wystawiona na zgorzelczan w okolicach 1,3 dzisiaj już można łapać 1,5.
Nie wierzę w to, że wrocławianie zagrają drugi bardzo dobry mecz z rzędu. Skiba powinien zostać zajechany przez dwóch Taylorów. Jak uważacie?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie wierzę w to, że wrocławianie zagrają drugi bardzo dobry mecz z rzędu. Skiba powinien zostać zajechany przez dwóch Taylorów. Jak uważacie?
Generalnie tak byc powinno, ale PLK nie jest łatwa do typowania...Sa to też derby Dolnego Śląska można powiedzieć. W Pucharze Polski Śląsk wygrał z Turowem, osobiście myślę, że 1,50 na Turów to juz kurs, który mozna próbowac, ale ewentualne zwycięstwo Śląska nie bedzie dla mnie niespodzianką.
Transmisja o 20:00 w Polsacie Sport Extra.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Koszykówka / Poland / Men / PLK / Regular Season / Slask Wrocław vs Turow Zgorzelec / Result with Handicap - Slask Wrocław (+7.5) @ 1.571 Marathon ✅
Osobiscie ide w strone Slaska, bardziej zachowawczo z handi ale za to pewniej, mysle, ze maja nawet szanse dzisiaj wygrac, zapowiada sie kapitalne widowisko i jak dla mnie close game.
Wlasna hala wypelniona po brzegi plus dobra atmosfera w druzynie po ostatniej wygranej powinna dac Slaskowi sporego kopa. Jesli rozpoczna dobrze mecz na niezlej skutecznosci, powinno byc luzno. Handi obiecujace po niezlym kursie.
 
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
Ja postawiłem @Turów -5 Pinnacle po 1,885
Do składu Turowa wraca Chyliński, także rotacja na obwodzie się zwiększy.
W Śląsku na obwodzie Skiba, Kikowski, DJ, Mroczek vs T.Taylor, M.Taylor, J.P Prince, Chyliński, Karola i Jaramaz. Jak dla mnie przewaga Turowa ogromna, tym bardziej przy nierówno grającym Kikowskim (przypominam że w ostatnim meczu zagrał bardzo dobrze, a zdarza mu się to średnio na 4-5 spotkań)
Pod koszem zgorzelczan już tak różowo nie jest Kulig, Dylewicz, Ivan i Krestinin vs Miller, Gabiński, Parzeński, Hyży, Sulima.
Kulig neutralizuje się z Millerem reszta na remis.
Moim zdaniem Rajkovic nie dopuści do sytuacji gdzie w sezonie ma bilans ze Śląskiem 0:3.
Turów ma spory potencjał jeśli chodzi o difens na obwodzie, powinni zamęczyć Skibniewskiego, bo rozegranie z Mroczkiem kompletnie nie wygląda (kto widział końcówkę meczu z Treflem, gdzie Skiba siedział ze skurczami na ławce, wie o co chodzi).
Rozumiem typ poprzednika, bo Śląsk w swojej hali jest groźny, ja jednak nei wierzę w to, że ten zestaw średniaków jest w stanie w ciągu 5 dni zagrać dwa razy na bardzo wysokim poziomie.
Powodzenia wszystkim grającym, uciekam na halę, peace
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Powiedziałem sobie że ja tej ligi więcej nie stawiam aż do po i się tego trzymam bo to najgłupsza liga z kosza do obstawiania dla bukmacherów, ale podzielę się z tobą moją opinią o te mecze , które pytasz.Rosa - Anwil, Anwil bez Dulkysa stracił wiele, może nawet szanse na medal bo brąz był spokojnie w zasięgu, dziwię się trochę że teraz każdy chcę w po ustawiać się na Anwil bo to niby pewny sweap i półfinał ligi, ja bym tego tak nie odbierał odszedł Dulkys ale na SG zostali jeszcze Pamuła i Graham a to nie są byle ogóry, jedyny problem Anwilu to dziura pod koszem.Oj chcę to zobaczyć jak w po ci co wpadną na Anwil, będą musieli się napocić żeby wygrać tą serię.Co do tego meczu ja grałbym w kierunku gospodarzy, ze względu głównie na przewage pod koszem, Archibeque dzisiaj sobie pohasa.Asseco - Trefl, Sopot zawiódł mnie bardzo w meczu ze Sląskiem, gdzie zagrał fatalnie a ostatnio wygrał szczęśliwie z Rosą.Trudny mecz do obstawienia z jeden strony Asseco u siebie bardzo groźne a z drugiej nierówny ostatnio Trefl, grałbym tutaj jakieś handi w kierunku gospodarzy.Ale że Polska liga jest jaka jest to dzisiaj nikt nie przewidzi jakie wyniki będą, już jest wszystko ustalone kto wchodzi do górnej 6.Jedynie zostaja walka o pozostałe 2 miejsca w po między Sląskiem, Asseco i AZS.Kolejka nudy i pewnie większość z drużyn sobie dzisiaj pogra juniorami.
Teoretycznie najciekawszym dzisiaj meczem będzie Kotwica - Polpharma, ja tutaj grałbym na gości(wiadomo że tego nie zagram, ale może ktoś się skusi).Będzie to pojedynek o nie bycie najgorszą drużyną w lidze, na papierze tabletki mają wszystko żeby to wygrać, gorzej z niskim koszykarskim IQ całej drużyny i ich trenerem, personalnie są dużo lepsi od Kotwicy.Dla którejś z tych drużyn może to być ostatni mecz w PLK w historii, a być może nawet dla obu i to nie z tego względu że spadną z ligi, bo wiadomo że w tej lidze nie ma spadków, ale dlatego że nie uzbierają 2 mln potrzebnych na start sezonu już w tym sezonie rzutem na taśme im się udało, w przyszłym pewnie którejś z tych ekip w lidze zabraknie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom