>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2013/2014

Status
Zamknięty.
pro100 761

pro100

Użytkownik
Fajną ofertę na Play Offy w PLK ma Milenium, na innych bukach tego nie ma, nie ma sensu na razie grać czystych wygranych bo kursy 1.20 mnie nie zachęcają.

Adam Waczyński - Roderick Trice - Waczyński więcej punktów - 1.80 ⛔ 4-7 , ech Adaś tak cie tu wychwalam a ty ze skutecznością 1/8 wtf?

Może tutaj zacznę od średnich, Waczyński zdobywa średnio 15,6 PPG z kolei Trice 13.2, więc to pierwszy argument do grania na Waczyna.W tym sezonie w 4 meczach między tymi drużynami Waczyński w 3 rzucał dużo więcej punktów od amerykanina a w 1 rzucili po 23 punkty, nie liczę tutaj pucharu Polski bo ten puchar każdy olewa.Adam to prawdziwy lider swojego zespołu i kiedy trzeba bierze odpowiedzialność za wynik na siebie i dziurawi kosz aż miło jego vis a vis także jest liderem swojego zespołu, ale on jest dziwnym graczem, kiedy gra zespołowo jest użyteczny a kiedy zacznie samicować to psuję grę całej drużyny.Zdarza mu się trafić 2,3 rzuty pod rząd i w następnych 5 akcjach nie patrzy na kolegów tylko dalej rzuca i już mu potem nie wpada. Liczę na to że w najważniejszej części sezonu Waczyński udowodni że nie bez powodu jest jednym z lepszych polskich graczy w tej marnej lidze i że Trice będzie dzisiaj cancerował tak jak to umie najlepiej.

Paweł Leończyk - Garrett Stutz - Stutz więcej punktów - 2.00 ✅ 11-29Tutaj zgodnie z przewidywaniami , Miazga.

Tutaj zestawienia takiej pary nie rozumiem, Leończyk PF bez rzutu i Stutz center do którego idzie większość piłek pod kosz, bardziej pasował by w miejsce Leończyka do tego typu Nicholson, ale nie mnie wystawiać kursy i pary.Leon rzuca średnio 11.4 z kolei brodacz ze Słupska 12.4. Na 4 mecze w sezonie regularnym plus &quot;szóstki&quot; Stutz rzucał więcej punktów od Leończyka w 3 meczach.Co mnie przekonuje do grania tego typu to to że Stutz jest pierwszą opcją w ataku ekipy ze Słupska, a ostatnio jego forma przypomina tą z początku sezonu gdzie rzucał po 20 parę punktów, Leończyk 20 punktów nie rzucił w całym sezonie, a ostatnio miał problem rzucić 10 oczek w meczu, poza tym za zdobywanie punktów w Treflu odpowiedzialnych jest kilku innych graczy, wspominany Waczyński, Nicholson i Michalak.Leończyk w tej parze mnie w ogóle nie przekonuje, słaby rzut z dystansu i średni z połdystansu a pod koszem za wiele on nie zdziała, ale skoro milenium dało mi taką okazję zarobić to to wykorzystam i gram w tej parze na brodacza ze Słupska
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pro100 761

pro100

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Tauron Basket Liga ⛔
Godzina: 17:00
Spotkanie: Anwil Włocławek - Rosa Radom
Typ: -5.5 Rosa
Kurs: 3.45
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Nie mam jakiejś urazy do Anwilu, że kolejny typ gram przeciw nim ale obok czegoś takiego nie można przejść obojętnie.Anwil wygrał 1 mecz co prawda 83-77, ale ten mecz będzie zupełnie inny.Najważniejszą rzeczą która sprawi że ten typ wejdzie to to że z i tak już wąskiego składu Anwilu wypadł ich mentalny lider, Michał Sokołowski, gość od wszystkiego zbierał, rzucał i podawał, bez niego w rotacji Anwilu zostało 5 graczy! co oznacza że Anwil do tego meczu przystępuje z 1 rezerwowym Mikołajem Witlińskim, który w sezonie nie grał praktycznie wcale, jakieś 2,3 minutowe epizody nie nauczą go grać na tym poziomie.Rosa pierwszy mecz przegrała na własne życzenie na 2 minuty do końca prowadzili 4 punktami i przegrali mecz.W Rosie 1 mecz po kontuzji zagrał Kirk Archibeque, jeden z lepszych centrów w lidze, w pierwszym meczu po kontuzji wyglądał słabo dzisiaj już pewnie zdominuje strefę podkoszową i zdobędzie większość punktów z pomalowanego.Rosa tego meczu po prostu nie przegra, jak można przegrać z drużyną która na ławce rezerwowych ma samych juniorów?Radomianie dysponują dużo dłuższą ławką i dzisiaj zamęczą swoich rywali, jestem tego typu pewien.

Anwil Włocławek - Rosa Radom - 2.25 @Bet365 - analiza wyżej ⛔

Anwil Włocławek - Rosa Radom - awans do półfinału Rosa Radom - 2.90 @Milenium
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
&quot;Troszke&quot; delikatnei mowiac analize ponaciagales bo na lawce zostaje jeszcze Graham czy tez Mijatovic , ktorzy co jak co ale juniorami napewno nie sa ;) Aczkolwiek strona w ktora proponujesz isc jest jak najbardziej dobra ;)
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Nie naciągałem nic Callahan, Graham, Pamuła, Kostrzewski, Hajrić + Witliński.Mijatović to sabotażysta i jego nawet nie liczyłem pisałem to już kilka razy.Rosa taki potencjał tak popisowo spaprany.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Ten sabotazysta jak to napisales rzucil dzis 16oczek i zebral 9 pilek z gral 35minut , wiec nie wiem jak Ty to liczysz ze wychodzi Ci pieciu zawodnikow , a juz o jakim potencjale piszesz w Rosie to wogole nie rozumiem .... I juz nie mysl nad odpisywaniem, bo daruje sobie dalsza konwersacje pozdrawiam
 
L 63

l7

Użytkownik
Mecz nr 2 na tapete:
Trefl Sopot - Czarni Słupsk
Czarni świetnie zaczęli tą rywalizację, na początku II kwarty prowadzili 25-15 i..... i wlasnie, to by było tyle dobrego co można powiedzieć o grze słupskiego zespołu. W kilkanaście następnych minut Trefl zrobił runa 21-2 i chociaż Czarni zbliżyli sie jeszcze na kilka minut przed końcem na 4 pts, to ani przez moment nie miałem wątpliwości kto kontroluje i kto wygra ten mecz.
Czarnym kuleje ofensywa, brakuje strzelcow, właściwie wczoraj wynik trzymał tylko Stutz (29 pts 6/7 z gry i 14/14 z linii rzutów wolnych !!!). Gruszecki swoje punkty zdobył w garbage time, za to gra obronna tego zawodnika to dramat. Na całej linii zawiódł dotychczasowy lider zespoły Rocky Trice, od początku nie mógł się wstrzelić i pod nieobecność Hullsa jego punktów zabrakło najbardziej, kwintesencją słabego dnia był missed layup na pusty kosz w IV kwarcie. Apropo Rockyego, to od początku sezonu jedną z podstawowych akcji Czarnych jest granie izolacji na tego zawodnika i od początku sezonu konsekwentnie to nie wychodzi. Podobnie było wczoraj, piłka do Rockyego (zwlaszcza w najwazniejszych momentach) i niech coś wymyśli.
Czarni mają cały czas problem z paszportami, polski skład to co najwyżej średniak I ligi, ale na pewno nie na wygrywanie w PO w meczach wyjazdowych. Zabrakło celnych rzutów z dystansu, zabrakło punktów zimmermana, który nie trafiał &quot;setek&quot;. Czarni nie potrafili wykorzystać wyjątkowo słabego dnia lidera sopocian - Waczyńskiego (1/7 z gry).
Mimo tak słabego meczu Waczyńskiego, miał kto poprowadzić trefl do zwycięstwa. Kto to zrobi w Czarnych, jeśli jutro gorzej zagra Stutz?
Podsumowując, w dniu jutrzejszym:
- skuteczniej zagra Waczyński
- skuteczniej zagra Trice
- Stutz nie poprawi rekordu sezonu
- będzie grana izolacja na Rockyego
- problemy Czarnych z polskimi zawodnikami
do tego:
- Trefl to gospodarz
- nie zagra Hulls, co jeszcze bardziej ograniczy rotacje
Biorąc te wszystkie aspekty pod uwagę mój typ:
Trefl Sopot(h-6) - Czarni Słupsk 1 kurs 1,85 (bwin) wynik: 83-75
moim zdaniem to value
PS czekam na linie i kursy w WilliamHill, bo jeszcze nie sa wystawione.
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Ten sabotazysta jak to napisales rzucil dzis 16oczek i zebral 9 pilek z gral 35minut , wiec nie wiem jak Ty to liczysz ze wychodzi Ci pieciu zawodnikow , a juz o jakim potencjale piszesz w Rosie to wogole nie rozumiem .... I juz nie mysl nad odpisywaniem, bo daruje sobie dalsza konwersacje pozdrawiam
Sabotażysta gra 1 mecz na 15 dobrych, a w tych 14 gra jak amator.Podtrzymuję swoje zdanie na temat tego że Rosa z tej pary awansuje, jeszcze to można złapać po kursie 4, więc brać brać bo zaraz to na Anwil będzie taki kurs.
 
L 63

l7

Użytkownik
Kolejna tapeta:
Rosa Radom - Anwil Włocławek
Na szybko:
Rosa z Kirkiem w składzie to zupełnie inna drużyna, bo oprócz siły obwodowej dają piorunującego kopa spod dechy. Wygląda na to, że Kirk wraca na właściwe tory po kontuzji, która wykluczyła go z gry na szesc spotkan.
Nie wydaje mi sie, zeby Anwil dal rade wywiezc zwyciestwo z Radomia i raczej wszystko rozstrzygnie sie w gejm 5.
Kursy na samo zwyciestwo Rosy nie zachecają, dlatego proponuje spokojne:
Rosa(h-1.5) - Anwil 1 kurs 1.44 (williamhill) miazga 100-75
 
L 63

l7

Użytkownik
Tapeta:
Asseco - Stelmet
Nie ma zbytnio czego analizowac.
Zbliza sie koniec przygody Asseco w tym sezonie. Asseco nie ma juz czym zaskoczyc Stelmetu a ambicja i checi to za malo zeby doprowadzic do gejm 5.
Przewaga potencjalu i jakosci, oraz druga polowa gejm 3 pokazuja ze dzisiaj zwyciezca moze byc tylko jeden.
Asseco(h+6.5) - Stelmet 2 kurs 1.91 (williamhill) wynik: 69-82
Dla bardziej ostroznych:
Asseco(+1.5) - Stelmet 2 kurs 1.44 (williamhill) wynik: 69-82

Czarni Slupsk - Trefl Sopot
Czarni pokazali pazury i wyglada na to, ze uwierzyli w awans do polfinalu. Przed meczem nr 3, bylem zdania ze jak Trefl nie wygra tego w 3 meczach, to wygra dopiero w pieciu.
To 10 spotkanie o punkty tych druzyn w tym sezonie i nie ma mowy o elemencie zaskoczenia. Bedzie duzo walki, biegania, gry na pograniczu faulu, duzo emocji i wyrownana gra do samego konca. Czarni na wlasnym boisku graja duzo lepiej niz na wyjazdach, bilety na to spotkanie rozeszly sie jak cieple buleczki, do skladu wrocil Nowakowski. W Slupsku czekaja az otworzy sie Trice, ktory poki co gra slabo w tej serii.
Podsumowujac, to Trefl bedzie sie cieszyl z polfinalu, ale jeszcze nie dzisiaj, jeszcze nie....
[B]Czarni Slupsk[/b] - Trefl Sopot 1, kurs 1.75 (williamhill) wynik: 73-62, a wydawalo sie ze juz po meczu, jak Trefl w 3 kwarcie prowadzil 15 punktami
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Asseco - Zielona Góra 2 1.40 William Hill / Pinnacle ✅ 69:82
Czwarte spotkanie ćwierćfinałowe pomiędzy Asseco Gdynia a Zastalem Zielona Góra. Na razie prowadzą 2:1 Zielonogórzanie, którzy są zdecydowanymi faworytami w tej parze. Wszystko miało się skończyć w trzech meczach jednak niespodziewanie po wygranej 84:66 u siebie Zastal przegrał po bardzo słabym meczu u siebie 58:71. W Gdyni jednak wszystko wróciło do normy i Zielona Góra była góra 64:51. Dziś a Gdynia Arena seria powinna zostać zakończona. Ogólnie Zielona Góra nie gra na miarę swoich możliwości i ja zdaję sobie z tego sprawę, sami koszykarze też się wypowiadają otwarcie, że nie grają na razie wielkiej koszykówki, że nie idzie im, ale widać gołym okiem jak dużo dzieli te drużyny, a skoro ten słabszy mecz już za nimi wydaje mi się rozsądnym zagrać na nich. Problem Asseco jest taki, że mają tylko 6 zawodników dających jakość na parkiecie, z ławki tylko Frasunkiewicz nie osłabia zespołu, reszta młodych Polaków to tylko takie uzupełnienie kadry, dają zmiany wcale nie krótkie gdy inni muszą odpocząć, ale nie ma się co oszukiwać odstają od reszty. Widać te wszystkie problemy Asseco w środę kiedy po prostu w pewnym momencie nie mieli już sił i goście spokojnie ich wypunktowali. Nie było mowy nawet o próbie odrobienia strat, widać w tym zespole problemy fizyczne i dziś znów powinno tak być. Można też liczyć, że w końcu Zielona Góra zagra nieco lepiej, tak czy siak myślę, że goście wygrają przynajmniej dziesięcioma punktami.
można też spróbować jakieś handi na gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pro100 761

pro100

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Tauron Basket Liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Anwil Włocławek - Rosa Radom
Typ: Rosa Radom
Kurs: 2.00

Bukmacher: Bet365
Analiza:
Typ promo na dzisiejszy decydujący mecz o awansie do półfinałów, kurs na gości już mocno spadło z początkowego 2.40 na 2, a inne buki już dają na to poniżej 2 ale mnie to nie dziwi, jutro już pewnie Rosa będzie faworytem z kursem 1.70 -1.80.Po dwóch pierwszych meczach gdzie zagrali fatalnie w 2 następnych zrobili to co do nich należy pewnie i bez większego wysiłku wygrali z drużyną która gra w 6 typa, w ostatnim meczu wręcz zdeklasował swojego rywala 100 - 75 wynik na polskich parkietach bardzo rzadko spotykany.Problemy Anwilu są powszechnie znane, brak kasy, kontuzje i przez to gra zaledwie 6 graczami, sam prezes nieoficjalnie mówi że wolałby nie awansować żeby zaoszczędzić nieco grosza na przyszły sezon.Pierwsze dwa mecze Anwil wygrał bardzo szczęśliwie, albo inaczej Rosa je przegrała przez własną głupotę, bo nie potrafili &quot;zajeździć&quot; fizyczynie swoich rywali swoją pełną rotacją, w drugim meczu grali aż dwie dogrywki.Wnioski dopiero wyciągneli u siebie gdzie Anwil nie istniał.Anwil jest jutro faworytem tylko ze względu na no że gra u siebie, ale nie daję się temu zmylić i jestem przekonany że to Rosa jutro wygra ten mecz bez większych problemów, zadecyduję o tym przede wszystkim większa ilość graczy do gry i co za tym idzie mniejsze zmęcznie, Anwil fizycznie wyglądał w Radomiu już bardzo słabo, w 6 można zagrać i wygrać mecz najwyżej 2 ale na pewno nie wygra się taką garstką ludzi całej serii.Rosa to wygra!
✅ 68-74 Szkoda mi tego Anwilu tyle przeciwności losu a oni tacy waleczni jak 300, no ale taki jest sport, liczę kasę.

Paul Graham - Kirk Archibeque - więcej punktów Archibeque - 2.00 @Milenium ✅ 11- 13 Brawo!
Kirk Archibeque już na dobre powrócił do swojej formy sprzed kontuzji pierwsze 2 mecze tej serii powracał po kontuzji i nie rzucał tyle ile potrafi, ale już mecze w Radomiu to jego dominacja pod koszem odpowiednio 21 i 17 punktów. Średnie punktowe na przełomie całego sezonu to 10.1 Grahama i 13.2 Kirka.Graham jest bardzo chimeryczny i nieregularny i ma bardzo średni rzut z dystansu i jest 4,5 opcją w ataku przed nim są Callahan, Pamuła, Hajrić i Kostrzewski.Archibeque to główna strzelba pod koszem większość akcji granych przez Rosę tych w których nie urządzają sobie strzelnicy z dystansu, przechodzi przez jego ręce, wykonuję on dużo wolnych w meczu i dobrze gra tyłem do kosza.Przyjemnie też wygląda kurs na over 13.5 punktów Archibeque&#39;a ale z racji tego że buk zrobił mi taki prezent i dał kurs 2 na takie zdarzenie z Grahamem, to biore to z przyjemnością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Stelmet prowadzi z Treflem Sopot 2:1. Po pierwszej wygranej niespodziewanie zwyciezył zespol z Sopotu ale trzeci mecz pokazal jak wielkie luki w obronie ma druzyna z trojmiasta. Stracili prawie 100 punktow i znow Zielona Gora wyszla na prowadzenie w walce o final. Wyniki byly takie:
Stelmet - Trefl 79:75
Stelmet - Trefl 67:73
Trefl - Stelmet 69:94

Kluczem do wygrania tej rywalizacji jest obrona. Wiedza o tym doskonale Trenerzy Trefla i Stelmetu. Sopot dal sobie rzucic kosmiczne 94 punkty i polegli w zenujacy sposob. 163 to raczej drugi raz nie bedzie w tych meczach. Wczensiejsze wyniki daja takie sumy: 154 i 140. Nie ma mozliwosci wygrywania w lay off bez obrony. Pojedyncze mecze mozna atakiem zwyciezyc ale nie cale rywalizacje. To jest nierealne i zawsze te ciekawe ofensywne zespoly mimo fajerwerkow podczas akcji przegrywaja najwazniejsze koncowki lub cale mecze i serie. Tym sie rozni gra zawodowowa od zabawy.
under 156.5 1.95 pinnacle 3/10 ✅
 
miki4g 68

miki4g

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-PLK
Godzina: 18:30
Spotkanie: Trefl Sopot-Stelmet Zielona Góra
Typ: Stelmet
Kurs: 1.62
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:


Czwarte spotkanie półfinałowe Polskiej Ligi Koszykówki. W finale czeka Turów Zgorzelec, który w trzech spotkaniach poradził sobie z Rosą Radom. Moim zdaniem Stelmet nie dopuści do piątego spotkania w swojej hali i już jutro będzie chciał zapewnić sobie udział w wielkim finale. W poniedziałek pewnie pokonali Sopocian 69:94, w czwartek watpię, żeby wygrali tak wysoko, ale wygrana pięcioma punktami to minimum. Trefl wyglądał tragicznie, zwłaszcza w obronie, zawodnicy gości wchodzili pod ich kosz jak w masło. W ataku nie było lepiej, ich rozgrywający Lance Jeter zanotował 3/22 trafionych rzutów z gry. Ich najlepszy zawodnik- Adam Waczyński gra w kratkę, ostatnio słabiutko, ale to raczej efekt dobrego krycia. Jeżeli Waczyński nie odpali( a zdarzyło mu się to tylko raz-w ćwierćfinałowym spotkaniu w Sopocie gdzie Czarni frajersko przegrali wygrany mecz) to goście jutro spokojnie wygrają. Także dla odważniejszym polecam typ z handicapem (-5 pkt) po kursie @2.19 również z Pinnacle.
 
czoker 113,7K

czoker

Użytkownik
Serio nikt nic nie napisał o jutrzejszym. decydującym meczu Stelmet - Trefl?
Bukmacherzy wystawili śmieszne kursy, kto wiedział o tym co zrobił Dragicević w 4 meczu, pewnie grał Trefl jeszcze przed decyzją PLK i spadkiem kursów.
Ja skupię się na Stelmecie - Koszarek katowany po 30pare minut w każdym meczu, Hrycaniuk, jedyny center na ten mecz, który ma mega tendencje do łapania głupich fauli ... Wątpię żeby Hrycan utrzymał się na boisku więcej niż 20 minut, czyli pod koszem zostają Brackins, Cel i ewentualnie Eyenga (jeżeli Uvalin spróbuje grania nim na &quot;czwórce&quot;)
Po drugiej stronie Yemi Gadri-Nicholson, Leończyk, Majstrović i Stefan.
Liczę na to, że pod koszem Trefl wykorzysta swoją przewagę.
Na obwodzie potencjał jest podobny, z lekkim wskazaniem na gospodarzy.
Trefl piątym meczem z Czarnymi udowodnił, że w tych play-offach nie ma dla nich rzeczy niemożliwych.
Mieliśmy tutaj dwa zacięte mecze, oba w Zielonej i dwa blowouty, oba w Sopocie.
Ja stawiam jutro na wyrównane spotkanie i zapewne jego losy rozstrzygną się w końcówce.
Jeszcze na temat absencji kluczowego moim zdaniem gracza Stelmetu - Dragicevicia.
Ok, mozna pisac ze ostatnio wcale nie pomagał zespołowi, że wali fochy na boisku i w ogóle... Wystarczy jednak spojrzeć w statystyki - w wygranych spotkaniach rzucał 16 i 18 punktów, w przegranych odpowiednio 6 i 7.
Kto przejmie jego punkty i zdobędzie te punkty? Ja nie mam odpowiedzi na to pytanie.
W Treflu kluczowe będą dwie postacie - wspomniany wczesniej Yemi i Adam Waczyński.
Mam nadzieję, że Waca zamknie usta krytykom i udźwignie ciężar tego spotkania.
Proponuje
Trefl win Betsafe/Betsson @3,55 2/10
Trefł +8 Marathon @1,67 5/10
 
L 63

l7

Użytkownik
Ktos sie orientuje czy ktorys buk daje oferte na zwyciestwo w serii Turow - Stelmet?
Przed rozpoczeciem PO kurs na mistrzostwo Turowa wynosil na williamhill 2.7, teraz to mrzonki, ale nie widze nigdzie takiego zakladu w ofercie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Rosa Radom - TREFL Sopot 2.22 3/10 marathonbet

Nie wiem jakim cudem Rosa wygrala jeszcze bez Kirka wyjazdowy mecz w Sopocie.Maskoliunas makadre 10-11 zawodnikow, Rosa praktycznie praktycznie 6 liczac nie za ciekawego Adamsa, na dodatek w Sopocie lider Jakub Dloniak 0/8 z gry. Chyba przegrali po prostu w glowie ten mecz myslac, ze sie samo wygra. W Radomiu tego bledu nie mozna popelnic. 13 zbiorek w ataku Trefla, dominacja pod koszem i tak zawalili mecz o medal. 4 minuty do konca +5 potem ciagle 2-3 pkt przewagi, na 42 skeundy od gwizdka +2 i przegrali po trojce Witki ale mieli jeszcze 19 sekund na akcje prazy -1! Parodia. Trzeba zagrac solidniej, napewno Trefl jest faworytem wiec 2.22 trzeba wziac. Ja bym dala jakies 1.70 max na gosci.

Juz nawet nie ma co porownywac skladow starczy tylko napisac pare nazwisk: Stefanski, Roszyk, Brembly, Leonczyk, Majstrovic, Vasiliauskas, Michalak, Gadri, Jeter, Buterlevicius, Waczynski vs Zalewski, Adams, Kardas, Witka, Lucious, Majewski, Dloniak.

 
Otrzymane punkty reputacji: +7
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Zielona Góra - Turów Zgorzelec ponad 162,5pkt w meczu 1.72 Expekt

Trzecie starcie finałowe, po dwóch meczach w Zgorzelcu jest 2:0 dla Turowa. Pierwszy mecz finałowy na początku był lepszy dla gości z Zielonej Góry, prowadzili, ale już w drugiej kwarcie do głosu zaczęli dochodzić gospodarze i pewnie wygrali 100:88. Drugie spotkanie od początku było pod dyktando Turowa, prowadzili praktycznie cały mecz, co prawda goście ambitnie walczyli ale nie odrobili strat i przegrali ostatecznie 74:80. W tym drugim spotkaniu było sporo nerwów, trener Turowa narzekał na to, że jego koszykarze nie wykorzystywali gry z kontry, że ich akcje były zbyt wolne, że trzeba to poprawić. Z tej nerwowości w obu ekipach wziął się też ten niski wynik, ale mam nadzieję, że po tym drugim meczu drużyny znów pokażą podobną grę do tej z pierwszego spotkania finałowego. Pomimo tego 0:2 w finale koszykarze Zielonej Góry wydają się dalej wierzyć w odwrócenie losów finału, na pewno stać ich na lepszą grę u siebie, choć są bardzo nierówni w play-offach, słabsze spotkania przytrafiały im się już zarówno ze słabym Asseco jak i nierównym Treflem, który też gra co mecz to inny poziom. W tych dwóch pierwszych spotkaniach finałowych Zielona Góra dośc podobne miała statystyki rzutów za 2pkt -&gt; 43% i za 3pkt -&gt; 33%. W tym drugim meczu zabrakło punktów z osobistych Zielonej Górze, która wykonała och tylko 19 przy 33 rywali, a Zgorzelec miał dużo niższą skuteczność za 2pkt w drugim meczu (46%). Nie chcę typować zwycięzcy dzisiejszego pojedynku, sprawa jest dla mnie otwarta, jednak znając możliwości ofensywne Zgorzelca na wyjazdach, to że są zespołem rzucającym sporą ilość punktów, oraz fakt, że Zielona Góra musi dać dziś z siebie 100% liczę na sporą ilość punktów, myślę, że 170 może spokojnie dziś paść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom