>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2016/2017

Status
Zamknięty.
thejet 2K

thejet

Użytkownik
12/11/2016 18:00 CET
Trefl Sopot - Siarka Tarnobrzeg (+8)
1.95 (Pinnacle)
5/10

Trefl ostatnio gra bez Filipa Dylewicza i mocno odbiło się to na formie, bo spotkania z Wilkami oraz Polskim Cukrem były bardzo słabe. Dylewicz dzisiaj będzie w składzie, ale jego występ jest niepewny i nie wiadomo czy pojawi się na parkiecie. Przy braku Dylewicza linia powinna być jeszcze mniejsza i oscylować koło 5,5/6,5, bo to najlepszy zawodnik obok Irelanda oraz Markovica. Bez Dylewicza obaj ostatnio grają bardzo słabo i jeśli dzisiaj się nie przebudzą, to Siarka w pełnym składzie powinna pokryć ten handicap.
Trefl dzisiaj bez Dylewicza. Szansa dla Siarki na wygranie, a handicap z linią +8 był mega value ????
 
C 8

cr7realos

Użytkownik
Hej. Pisze pierwszy post na forum dotyczacej polskiej ligi koszykowki wiec prosze o wyrozumialosc. Dlaczego zdecydowalem sie na zalozenie tutaj konta? Poniewaz od dluzszego czasu zagladam na tą strone i powiem szczerze statystyki waszych typow nie są imponujace. Mam nadzieje ze nie odbierzecie tego negatywnie, bo wiele typow jest trafionych z bardzo dobrym kursem, ale niestety zdarza sie czasami ze typ jest bezsensowny. Wedlug mnie oczywiscie i tez nie zawsze mam racje bo czasami ten zaklad wchodzi. Zameirzam udostepniac tu 2-3 typy na kazda kolejke. DLaczego nie 8? Bo az taki dobry nie jestem i wybieram mecze ktore wydaja mi sie najbardziej pewne. typerem tez jakims swietnym nie jestem, ale jesli chodiz o polski lige koszykowki to mysle ze typy z niej wchodza mi najlepiej. Skad to sie bierze? Pewnie stad ze koszykowke kocham, jestem kibicem jednej z druzyn Plk i bardzo czesto ogladam 3-4 mecze na kolejke na emocje.tv, wiec dzieki temu ejstem w stanie stwierdzic w jakiej formie jest dana druzyna i jakie typy postawic w nastepnej kolejce. a teraz do konretow.
Pierwszym typem jakim chce postawic jest jutrzejszy mecz Turow zgorzelec- Energa czarni
Kiedy zobaczylem kurs na Turów a mianowicie 1,33 troszke mnie to zdziwilo. Ja rozumiem ze Turow zaczal bardzo dobrze ten sezon, ze sklad ma troche lepszy niz w poprzednim sezonie(podkreslam troche lepszy) ale jest to zespol ktory zapewne dostanie sie do play off, gdzie na pierwszej rundzie skonczy swoj sezon. Energa czarni za to forma nie imponuja ale ich sklad wyglada lepiej. Dodatkowo ostatnio zakupili Lewisa i jest to solidne wzmocnienie. Po dwoch nieoczekiwanych porazkach u siebie, uwazam ze skonczyl im sie limit bledow. Nie uwazam tez ze Energa czarni to spotkanie wygrają, zespolom dalbym sznase 50-50 a jak widac po kursach zdecydowanym faworytem u bukmacherow jest turow, wiec ja pojde tutaj w handicap:
Energa +9,5 1.54 Bet 365 4j ✅
Energa + 5.5 1.95 Bet 365 2j ✅
Energa 3.25 Bet 365 0,5j ⛔
1j u mnie to 50zl. Moge jeszcze napisac o dzisiejszych statystykach. Nie stawialem meczu z godziny 12.30 a w pozostalych mialem skutecznosc 4/5. Nie wszedl mi Start Lublin gdzie zagralem ich zwyciestwo z handicapem -2.5
p.s Mam nadzieje ze nie bedzie zadnych hejtow. Tak naprawde piszac ze czasami trafiaja sie typy bezsensowne mialem na mysli glownie jednego konkretnego uzytkownika, ale oczywiscie nie bede pisal ktorego. Pozdrawiam wszystkim typerow. Wygrywajcie !!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
S 833

sebunited16

Użytkownik
Ciężki ten mecz do typowania. Turów broni własną halę bardzo dobrze, jedyne zwycięstwo mniej jak 10 z Koszalinem, no i tutaj myśl, żeby uderzyć w Zgorzelec, a z drugiej strony ostatnio kompromitacja w Krośnie, wspomniany mecz z AZS- też przestój, który o mało nie zakończył się porażką. Goście początek słabiutki, poźniej wymęczyli zwycięstwo w Lublinie i wreszcie zwyciężyli w dość dobrym stylu u siebie. Ciekawy pojedynek pod koszem, Kirk wiadomo trzyma poziom, Kravish ładnie zapunktował, fajnie biega do szybkiego ataku, gdzie przy Jerelu to spory plus. Chyba pójdę leciutko w over dla lepszej transmisji, cyferki jakoś mocno nie przemawiają za typem, bowiem Zgorzelec bronił rywali u siebie na poziomie 57,70,63 punkty. Jednak możliwości w ataku obu drużyn są jak na naszą ligę bardzo duże. Czarni napędzają ataki, mają bardzo szybką jedynkę, obwód który potrafi odpalić, w dobrej formie Mantasa, wspomniany pojedynek pod koszami też zapisałbym po stronie ataku, Czarni to moim zdaniem najmocniejsza drużyna jeśli chodzi o atak która zawita do tej pory do Zgorzelca. No a Turów wiadomo skład fajny, mają graczy nastawionych na atak, gdzie liczę na lepsze występny Michalaka, wydaje mi się, że te klasyczne dwa punkty na minute dla drużyn powinny padać.

over 158.5 bet365 1.83✅
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
13/11/2016 12:40 CET
Turow Zgorzelec - Czarni Slupsk over 158
1.92 (Pinnacle) ✅ 83:81=164
5/10

Obie ekipy w mojej opinii pójdą dziś na wymianę ognia. Turów ma własnej hali dotychczas 83:57 z Polpharmą, która nie idzie zbytnio na wymiany w tym sezonie i jest bardzo siermiężna w ataku, a dodatkowo coś tam ogarniają w obronie i mają szeroki skład do tego. 94:70 z MKS Dąbrową, która broni dosyć dobrze, ale też lubi grać szybko i tutaj over wszedł. 71:63 z AZS-em Koszalin, który nie ma siły rażenia w ataku i daleko im do overowej ekipy.

Czarni rozegrali dwa wyjazdowe spotkania - 80:83 z AZS-em Koszalin i tutaj mega szacunek za tyle punktów w wyjazdowym spotkaniu przeciwko AZS-owi oraz 63:66 ze Startem Lublin, który jest siermiężny i nie chce grać szybko. Bardzo mała próbka i dodatkowo z lipnymi ekipami do overa i wysokiego wyniku.

Ekipa ze Słupska wydaje się budzić. Z każdym spotkaniem coraz lepiej gra Justin Jackson, który strasznie kaleczył na początku rozgrywek (szczególnie ze Startem Lublin). Kravish również obudził się przeciwko Anwilowi. Obwodowi Blassingame i Mantas są w wybornej formie.

Turów pokazywał, że idzie na te wymiany ognia, a obrona nie jest wcale taka świetna, co pokazywały spotkania z Kingiem Szczecin oraz ostatnie Mosirem Krosno, kiedy tracili masę punktów.
 
czoker 119,1K

czoker

Użytkownik
Ode mnie dzisiaj AKO na drugoligowe rozgrywki
Gimbasket Wrocław - Rawia Rawicz, typ 2, kurs 2,52 wynik 51:78
Jelenia Góra - Górnik Wałbrzych, typ 2, kurs 1,50 wynik 63:72
MKS Otmuchów- Kąty Wrocławskie typ 2, kurs 1,98 wynik 57:71

Tak jak pisałem w ostatnim poście, Gimbasket jest mocno przeszacowany w związku z super startem w lidze. Już ostatnia kolejka pokazała, że jest to zespół raczej na środek tabeli. Odwrotna sytuacja jest w Rawiczu - mocny zespół, który jednak fatalnie wystartował (ot, taka specyfika tej naszej drugiej ligi).
W Gimbaskecie jest 4 ludzi do grania na tym poziomie - trójka liderów + Kamberski który może odpalić. Jak ktoś z tej trójki zawiedzie to będzie bardzo ciężko czego przykład mieliśmy w Międzychodzie. Rawia ma szeroki skład i przewagę na praktycznie każdej pozycji. Jakby można było stawiać handi, dawałbym w ciemno -8,5 na Rawię, niestety nie ma takiej opcji ????
Jelenia Góra u siebie podejmować będzie faworyta grupy - Górnik. Co sezon ta ekipa jest &quot;mocnym&quot; ligowym średniakiem, skład praktycznie się nie zmienia, podobnie jest w tym sezonie. Najmocniejsi są pod koszem gdzie walczą Minciel i Wilusz - problem jest taki, że Wałbrzych również pod koszem ma sporą siłę i Jelenia nie ma tutaj żadnej przewagi. Oprócz tego kilku dobrych graczy obwodowych w ekipie Wałbrzycha powinno zrobić różnicę. No i oczywiście jest Niedźwiedzki - kto go zatrzyma? ????
Ostatnie spotkanie, w sumie najmniej pewne z tych 3 dla mnie, ponieważ Otmuchów ma podpisaną umowę z Pogonią Prudnik i może brać od nich zawodników na mecze ... Póki co działało to tylko w jedną stronę (Garwol zagrał epizody w 1 lidze)
Omtuchów to w większości młodzi zawodnicy, w porównaniu z zeszłym sezonem nie ma już dwójki liderów (Lepczyński, Łakis), doszli Gnatowicz i Kucharski. Zespół opiera się na szybkiej, trochę szalonej grze, młodzi mają biegać i rzucać ???? Lider Garwol, wspomagany przez Chorosteckiego oraz podkoszwego Wilka.
Po drugiej stronie doświadczony zespół z Kątów Wrocławskich. Podobnie jak Rawia nieudany początek sezonu (chociaż tutaj potencjał jest mniejszy niż w ekipie z Rawicza), większość zawodników &quot;z niejednego pieca chleb jadła&quot; już na tym poziomie rozgrywkowym, Zubik i Malinowski w ubiegłym sezonie zrobili z Polonią Leszno awans do 1 ligi. Solidnie pod koszem i myślę, że tutaj będzie największa przewaga Kątów - wspomniany Malinowski do tego Suprun oraz Giniewski. Oprócz tego liczę na przełamanie Bartnickiego - miękkie deski i średni obrońcy po drugiej stronie mogą mu w tym mocno pomóc.
Bukmacher: sts, stawka 100, kurs 7,48 ewentualna wygrana po odliczeniu podatku 658,24
PS. Jak ktoś stawia dzisiaj cokolwiek w STSie to polecam dodać Rawicz, bo ten kurs to naprawdę jakiś żart ????
edit. 3 pewne zwycięstwa ???? ✅ 658,24
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Rawicz @ 2.52 STS ✅✅✅ Nokaut

Jak dla mnie fajne value, po słabym początku Rawii. Jankowiak, Wielechowski to duże wzmocnienia jak dla s5, do tego Maciołek, który jest w świetnej formie. Dobra gra wysokich, wrócił Lipowczyk, który na pewno odciąży trochę Jankowiaka od rozgrywania. W piątek chłopaki zrobili dużą przewagę z Maximusem i dali pograć zmiennikom. Gimbasket to młody zespół, który po dobrym początku widać, że łapie zadyszkę. Jak dla mnie z tak mocnym zespołem z Rawicza, który będzie TOP3 dziś nie zwyciężą. Ogromne value na rawicką Rawię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 0

rzelik7

Użytkownik
wycofali juz Rawicz z oferty sts?

edit: info od Agnieszki z chatu sts - &quot;Otrzymałam informację, iż zakład na 2 ligą koszykówki Gimbasket Wrocław - Rawicz nie powróci już do oferty.&quot;
 
czoker 119,1K

czoker

Użytkownik
pzkosz.pl na górze strony klikasz rozgrywki i przechodzisz do tych niższych lig, normalnie masz tam live. Ewentualnie z poziomu strony plk.pl klikasz live w jakiś mecz ekstraklasy i jak wyskoczy Ci okienko ze statami to lewej stronie masz rozwijany panel i wszystkie ligi, które aktualnie grają i tam szukasz ????
 
czoker 119,1K

czoker

Użytkownik
Czarni Słupsk - Stelmet Zielona Góra
TYP: Stelmet -6,5, Pinnacle, kurs 1,877 stawka 4/10 ⛔

Czarni grają bez zawieszonego Blassingame`a . Na nim opiera się praktycznie cała gra słupszczan, średnio spędza na boisku ponad 32 minuty (zaniżone przez ostatni mecz, gdzie przez problemy z faulami zagrał tylko 23 minuty) oraz dorzuca ponad 16 punktów i 7 asyst, kto go zastąpi?
Klepać przez większość meczu będzie Cesnauskis, ani Lewis, ani tym bardziej Ginyard to nie są rozgrywający. Możliwe, że po raz pierwszy wystąpi w tym sezonie Mokros, co poszerzy trochę rotację wśród Polaków ale po takiej przerwie nie będzie on raczej kluczowym graczem.
Po drugiej stronie Stelmet, który w tym tygodniu pewnie wygrał swoje spotkania w PLK i Lidze Mistrzów. Zielonogórzanie mają już dwie porażki w PLK (a tak naprawdę, przez walkower to już trzy ???? )i nie bardzo mogą sobie pozwolić na kolejne wpadki, tym bardziej z tak osłabionym rywalem. Szeroki skład, w tym tygodniu odpalił Zamojski, troszkę lepiej zagrał również Vaughn.
Liczę na spokojne zwycięstwo Stelmetu i pokrycie handi ;) Póki co niski limit na Pinku, bo niedawno wystawili spotkanie, wydaje mi się, że linia pójdzie jeszcze o 1-2 pkt w górę.
Powodzenia!
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Szczecin : Toruń over 166,5 bet365 1.83⛔

Szczecin szczególnie u siebie to maszyna do zdobywania punktów, grają szybko i widowiskowo, więc głównym czynnikiem tego typu powinna być drużyna gości. Lider z bardzo dobrą egzekucją gry w ataku, również fajnie grający w obronie. Wiele czynników złożyło się na taki początek, spory wkład mają Polacy, dobrze wkomponował się Diduszko, Wiśniewski trafia zza łuku 48% dziś moim zdaniem bardzo dobry mecz dla takiego gracza na sporą zdobycz punktową, dobre zmiany daje Śnieg, fajnie radzi sobie w tłoku do którego sam niestety dąży nie grożąc rzutem z dystansu. Trochę wyśmiewany Sulima jest również wartościowym zawodnikiem, poprawił się rzutowo i jest groźny również po atakowanej stronie, gra tyłem jest ok, niemal 70% za 2 to imponujące statystyki. Weaver to na nasze warunki wirtuoz koszykówki, również z takim rywalem powinien pokazać parę efektownych i skutecznych zagrań. Dobrze kieruje tym Trotter. Szykuje się fajny mecz, z wciągnięciem gości momentami w wymianę ciosów.

Czarni : Zielona 2 1.33 bet365⛔

Goście z mocnym treningiem w środku tygodnia. Jednak ta strata u gospodarzy jest za duża. Można mówić, że straty Jerela, zbyt pochopne decyzje, jednak nikt jak on umie rozbujać drużynę i ponieść do serii punktowych. Czarni grają lepiej niż na początku, ale w takim zestawieniu na Stelmet to za mało. Z Filipovskim, grałbym handi tutaj sam win.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
18/11/2016 18:00 CET
King Szczecin - Polski Cukier Torun over 166
1.90 (Pinnacle) ⛔ 78:83=161
5/10

Obie drużyny łączy fakt, że trenerzy Kinga oraz Polskiego Cukru od rozpoczęcia poprzednich rozgrywek dalej prowadzą swoje zespoły. Dzięki temu możemy porównać sobie spotkanie rozegrane w Szczecinie w poprzednich rozgrywkach, kiedy mecz zakończył się rezultatem 90:89 dla Kinga.

Dzisiaj powinno być podobnie. King rozegrał dotychczas trzy spotkania domowe, które kończyły się bardzo wysokimi wynikami - 93:88 (181 punktów razem) ze Startem Lublin, 107:105 z Turowem Zgorzelec po dogrywce, a w regulaminowym czasie było 91:91 (182) oraz 102:83 (185) ze Stalą Ostrów Wielkopolski. Wszystkie wyniki są dalekie od wystawionej dzisiaj przez bukmacherów linii.

Polski Cukier na początku rozgrywek nie miał spotkań, w których padała duża ilość punktów, ale ostatnie dwa spotkania to wygrana wyjazdowa 73:91 (164) z Siarką Tarnobrzeg oraz domowa wygrana 86:78 (164) z Polpharmą. Siarka i Polpharma są lepsze w defensywie od Kinga, ale gorsze ofensywnie. Bartosz Diduszko w telewizyjnym wywiadzie dla Polsatu po spotkaniu z Siarką powiedział, że ich celem jest granie dobrej defensywny, po której przechodzą do szybkiego ataku. Taki styl gry powinien pozwolić dzisiaj na wiele rzutów w tym spotkaniu i bardzo otwarte spotkanie, w którym kibice mogą się spodziewać dużej ilości punktów i strzelaniny w Szczecinie.
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Wilki Morskie Szczecin - Polski Cukier Torun. ⛔ 78:83
Typ: 1
Kurs: 2.00
Totolotek

Dzisiaj w Szczecinie ciekawy pojedynek gospodarze z bilansem 4:3 podejmuja we wlasnej hali lidera rozgrywek 6:0. Szczecin mocny u siebie, maja mocna ofensywe. Gorzej bronia jednak ciagle nad tym pracuja i jest troche lepiej niz w poprzednim sezonie. Goscie z Torunia rewelacja rozgrywek ostatnio meczyl sie u siebie z Polpharma i na wyjezdzie z Siarka gdzie koncowy rezultat jest mylacy, gdyz przez ponad 3 kwarty Siara grala dobry basket ale przez waska rotacje nie wytrzymali tempa i w koncowce zespol Winnickiego im odjechal. Dla mnie dzisiejszy mecz bedzie wyrownany i zadecyduja detale, dyspozycja dnia. Lekkim plusem jest to ze Wilki graja przed wlasna publicznascia. Torun ciagle nie moze wygrywac, coraz wiecej o nich wiadomo, z meczu na mecz jest im trudniej, kazdy sie na nich specjalnie szykuje. Mysle ze dzisiaj wygraja dobrze dysponowani gospodarze, zagralem ten typ w srode po kursie 2,55. Dzisiaj ten kurs sie waha i wynosi od 1.90 - 2.00.
 
G 2,2K

gawronix

Użytkownik
Co tam się nawyprawiało Czarni bez Blessa lepiej grają niż z Blessem ???? Stelmet bezradny
Ile znaczy trener w tej lidze z Filipovskim w prawie każdym meczu handicap pokrywali, trener Artur Gronek nie panuje nad zespołem ja mam takie wrażenie,Saso wyciągnął z nich maxa tak mi się wydaje i w pucharach potwierdzili to w tamtym sezonie, wyjazdowi rycerze jak się mówiło na Stelmet każdy kto trochę interesuję się koszykówką pamięta wygrane z drużynami dużo silniejszymi kadrowo i budżetowo jak w Venezii, Sankt Petersburgu czy Kazaniu, potwierdza się złota zasada po meczu pucharowym trzeba grać handicap w stronę drużyny przeciwnej jeśli chodzi o PLK, Rosa na moje przegra w Dąbrowie kurs 2,00 ale to wrzucę analizę jakoś później.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Panie Gronek chyba czas podązyć drogą Pana Sadowskiego, radziłbym zobaczyć mecz z tamtego sezonu gdzie Pana mentor zastrzymał Czarnych chyba na 50 punktach wygrywając plus 30 nie jestem fanem obrony ale to było coś. Nie wiem o koszykówce pewnie 10% tego co on ale nie nadaje sie na trenerke jeszcze nie teraz powodzenia
 
czoker 119,1K

czoker

Użytkownik
To żeśmy wszyscy popłyneli na Stelmecie ... Czasem ciężko ogarnąć tą naszą ligę - ale chyba za to tak jak ją lubimy ????
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
Niemożliwe, że ten over Kinga nie wszedł. Świetne tempo, masa rzutów, dosyć dobra skuteczność, a zakład nie wszedł :-|

19/11/2016 18:00 CET
Miasto Szkla Krosno - Stal Ostrow Wielkopolski (+1.5)
1.96 (Pinnacle) ⛔ 79:73
5/10

Tabela i wyniki sugerują, że faworytem jest zespół z Krosna. Stal zrobiła jednak w ostatnim czasie dużo korekt w swoim składzie i powinny to być zmiany na plus.

Patrząc na składy widać, że Stal ma o wiele większy budżet na płace dla zawodników, bo zatrudnia szczęściu koszykarzy zagranicznych i graczy krajowych, których wiele klubów nie było stać na podpisanie - Szewczyk, Tomaszek. Krosno zatrudnia tylko trzech graczy zagranicznych, a wszyscy Polacy poprzednie rozgrywki spędzili z klubem w I-lidze.

Stal dotychczas z nowym nabytkami rozegrała dotychczas tylko jedno spotkanie, ale od razu widać zmianę jakości. Podkoszowy Shawn King w debiucie zagrał lepszy mecz od jakiekolwiek w tym sezonie dla Stali przez Marvina Jeffersona, który okazał się jednym z największych niewypałów transferowych PLK. Marc Carter to gracz, który w ostatnich czterech sezonach grał w Grecji i po ostatnich sezonach dla PAOK-u i AEK-u powinien być dużym wzmocnieniem dla Stali, co zdążył już pokazać w spotkaniu z Dąbrową. Na korzyść powinien też działać czas, bo King oraz Carter mieli tydzień więcej na poznanie taktyki i kolegów z drużyny, bo tydzień temu grali z marszu, a Carter w zasadzie prosto z samolotu.

Będzie to pierwszy mecz, w którym Stal wystąpi w pełnym składzie, bo w wyjazdowym spotkaniu w Szczecinie zabrakło Kinga, Cartera i Aarona Johnsona, a ostatnio przeciwko Dąbrowie pauzował Nikołow.

Krosno ma zaskakujący początek sezonu. Szczególnie groźni są we własnej hali, gdzie w czterech spotkaniach odnieśli trzy zwycięstwa i jedną przegraną na samym początku sezonu przeciwko Rosie. Wszystkie domowe wygrane łączą udane pościgi drużyny z Krosna, która miała zazwyczaj słabe wejścia w mecz, ale potrafiła dogonić i rozbijać AZS Koszalin, Start Lublin oraz Turów Zgorzelec. Najbardziej może imponować wygrana z Turowem, gdzie w pewnym fragmencie pierwszej kwarty przegrywali 10:22, ale świetnym dniem rzutowym za trzy, w którym trafili 12 trójek na 21 oddanych uzyskali końcowy wynik 91:69 dla Miasta Szkła.

Takie dni nie powinny mieć jednak miejsca często, bo skuteczność 57% rzutów za trzy przy tak wysokiej ilości rzutów zdarza się bardzo rzadko w meczach koszykarskich. Często mawia się, że żyjesz rzutów za trzy, to umierasz z rzutów za trzy. Stal po wzmocnieniu Tomaszkiem oraz Kingiem jest mocna w strefie podkoszowej, gdzie wcześniej Jefferson i Koreniuk w każdym spotkaniu byli dużym rozczarowaniem. Na obwodzie jest wielu strzelców, gdzie każdy grozi rzutem za trzy - Carter, Troupe, Chanas, Majewski, Szewczyk, Kaczmarczyk. Jest uniwersalny Nikołow oraz rozgrywający Aaron Johnson i Tomasz Ochońko, którzy dzięki temu powinni mieć teraz więcej miejsca. Pozycja Johnsona w drużynie jest zagrożona i ten chyba zdaje sobie z tego sprawę, bo ostatnio przeciwko Dąbrowie zagrał najlepszy mecz w sezonie.

Stal na pewno nie zlekceważy rywala o czym mówiło się w przypadku Turowa, bo myśląc o awansie do PO nie może sobie pozwalać na kolejne przegrane spotkania po słabym początku sezonu. Stal ma szerszy skład, dobrze obudowany obwód i mocnych zawodników podkoszowych, o wiele bardziej doświadczonych Polaków. To wszystko powinno pozwolić wywieźć wyjazdową wygraną w Krośnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom