>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2022/23

Status
Zamknięty.
movieplk 350K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
28/04/2023 17:30 CET
Stal Ostrow - Legia Warszawa (over 82.5)
1.85 (STS/Fortuna)
5/10

Legia od dłuższego czasu to świetna ofensywa, w której kluczowym zawodnikiem jest Vinales. Dodatkowo ma obok siebie Lesliego i Holmana, którzy również lubią szybkie i ofensywne granie. Linia jest dość niska przy ostatnich meczach ofensywnych Legii. Myślę, że powinno im się to udać zrobić.

28/04/2023 19:30 CET
Start Lublin (-6.5) - MKS Dabrowa Gornicza
2.20 (STS)/2.18 (Fortuna)
9/10

MKS dziś bez Joe Chealeya (15.2 PPG, 5.7 APG) oraz Ousmane Drame (11.7 PPG, 7.1 RPG). Pozostaje 7 do gry w tym Wiktor Rajewicz (2.0 PPG, 0.5 APG, 0.5 TO), Kacper Radwański (2.0 PPG, 27% FG), Marcin Piechowicz (3.0 PPG, 33% FG). W zasadzie nie ma centra nominalnego, ani rozgrywającego, bo Rajewicz i Blakes wolą rzucać. Lublin ma dwóch typowych centrów, którzy dziś powinni mocno dominować, typowego PG w postaci Scoochie Smitha. Lublin ma tutaj wszystko, aby wygrać jakimś wysokim wynikiem i ja tutaj próbuję za prawie maksymalną stawkę ten zakład, bo kursy nie biorą pod uwagę tych kontuzji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1608
A 345,1K

adams235

Znawca - Żużel
28/04/2023 17:30 CET
Stal Ostrow - Legia Warszawa (over 82.5)
1.85 (STS/Fortuna)
5/10

Legia od dłuższego czasu to świetna ofensywa, w której kluczowym zawodnikiem jest Vinales. Dodatkowo ma obok siebie Lesliego i Holmana, którzy również lubią szybkie i ofensywne granie. Linia jest dość niska przy ostatnich meczach ofensywnych Legii. Myślę, że powinno im się to udać zrobić.

28/04/2023 19:30 CET
Start Lublin (-6.5) - MKS Dabrowa Gornicza
2.20 (STS)/2.18 (Fortuna)
9/10

MKS dziś bez Joe Chealeya (15.2 PPG, 5.7 APG) oraz Ousmane Drame (11.7 PPG, 7.1 RPG). Pozostaje 7 do gry w tym Wiktor Rajewicz (2.0 PPG, 0.5 APG, 0.5 TO), Kacper Radwański (2.0 PPG, 27% FG), Marcin Piechowicz (3.0 PPG, 33% FG). W zasadzie nie ma centra nominalnego, ani rozgrywającego, bo Rajewicz i Blakes wolą rzucać. Lublin ma dwóch typowych centrów, którzy dziś powinni mocno dominować, typowego PG w postaci Scoochie Smitha. Lublin ma tutaj wszystko, aby wygrać jakimś wysokim wynikiem i ja tutaj próbuję za prawie maksymalną stawkę ten zakład, bo kursy nie biorą pod uwagę tych kontuzji.
Movieplk masz informację czy zagra dziś Garrett w Legii?
 
A 345,1K

adams235

Znawca - Żużel
Leslie over 15.5 kurs 1.84 Fortuna
Tak zagrałem na szybko,obrona pewnie skupiona na Vinalesie, Leslie powinien grać wiele minut pod nieobecność Garretta i sądzę że jest szansa że przebije te linie...Stal ostatnio też trochę pod formą...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1667
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Astoria - Torun
Typ: under 176.5 @ 1.9

Linia bardzo wysoka jak na mecz decydujacy o spadku. jeszcze dla astori wystarczy przegrac nie wiecej jak 4 pkt. Spodziewam sie dzis walki na parkiecie. A nie radosnego basketu. Zbyt duza stawke tego meczu aby nie grac agresywnie w obronie
 
'Corek 211,8K

'Corek

Znawca - e-sport
movieplk movieplk dziś ostatni kolejka, co widzisz wartego gry? Astoria i pierniki walka o utrzymanie. Zastal o playoff?
Z góry dzięki za odpowiedź ;)
 
czoker 113,6K

czoker

Użytkownik
Jak dzisiaj z absencjami?
Persons rozwalił rękę (chyba lewą, więc nierzucającą) po meczu z Astorią, może jakiś under w jego stronę ...
Salumu w Treflu ma ograniczone minuty więc też można próbować under ... Zagra Nevels?
Jak sytuacja w Śląsku, co z Martinem i Pusicą? Dadzą im dalej odpoczywać przed po czy w końcu zaczną się zgrywać z zespołem pod nowym trenerem?
Czy GTK i MKS będąc już na przysłowiowych rybach odpuszczą zespołom walczącym o utrzymanie?
Mega ciekawa ta ostatnia kolejka, fajnie jakby Zastal zrobił niespodziankę i wyrzucił kogoś z PO
 
G 14,2K

gelutbg

Użytkownik
Dziś nie szalałbym ze stawką bo mogą się dziać różne, dziwne rzeczy, wiadomo że nikt nie chce wpaść na Anwil a nawet porażka Anwilu da im PO, w Zastalu niepewny wystep Żołnierewicza i Wójcika, tego drugiego raczej nie bedzie, tych dwóch to siła napędowa, Zastal w przekroju całej rundy nie zasłużył na PO, a najprawdopodobniej przegrał je tydzień temu ze Śląskiem, rozpędzona Legia powinna sobie poradzić, do gry dzisiaj:
1.Toruń - w głowie mi się nie mieści aby mogli zaprzepaścić cały ostatni trud o otrzymanie
2. Szczecin Gdynia o 169,5 pkt, liczę na luźny basket przed PO
3. Dąbrowa - mimo wszystko uważam, że Bydgoszcz nie dzwignie tego meczu
4. Legia - mecz o 3 miejsce, wiecej argumentow u siebie, aktualnie poprostu lepsza drużyna
5. Śląsk Łancut under 159,5 Łancut jedzie bez Thortona, Spencera, Łukomski zapowiada wiele minut dla kazdego, rodzi sie pytanie, kto tam będzie rzucał, nie sadze aby osłabiony Śląsk nakrecał tempo
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +498
A 345,1K

adams235

Znawca - Żużel
Słupsk też by musiał wygrać...bo przy porażce może wypaść z PO...
Ja mam pograne Toruń,polecam też Anwilbardzo prestiżowy mecz ze Stala a kurs fajny,a do tego na luznych kuponach Słupsk właśnie ale plus 2.5 oraz jednak Bydgoszczpo takim kursie też warto spróbować....tak to widzę....
 
Ostatnia edycja:
A 345,1K

adams235

Znawca - Żużel
J.Garbacz under 13.5 kurs 1.8 Fortuna
Oj gruby mecz we Włocławku zarówno na boisku i na trybunach,przedsmak PO,ciężko będzie miał Garbacz,napewno Stal będzie dużo rotować,po dojściu Michalaka i przy dobrych obrońcach typu Sanders myślę że na takiej gorącej hali Garbacz nie zagra wybitnego meczu....
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1781
G 14,2K

gelutbg

Użytkownik
To co? Zaczynamy PO, nie lubie typować pierwszych meczów, na jutro takie przemyślenia:
1. Trefl + 7,5 pkt, wierze w tą drużyne, wierze w Tabaka, mam nadzieję ze Nevels zagra, czy Śląsk po powrocie Martina i Pusicy jest już takim faworytem? Wszystko zatrybi na dzien dobry? Liczę, że Trefl powalczy
2. Legia Spojnia, under 170 pkt, zaczyna sie walka, jeśli Legia pojdzie w szybkie granie to Spojnia może sprawić niespodzianke, niemniej jednak liczę na defensywe i kontrole meczu prze Legie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1086
P 8,1K

PitaRajt66

Użytkownik
Ja jutro idę w win Śląska z handi ( jeżeli nie będzie jakiegoś info o zaskakującej absencji). Śląsk kilka poziomów wyżej i nie ma co gadać, są po prostu lepszą drużyna. Myslę że Trefl podtrzyma passę porażek i jutro to WKS wygra różnicą przynajmniej 5 punktów. Indywidualności po stronie Wrocławia. Grają na swojej hali. Licze, że rozpoczną PO z przytupem. Powodzenia.

Śląsk -4,5 @1,56 Fortuna +++
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1086
movieplk 350K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
06/05/2023 15:30 CET
Legia Warszawa - Spójnia Stargard 1 POŁOWA over 83.5
1.85 (STS)/1.83 (Fortuna)
5/10

Myślę, że w tym meczu ruszą mocno. Wypoczęty Fortson. Naładowany Vinales, który zazwyczaj najmocniej napędza i szarżuje w pierwszych połowach, bo kiedy jego drużyna zyskuję dwucyfrową przewagę to zwalnia akcję swojej ekipy. Spójnia powinna zagrać dzisiaj pełnym składem, co daje jej też pełną pulę fauli i zapewne ten fakt będzie mocno wykorzystany i Spójnia będzie grać agresywnie, co zakończy się dużą ilości fauli i rzutów wolnych.

Ogólnie jest to najbardziej ofensywna para ze wszystkich i tutaj spodziewam się największej liczby punktów i ognia ofensywnego z mniejszym nastawianiem defensywnym.

06/05/2023 17:30 CET
Strahinja Jovanovic (Śląsk - Trefl) under 14.5 punktów
1.83 (Betclic)//1.82 (Totalbet)/1.75 (Fuksiarz-Stanowski)/1.65 (Fortuna) - można szukać po wszystkich, bo nie przejrzałem ich.
5/10

Odkąd Jovanovic wkroczył do akcji mamy piękny zjazd Trefla. Jest to grajek z ogromnymi ograniczeniami i nie nadaje się do poważnego grania jakim jest TOP 3 w Polsce. Dzisiaj ma wrócić Nevels i Tabak powinien chować "Straha" od gry, bo wielka rola i wiele rzutów niczego dobrego nie przyniesie dla Sopotu. Strahu jest mocno ograniczony rzutowo z dystansu i pewnie Śląsk będzie go odpuszczał i będzie im psuł całą ofensywę jak w wielu ostatnich meczach. Linie ma wysoką, a Śląsk muli, Treflowi też się nie spieszy i dla mnie to dobra okazja na under tego gracza, bo tempo wygląda na niskie, a on z mniejszymi minutami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +633
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Stargard +5.5
2.10
Superbet


- To na Legii jest teraz presja - muszą wygrać dwa spotkania u siebie. Jeśli tego nie zrobią, to będą mieli duży problem. Jedziemy tam w roli “underdoga”. Wyrwanie jednego zwycięstwa sprawi, że półfinał stanie przed nami otworem. Mamy wystarczająco dużo pewności siebie, żeby pokonać Legię - zrobiliśmy to dwa razy w sezonie zasadniczym. Czemu nie zrobić tego trzy razy w play-off? - mówi Paweł Kikowski z PGE Spójni Stargard.

Podoba mi się ta pewność siebie i ja to rozumiem, Spójnia dwa razy pokonała Legie w sezonie regularnym i dzisiaj przyjeżdżają w roli underdoga, kursy też na to wskazują.
Więc dlaczego nie sprawić niespodzianki i wygrać? Obie drużyny na podobnym poziomie, zresztą skończyli sezon na miejscach 4-5 dlatego grają ze sobą w pierwszej rundzie, kursy trochę za niskie na Legię i dlatego gości +5.5
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom