>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2023/24 (typy, analizy, komentarze)

barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
MKS dziś bez Szczecinie bez Garcii. Wobec tego spodziewam się dość pewnego zwycięstwa Kinga.

King win -5,5 @1,80 STS ❌
Persons over 14,5 @1,80 go+bet ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +343
G 14,2K

gelutbg

Użytkownik
Spójnia - Arka, Arka +10,5 pkt 1.85, powrót Pluty dodaje jakości tej drużynie, ostatni mecz z GTK pokazał, że w tej drużynie jest potencjał i liczę na to, że ostatni win nie był przypadkiem, bardzo fajnie ogląda się Alforda i odrodzenie Boguckiego, dodatkowo Leday, bardzo skoczny, waleczny gracz na pozycje 3 i 4 pokazał, że może być wartościa dodaną, dlatego zdziwiłem się jak zobaczyłem kurs na Spojnie stawiajac ich takim faworytem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1104
jeefo 14,7K

jeefo

Użytkownik
Spójnia - Arka
kurs na gospodarzy prowokuje....grę przeciwko nim. Arka musi się odbić od dna i jest na dobrej drodze ku temu. W końcu stabilny skład bez większych kontuzji. Każde handi do grania na Arkę.
Ja pobieram +11.5pkt w Totalbecie po kursie @1,70
 
Otrzymane punkty reputacji: +360
K 69K

krzepki89

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
tak jak Panowie wyżęj piszą, kursy 1,15 na spójnie, która nie ma atutu w rzucie za 3 i sama nie wie co chce grać i jak chce grać, miewa przestoje. dziwny zespół. Biorac pod uwage co sie dzieje w PLK , jak zobaczyłem 1,4 na Kinga który u siebie nie wygrywa z Dabrowa, a kolega pograł to za 200 zl.. aj Dziki Legia bardzo dziwny mecz, Kamiński nie panuje nad zespołem i dwa techniki. ja rozumiem ze Legia grała w Pucharach ale dać sobie wrzucić + 60 w 20 minut, to tak jakby Dziki grały z kimś w drugiej lidze , lepiej grać na underdoga bo raczej blowoutu sie nie spodziewam
 
Otrzymane punkty reputacji: +360
A 51K

a.kondrat

Użytkownik
Daniels over 15.5 @1.85 3/10 superbet ✅

Lider Spójni ma średnia 16.6. Ostatni mecz 8 pkt, w tym sezonie oprócz tego meczu miał jeszcze trzy mecze z jednocyfrową zdobyczą i zawsze po takim meczu następny był dużo lepszy
5➡21
4➡20
7➡16

Arka z defensywą ma duży kłopot, lubią grać szybko więc liczę na otwarty mecz i +20 Danielsa.
W pierwszym meczu tych drużyn Daniels rzucił 21 pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2377
G 14,2K

gelutbg

Użytkownik
Spójnia - Arka, Arka +10,5 pkt 1.85, powrót Pluty dodaje jakości tej drużynie, ostatni mecz z GTK pokazał, że w tej drużynie jest potencjał i liczę na to, że ostatni win nie był przypadkiem, bardzo fajnie ogląda się Alforda i odrodzenie Boguckiego, dodatkowo Leday, bardzo skoczny, waleczny gracz na pozycje 3 i 4 pokazał, że może być wartościa dodaną, dlatego zdziwiłem się jak zobaczyłem kurs na Spojnie stawiajac ich takim faworytem.
2 trójki na cały mecz, całe PLK
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
nadaje sie do tarcia chrzanu, napisałem ze blow outu nie będzie a był, shame on me , generalnie 2/30 za 3 to jest jakiś żart Arka prowadziła 0-2 i to jedyne prowadzenie, generalnie Arka dziwny zespół, w Spójni w końcu miał kto rzucać za 3 , ten stein myślę ze dad spor jakośći , ale dla Spójni tak naprawdę zweryfikuje to co się będzie dzialo teraz na wyjazdach
 
Baqu 741,3K

Baqu

Forum VIP
Komunikat: Shawn Pipes Jr nie będzie już zawodnikiem Legii Warszawa. Umowa klubu z zawodnikiem została rozwiązana za porozumieniem stron.
Szczegóły⬇
buff.ly/3vCXl89
Legia kosz
 
G 14,2K

gelutbg

Użytkownik
Macie pomysł na Dziki Toruń? Nie wiem jak ten mecz ugryźć, Dziki zagrały fenomenalny mecz na wysokiej skuteczności z Legią, czy są w stanie powtórzyć tą samą intensywność i skuteczność? Toruń się fajnie ogląda, widać ze są monolitem, jeśli miałbym stawiać to min zwyciestwo Torunia, ale bez jakiegoś przekonania większego
 
K 69K

krzepki89

Użytkownik
Moim zdaniem nie sa , Dziki wygrały w toruniu , to dziś wypadałoby żeby Toruń to wziął, ale to jest PLK , to Loteria, dziś Ostrów raczej pokona Spójnie , ale to też gdybanie,,, niestety u PL buków ciężko coś znaleźć na graczy...
 
czoker 106,7K

czoker

Użytkownik
Mamy jakieś przecieki odnośnie kontuzji na najbliższą kolejkę?
Możliwe, że w Sokole zagra już Cheese. Dziki - Toruń nobet dzisiaj dla mnie, chociaż jak już, też skłaniałbym się w stronę Torunia - nie wierzę, że Dziki znowu zagrają na takiej skuteczności jak z Legią. Ciekawe czy Vucić rozegra kolejny znakomity mecz?
 
Otrzymane punkty reputacji: +367
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
W pełni popieram, z spójnia ma obecnie naprawdę szeroki i wyrównany skład +7,5 do gry nawet z Kuligiem bez niego to no brainer.

Spójnia +7,5 1,87
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1052
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Spójnia mogłaby tutaj spokojnie wygrać, gdyby potrafili zebrać piłkę. Handi jak najbardziej do pokrycia.
 
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Typ live. Do sokoła wrocil Cheese i Faye. Start po długiej podróży z Danii, Sokół na razie dramatyczna skuteczność na pewno poprawia, takie mecze muszą wygrywać. Wszystko do poziomu Sokół po 1,9 (w tym wszystkie + handi) spokojnie do gry. Ja mam Sokół +3,5 1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +190
Baqu 741,3K

Baqu

Forum VIP
J 4,7K

jojozg

Użytkownik
Sory za ot , nie zagrałem Sokołowski tylko over punkty do przerwy suma 80 i padaka. Ale gracze Muszynianki to typowy streetball i rzut z 8/9 metra za 3 😁
Post automatycznie złączony:

Sokoła *
 
czoker 106,7K

czoker

Użytkownik
Cheese prawdopodobnie zerwany mięsień ...
Nwamu i Gomez fatalnie dzisiaj, także raczej nic z tego nie będzie
 
Do góry Bottom