>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2023/24 (typy, analizy, komentarze)

K 69K

krzepki89

Użytkownik
Benson już 15 pkt , Klassen tylko 2 pkt , Start z taka Polska rotacja to nie wiem na co liczy, Romek Szymański wszedl i zachowywał się jak słoń w składzie porcelany.
 
czoker 106,7K

czoker

Użytkownik
Niezłe zakończenie kolejki.
Szkoda ze O`Reilly w 4 kwarcie walił trójkę, zamiast szukać kolejnego faulu, tym bardziej że rzucał gdzieś z 8-9metrów, a mieli jeszcze kilka sekund swojej akcji.
Handi siedzi, moneyline nie, bywa :)
Teraz czas na Puchar Polski, chwila przerwy na reprezentacje i pod koniec lutego wracamy do rozgrywek ligowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +296
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Jeszcze bardziej szkoda że oddał do gabrica zamiast samemu z 9 metra odpalać za 3. Był hot był niekryty powinien rzucać mimo że gabric był na lepszej pozycji. Śląsk zasłużył żeby przegrać.
 
Baqu 741,5K

Baqu

Forum VIP
Kolega zapytał więc doradziłem co pograć,nie kumam,że ludzie potrzebują wypracowań żeby zarabiać,już taki jeden się tu czepiał
Zarabiać? Doradziles tak że to o kant dupy potłuc. Kolega pewnie przez Ciebie przegrał.
 
Ostatnia edycja:
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Twarde Pierniki Toruń - Arka Gdynia

Dziwie się, że tu Arka jest underdogiem, przestali się bawić w projekt i grają dużo lepiej, od meczu ze Stalą bilans 2-2 gdzie grali z samymi contenderami. Skład mają lepszy niż Toruń, szczególnie polską rotację. Twarde Pierniki tak naprawdę dogrywają sezon, nie ma tu szans na spadek, na PO są tylko matematyczne szanse, nie ma Filipovicia, nie przyszedł nikt nowy. Nie widzę ich w tym spotkaniu. Arka potrzebuje jeszcze 1-2 zwycięstw, żeby na spokojnie się utrzymać, jeden z łatwiejszych przeciwników w terminarzu, moim zdaniem powinni być w tym meczu faworytem. Na pewno warto jednak dodać, że Arka ma 1-8 na wyjazdach, myślę jednak, że nie będzie to miało większego znaczenia, mieli trudny terminarz na wyjazdach, gdzie oprócz GTK z którym wygrali najsłabszą ekipą były teoretycznie Dziki.

Arka @ 2.40 superbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +96
czoker 106,7K

czoker

Użytkownik
Dziki Warszawa - Śląsk Wrocław

Typ: Śląsk -1,5 Pinnacle 2,07 / Śląsk -1,5 Superbet 2,10 stawka 6/10 71:80

Niezwykle ważny mecz w kontekście walki o play-off, dla Śląska wręcz kluczowy.
W związku z ogromnym ściskiem w tabeli na miejscach 4-11 (a nawet 12, Toruń), każdy mecz jest o 4 punkty ale na koniec sezonu może też liczyć się bilans bezpośrednich starć oraz małych punktów i tutaj Śląsk wygląda źle. 0:2 Dąbrowa, 1:1 Lublin, gorsze małe punkty, z Ostrowem 0:1 i na pewno gorsze małe punkty (-57 w 1szym meczu...), z Czarnymi 0:1 i raczej na pewno gorsze małe punkty (-25), z Toruniem 0:1, ze Spójnia 1:0 i +6, z Legią 1:0 i +16, z Dzikami 1:0 i +6.

Dla Śląska dzisiejszy mecz jest absolutnie na wagę złota, do składu został zgłoszony kolejny gracz, który poszerzy rotację na pozycji 4 (Nunez), wrócili do gry wszyscy kontuzjowani zawodnicy (Kulvietisa już nie liczę). Śląsk będzie miał dzisiaj w składzie 6 obcokrajowców.
Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami skończył się wynikiem 78:72 dla Śląska, dobrze pamiętam to spotkanie, bo pomimo przewagi Dzików w 1q (ostatecznie 11:18) konsekwentnie dokładałem na Śląsk po coraz wyższych kursach ... W 3 kwarcie, wygranej 33:15, Śląsk wyjaśnił losy meczu, 4q to było już tylko pomniejszanie przewagi przez ekipę ze stolicy.
Dziki wygrały 6 z ostatnich 7 spotkań, moim zdaniem, pomimo tego że ta drużyna co kolejkę temu zaprzecza, nie ma tam aż takiego potencjału na seryjne wygrywanie i grają oni po prostu ponad stan, wykorzystując słabość rywali. Mają fajny system defensywny trenera Szablowskiego ale atak jest uzależniony w dużej mierze od Greena/McGlynna, na których Śląsk ma odpowiedź.
Śląsk miał 10 dni na przygotowanie się do tego spotkania (nie licząc przerwy na reprezentacje, na pewno jest to rekord sezonu), na ponowne wdrożenie Kolendy oraz Nuneza w schematy. Szerokość składu będzie dzisiaj po stronie Śląska (10 zawodników do grania + Adamcza i Wiśniewski), Śląsk ma lepszych Polaków, a Dzikom musi się w końcu przytrafić gorszy mecz i liczę na to, że będzie to dzisiaj.

Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4863
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
14/03/2024 19:00 CET
King Szczecin - Dziki Warszawa over 162.5
1.87 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10

King idzie w szybkie granie. Wzmocnili sobie mocno ofensywę ostatnimi ruchami, a zarazem powinni skasować najgorsze elementy ofensywy (Żmudzki) i mogą grać teraz na bardzo wysokiej intensywności, bo mają 11 graczy do gry w rotacji. To oni nadawali tempo w meczu z Zastalem i myślę, że podobnie dziś będzie z Dzikami, których wrzucą w szybkie tempo i ofensywny mecz. Myślę, że to King narzuci warunki i jako mocni overowcy wrzucą Dziki na swoje warunki i wynik będzie wysoki w przeciwieństwie do obrony i wolnego grania jakie lubią Dziki.

Plus zachęcam na inny typ, który przed chwilą dałem na Ligę Afrykańską, która niedawno wystartowała: https://forum.bukmacherskie.com/threads/liga-afrykańska-bal-2024.170730/
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +514
K 69K

krzepki89

Użytkownik
Price nie zagra w gtk, jeszcze nie patrzyłem graczy , ale zakładam ze inni dostana wiecej możliwości oddawania rzutów, i może GTK under? Spójnia musi zagrać mocno w obronie ,i jest to dla nich mecz o przysłowiowe 4 pkt
 
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Nie mam pojęcia o co chodzi z kursami w tym meczu. Na grę czarnych nie da się patrzeć. Niby są zmiany - odejście Michalaka odblokowało Teague, jest niechciany w Treflu Tomczak i Dziemba, ale mam wrażenie po tych zmiana gra jeszcze bardziej Czarnym się nie klei. Zresztą porażka z żenującym Śląskiem i Gtk mówią same za siebie.

Po drugiej stronie drużyna która po dodaniu Mobleya i Kysera ma najlepszy skład w lidze. Generalnie King zrobił to co rok temu-jak taki Anwil brał na poczatku roku Dimca i Kyzlinka to King wyczekał i wszedł w grube ale krótkie kontrakty. Jak sie skonczylo rok temu wiadomo i nie zdziwię się jak obronią mistrza. Oba wzmocnienia naprawdę potężne, King obecnie ma 10 zawodników do gry (sam fakt że oceniona Matczaka za najsłabsze ogniwo i oddano go do Arki dużo mówi)- są strzelcy, pod koszem najlepszy duet w lidze, cały skład bardzo fizyczny. Nie mam pojęcia jak Czarni mogą się temu przeciwstawić nawet jak wróci Sabeckis którego całą.liga odpuszcza za 3. Teague będzie zajechany, pewnie go weźmie Cutbherson a pod koszem pojedynek Griciunas-Tomczak vs Udeze-Kyser.

Jeśli na Trefl dzisiaj jest 1,1 na Anwil away z Dzikami 1,47 to kurs na King jest z kosmosu. Nie widzę żadnego argumentu za Czarnymi oprócz tego że to PLK.

King -3,5 1,85
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1448
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
24/03/2024 17:30 CET
Czarni Slupsk - King Szczecin (over 83.5)
1.95 (STS)/1.88 (Fortuna)/1.85 (Superbet)
5/10

King Szczecin zrobił w PLK tę linię 9 razy z rzędu. I wydaję mi się to najlepszym typem na tę kolejkę PLK. Mają najszerszy skład w PLK, którym mogą pressować na całym boisku, grać z całą mocą przez 40 minut, bo mają wielu zmienników i praktycznie równych sobie graczy. Jest też teraz po dojściu Kysera dobrze dobrana para do pick'n'rolla Mazurczak-Kyser, która może budować cały atak. Czarni to średniak ligowy, który szału nie zrobi w tym sezonie. Po ostatnim mega niskim wyniku ze Śląskiem, który jest ostatnio fatalny w ofensywie, Czarni powinni dziś zostać wzięci na najwyższe możliwe obroty w PLK i mecz powinien wyglądać inaczej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
B 7,6K

Bushek26

Użytkownik
24/03/2024 17:30 CET
Czarni Slupsk - King Szczecin (over 83.5)
1.95 (STS)/1.88 (Fortuna)/1.85 (Superbet)
5/10

King Szczecin zrobił w PLK tę linię 9 razy z rzędu. I wydaję mi się to najlepszym typem na tę kolejkę PLK. Mają najszerszy skład w PLK, którym mogą pressować na całym boisku, grać z całą mocą przez 40 minut, bo mają wielu zmienników i praktycznie równych sobie graczy. Jest też teraz po dojściu Kysera dobrze dobrana para do pick'n'rolla Mazurczak-Kyser, która może budować cały atak. Czarni to średniak ligowy, który szału nie zrobi w tym sezonie. Po ostatnim mega niskim wyniku ze Śląskiem, który jest ostatnio fatalny w ofensywie, Czarni powinni dziś zostać wzięci na najwyższe możliwe obroty w PLK i mecz powinien wyglądać inaczej.
myślisz że szczecin da radę pokryć handi?
 
Smerfik 1,1K

Smerfik

Użytkownik
King !!!!
Kryminał co robią w czwartej kwarcie
+15 pkt
Przez 6 minut nie potrafią rzucić kosza
Dwie minuty przed końcem tylko +1 pkt !!!!
 
Do góry Bottom