>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLS 2006/2007

Status
Zamknięty.
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
AZS OLSZTYN - AZS CZĘSTOCHOWA 3:2 (25:23 22:25 25:21 15:25 15:13)

Ładna musiała byc siekana...
Jutro finał SKRA BEŁCHATÓW - AZS OSLZTYN transmisja od godziny 13 40 w TVP1.
Zachęcam do dalszej dyskujsji ;-)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Czeka nas napewno wspaniałe widowisko.Skra jest faworytem tego spotkania,ale PZU AZS Olsztyn nie jest drużyną słabą.Dużo będzie dzsiaj zależało od zagrywki i dobrego rozegrania.W zespole z Bełchatowa będzie rozgrywał zapewne Maciej Dobrowloski a w ekipie z Olsztyna najlepszy rozgrywający na świecei Paweł Zagumny.Tu jest lekka przewaga PZU.Z drugiej strony Skra ma lepszą ławke.Skra będzie wygrać wszystko i PP i Lige bedą chcieli udowodnić że są bezprzecznie najlepsi,z drugeiej strony jeśli wygra PP będzie grał w Lidze Mistrzów,za wygranie Pucharu Polski jest super nagroda udziała w LM warto wiec wygrać ten Puchar.Kto będzie lepszy okaże się po meczu,ale ja większe szanse na zwycięstwo daję Skrze Bełchatów
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
Ja też zdecydowanie stawiam na Skrę. Na moją decyzję wpłynęly w dużej mierze 2 ostatnie 5 setowe mecze PZU, które muszę odbić się na dzisiejszej ich dyspozycji. Dlatego gram:

Buk: Betgun

BOT Skra Bełchatów-PZU AZS Olsztyn 1 (-1,5)@1,65

Wczoraj trochę się odkułem, więc dziś pozwolę sobie na ryzyko (ale myślę że PZU będzie dziś b. zmęczony..)
 
T 0

trygon

Użytkownik
Skra Bełchatów - PZU AZS Olsztyn ( +1.5 )
Typ: 2 ( + 1.5 )
Bukmacher : Expekt

Pierwsze co odrazu rzuciło mi sie w oczy to kurs na Skre ( 1.35 Expekt ) Jest on bardzo zaniżony . Dla mnie jest to raczej &quot;przynęta buków&quot; niż prawdopodobny kurs na lepszego w tej rywalizacji . Przejdźmy jednak do samego meczu.

Finał Pucharu Polski a w nim dwie najlepiej prezentujace sie obecnie drużyny w PLS-ie . Mecz rozegrany zostanie w hali w Kielcach gdzie lepszej promocji dyscypliny jaką jest siatkowka organizatorzy nie mogli sobie wymarzyć Półfinały ( a głównie ten z udziałem akademików z Olsztyna i Częstochowy, ktory smiało zaliczam do jednego z najlepszych spotkań w tym sezonie ) dostarczyły kibicom duzej dawki emocji , wiec choć jedno wolne miejsce na dzisiejszym meczu bedzie graniczyć z cudem . Oba zespoły spotkały sie ze sobą dwa razy ( pierwszy mecz we własnej hali wygrali podopieczni Irka Mazura [ 3:1 ] a potem rewanż za tamto spotkanie wzieli sobie Bełchatowianie [ 3:0 ] ) Jednak liga a Puchar to inne rozgrywki i inne nastawienie do spotań . Zaznacze iz dla mnie spotanie takie jak dzisiaj bedzie o wiele ważniejsze niż te w lidze bo stawką oprócz samego pucharu jest jedno miejsce premiowane gra w Lidze Mistrzów wiec jest o co grać Wszystkie drużyne który realnie myślą/ały o Pucharze wystawiły najmocniejsze składy i nikt nawet przez chwile nie odpuszczał gry . Przykładu daleko szukac nie musimy , wczorajszy mecz , Tie-break przy stanie 7:11 na korzyść Czestochowian i ... wygrana 15:13 druzyny z Mazowsza . To spotkanie jak i to dzień wcześniej ( 3:2 z Politechnika ) przysporzyły Azs-owi koszmarnego wysiłku i do tego meczu podejda napewno troche podmęczeni . Jednak to nie powód aby wystawiać drugi skład . Skra jest w korzystniejszej sytuacji : ma troche szersza ławke rezerwowych ale i zmeczenie nie bedzie im tak przeszkadzać . To szlagierowe spotkanie typuje lekko na korzyść obrońców Pucharu Polski jednak jeżeli wygraja to w stosunku 3:2 a kurs jaki oferuje na to spotkanie z handicapem Expekt ( 2.25 ) jest napewno warty ryzyka


Przewidywane składy :

Skra Bełchatów : Maciej Dobrowolski , Mariusz Wlazły , Janne Heikkinen , Evgeni Ivanov , Dan Lewis , Piotr Gruszka , Krzysztof Ignaczak (L)

PZU AZS Olsztyn : Paweł Zagumny , Paweł Papke , Sinan Cem Tanik , Michał Bąkiewicz , Wojciech Grzyb , Marcin Możdżonek , Richard Lambourne (L)
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
Trygon napisał:
Skra Bełchatów - PZU AZS Olsztyn ( +1.5 )
wczorajszy mecz , Tie-break przy stanie 7:11 na korzyść Czestochowian i ... wygrana 15:13 druzyny z Mazowsza .

Przytrafiło Ci się ewidętne przejęzyczenie Trygon. zrozumiałbym, gdybyś powiedział: &quot;drużyna z Mazur&quot; (ludzie z południa Poslki nie rozróżniają Warmii od Mazur) ale Mazowsze... ????

A teraz druga rzecz: PZU wczoraj zaczął grać o 18:30, Skra już wtedy mogła sobie odpoczywać po 3:1 z Jastrzębiem a PZU męczylo się do mniej więcej 20... Za PZU przemawia oczywiście Paweł Zagumny ale dla leciwego choć w dobrej formie Pawła Papke 2 5 setowe pojedynki i to dzień po dniu, to może być za dużo.

Cóż, piekne II set ale dla Skry ????
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
Skra Bełchatów - AZS Olsztyn 3:0
(25:23, 28:26, 25:17)

Przepiękny mecz, szkoda, że dane było kibicom oglądać tylko 3 sety. Skra p oraz trzeci z rzędu sięgnęła po to trofeum a zarazem zakwilifikowała się do Ligi Mistrzów. Bełchatowianie potwierdzili swoją dominację w kraju, co wiecej, sadze, iz z takim składem i taką grą mają spore szanse na sukcesy na eurpoejskich boiskach.
Zawodnicy nie będą mieli jednak duzo czasu na świętowanie gdyz juz w czwartek czeka ich cięzka potyczka z akademikami z Częstochowy w play-off&#39;ach.
Bedzie sie działo 8)

PS - na zwycięsców czekał czek o wartości 135 000 zł ????
Brawo Skra !
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Bardzo dobry mecz ogladaliśmy Skra zagrała super,moim zdaniem bardzo dobre zawody rozgrywał Dobrowolski,wogole co tu dużo mówic cały zespół Skry grał świetnie,Skra udowodniła po raz kolejny że nie mam na nich mocnych w kraju.

Super meczyk :spokodfhgfh:
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
Świetny mecz, niesamowita walka, bardzo przyjemnie się to ogląadało (szkoda, że tylko ten 1 mecz mieliśmy okazje obejrzeć - Korzeniowski ???? ) a co dla mnie równie ważne drugi dzień z rzędu mi weszło :spokodfhgfh:
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
KS JASTRZĘBIE - MOSTOSTAL KĘDZIERZYN KOŹLE

1,25 - 3,00 [ Totomix ]

Już jutro w Jastrzębie dojdzie do piątego meczu PO pomiędzy Jastrzębiem a Mostostalem. Stan rywalizacji to oczywiscie 2:2. Zawodnicy włoskiego szkoleniowca Totolo wyjdą do meczu mocno skoncentrowani. Nie oszukujmy się, ze ich wyeliminowanie przez Azoty byłoby nielada sensacją. Bukmacherzy zdecydowanie faworyzują zespól gospodarzy, ale czy słusznie? Czy młodemu zespołowi z Kędzierzyna uda się pokonać naszpikowany gwiazdami zespol ze Śląska którego łączna wartość pieniężna siatkarzy jest 2,5 raza większa? Przypomne z na Pucharze Polski w Kielcach oba te zespoly zostaly wyeliminowane przez bełchatowską Skre, a co ciekawsze oba mecze konczyly sie rezultatem 3:1.
Gracie na JSW czy doptrujecie się tutaj niespodzianki?
Zachęcam do dyskusji.
 
ulas 0

ulas

Użytkownik
KS Jastrzebski Wegiel-Mostostal Azoty Kedzierzyn Kozle (+1,5) Kurs 1,50 Milenium ✅ wracam do formy , teraz ściskam kciuki za Cuneo !

Stawiam zdecydowanie na zespół Jastrzębia.Uważam , że dłuższa przerwa od spotkań z Mostostalem dobrze wpłynęła na nich. Trener miał czas na analizy a zawodnicy pozostali &quot; w gazie&quot; dzieki spotkaniom Pucharu Polski. Oczywiście zespół z Kędzierzyna również nie próżnował , ale uważam że Jastrzębianie tym razem wykorzystają atut własnej hali i wygrają zdecydwanie 3-0 lub ewnetualnie 3-1. Zawodnicy z Jastrzębia grają pod wielką presją wyniku i oczekiwań zarzadu i przede wszystkim kibiców, ale myślę że taka sytuacja przemawia na ich korzyść , bo gra tam wielku doświadczonych siatkarzy , którzy niejednokrotnie grali już o większą stawkę. Paradoksalnie zarówno atutem jak i słabością Kędzierzyna jest młody wiek wielu zawodników ( Kurek , Jarosz). Uważam że dwa , trzy bloki Daniela Plińskiego na tych zawodnikach na początku meczu , mogą ich po prostu zgasić. Moim faworytem do zwycięstwa jest Jastrzębski Węgiel i to z handicapem -1,5 seta.

Pozdrawiam.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Co do meczu Jastrzębia z Mozstostalem napisze krótko:
Zgadzam sie z ulas W tym spotkaniu faworyt jest jeden jedyny jest nim zespoł z Jastrzębia i wygra wg mnie dzisiaj 3:0,ma wspaniałych siatkarzy bo aż 3 wicemistrzów świata,Oni poprostu MUSZĄ wygrać to spotkanie

Pozdro
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
Liczy się zespół, nie gwiazdy ;-)
Mimo wszystko ja rowniez podpisuje się pod przedmówcami, Jastrzębie musi wygrać to spotkanie i mam nadzieje, że tak będzie. Posiadają ogromny atut w postaci własnej hali na którym przyjezdnym gra się cięzko, co więcej mają bojowe nastawienie i nie wyobrazam sobie tutaj innego rezultatu od triumfu siatkrzy Tomaso Totolo.
Mysle ze mozna zagrac 3-0 po kursie 2,90 lub 3-1 po kursie 3,60 w Expekcie.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Mysle ze mozna zagrac 3-0 po kursie 2,90 lub 3-1 po kursie 3,60 w Expekcie.
Teź na takim rozwiązaniem sporo myslałem ale nie wiem czy bydzie 3:0 czy 3:1 trudno to ocenic ale wg mnie któryś z tych dwóch wyników nie widzę innej opcjii :mrgreen:
gwizdu &#39;&#39;Gwiazdy&#39;&#39; też się liczą w Skrze jest Gwiazda Wlazły i w pojedynke wygrywa mecze :grin:

pzdr :spokodfhgfh:
 
D 0

damian591

Użytkownik
O widze, że wszyscy stawiają na Jastrzębie. ????

Dla mnie siły są wyrównane i kurs 1.20 na Jastrzębie nie warty grania, i myśle, że za mała stawke warto grac na Mostostal (3.20). Mam nadzieje, że to właśnie Mostostal zagra w półfinale PO
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
Coż, moim skromnym zdaniem, mecz może byc wyrównany, zacięty, nerwowy a co za tym idzie pieciosetowy. Myślę, że w awansuje Jastrzębie ale gram:

KS Jastrzębski Węgiel-Mostostal Azoty Kędzierzyn Koźle 2 (+1.5)@2.55 w betgunie

Oczywiście skład przemawia za Jastrzębiem ale przemawiał tak samo w poprzednich meczach a wyniki wszyscy znamy. O ile pierwszą porażkę z Mostostalem można było traktować jako wpadkę, to następne mecze pokazały że dzieje się coś niedobrego z Jastrzębiem. Te porażki odbiją się czkawką - już 21.04 mecz z PZU, które spokojnie sie do niego przygotowuje, a Jastrzebie stoją dziś pod murem...
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
KS JASTRZĘBIE - MOSTOSTAL AZOTY (25:23, 25:15, 25:21)
Stan rywalizacji: 3-2 i awans Jastrzębskiego Węgla

Zgodnie z przewidywaniami zwycięsko z tej potyczki wyszli gracze Tomasa Totolo. Dosc szybko i sprawnie rozprawili się z Mostostalem prezentując naprawdę solidną siatkówkę. Spodobał mi się Dawid Murek, ktory chyba odżył i pokazał się od dobrej strony. Przeciwnikiem Jastrzębia w półfinałach będzie zespół AZSu Olsztyn, mecze rozegrane zostaną w sobotę i niedziele.

Jednoczesnie zapraszam do dyskusji w tym temacie - http://forum.bukmacherskie.com/temat12903.htm#186026

Pozdrawiam.
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
Skra Bełchatów – Wkręt-met AZS Częstochowa 3:2
(25:20; 19:25; 25:22; 21:25; 16:14)

Kusiło mnie by zagrać overa i DW 3-1 oraz 3-2, niestety odpuscilem.
Jutro o godzinie 17:00 drugi mecz, transmisja w TV4.
Zachęcam do dyskusji :mrgreen:
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Ciekawi mnie jaki kurs będzie na Częstochowian :mrgreen: bo chcę na nich postawić jutro Dzisiaj dobrze grali ale Skra miała dzisiaj wpisane zwycięstwo. Miałem dylemat jaki handicap zagrać czy na Skrę czy na Częstochowę i w ostateczności odpuściłem bo mogło się wszystko zdarzyć.Bełchatowianie mogliby wygrać 3:1 albo 3:0 i mogliby wygrać 3:2 ( jak wiemy wybrali wariant trzeci ) :jezora: Chyba Skra jest trochę zmęczona po PP w Kiecach gdzie przez ostatnie dwa dni grali na maxa i dzisiaj odpuścili trochę. Jutro postaram napisać jakąś analizę. I tak dodając jeszcze.

I mecz o utrzymanie w PLS

BKSCh Delecta Bydgoszcz– EnergiaPro Gwardia Wrocław 3:0
(25:18; 25:22; 25:20)

pzdr ????
 
N 0

nevillmark

Użytkownik
Skra Bełchatów – Wkręt-met AZS Częstochowa 3:2
(25:20; 19:25; 25:22; 21:25; 16:14)

Kusiło mnie by zagrać overa i DW 3-1 oraz 3-2, niestety odpuscilem.
Jutro o godzinie 17:00 drugi mecz, transmisja w TV4.
Zachęcam do dyskusji :mrgreen:
Cóż, mnie kusiło by zagrać na Czewo z 1,5 setowym handi po kursie 2.7 w betgunie, ale wczoraj mi nie weszło (miałem nadzieję, że Mostostal bardziej powalczy - nie ugrali zadnego seta i z grania na handi nici wyszły), dziś sobie odpuściłem. Do tego na forach raczej wszyscy pisali, że BOT sie nie na męczy i będzie szybkie 3-0 lub 3-1.

Następnego meczu - właściweie meczy już nie odpuszczę i coś skrobne ok 12.

Pozdro
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Ja dzisiaj zagrałem na Częstochowę... Nie będę tutaj wklejał analizy po raz drugi analizy do tego tematu, jak ktoś chce przeczytać to nie wbija do mojego tematu tutaj :jezora:


pzdr ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom