>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2010/2011

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów​

Spotkanie Tytana z Resovią zapowiada się niezwykle ciekawie i trochę dziwi mnie fakt, że nie będzie pokazywane w TV.
Częstochowa na pewno będzie chciała zrewanżować się Resovii za dotkliwą porażkę na Podpromiu. Trener Marek Kardos ma dosyć dobrą i solidną wyjściową siódemkę. Problemem na pewno jest krótka ławka rezerwowych i brak wartościowych zmienników. Podoba mi się gra środkowych: Piotrka Nowakowskiego i Łukasza Wiśniewskiego. Przyszłość Naszej reprezentacji. Parę przyjmujących tworzą Krzysiek Gierczyński i Dawid Murek. Doświadczenie ogromne i umiejętności dobre. Świetnie potrafią obijać blok rywali.
Resovia trochę faluje z formą. Jest znacznie lepiej niż na początku sezonu, ale to nie jest jeszcze szczyt ich możliwości. Ostatnie spotkanie na pewno psychicznie umocniło ten zespół. Ostatnio co raz lepiej gra Michał Baranowicz, który przy dobrym przyjęciu skutecznie gubi blokujących rywali. Z ZAKSĄ świetnie zagrał również Ryan Millar, który grę w bloku opanował do perfekcji. Na formę Grozera, Akhrema czy Cernica również nie ma co narzekać
Mam nadzieję, że Trener Travica wystawi od początku spotkania optymalny skład i powalczy dzisiaj o zwycięstwo. Przed Resovią ważne spotkanie w półfinale Pucharu CEV z Sisleyem Treviso, ale dzisiaj jest szansa na przypieczętowanie drugiej lokaty przed Play Offami. Oby ta szansa została wykorzystana.
Propozycje:
Asseco Resovia Rzeszów @ 1.50 Unibet ✅
Asseco Resovia Rzeszów -1.5 (Sets Handicap) @ 2.00 Unibet ✅
EDIT: Cieszy fakt, że Michał Baranowicz po raz kolejny zgarnął statuetkę dla MVP ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
buzero 59

buzero

Użytkownik
chyba za mocno UFASZ SWOIM ....Resovia nie ma ustabilizowanej formy i graja w 1 meczu dosyć nie równo na pewno momentami graja na wysokim poziomie ale nie zawsze... nie zaryzykuje typu na 2 raczej zagralbym overek pkt
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Faktycznie, zal że akurat ten mecz został ominięty w transmisji. Tutaj oglądalibyśmy naprawdę bardzo ciekawe spotkanie i pewnie raczej nie zakończone w 3 setach. Tydzień temu Skra na wizji; efekt - gładkie 3-0 i po około 5 kwadransach było po wszystkim. Dzisiaj Skra pewnie tak samo krótko rozprawi się z przyjezdnymi z Warszawy, no szkoda że Polsat ostatnio kiepsko dba o telewidza.
Muszę się zgodzić z Redwitzem, forma drużyny z Rzeszowa nie jest ustabilizowana, mam spore obawy o handicup ujemny w tym meczu. Myślę , że znowu możemy być świadkami 5 seta. Chociaż mecz meczowi nierówny wiec nie ma co marudzić, czasami o poziomie gry decyduje dyspozycja dnia. Myślę, ze typ powinien być skuteczny, a przekonuje mnie doskonała dyspozycja Ryana Millara, który ostatnio grał koncertowo. Z kolei nie zgadzam się że do formy &quot;Dżordża&quot; nie ma zastrzeżeń. Grał przeciętnie, rzadko kiedy kończył akcję silnym zbiciem bezpośrednio w parkiet. Miejmy nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej. Matej pokazał, że jest boiskowym cwaniakiem, te niezbyt mocne ataki po dłoniach blokujących po prostu mistrzowskie.
Do propozycji Redwitza dorzucam od siebie 2 undery punktowe, które można znaleźć w Unibecie. Nie sadzę, aby Skra pozwoliła sobie na męczarnie z Warszawą. Zapewne będą chcieli szybko pokonać stołecznych i myśleć już tylko i wyłącznie o spotkaniu pucharowym. Mniej niż 180,5 pkt w tym meczu wydaje się bardzo prawdopodobne, nawet 4 sety nie powinny dać tylu punktów. Kurs 1,3, do dubla czy tripla w sam raz
Podobnie Zaksa nie powinna mieć kłopotów z Delectą, która w tej fazie rozgrywek zawodzi totalnie, zdołali urwać jedynie 2 sety w 1 spotkaniu ( u siebie z Czewą) po za tym , porażki do zera. Drużyna gdzieś się zagubiła, i pewnie raczej dogra pozostałe mecze sezonu w takim stylu. Nie spodziewam się rewelacji w spotkaniu w dobrze dysponowanymi gospodarzami. Do 18, 19, 19 zwyciężali siatkarze Zaksy w meczu 18 kolejki pierwszej fazy rozgrywek. Obecne formy drużyn przekonują mnie o underze 180,5 pkt
Kupon:
Tytan AZS Częstochowa - Asseco Resovia | 1,5 ✅
PGE Skra Bełchatów - AZS Politechnika W-wa (under 180,5 pkt) | 1,3 ✅
Zaksa Kędzierzyn Koźle - Delecta Bydgoszcz (under 180,5 pkt) | 1,3 ✅
AKO 2,535 | Unibet
Idealnie dzisiaj siatka wchodziła, JSW też bez większych nerwów :grin:
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Skra Bełchatów vs AZS Politechnika Skra bez Kurka i Winiara, do tego wątpliwy występ Bąkiewicza. Na pozycji przyjmującego zagra Wlazły :grin: Drużyny w bardzo dobrych stosunkach. Skra dzisiaj pewnie zagra częściowo drugim składem z racji tego, że mają pewne 1 miejsce oraz czeka na nich niebawem Zenit Kazań.

Typ - AZS Politechnika @11 1.5/10 Bet365
Typ - AZS Politechnika +1.5 @5.0 2.5/10 Paddy
Typ - AZS Politechnika +2.5 @2.13 6/10 Pinnacle
⛔
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Politechnika ???? ZAKSA Kędzierzyn-Koźle -2,5 - Delecta Bydgoszcz @ 1,75 Betsafe ✅ 3-0 izzi Oba zespoły ostatnio w nie najlepszej dyspozycji, Zaksa w ostatnim spotkaniu prowadząc z Resovią dała sobie wydrzeć zwycięstwo i przegrała 3-2. W tie-breaku mieli już nawet piłkę meczową jednak jej nie wykorzystali. Kędzierzynianie mają obecnie 3 punkty przewagi nad 5 Politechniką która w żenujący sposób dzisiaj przegrała z osłabioną Skrą. Dzisiaj ta przewaga może się zwiększyć do 6 punktów. Dobre wrażenie ostatnio sprawia Jarosz, dostaje sporo piłek od Pawła. Z Resovią dobrze grał również Urnaut. Delecta po ostatniej porażce na własnym parkiecie 3-0 z Politechniką pozostaje jedynym zespołem bez zwycięstwa w 2 fazie rozgrywek Plus Ligi. Rozumiem że osłabienia jednak gra wygląda fatalnie ostatnio zaufałem tej drużynie a oni kompletnie zawiedli. Przyjęcie w tej drużynie nie wygląda najlepiej i jeśli Zaksa poceluje w Siltale to przyjezdni będą mieli ogromne kłopoty.
 
kesirdal 2

kesirdal

Użytkownik
no napewno ich bład, jest w ofercie od wczoraj i dziwie się że go jeszcze nie ściągli, ale warto jak piszesz zagrac, ale pewnie będzie zwrot przy rozliczeniu, a co do samego meczu to dzis mysle ze wygra Resovia, są zespołem doświadczonym bardziej, posiadaja większa siłe na zagrywce jak i w ataku, ostatnio podniesli sie w meczu z ZAKSA przegrywając juz 0-2 i wygrali, i dziś sądze ze juz do pierwszego seta przystapia bardziej skoncentrowani, nie dadza sie rozkrecic zawodnikom AZS. w rundzie zasadniczej w Częstochowie góra byli gospodarze, ale wtedy Reska zagrala bardzo słabo, ale u siebie pokazała kto jest lepszy i wygrała zdecydowanie, dziś stawka meczu większa i stawiam na zwycięstwo gości, mecz zapewne będzie wyrównany ale ja widze 3-1 dla zawodników z Rzeszowa????
I po zaciętym spotkaniu 3-1 dla Resovi ✅ 3 sety kończyły sie na przewagi, wiecej zimnej krwi w końcówkach zachowywali Rzeszowianie i wygrali na trudnym terenie.
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz - Skra Bełchatów​


Delecta gra bardzo słabo w play-offach, nawet nie wygrała meczu. Skra za to wygrywa w lidze wszystko, w play-offach straciła tylko 1 seta. W pierwszym meczu w grupie 1-6 Bełchatów wygrał z Bydgoszczą 3:0 (20, 21, 20). Skra w środę gra w LM z Zenitem Kazań i wątpię, aby sobie jutro zafundowali grę dłuższą niż 3 sety. Bełchatowianie w jakim ustawieniu by nie wyszli, to i tak powinni wygrać 3:0. Delecta nie ma już o co grać, więc i nie ma skąd czerpać motywacji. Myślę, że Skra dopisze sobie kolejne łatwe zwycięstwo.


Moje propozycje z Betsafe:
Skra -2,5 @1,60; 7/10, ⛔
poniżej 160,5 pkt. @1,60; 7/10, ⛔
poniżej 135,5 pkt. @2,55; 4/10. ⛔
 
agrest 0

agrest

Użytkownik
Fart Kielce - Jastrzebski Wegiel

Analiza:
Jeszcze sezon temu, ba na poczatku bierzacych rozgrywek nikt nie spodziewal sie takiego obrotu sprawy, ze srebrny medalista MP bic sie bedzie o utrzymanie w rodzimej lidze. Tak, tak zgadza sie to spotkanie bedzie teoretycznie decydujacym o ukladzie w czubie tabeli zespolow 7-10. Kielczanie maja zaledwie jeden punkt mniej niz ich przeciwnicy ktorzy nota bene walcza o Final Four co wydaje sie byc kuriozalne. Kielczanie to zespol typowych rzemieslnikow siatkowki jak Piotr Luka czy Xavier Kapfer ktorzy niewatpliwie ciagna gre Farciarzy. Na papierze Jastrzebski Wegiel wydaje sie byc przynajmniej poziom lepszy, nic bardziej zludnego! W ostatnim spotkaniu i to na terenie wice mistrzow Polski bieniaminek okazal sie lepszy i to w stosunku 0:3 (walkower). Kapitalne zawody rozegral wyzej wymieniony Kapfer i zasluzenie otrzymal statuetke MVP. Nie watpliwie zespol z Jastrzebia za glowny cel stawia sobie LM i tylko tam moga jeszcze udowodnic swoja wartosc poniewaz ich wyniki w lidze kibicow na pewno nie satysfakcjonuja. Wedlug mnie trener Lorenzo Bernardi jak i sami gracze beda juz myslami przy spotkaniu z belgijskim Noliko Maaseik a wiec krystalizuje sie tu szansa na punkty dla Farciarzy, czy zdolaja to wykorzystac i szybko rozprawic sie z Jastrzebiem? Moim zdaniem nie. Dlaczego? Ich forma widocznie faluje gdyz potrafia wygrac z wyzej notowanym przeciwnikiem zeby za 3 dni przegrac z outsiderem ligi. Dodatkowym argumentem z pewnoscia bedzie to, ze znacznie gorzej radza sobie na wlasnym parkiecie. Dlatego stawiam w tym meczu na wygrana gosci ktora podbuduje dodatkowo ich przed wtorkowym meczem. ???? Transmisja w Polsacie Sport, godz. 18.00.
Typ:
Fart Kielce - Jastrzebski Wegiel 2 | 1.40 | ⛔ 3:0

Czy Jastrzebianie odwroca mysli od zmagan w LM i pokonaja Farta?​
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Delecta Bydgoszcz - Skra Bełchatów Under 160,5 @ 1,60 Betsafe ⛔
Delecta Bydgoszcz - Skra Bełchatów -2,5 @ 1,60 Unibet ⛔ 1-3
Mecz drużyn które są po przeciwnej stronie tabeli Plus Ligi. Faworytem spotkania są zdecydowanie Bełchatowianie. Skrę ostatnio dopadła tzw. &quot;klątwa przyjmujących&quot; jednak już wszystko jest w porządku wszyscy zawodnicy wrócili do normalnych treningów z drużyną. Kłopoty zdrowotne nie ominęły nawet Mariusza Wlazłego który miał grypę jelitową, ale również on wrócił do treningów. Znając Jacka Nawrockiego o odpuszczaniu nie ma mowy, jeśli wszyscy już trenują to wystawi pewnie najmocniejszy skład. Jest to ostatnie spotkanie przed arcy ważnym meczem z Zenitem w LM, i zawodnicy wracający po kontuzji muszą się &quot;dotrzeć&quot;. Delecta ma o wiele większe problemy bo oprócz zawodników którzy są kontuzjowani od dłuższego czas dołączył Wojtek Serafin który ma grypę. Więc przyjęcie będzie kulało u gospodarzy. Kolejnym problemem Delecty jest zbyt duża ilość obcokrajowców i dzisiaj bardzo możliwe że trener Wspaniały będzie musiał dać pograć zawodnikom z Młodej Ligi. Co do typów liczę na szybkie 3-0 dla Skry która nie powinna się zbytnio przemęczać przed LM, inną sprawą są przebyte kontuzje bo przecież nie wiadomo w jakiej dyspozycji będą Kurek, Winiarski czy Wlazły jednak znając klasę tych zawodników to o poziom sportowy można być raczej spokojnym.
Skra -2,5 oraz under 160,5 to w 99% przypadków te same typy więc nie widzę sensu w pisaniu tego samego typu dwa razy.
/do usuniecia
Poprostu napisałem to co miałem zagrane na taśmach, a że nie weszło to już inna sprawa. Ale typ na under i -2,5 nie do końca jest to samo bo under przy ogromnym farcie może po 4 setach wejść. ;)
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
AZS Politechnika Warszawska - Tytan AZS Częstochowa​


Zespoły z Warszawy i Częstochowy mierzyły się ze sobą już trzykrotnie w tym sezonie. Za każdym raze górą byli zawodnicy Tytana, ale warto wspomnieć, że spotkania stały na dobrym poziomie, były bardzo emocjonujące i obie drużyny miały szanse na zwycięstwo. Zawodnicy mieli sporo czasu na odpoczynek i spokojny trening, więc mam nadzieję, że dzisiaj po raz kolejny dostarczą Nam wielu wrażeń.

Według mnie faworytem jest Politechnika. W poprzednich starciach brakowało trochę spokoju i wyrafinowania. Przypomnę tylko ostatnie spotkanie kiedy to podopieczni Trenera Panasa dyktowali warunki gry i pewnie prowadzili. W pewnym momencie zaczęli zwalniać rękę w polu serwisowym, popełniac głupie błędy i po prostu pozwolili się rozkręcić Akademikom z Częstochowy.

W Częstochowie już dawno wykrystalizowała się wyjściowa siódemka. Podstawowy skład wygląda solidnie, ale na pewno brakuje tam zmienników. Podobnie wygląda sytuacja w Warszawie. Nie ma tam zawodnika, który po pojawieniu się na parkiecie podniósłby poziom gry.

Najmocniejszą bronią Warszawy jest zagrywka. Potrafią rozbić przeciwnika w tym elemencie, ale często giną od własnej broni. I nie chodzi mi tutaj o problemy z przyjęciem zagrywki rywali. Dyspozycja w polu serwisowym zawsze jest pewnego rodzaju zagadką. Politechnika ma problemy z utrzymaniem dobrego poziomu gry w tym elemencie przez całe spotkanie. Po kilku błędach zaczyna się zwalnianie ręki, a doskonale wiemy do czego to prowadzi.

Częstochowa nie gra fajerwerków, ale to bardzo solidny zespół. Bartosz Janeczek kiedy ma swój dzień może przechylić szalę zwycięstwa na korzyść swojej ekipy. Podoba mi się w tym zespole gra środkowych: Piotrka Nowakowskiego i Łukasza Wiśniewskiego oraz rozgrywającego Fabiana Drzyzgi.

Politechnika ma na przyjęciu zawodników, którzy jak &quot;odpalą&quot; to ciężko ich zatrzymać. Michał Kubiak i Zbigniew Bartman to na pewno przyszłość Naszej reprezentacji. Problemem wydaje się być pozycja atakującego. Robert Prygiel według mnie na pierwszego atakującego raczej się już nie nadaje. Oleksandr Statsenko potrzebuje ciągłego grania, bo potencjał ma spory.

Do czterech razy sztuka...

Transmisję ze spotkania przeprowadza Polsat Sport już od godziny 14:45 !​

Propozycja:
AZS Politechnika Warszawska @ 1.72 Unibet ✅

EDIT: Poziom spotkania nie zachwycił. Politechnika pokazała charakter i to jak ważna na parkiecie jest atmosfera w zespole.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Dodałbym, że drużyna stołeczna potrafi miewać ogromne problemy z przyjęciem i czasem zdarza im się to seriami (Bełchatów 20-12 -&gt; 23-25 ???? ). Czasem potrafi też stanąć w miejscu, jakby czekając na ostateczny wyrok (vide mecz w Częstochowie gdzie z 2-0 dla Wawy nastapił 3 setowy przestój u Warszawiaków...).
AZS PW ma dość iluzoryczne szanse na wejście do top4, a jesli chcą te szanse ciut zwiększyć to z Częstochową wygrać muszą, jednakże takie musowe mecze często odwracają się przeciwko graczom..
AZS PW - AZS Częstochowa OVER 185,5 pkt 1.85✅
@dziwny mecz ...
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
AZS PW - Resovia Rzeszów
Gra dzisiaj Zbyszek Bartmann?
Jak ogólnie wygląda zdrowie zawodników poszczególnych drużyn?
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Na stronie AZS PW nie znalazłem nic na temat osłabień gospodarzy w dzisiejszym meczu, ale co do Asseco to:
Przepracowaliśmy solidnie miniony czas. W początkowym okresie mieliśmy trochę problemów zdrowotnych, ale obecnie wszyscy są zdrowi i gotowi do gry. Przez 8 dni po rewanżowym spotkaniu z Sisleyem Treviso z powodu problemów z barkiem nie trenował Georg Grozer, ale wszystko już jest w porządku.
źródło: http://www.assecoresovia.pl
 
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
Bartman będzie grał także oba zespoły bez osłabień, pewnie wszyscy się rzucą a Resovię a ja bym nie był taki pewien głównie ze względu na motywację. Reska praktycznie pewne drugie miejsce a Polibuda musi wygrywać
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Resovia Rzeszów - Skra Bełchatów
Wg mnie Skra jest zdecydowanym faworytem tego spotkania na podstawie tego co grała Resovia w wyjazdowym meczu przeciwko Warszawie. Resovia przez pierwsze 2 sety nie pokazała nic ciekawego, a punkty w zdecydowanej większości otrzymywali po błędach rywala. Na dodatek kontuzja Aleka Ahrema to duże osłabienie na pozycji przyjmującego. Zamiast niego zagra Buszek/Mika a jak wiadomo są to zawodnicy którzy poziomem dość mocno ustępują Białorusinowi. O osłabieniach w Skrze ani słychu, więc najprawdopodobniej Skra wyjdzie najmocniejszą szóstką. Ostatni mecz Skry to potyczka z Zenitem, który jak wiadomo wygrali, lecz polegli w złotym secie. Skra grała naprawdę na wysokim poziomie, jutro z Resovią zapewne nie zaprezentują aż tak wysokiego poziomu jednakże Bełchatów prezentuje nawet jak gra źle to nie schodzi poniżej pewnego minimum, które aktualnie spokojnie starczy na Resovię.
Skra 1.41 betsafe
Skra-1,5 1.8 betsafe
Skra-7,5pkt 1.85 betsafe
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Delecta Bydgoszcz - Resovia Rzeszów
Mecz, który dużo w tabeli już raczej nie zmieni. Obie drużyny ostatnie swoje spotkania przegrały, obie osłabione.
Delecta Bydgoszcz na razie &quot;ciągnie&quot; fatalną passę 9 porażek z rzędu, a w tych 9 meczach wygrali jedynie 4 sety. Na pewno na parkiecie nie ujrzymy Andrzeja Wrony, który w tym roku jeszcze nie zagrał żadnego meczu w wyniku kontuzji i raczej już w tym sezonie na boisku sobie nie poskacze. Kolejny nieobecny to Dawid Konarski, który szykowany jest na 3 fazę rozgrywek, gdzie gospodarze zapowiadają walkę o 5 pozycje. Problemy ma także Stanisław Pieczonka, który dopiero niedawno wrócił do drużyny, ale &quot;nie jest jeszcze gotowy do gry na 100%&quot;. Delecta bardzo potrzebuje zwycięstwa, chcieliby w końcu poprawić morale w drużynie, bo na razie dostają regularne baty od pierwszej piątki ligi.
Resovia tak jak w poprzednim meczu ze Skrą - bez Akhrema. Oglądałem urywkami mecz ze Skrą i jego zastępca robił sporo błędów w ataku (mowa o Mateuszu Mice), zaniżał troszkę statystyki zespołu. Najważniejszą absencją Sovii jest jednak brak Niemca Grozera, który wyjechał do swojej ojczyzny przeprowadzić badania dot. krążenia w dłoni (tak mocno wali w tą piłkę, że ma teraz problemy :razz ???? . Ostatnio w bardzo dobrej formie i robił sporą różnicę w meczu ze Skrą. Solidnie gra Baranowicz, Millar i Kosok, Cernić w kratkę, Igła jak zawsze potrafi podnieść drużynę na duchu.
Na pewno faworyt tego spotkania jest jeden i nie widzę innej opcji jak wygranej Resovii, jednak u siebie Bydgoszczanie powinni ugrać chociaż tego seta. W ostatnich meczach tych drużyn Resovia same zwycięstwa, jednak na własnym parkiecie podopiecznym Waldemara Wspaniałego udawało się tego secika urwać i na to liczę w środowym pojedynku.
Moje propozycje:
Resovia win ---------------------- 1.15 @ 8/10 ✅
Delecta +2.5 --------------------- 1.55 @ 5/10 ✅
Wynik 1-3 ------------------------ 2.70 @ 1/10 ✅
Rezultat po 2 setach - remis --- 3.15 @ 1/10 ⛔

Co do 2 meczu - Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - wydaje mi się, że goście także coś ugrają, tym bardziej, że ostatnio Skra daje pograć zmiennikom.✅
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
Delecta - Resovia +2,5 seta 1,72 pinacle

w innych bukach kurs około 1,55 betsafe wg mnie bardzo ciekawy typ na ten tydzień - mimo iz Delecta ostatnio a nawet w całej 2 rundzie jeszcze nie wygrala majac bilans 0-7 to u siebie powalczyla z AZC Czest. i urwala seta Skrze, jednak patrzac na caly sezon nie mozna go zaliczyc do udanych na dzien dzisiejszy ale ten zespol u siebie na ostatnie 10 meczy tylko w 2 nie zdobyl przynajmniej seta; natomiast Resovia na wyjezdzie lubi grac dlugie pojedynki na ostatnie wszystkie 23 mecze na wyjezdzie w 22 stracili co najmniej seta (a w 12 z nich co najmniej 2 lub wiecej)!!!
zespolu gosci ewidentnie niekiedy brakuje koncentracji i przegrywaja seta by w nastepnym zdeklasowac rywali do 15np mysle ze wina troszke lezy po stronie trenera ktorego osobiscie nie lubie;;; mecz praktycznie o nic a biorac pod uwage bardzo powazne oslabienia u gosci - 2 najwazniejsze ogniwa ataku Grozer i Akrem nie zagraja a moze jeszcze komus da odpoczac trener ; mysle ze zespol Delecty ktory lubi grac z Resovia na bank zdobedzie 1 seta co najmniej;polecam


+2,5 seta 8/10 1,72 pinacle
+1,5 seta 3/10 2,70 betsafe
1 1/10 5,25 betsafe
1 set typ 1 2/10 3,38 betsafe
X po 2 setach 4/10 3,15 betsafe
over 135,5pkt 10/10 betsafe

Wszystkie typy dotycza delecty...

kursy niestety już poleciały na + 2,5 seta juz tylko 1,52 w pinacle ale i tak mysle ze warto
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ✅
Typ: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle +2,5 seta; @1,763
PinnacleSports

ZAKSA walczy o trzecie miejsce przed play-offami (czyli de facto o uniknięcie Skry w półfinale) i z pewnością w takiej sytuacji każdy mecz będzie ważny dla tego zespołu. Bełchatów ma już zagwarantowane pierwsze miejsce przed play-offami, co nie znaczy oczywiście, że będą teraz sobie odpuszczać mecze, bo za chwilę zacznie się play-off i trzeba być w dobrym rytmie przed najważniejszymi meczami sezonu. Myślę, że kędzierzyński team stać na pewno na urwanie przynajmniej seta Skrze. Handi +1,5 seta już by było trochę bardziej ryzykowne, ale +2,5 seta to bezpieczna linia, zwłaszcza po tak niezłym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
buzero 59

buzero

Użytkownik
Delecta - Resovia +2,5 seta 1,72 pinacle✅✅✅

+2,5 seta 8/10 1,72 pinacle✅
+1,5 seta 3/10 2,70 betsafe⛔
1 1/10 5,25 betsafe⛔
1 set typ 1 2/10 3,38 betsafe⛔
X po 2 setach 4/10 3,15 betsafe⛔
over 135,5pkt 10/10 betsafe✅

Wszystkie typy dotycza delecty...
kursy niestety już poleciały na + 2,5 seta juz tylko 1,52 w pinacle ale i tak mysle ze warto
tak jak przewidywałem ze trener gosci da odpoczac kluczowym zawodnikom Cernic, Millar odpoczywali + kontuzjowani = mozna powiedziec rezerwowy sklad ale pokazal klase w 1 secie zdeklasowal rywali kontrolujac gre przez caly set ale mysle ze bardziej Delecta nie nawiazywala tu walki bo 23% w ataku - tragedia;
w secie myslalem ze Delecta sie odrodzi - no ale zabraklo koncentracji i umiejetnosci chyba troche - ale co sie odwlecze to nie uciecze mimo iz przegrywali 3-6 w 3 secie i zaczynalem sie mocno denerwowac to naszczescie cos sie zacielo w grze Rzeszowian a to gospodarze wykorzystali wychodzac na 5 pkt nawet przewage - choc koncowka byla nerwowa to juz tego nie oddali....i typ trafiony;✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dobosz 0

dobosz

Użytkownik
ZAKSA Kedzierzyn-Kozle - Asseco Resovia Rzeszow
Siatkarze Asseco Resovii w sobotę zmierzą się w Kędzierzynie z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Faworytem są gospodarze, bo Resovia wystąpi bez Georga Grozera i Oliega Achrema. Nasza drużyna będzie chciała popsuć rywalom, z którymi najprawdopodobniej zagra w półfinale play-off, apetyty na zwycięstwo.
ZAKSA ucieka Czestochowie, by nie spotkać Skry w półfinale i musi wykorzystać fakt, że bezpośredni rywal w ligowej tabeli gra ze Skrą i straci punkty. Na dodatek dwaj liderzy drużyny z Podkarpacia nieobecni.
Typ: ZAKSA -6,5 punkta w całym meczu.
✅98:85
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom