>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2023/2024

T 11,8K

tadzin

Użytkownik
C CoelPablo to juz masz odpowiedz odnosnie szerszenia, nie ma go. ale widze ze weber znowu woli poswiecic sype na rzecz przyjecia i zamiast beznadziejnego szymendery wychodzi z jankiewiczem armoą. ale z drugiej strony gdansk tez mocno oslabiony. galazka na srodku to bedzie zabawne do ogladania. lipny mecz do stawiania.



Szerszeń nie gra, do tego Tuaniga na ławie ze względu na liczbę Polaków na parkiecie
U Trefla wypadł Martinez, Urbawnowicz i dalej Kampa

Dla mnie Olsztyn na live do gry
do tego jeszcze zaleszczyka nie ma i dlatego na srodku dziadzia gałązka co ostatnio w pierwszym skladzie u kogos gral z 10 lat temu. calkowita dziura na bloku.
 
Ostatnia edycja:
P 1,1K

Piroman15

Użytkownik
Szerszeń nie gra, do tego Tuaniga na ławie ze względu na liczbę Polaków na parkiecie
U Trefla wypadł Martinez, Urbawnowicz i dalej Kampa

Dla mnie Olsztyn na live do gry
 
A 341,3K

adams235

Znawca - Żużel
Panowie czy w Zawierciu jakieś kontuzje?bo kurs na over poszedł do góry?no i na Jastrzębie spada,a nie ukrywam że over zamyka mi dwa kupony i tak się zastanawiam ...
 
P 1,1K

Piroman15

Użytkownik
Panowie czy w Zawierciu jakieś kontuzje?bo kurs na over poszedł do góry?no i na Jastrzębie spada,a nie ukrywam że over zamyka mi dwa kupony i tak się zastanawiam ...
Z tego co widzę to na wczorajszym treningu wszyscy obecni i w pełni sił.

Jezeli nie ma jakiejs infekcji dzisiaj to powinna wyjść podstawa
 
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Skra - Jastrzębski

Lemański więcej pkt niż Gladyr @1,90 Betclic (remis=zwrot)

Naprawdę fajny kurs na Lemańskiego w parze z Gladyrem. Łomacz gra bardzo dużo z Bartkiem. W tym sezonie zdobywa on średnio 9,5 pkt/mecz. Ostatnio zdobył 13 pkt z Olsztynem. Gladyr natomiast w Jastrzębiu w tym sezonie nie otrzymuje tak dużo piłek jak wcześniej. W tym sezonie Ukrainiec zdobywa tylko 6,5 pkt / mecz. Zdecydowanie więcej piłek dostaje tam Huber. Jurij tylko w jednym meczu w tym sezonie zdobył powyżej 10 pkt.
 
Pablito91 474,8K

Pablito91

Użytkownik
Skra - JSW
Superbet:
Lipiński powyżej 13.5 pkt 9 pkt
Aciobanitei powyżej 10.5 pkt 4 pkt
@3.50

Dzisiaj wieczorem wizerunkowo bardzo ciekawy mecz. Obie znane marki. Skra odziwo 2 ostatnie mecze wygrane. Na szczegolne uznanie zasługuje wygrana na zakończenie roku w Olsztynie za 3 pkt. Jastrzębski za to przegrał w Zawierciu. Co ciekawe w zeszłym sezonie każdy wie jaki rok miała Skra a mimo to dwukrotnie wygrali z Jastrzębskim po tie breaku. Liczę, że Skra siebie dzisiaj powalczy I być może znowu zobaczymy nawet 5 setów. Idę tutaj w punkty ostatnio świetnego Lipińskiego, gdzie zdobył 19 pkt i został MVP spotkania oraz 11 pkt rumuna, którego spokojnie stac na pokrycie tej linii. Ostatnio w Olsztynie właśnie 11 pkt.[/ICONMINUS]
 
Ostatnia edycja:
G 5,4K

grabson23

Użytkownik
Typ ciekawy biorąc pod uwagę brak Konarskiego i pewnie większą dystrybucję piłek na lewe skrzydło niż do młodego Kupki. Z drugiej jednak strony, bez podstawowego atakującego jest duża szansa na szybkie 3:0 dla JSW, a wtedy o te overy będzie ciężko.
 
Pablito91 474,8K

Pablito91

Użytkownik
Typ ciekawy biorąc pod uwagę brak Konarskiego i pewnie większą dystrybucję piłek na lewe skrzydło niż do młodego Kupki. Z drugiej jednak strony, bez podstawowego atakującego jest duża szansa na szybkie 3:0 dla JSW, a wtedy o te overy będzie ciężko.
No potrzebny jest przynajmniej 4 set, ale ciężko to widzę...
 
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
ZAKSA - Zawiercie

superbets: Kaczmarek powyżej 19,5 pkt, Butryn powyżej 20,5 pkt @3,0 superbet

W Kędzierzynie-Koźlu spodziewam się długiego meczu. Obie drużyny mają spore problemy kadrowe. W ZAKSIE dalej do gry niezdolny jest Śliwka, przez co ofensywa opiera się na duecie Kaczmarek-Bednorz. Łukasz w ostatnim wygranym meczu w Suwałkach zdobył 25 pkt w trzech setach. Zawiercie natomiast ostatnio wygrało 3:1 z Jastrzębskim, ale straciło Clevenot, który doznał kontuzji. Udanie zastąpił go Łaba, ale już wtedy widzieliśmy ile piłek szło do Butryna. Ostatecznie Karol zdobył 23 punkty w tym meczu. Dziś także powinien mieć sporo piłek. Z pewnością przy wyrównanym i minimum 4-setowym starciu obaj atakujący spokojnie są w stanie pokryć te linie.
 
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Warta Zawiercie 2,38
Betclic (Super kursy)

Obie drużyny osłabione tak jak napisał barti. Po Zaksie wiemy czego sie spodziewać, mieli jednak troche czasu na odpoczynek co powinno im pomóc w regenarcji. Czy Zawiercie zagra drugi mecz z rzędu tak dobrze w przyjęciu? Nie wydaje mi się. Z Jastrzębiem dzień konia miał Łaba, co mógł wykorzystać Butryn w ataku. Kursy w moim odczuciu powinny być odwrotne. Zaksa u siebie zawsze jest groźna, a teraz ten skład nie wygląda dramatycznie. Po takim kursie idę zdecydowanie w zwycięstwo gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
ZAKSA - Jastrzębski

Kaczmarek powyżej 18,5 pkt @1,80 go+bet

Starcie ekip, które w ostatnich latach wygrywały między sobą wszystko w polskiej klubowej siatkówce. Teraz w zdecydowanie lepszym położeniu jest Jastrzębski, który po 14 kolejkach jest liderem tabeli. ZAKSA natomiast zajmuje na ten moment 9. Miejsce w lidze i już wie, że nie weźmie udziału w turnieju Pucharu Polski.

Ja w tym meczu idę w over Łukasza Kaczmarka. Popularny ,,Zwierzu’’ wobec braku Śliwki razem z Bednorzem dostaje zdecydowanie najwięcej piłek do ataku od Marcina Janusza. Tak prezentują się jego zdobycze w 3 ostatnich meczach:

– 30 pkt (Lublin)

– 25 pkt (Suwałki)

– 24 pkt (Zawiercie)

Linia 19 oczek nie jest zbyt wygórowana. Na innych bukmacherach na Kaczmarka mamy linijkę ustawioną o punkt wyżej. Liczę tutaj na wyrównany mecz i myślę, że będzie ją w stanie pokryć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +155
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Trefl - Resovia

K.Sasak over 17,5pkt. 1.90


Fajny kurs na Kevina w meczu z Reską.
Obie drużyny są sąsiadami w tabeli, jednak dzieli je aż 7 pkt. różnicy. Rzeszów na 4 miejscu z bilansem 12:2, a Gdańsk 5 w tabeli z bilansem 8:6. Patrząc na bilans zwycięstw i przegranych, oraz na składy, można by powiedzieć że zdecydowanym faworytem są goście, jednak jest kilka aspektów które mogą zaburzyć ten tok myślenia.
Przede wszystkim Resovia za 3 dni rozegra bardzo ważny wyjazdowy mecz w LM z Tours. W razie przegranej pożegnają się najprawdopodobniej z LM, co byłoby wielką porażką dla tej drużyny. Stąd też myślę, że dziś nie będzie 100% mobilizacji, tym bardziej że mają sporą przewagę w tabeli nad gospodarzami.
Drugi aspekt to wyjazdowa forma gości. Owszem wygrali 5 z 6 meczy wyjazdowych, ale trzeba popatrzyć na to z kim oraz na styl tych zwycięstw. Przegrali z Jastrzębskim po dobrym meczu, ale to jedyny wyjazdowy przeciwnik z góry tabeli. Reszta to wygrane z dołem i to niekoniecznie przekonywujące wygrane. Męczarnie z Radomiem i wygrana dopiero w piątym secie, oddali sety Lubinowi i Częstochowie. Tylko z Suwałkami było gładkie 3:0.
Widać że nie jest to drużyna która łatwo gromi swoich przeciwników.
Natomiast trzecim ważnym aspektem jest to iż Trefl do tej pory rozegrał tylko 4 mecze na własnym parkiecie i aż 10 razy grał na wyjeździe.
W meczach u siebie wygrali gładko 3:0 z Olsztynem, Kędzierzynem i Cuprum, oraz przegrali 0:3 z Warszawą w setach do 24, 23 i 19.
Biorąc pod uwagę powyższe aspekty, sądzę że dzisiaj Trefl jest w stanie pokonać Resovię, a z pewnością nie przegra tego meczu bez walki. Osobiście oprócz overu Sasaka gram dziś singla na wygraną gospodarzy po znacznie zawyżonym kursie 3,20
Co do typu na Kevina, to pokrył on linie 17pkt w 7 z 14 spotkań. Czy to mało?, moim zdaniem nie, szczególnie patrząc na to że 10 z tych 14 spotkań zakończyło się w 3 setach, a w meczu z Radomiem odpoczywał. W 4 meczach które wyszły poza 3 sety, trzy razy spokojnie pokonywał linię 17 pkt, a jedynie w ostatnim meczu z Indykpolem tego nie dokonał, jednak był to jego słabszy występ.
Patrząc na mecze z topem ligi, to w wygranym meczu z Kędzierzynem w 3 setach zdobył 18pkt, w przegranym meczu z Projektem, również w 3 setach 18pkt, w przegranym 0:3 z Jastrzębiem 15pkt i w czterosetowym, przegranym meczu z Zawierciem 22pkt.
Kevin to absolutny top ligi wśród najlepiej punktujących zawodników. Zajmuje 4 miejsce z 244 punktami na 14 meczy, co daje średnią ponad 17pkt. Przy czym należy pamiętać że w meczu z Czarnymi zdobył tylko 1 pkt, gdyż odpoczywał, przez co średnia meczowa jest znacznie zaniżona. To niekwestionowany lider swojego zespołu i to przede wszystkim od jego skuteczności zależy gra drużyny.
Moim zdaniem dzisiejszy mecz wyjdzie poza 3 sety, co tym bardziej umacnia w przekonaniu co do słuszności mojego typu. Wg mnie linia na Kevina powinna oscylować w okolicach 19-20pkt, dlatego 17,5pkt biorę z pocałowaniem w rękę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1430
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Zawiercie - PSG STAL NYSA
Typ: PSG STAL NYSA kurs @5.75 Superbet

W tym spotkaniu faworytem są gospodarze, ale kursy są zdecydowanie źle wystawione. 5.75 na świetnie dysponowaną w tym roku Nysę to jakiś kosmos. Skrzydła El Graoui - Gierżot - Muzaj/Kapica funkcjonują znakomicie. Gierżot rozgrywa sezon życia. Rozgrywający Zhukouski to również świetny rozgrywający. Zawiercie to oczywiście topowy zespół PlusLigi, który niedawno pokonał zarówno Zaksę jak i JW, ale ten mecz ma dodatkowy aspekt. Stal Nysa wygrywając to spotkanie uplasuje się na 6 pozycji na półmetku rozgrywek. Top6 jest premiowane udziałem w ćwierćfinale pucharu Polski. Byłby to wielki sukces dla zespołu trenera Daniela Plińskiego. Kolejnym argumentem przemawiającym za zwycięstwem Nysy jest prawdopodobna absencja najlepszego przyjmującego ekipy Zawiercia, czyli Francuza Clevenot'a. Kwolek kolejny sezon nie zachwyca, a Łaba nie jest zawodnikiem na pierwszą szóstkę zespołu z czuba tabeli. Ewentualna porażka zawiercian nie będzie skutkować dla nich spadkiem. Bez względu na wynik tego spotkania na półmetku ligi uplasują się na 3 miejscu w tabeli.
Podsumowując, uważam, że kurs jest bardzo przeszacowany. Szanse na zwycięstwo Stali Nysy są o wiele większe niż wskazywałyby na to kursy. Czuć dziś niespodziankę
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Zawiercie - Nysa

El Graoui powyżej 12,5pkt. 1,85(niestety nie wyszedł w 1 szóstce, więc typ do śmietnika)

Dzisiaj pobieram kurs na Zouheira.
Kolega czary-mary opisał sytuację w tabeli w kontekście udziału w PP. Jeśli Nysa dziś wygra na 100% zajmie 6 miejsce w tabeli gwarantujące udział w pucharze, więc motywacji im z pewnością nie zabraknie. Możliwe że zdobycie jednego pkt w dzisiejszym spotkaniu również da im utrzymanie na 6 pozycji, ale wtedy wszystko będzie zależeć od meczu Bogdanki z Katowicami.
Osobiście gram również opcję over 4,5 seta w spotkaniu po kursie 4,65.
Teoretycznie Jurajscy Rycerze powinni gładko wygrać to spotkanie. W tabeli zajmują 3 miejsce z dość dużą przewagą nad czwartą drużyną. Ich bilans na własnym parkiecie to 6:1. Ostatnie wygrane po 3:1 z Jastrzębiem i Zaksą z pewnością wzmocniły ich mental i przedłużyły serię wygranych do 6 meczy, licząc również zwycięstwa w pucharze CEV. Dlaczego więc szukam tu niespodzianki???
A to dlatego że za 3 dni czeka ich bardzo ważny mecz w 1/8 pucharu CEV z włoską drużyną Milano i myślę że to będzie priorytetem w najbliższym tygodniu. Poza tym w najbliższych 6 dniach rozegrają aż 3 mecze bo 3 dni po meczu z włoską drużyną będą grali z Olsztynem. Dlatego nie zdziwi mnie jeśli zobaczymy dziś sporo rotacji w Zawierciu, a może nawet trener da odpocząć niektórym zawodnikom? Clevenot raczej zostanie dziś na ławce, bo nie wierzę że po niedawnym skręceniu kostki trener zaryzykuje dziś jego występ, mając przed sobą środowy mecz z Milano.
Biorąc pod uwagę wyżej wymieniony aspekty, uważam ze warto zagrać w stronę Nysy.
Co do mojego typu, to napiszę tylko że El Graoui pokrył tą linię w 11 z 14 meczy, przy czym w meczu z Resovią został bardzo szybko zmieniony przez trenera, więc praktycznie w 11 z 13 meczy zdobył powyżej 12pkt. To ważna postać w drużynie trenera Plińskiego i dość pewny punktujący. Jego średnia meczowa to 14,21pkt, więc znacznie ponad linię wystawioną przez bukmachera. Dzisiaj razem z Gierżotem powinni napsuć sporo krwi podopiecznym Winiarskiego i przyczynić się do zdobycia przynajmniej jednego punktu dla Nysy.
Ja widzę spore szanse na niespodziankę w Zawierciu, dlatego tym bardziej over Zouheira jest wielce prawdopodobny.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom