>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2012/2013

Status
Zamknięty.
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Bydzia - JW
Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel

Typ: Delecta Bydgoszcz
Kurs: 1,67
Pinnacle​


Atuty Delecty :
- własna hala
- chemia pomiędzy zawodnikami pierwszej szóstki
- wysoka skuteczność w ataku
- doświadczenie na kluczowych pozycjach ( Masny - rozegranie, Antiga na przyjęcie)
- skuteczność i silna psychika Dawida Konarskiego
- dobra zagrywka flotem
- kombinacyjna gra ( dużo gry ze środka jak i ze skrzydeł - umiejętnie dozowane przez Masnego)

Minusy Delecty :
- słaba ławka rezerwowych

Atuty Jastrzębskiego Węgla:
- duża siła w ataku ( przy dobrym przyjęciu)
- Michał Łasko - ponadprzeciętna skuteczność
- dobra lecz nieregularna zagrywka
- dobry blok

Wady Jastrzębskiego Węgla :
-słaba gra na wyjazdach
- trener ogranicza się do czasów motywacyjnych, a nie do założeń taktycznych
- słaba gra przy średnim lub słabym przyjęciu
-chwiejna zagrywka
- Michał Kubiak wraca po kontuzji i nie jest w pełnej dyspozycji
- częste przestoje w grze

Reasumując potencjał ciut lepszy ma JW jednak drużyna Delecty jest zdecydowanie bardziej regularna, gra lepiej na sytuacyjnych piłkach i lepiej wygląda rozkład ataku w tej drużynie. Grają u siebie. Jastrzębie na wyjazdach gra bardzo przeciętnie - pokazał to wczorajszy mecz , gdzie po drugim secie zgasło światło u gości.
Według mnie dziś Delecta od poczatku wejdzie na właściwe obroty i wygra to spotkanie.

Delecta Bydgoszcz przegrywa z drużyną Jastrzębskiego Węgla 2:3 ( 20:25, 25:23, 25:14, 22:25, 11:15). Jastrzębie zagrało lepiej niż wczoraj w szczególności na zagrywce.Szczególnie dobrze Rob Bontje w tym elemencie- przy okazji został MVP spotkania. Stan rywalizacji wynosi 1:1 i JW ma teraz dwa mecze u siebie.Delecta dziś nerwowo i niestety po walce poległa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
Tak jak już napisał Kojiro, największymi atutami Delecty jest własna hala i naprawdę zgrana &#39;6&#39;, nie zgodzę się jednak z teorią o bardzo słabej ławce, wczoraj fatalnego Wikę super zastąpił Waliński (MVP meczu). Nie zgodzę się także co do Kubiaka - po kontuzji nie widać śladu, w statach z meczu prezentuje się bardzo dobrze, przyjmował 25 razy ze skutecznością 68%/56% (poz/bdb), 11/24 w ataku. Zagrywka nie była wczoraj atutem żadnej z drużyn, dużo błędów, mało asów. Delecta lepiej broniła, wyższa skuteczność na kontrach, do tego dołożyli efektywną pierwszą akcję i... Bernardi kompletnie bez pomysłu, jak zmienić obraz gry. Zgadzam się co do typu, również widzę pewne zwycięstwo gospodarzy, ale żeby nie powielać typów:
Bydgoszcz-Jastrzębski under 185.5 @1.90 unibet ⛔
Bydgoszcz-Jastrzębski handicap punktów (0:4,5) @1.85 William Hill ⛔
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
alw JW jest po prostu lepsza druzyna , wczoraj zagrywka nie grali dobrze z tego co czytalem, jak zagrywka poceluja to Delecta dzis nie pogra, ofensywa JW jest zdecydowanie lepsza, wazne by grali dobrze, a przeciez potrafia grac , pokazali to nie raz, dzis musza wygrac bo sie zaczna schody jak bedzie 2-0 dla bydzi,
a wg mnie Delekta jest drużyna po prostu lepszą.
Jakby JW umiało grać w siatkowke to by zamkneli drugiego seta i byloby 2-0, ale tam aktualnie poza Łasko nie ma nikogo i sie skonczylo tak jak zwykle.
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz- Jastrzębski Węgiel✅
typ: over 187,5
kurs:2.0
Bet365

Dziś o 18 drugie spotkanie o brązowy medal pomiędzy wyżej wymienionymi zespołami. Wczorajszy mecz patrząc po wynikach poszczególnych setów był wyrównany. Ale nie ma się co dziwić, gdyż ostatnie mecze między Delecta a Jastrzębiem nie kończyły sie w 3 setach. Poniżej wyniki ostatnich 5 spotkań między Bydzią a JSW.
Bydgoszcz -Jastrzębski 3: 1
Bydgoszcz -Jastrzębski 3 : 2
Jastrzębski
-Bydgoszcz 3 : 2
Jastrzębski
-Bydgoszcz 3 : 1
Jastrzębski- Bydgoszcz 3 : 2
Statystyka dość wyraźnie przemawia za słusznością mojego typu. Jednak na samej statystyce nie można opierać swoich typów.
Mocne strony Bydgoszczy: Antiga, Masny, Konarski i oczywiście trener Piotr Makowski + atut własnego boiska
Słabsze strony: wąska łąwka rezerwowych

Mocne strony Jastrzębia: Przede wszystkim Michał Łasko, a także solidna zagrywka praktycznie całego zespołu + szeroka ławka rezerwowych
Minusy: hmm no sam nie wiem cięzko mi tutaj powiedzieć, ale ewidentnie brakuje mi czegoś w tej drużynie. Wszyscy wiedzą, że JSW bazuje przede wszystkim na skuteczności Michała Łaski i od niego głównie zależy wynik zespołu, i gdy Michałowi nie idzie to cały zespół ma problem

Podsumowując liczę na wyrównane spotkanie, które moim zdaniem nie zamknie się w 3 setach. Trzymam kciuki za Bydgoszcz, gdyż fajnie by było jakby zawiesili na swoich szyjach brązowe medale, ale JSW na pewno nie odda tego meczu bez walki. Stad typ na over punktowy. Polecam :wink:
 
C 334

copper

Użytkownik
Moim zdaniem najbezpieczniejszą opcją na ten mecz, bez zbędnego kombinowania jest +1,5 seta na Jastrzebie, kurs 1,55 porownywalny do tego na win Delecty a dużo bardziej prawdopodobny. Z wypowiedzi zawodników obu drużyn można wywnioskowac ze dziś Jastrzębie będzie chciało się zreważować ze wszystkich sił a zawodnicy Delecty zdają sobie sprawe że dziś będzie dużo cięzej. Dodając do tego że Delecta ma krótką ławkę i zawsze drugi mecz grają słabiej( szczegolnie eksploatowany Konarski i wiekowy Antiga) ten typ wydaje mi się bardzo pewny. Dla bardziej odważnych win Jastrzębia, który tez wydaje się bardzo prawdopodobny.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
alw JW jest po prostu lepsza druzyna , wczoraj zagrywka nie grali dobrze z tego co czytalem, jak zagrywka poceluja to Delecta dzis nie pogra, ofensywa JW jest zdecydowanie lepsza, wazne by grali dobrze, a przeciez potrafia grac , pokazali to nie raz, dzis musza wygrac bo sie zaczna schody jak bedzie 2-0 dla bydzi,
W czym lepsza? ja nie widzę elementu w którym Węgiel byłby lepszy od Delecty, może poza zagrywką.
Delecta wygrywa mecze dokładnym przyjęciem, atak ze stojącej piły rzeczywiście u nich jest marny, bo nie ma zawodników łapiących na dużym zasięgu. Ale dopóki przyjęcie siedzi i Masny męczy rywali środkiem i posyła ekspresy na skrzydła to wszystko wygląda ok. Wczorajsze pierwsze dwa sety to wynik dramatycznie słabej zagrywki Delecty i psucia co drugiego serwisu (czytając z relacji live oczywiście, bo obejrzeć nie było gdzie), potem się trochę ogarnęli i Jastrzębie nie miał czego szukać.
Jastrzębie w tym sezonie to niewypał, a ściąganie takiego zawodnika jak Tischer to Plusligi to jak dla mnie absurd, bo dla mnie ten gość jest żałosny i równie dobrze JSW mógłby gać jakimś anonimem ze swojego drugiego składu. Inna sprawa to fakt, że Łasko nie jest w takiej formie aby wygrywać w pojedynke mecze z topowymi drużynami. No i kolejna już sprawa to Martino który miał być gwiazdą ligi, a ustąpił miejsca Gierczyńskiemu w podstawowym składzie ????
Delecta (1.65) Pinnacle ⛔
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle​

Trzecie starcie już w sobotę o 13:00.
Po dwóch meczach w Kędzierzynie stan rywalizacji wynosi 1:1 i jest to na pewno korzystny rezultat dla Resovii.
Pierwszy mecz był strasznie nerwowy z obu stron. Resovia zagrała tragicznie (najsłabszy mecz w PO), ZAKSA nie zagrała dobrego meczu, ale jednak zasłużenie wygrała.
W drugim meczu było więcej walki. Resovia wyciągnęła wnioski i odniosła zwycięstwo. Chociaż równie dobrze ten mecz mógł potoczyć się inaczej, bo ZAKSA swoje szanse miała.
Dalej będę się upierał, że ZAKSA od Final Four w Omsku nie gra swojej siatkówki. Ten drugi mecz już był lepszy, ale czegoś tam jeszcze brakuje. Mi się nie podoba postawa Zagumnego i momentami naprawdę dziwie się, że trener Castellani nie chce nawet spróbować z Pilarzem. Do dobrej dyspozycji wrócił Ruciak to na pewno plus.
Resovia ma jeden ogromny atut. Na Podpromiu w tym sezonie w PlusLidze wygrała tylko i wyłącznie Częstochowa (nie ma sensu przykładać większej wagi to tego meczu). Podopieczni trenera Kowala czują się znacznie pewniej na własnym parkiecie. W obu spotkaniach w Kędzierzynie świetnie zaprezentował się Bartman. W drugim spotkaniu swoje w ataku dołożyli Akhrem i Lotman (właśnie lewego skrzydła chyba najbardziej brakowało w pierwszym spotkaniu finałowym).
Warto odnotować, że Grzesiek Kosok w dwóch pierwszych spotkaniach (7 setów !!!) zdobył aż... 2 punkty. Co ciekawe wszystkie (śmiesznie to brzmi przy takiej ilości) punkty Grzesiek zdobył blokiem. W ataku na 9 prób nie skończył żadnej piłki.
Szczerze ? Resovia jest faworytem tego spotkania i mnie te kursy, które proponują bukmacherzy trochę jednak dziwią. Nie ma mowy o tym, że ZAKSA się podda. Tylko tak jak wspomniałem wcześniej. Resovia na własnym parkiecie czuje się znacznie pewniej.
Typ:
Resovia Rzeszów @ 1.94 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Jastrzębski-Delecta FT 3:2
Jastrzębski 1.72 Marathonbet 2/10✅

Myślę, że warto pograć już dzisiaj, bo kurs jest całkiem fajny i pewnie będzie spadać. Tym razem największy atut, czyli własna hala będzie po stronie Jastrzębia, wygrać tam trudno. W drugim meczu super zagrali środkowi Jastrzębie i ogólnie cała drużyna w bloku. Przyjęcie wręcz znakomite (według statystyk), do tego skuteczna gra w ataku. Delecta ma chyba jakiś problem z pozycją drugiego przyjmującego, Wika i Waliński grają w kratkę, raz jeden zaczyna w 6 i schodzi w trakcie meczu raz drugi. Nie grał Dębiec, ale dobrze zastąpił go Bonisławski. Sporo piłek do Konarskiego ciągle dużo kończy, ale jest chyba za mocno eksploatowany. Wiadomo, że atutem Jastrzębia jest zagrywka, którą są w stanie wyeliminować szybkie rozegranie Masnego no i mają w składzie Łaskę. Jeśli zagrają na tym samym poziomie cyferek co w drugim meczu to powinno być dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Jastrzębski-Delecta FT 3:0
Jastrzębski 1.55 Marathonbet 1/10✅

To może tak dla odmiany spróbować coś na gospodarzy? ???? Trudno coś tworzyć po meczach, których się nie widziało, więc będzie krótko i wyłącznie na podstawie statystyk. Dzisiaj Jastrzębie miało przewagę w przyjęciu, na kontrze, do tego lepsza skuteczność w ataku, a w bloku różnica przeogromna. Podobno słabiej zagrał Masny. Własna hala ma ogromne znaczenie, kurs beznadziejny, ale mimo to bliżej mi do grania na Jastrzębie.
 
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
Jastrząbki szybko odprawiły Bydgoszcz i mogą już świętować, natomiast przed nami ostatni mecz tego sezonu PlusLigi. Resovia w drugim meczu w Rzeszowie zagrała... najgorszy mecz sezonu? Z pewnością jeden ze słabszych. Lotman-katastofa, Kovacević z ławki też za długo nie pograł i też nie pomógł, Bartman w porównaniu z dniem poprzednim grał fatalnie, do tego słaba zagrywka. Momentem przełomowym był 2 set, i Pilarz na zagrywce. Gdyby Resovia wygrała tego seta... pewnie nie byłoby tematu powrotu do Kędzierzyna ???? Tak czy inaczej, widać że atut własnego parkietu nic nie znaczy, można wygrać jak i przegrać 3-0. Drużyny niewątpliwie na bardzo porównywalnym poziomie, decyduje często indywidualna dyspozycja (Bartman w 3. meczu, Fonteles w 4. itp.). Sądze że psychologiczną przewagę ma Resovia. Dlaczego? Po katastrofie u siebie?? Ano dlatego że teraz balon w Kędzierzynie jest nadmuchany do granic możliwości, na nich wszyscy liczą i oczekują złota, widzieliśmy jak w podobnej sytuacji zagrała w niedzielę Resovia. Szanse ciągle 50/50, a kursy zachęcają do lekkiej gry na Resovię.
Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Resovia Rzeszów @2.40 unibet ✅✅✅
P.S. Tak poza typem, niski ten poziom finału niestety ;/ Półfinał Resovii z Bydgoszczą był taką wisienką na torcie, jeśli chodzi o ten sezon, jednak najważniejsze mecze nie zachwycają.
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
MOSTOSTAL Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów
Mi wydaje się, że to gospodarze sobotniego meczu zostaną Mistrzami Polski. Tak na prawdę jedyna drużyna, która zasłużyła na tytuł i nie może być innej opcji. Jeżeli Resovia miała takie sranie w czwartym meczu i to u siebie, to tym bardziej nie widzę ich jako zwycięzców ostatniego meczu. Zastanawiam się tylko, czy brać grubo te 1,55 wystawione przez bet365, czy może poczekać na live, ale wydaje mi się, że ZAKSA pójdzie od razu na nich mocną zagrywką (może rzucą Fontelesa na serwis od razu) i zacznie się pusiaczenie. Jeżeli Zbyszek Bartman nie odpali tak jak ostatnio to na prawdę może być ciężko dla Reski o 2 sety. Gospodarze mają dużą szansę zostać mistrzami, na pewno są drużyną stabilniejszą psychicznie od Resovii i jeżeli ktoś w tym meczu miałby się obsrać, to prędzej goście, niż gospodarze. Wybacz Resovio i Redwitzie:p, ale po 3 meczu Reska miała wszystko, żeby zamknąć rywalizację w 4 meczach, nie zrobili tego, w nagrodę srebrny medal.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Resovia Rzeszów
(5 mecz finałowy)
Jutro czeka nas ostatni mecz sezonu w Pluslidze. O drużynach tych wiadomo już wszystko, więc nie będę się rozpisywać. Dla mnie każdy inny wynik jak zwycięstwo Kędzierzyna w jutrzejszym meczu będzie sporą niespodzianką. Resovia miała swoją szanse i jej nie wykorzystała i nie sądzę aby było ich stać na wygranie drugiego meczu na wyjeździe w Kędzierzynie. Może ktoś napisać że teraz presja będzie na Zaksie, zgadzam się z tym stwierdzeniem, ale jest to jedyna drużyna w Pluslidze która w takich sytuacjach spisuje się najlepiej. Mieli oni wiele wpadek w tym sezonie, ale zawsze w meczach o życie wychodzili z tych potyczek zwycięsko. Resovia musi zagrać mecz sezonu aby zdobyć MP. Nie sądzę aby kursy na Zakse wzrosły, wręcz przeciwnie, spodziewam się spadków i podejrzewam że do jutrzejszego meczu kursy spadną poniżej 1,5, dlatego kurs 1,57 w Tobet gram już dzisiaj.
Typ: Zaksa
kurs: 1,57
bukmacher: Tobet
⛔ 1-3​
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Resovia Rzeszów
Analiza:
Dziś o 18:00 rozpocznie się 5 mecz i ostatni kto dziś go wygra ten zostaje mistrzem Polski.
Tydzień temu miała Być Feta w Rzeszowie tłumy przybyli i mieli świętować, a zamiast świętowania po 2h gry wszyscy poszli do domów.
Jedni po ostatnim meczu w Rzeszowie doszukują się i Sovia przegrała mecz specjalnie dla lepszego widowiska inni się smieją na to stwierdzenie.
Ja tam nie wierze by w meczu o taką stawkę resovia i ZAKSA umówili by zrobić 5 mecz dla lepszego widowiska i dodatkowych pieniędzy.
Resovia w Rzeszowie przegrała bo od samego początku nie układała im się gra byli spięci , nie było kogo wymienić co choć trochę zasługiwał na tą notę 3 w zespole Resovii.Wg mnie dziś Resovia choć już nie na własnym parkiecie nie przy własnych kibicach będą świętować mistrza.
Jedni piszą że ZAKSA bardziej zasługuję na mistrza dajcie mi ku temu jakieś argumenty przecież to Resovia miała dużo cięższych rywali by przebrnąć i zagrać w Finale Rywale Resovi:SKRA,Delecta A ZAKSA kogo Warszawe? Jastrzębie troszkę nie róbmy sobie jaj i nie wypisujmy takich rzeczy.
Dziś się okaże kto zasłuży na najlepszą drużynę w Polsce.
Jestem pewny iż Resovia nie zagra tak jak ostatnio baa zaryzykuje stwierdzenie że ten mecz będzie wyglądał jak ten pierwszy w Rzeszowie.
ZAKSA max dziś 1 set
Wynik
3-0 lub 3-1 dla SOVII✅
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Resovia Rzeszów
Analiza:
Dziś o 18:00 rozpocznie się 5 mecz i ostatni kto dziś go wygra ten zostaje mistrzem Polski.
Tydzień temu miała Być Feta w Rzeszowie tłumy przybyli i mieli świętować, a zamiast świętowania po 2h gry wszyscy poszli do domów.
Jedni po ostatnim meczu w Rzeszowie doszukują się i Sovia przegrała mecz specjalnie dla lepszego widowiska inni się smieją na to stwierdzenie.
Ja tam nie wierze by w meczu o taką stawkę resovia i ZAKSA umówili by zrobić 5 mecz dla lepszego widowiska i dodatkowych pieniędzy.
Resovia w Rzeszowie przegrała bo od samego początku nie układała im się gra byli spięci , nie było kogo wymienić co choć trochę zasługiwał na tą notę 3 w zespole Resovii.Wg mnie dziś Resovia choć już nie na własnym parkiecie nie przy własnych kibicach będą świętować mistrza.
Jedni piszą że ZAKSA bardziej zasługuję na mistrza dajcie mi ku temu jakieś argumenty przecież to Resovia miała dużo cięższych rywali by przebrnąć i zagrać w Finale Rywale Resovi:SKRA,Delecta A ZAKSA kogo Warszawe? Jastrzębie troszkę nie róbmy sobie jaj i nie wypisujmy takich rzeczy.
Dziś się okaże kto zasłuży na najlepszą drużynę w Polsce.
Jestem pewny iż Resovia nie zagra tak jak ostatnio baa zaryzykuje stwierdzenie że ten mecz będzie wyglądał jak ten pierwszy w Rzeszowie.
ZAKSA max dziś 1 set
Wynik
3-0 lub 3-1 dla SOVII✅
Takich głupot dawno nie czytałem. Argumentów żadnych same pierdoły.
O tym umówienie na 5 aż wstyd wspominać bo skoro tak mówią kibice Rzeszowa to są niespełna rozumu.
A dlaczego Zaksa zasługuje na mistrza ? Głupie pytanie. Jako jedyny Polski zespół godnie reprezentowali Polskę w europejskich pucharach. Wygrali bez dyskusyjnie puchar Polski. A jeżeli mówisz o drabince to wynik takiej drogi Resovi wynika tylko i wyłączne z ich frajerskiej gry w rundzie zasadniczej. Gdyby nie dawali dupy z Częstochową i tego pokroju drużynami to nie musieli by grać z tak mocnymi drużynami. Zaksa w 1/4 miała łatwo ale w 1/2 przeciwnik nie był już taki łatwy nie był bo patrząc na rozstrzygnięcie rywalizacji o 3 miejsce to teoretycznie trudniejszego rywala miał Kędzierzyn.
Zaksa jest zespołem lepszym mają rozgrywającego o klasę lepszego. Przyjmujących też mają lepszych. Na środku mniej więcej na remis chociaż biorąc pod uwagę fakt, iż w Rzeszowie rozgrywa Tichaczek to przewag leży po stronie Zaksy. Na pozycji atakującego nie wielka przewaga Resovii. Na libero również. Zaksa ma dzisiaj jeszcze przewagę własnej hali dlatego ciężko mi jest sobie wyobrazić inne rozstrzygnięcie niż zwycięstwo Zaksy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs Resovia Rzeszów / 1st Set Total Points - Over 45.5 @ 1.68 Marathon ✅

Czas na ostatni mecz, Zaksa jak dla mnie zdecydowanym faworytem, ale Resovia latwo skory nie sprzeda. Marathon daje fajne zaklady na pierwszego seta wiec biore. W tym meczu powodzenie tego typu oceniam na jakies 90%. Obie ekipy musza od poczatku wyjsc skoncentrowane na maksa. Wygrana pierwszego seta da zwyciezcy spora przewage psychiczna, mysle, ze zobaczymy w tym secie zaciety boj konczacy sie w okolicach wyniku 27-25.
Osobiscie typuje 3:1 Zaksa lub Tie break i loteria.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
ljuboja w sumie nie ma w Twoim poście żadnych argumentów. Nie ma nawet z czym dyskutować.

O tym umówienie na 5 aż wstyd wspominać bo skoro tak mówią kibice Rzeszowa to są niespełna rozumu.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Nigdzie nie napisał, że tak mówią kibice Rzeszowa.
A dlaczego Zaksa zasługuje na mistrza ? Głupie pytanie. Jako jedyny Polski zespół godnie reprezentowali Polskę w europejskich pucharach. Wygrali bez dyskusyjnie puchar Polski.
Zasługuje ?
A to nie trzeba wywalczyć Mistrzostwa Polski na parkiecie ? Co ma występ w LM czy wygrana Pucharu Polski do wywalczenia Mistrzostwa Polski ?
Racja, bardzo głupie pytanie.
A jeżeli mówisz o drabince to wynik takiej drogi Resovi wynika tylko i wyłączne z ich frajerskiej gry w rundzie zasadniczej.
Czyli lepiej grać na 100% tak jak Delecta i potem zostać bez medalu ?
Resovia drugi sezon z rzędu słabo gra w rundzie zasadniczej (w tym sezonie przez to zapłaciła bardzo słabym występem w LM), ale jakoś drugi raz z rzędu jest w wielkim finale i ciągle ma szanse na obronę Mistrzostwa Polski.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Resovia Rzeszów​

Co można napisać przed takim spotkaniem ?
Na pewno Resovia zaprzepaściła sporą szansę na wywalczenie tytułu na własnym parkiecie. W czwartym meczu brakowało tego boiskowego luzu i ogólnie gra się nie kleiła.
Teraz ZAKSA jest faworytem i presja będzie po ich stronie. ZAKSA raczej nie pęknie, dobrze radzą sobie w takich sytuacji. Chyba wraca Witczak, więc będzie ewentualny zmiennik dla Rouziera, który podobno ma jakieś problemy osobiste (może stąd jego słabsza dyspozycja).
Piąte, decydujące spotkanie. Zadecyduje dyspozycja dnia. Fizycznie Resovia jest bardzo dobrze przygotowana do finałów, problemem niestety zazwyczaj jest głowa. ZAKSA dzięki tej ostatniej wygranej w Rzeszowie może wskoczyć na swój poziom, którego jednak w półfinałach czy finałach w sumie nie oglądaliśmy.
Według mnie przy obecnych kursach warto spróbować coś w stronę Resovii.
Typ:
Resovia Rzeszów @ 2.90 Marathonbet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Koncowka pierwszego seta to byla farsa w wykonaniu sedziow. Moze sobie Redwitz pisac o innych lekcewazaco ale chyba kazdy ma prawo ocenic mecz. Zaksa wygrala 27-25 i nagle cofniety punkt 26-26 i Reska wygrywa. Kamery wyraznie pokazaly, ze punkt nalezal sie Zaksie, potem w drugim secie miazga i ciezko byloby sie podniesc gosciom. Nie ma co gdybac ale ciezko tez nie wspomniec o czyms takim w tak waznym meczu. Po raz kolejny Resovia otrzymala duza pomoc sedziow. Za MP wielkie gratulacje, dobrze, ze Zbyszek odchodzi bo jest straszie cienki, ciekawe jaki sklad zrobi Rzeszow na LM i obrone MP.
 
L 0

lukas7

Użytkownik
Z tego co ja pamietam w tej akcji w 1 secie przy stanie 26;25 nie było bloku po ataku Ruciaka.Komentatorzy tez mówili ze nie ma bloku,Ruciak tez jakos specjalnie nie protestował
 
H 1

hpiotrekh

Użytkownik
Też mi się tak wydaje. Poza tym błędy sędziów dotykały obie strony. A poza pierwszym setem pojedyńcze błędy nie mogły wypaczyć wyniku. Byłem za Resovią, stawiałem na Resovię, ale tylko dla lepszego oglądania. Nie dało się przeprowadzić poważnej analizy na to spotkanie.
Jeśli chodzi o poziom to faktycznie, nie zachwycał. Ale nie zgodziłbym się, że poziom ligi drastycznie spada (komentarz już usunięty) Można było zobaczyć w PO kilka dobrych meczów, na światowym poziomie.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Koncowka pierwszego seta to byla farsa w wykonaniu sedziow. Moze sobie Redwitz pisac o innych lekcewazaco ale chyba kazdy ma prawo ocenic mecz. Zaksa wygrala 27-25 i nagle cofniety punkt 26-26 i Reska wygrywa. Kamery wyraznie pokazaly, ze punkt nalezal sie Zaksie, potem w drugim secie miazga i ciezko byloby sie podniesc gosciom. Nie ma co gdybac ale ciezko tez nie wspomniec o czyms takim w tak waznym meczu. Po raz kolejny Resovia otrzymala duza pomoc sedziow. Za MP wielkie gratulacje, dobrze, ze Zbyszek odchodzi bo jest straszie cienki, ciekawe jaki sklad zrobi Rzeszow na LM i obrone MP.
Każdy ma prawo ocenić mecz.

Tylko skoro już wysilasz się, żeby tu coś napisać to nie pisz głupot.
Zobacz sobie jeszcze raz pierwszego seta i tą sytuację o której piszesz. Ruciak zaatakował bez bloku i punkt należał się Resovii, więc nie wiem w czym problem ?

Jak to jest patrzeć, a nie widzieć ?

Było sporo sytuacji, w których sędziowie popełniali błędy (zwłaszcza jeżeli chodzi o dotknięcie piłki przez blok). Czasami ich decyzje zmieniano po wideoweryfikacji, a czasami nie. Nie muszę chyba tłumaczyć dlaczego.

Co do Bartmana.
Też za nim nigdy nie przepadałem, nie byłem zadowolony z tego, że przychodzi do Resovii. Szkoda jednak, że najprawdopodobniej odejdzie.
Gdyby nie ZB9 to Mistrzostwa Polski by nie było. Grał różnie, miał wzloty i upadki, ale jednak wczoraj w dużej mierze to on wziął ciężar gry na siebie.

Kowal kiedyś powiedział, że każdy chciałby mieć w swoim składzie takiego zawodnika jak Bartman. Coś w tym jest.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom