>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2013/2014

Status
Zamknięty.
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Polska, Plus Liga
Spotkanie: Aseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Typ: Zaksa Kędzierzyn Koźle
Kurs: 2,75
Bet365

Dziś czeka nas kolejny hitowy mecz Plus Ligi spotykają się mistrz i wicemistrz Polski. Obie drużyny w tym sezonie graja w kratkę Zaksa ostatnio wreszcie się przełamała i ograła u siebie Skre Bełchatów. Mimo że obie drużyny jak rok temu na pierwszym i drugim miejscu to gra moim zdaniem dużo słabsza. Zaksa straciła Fontelesa i Roziera a następcy grają cały czas w kratke . Rzeszów ma również słabe momenty do drużyny wraca Lotman po rozgrywkach reprezentacyjnych w Japonii. jednak moim zdaniem kurs 2.75 na Zaksę to lekka przesada ponieważ potencjał w miarę równy a gra Zaksy powoli zaczyna się zazębiac. Dlatego dziś zaryzykuje i stawiam na Zakse bo mecz według mnie z tych 50/50.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Trefl-ZAKSA FT 1:3
Trefl 5.0 Betsafe ⛔
Trefl +2,5 1.60 Betsafe
✅
Po mecz z Roeselare trochę nie rozumiem takiego kursu na Kędzierzyn.
Niewiele rzeczy wyglądało tam dobrze, najgorzej chyba przyjęcie, teraz już wszyscy powinni wiedzieć, że w Gacka wystarczy pocelować flotem, a on już resztą się zajmie.
Kooy również wyglądał tragicznie w tym elemencie, do tego mało efektywny w ataku. Ruciak również pod formą w przyjęciu, ale on akurat chyba i tak grał najlepiej z całej drużyny.
Bociek również kiepsko, ma dużo większe możliwości. Rozegranie Zagumnego również nie jest już takie jak kiedyś.
Gdańsk na razie poniżej możliwości, wydaje mi się, że stać ich na lepszą grę, bo kadrowo wyglądają solidnie.
Niezły potencjał ofensywny trójki skrzydłowych Jarosz-Wierzbowski-Żaliński, jeśli wstrzelą się z zagrywką to z Kędzierzynem znowu może być nieciekawie.
Nawet solidna para środkowych, szkoda, że nie są za często wykorzystywani przez Łomacza, chociaż to akurat wiąże się z ich również nie najlepszym przyjęciem.
Jakieś problemy z samolotami miała ZAKSA, trochę czekali na lotnisku z tego co mi się obiło o uszy.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Dubel na piątkowe mecze: Jastrzębie (1.30) ✅ + Warszawa (1.64) ✅ = 2.13 Marathon ✅
Chyba warto przemyśleć zagranie czegoś takiego.
Forma Polibudy jakby zwyżkowała. Najpierw ugrali seta na wyjeździe z Fener (co po pierwszym meczu było ciężkie do wyobrażenia), potem byli naprawdę o włos od wygrania z Jastrzębiem na wyjeździe. W dobrej formie Gontariu, nieźle prezentują się Kolew, czy Pawliński. Bydgoszcz jest w tym sezonie tragiczna, jakieś światełko w tunelu pojawiło się po przyjściu Clarka, ale nie wiem, czy jest to już zawodnik, który w pojedynkę będzie wygrywał Bydgoszczy mecze. Obie drużyny są cienkie, ale Warszawa gra na własnej hali i obecnie wydaje się być lepszą drużyną.
Co do Jastrzębia to u nich sporo problemów ostatnio, ale tutaj nie powinno być problemów z wygraniem meczu. Jestem ciekaw formy Łaski, bo ostatnio jakiś dramat co On wyprawia. W każdym razie Kielce na swoim boisku bez problemowo zebrały baty zarówno od Resovii, jak i od Skry. Nie widzę powodu aby z JW było inaczej
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Z Wawą się zgadzam jednak Jastrzebski ostatnie dwa mecze z Kielcami na wyjeździe przegral nie twierdzę że dziś będzie tak samo ale daje to trochę do myslenia. Tak samo jak ZAKSA rok rocznie oddająca punkty Olszytynowi.
Jak dla mnie najpewniejszym typem na ten mecz jest :
over 3,5 seta 1,55 Pinnacle ✅
sam pobieram bo uważam że wielce prawdopodobne że urwą chociaż 1 seta
ewentualnie
Olsztyn +2,5 seta 1,4 Betsafe ✅
over 160,5 1.45 Betsafe ✅
oraz troszkę ryzykowniej bo może zdarzyć się jakis set do 15
over 176,5 1,7 Bet365 ✅
e; Molesta - Tak mialo być :cool:

 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
Trefl-ZAKSA
Trefl 5.0 Betsafe
Trefl +2,5 1.60 Betsafe
Dobrze wyszukane typy, popieram w 100% szukanie czegoś w stronę Trefla. Każdy czuje, że ZAKSA nie gra swojej najlepszej siatkówki i jest szansa ograć kogoś poważnego w tej lidze. Trefl jedzie z ZAKSĄ na jednym wózku, bo też nie wiedzie im się najlepiej, ale oni nie muszą. ZAKSA walczy o mistrzostwo, a Trefl każdy medal bierze w ciemno. Kadrowo wyglądają solidnie. Ostatnio dali jednak ciała bo przegrali z seta z Bełchatowem do 8 (chyba na siedząco ...) i równie gładko (nie tak jak ze Skrą) z Resovią. Mówiąc szczerze czekam na to, aż Trefl odpali, bo mają na prawdę fajną ekipę opartą na polskich zawodnikach.
Jastrzębie w Kielcach powinno sobie poradzić, ale nie będzie to łatwe spotkanie, bo nie gra im się tam łatwo.
Spotkanie w Warszawie może pójść w każdą stronę bo obie drużyny są nieobliczalne.... ????
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Co do Jastrzębia to u nich sporo problemów ostatnio, ale tutaj nie powinno być problemów z wygraniem meczu. Jestem ciekaw formy Łaski, bo ostatnio jakiś dramat co On wyprawia. W każdym razie Kielce na swoim boisku bez problemowo zebrały baty zarówno od Resovii, jak i od Skry. Nie widzę powodu aby z JW było inaczej
trudno sie nei zgodzic, swietny typ, naprawde wart zagrania. mecz z Kielcami poprzedzają takie swietne wyniki JW jak blamaz 0-3 przeciwko Czarnym, czy wyciagniecie u siebie meczu vs Azs PW (co jak co potęga PLS 10. miejscew tabeli) ze stanu 0-2 w setach. Do tego wystep w LM pokazal w jak slabej formie jest JW, Bernardi zdazyl juz zepsuc Masnego ktory gra w wiekszosci trudnych sytuacji po prostu swieczki do Łaski (z reszta wszytskie pilki na skrzydla sa grane jak na MAsnego bardzo wysoko i jestem mocno przekonany ze Bernardi maczal w tym palce). Gdyby Tomis ciut troszke przyfarcil, badz JW cos sknocil w koncowce 4th seta to rownie dobrze mogl byc TB (w stylu ala Maliye Piango rok temu).
To ze JW ma kapitalne h2h z Kielcami gdy te graja u siebie rowniez warto odnotowac. Na 3 mecze JW wygrało raz i to 3-2. Czyli mamy doczynienia z istną perełką, peffką i izzunią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kuba77 114

kuba77

Użytkownik
Dobrze wyszukane typy, popieram w 100% szukanie czegoś w stronę Trefla. Każdy czuje, że ZAKSA nie gra swojej najlepszej siatkówki i jest szansa ograć kogoś poważnego w tej lidze. Trefl jedzie z ZAKSĄ na jednym wózku, bo też nie wiedzie im się najlepiej, ale oni nie muszą. ZAKSA walczy o mistrzostwo, a Trefl każdy medal bierze w ciemno. Kadrowo wyglądają solidnie. Ostatnio dali jednak ciała bo przegrali z seta z Bełchatowem do 8 (chyba na siedząco ...) i równie gładko (nie tak jak ze Skrą) z Resovią. Mówiąc szczerze czekam na to, aż Trefl odpali, bo mają na prawdę fajną ekipę opartą na polskich zawodnikach.

Jastrzębie w Kielcach powinno sobie poradzić, ale nie będzie to łatwe spotkanie, bo nie gra im się tam łatwo.

Spotkanie w Warszawie może pójść w każdą stronę bo obie drużyny są nieobliczalne.... ????
Co do Gdańska także się przyłączam, do tego z powodu warunków atmosferycznych Zaksa nie może lecieć samolotem do Gdańska, ruszyli autokarem, jadą już ponad 17 godzin i końca nie widać, mecz o 14.45 więc wypoczęci na pewno nie będą. http://www.sportowefakty.pl/siatkowka/402511/spore-problemy-zaksy-z-dotarciem-do-gdanska-na-mecz-z-treflem

Resovia i Skra punktów nie powinny stracić, na pewno byłoby to niespodzianką, najciekawiej zapowiadające się spotkanie w Olsztyna z Radomiem dla mnie 50/50 patrząc na sam potencjał sportowy drużyn, atut własnej hali może być decydujący. Kurs w granicach 1.7 na gospodarzy wydaje się niezły.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego jest tak wysoki kurs na Olsztyn (ok. 1,75) w meczu z beniaminkiem z Radomia? Czarni wprawdzie są mocni, ale głównie we własnej hali, na wyjeździe nie sądze aby ugrali więcej jak seta z AZS. Olsztyn zaliczył wpadkę ostatnio z Gdańskiem u siebie, ale grali wtedy bez Oivanena, w pełnym składzie są dla mnie zdecydowanym faworytem w tym meczu i nie wystawiłbym na nich większego kursu jak w granicach 1.3-1.4.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego jest tak wysoki kurs na Olsztyn (ok. 1,75) w meczu z beniaminkiem z Radomia? Czarni wprawdzie są mocni, ale głównie we własnej hali, na wyjeździe nie sądze aby ugrali więcej jak seta z AZS. Olsztyn zaliczył wpadkę ostatnio z Gdańskiem u siebie, ale grali wtedy bez Oivanena, w pełnym składzie są dla mnie zdecydowanym faworytem w tym meczu i nie wystawiłbym na nich większego kursu jak w granicach 1.3-1.4.
Może dlatego, że Radom gra ostatnimi czasy bardzo fajną siatkówkę i na rozkładzie ma już Jastrzębie i Bełchatów, a Olsztyn w dość słabym stylu przegrał z Gdańskiem i Częstochową, kurs jest dobrze wystawiony, a może nawet lekko zaniżony na gospodarzy, z tym 1.3-1.4 to trochę przesadziłeś. ????
Niemniej dla mnie faworytem tego meczu jest mimo wszystko Olsztyn.
Olsztyn-Radom FT 1:3
Olsztyn 1.75 Sportingbet
⛔
Pisałem małe co nieco o Radomiu przed meczem z Jastrzębiem.
W sumie niewiele zmieniło się od tamtego meczu, Kooistra bardzo fajnie wygląda na ataku.
Wachnik i Westphal prezentują się przyzwoicie w ataku, ale w przyjęciu są spore problemy, libero Kowalski również mnie jakoś w przyjęciu nie zachwyca.
Rozegranie Neroja mało skomplikowane, nie gra przesadnie środkiem.
Środkowi na razie pozytywnie zaskakują.
Olsztyn ostatnio jakby spuścił z tonu, ale mieli w ostatnim meczu fajnego rywala na przełamanie i przełamali się, Bielsko nie miało za dużo do powiedzenia w tamtym meczu.
Skład chyba na papierze mocniejszy ma Indykpol.
Podoba mi się zwłaszcza para przyjmujących Bengolea-Buszek, obaj nieźle prezentują się na siatce, Buszek dokłada bardzo dobrą zagrywkę, przyjęcie w ich wykonaniu również nie jest najgorsze, bardzo fajnie jak do tej pory gra libero Żurek.
Ciekawie wygląda rozegranie Dobrowolskiego, który sporo stara się grać z Hainem i Oivanenem i daje to niezłe efekty.
Szymański ostatnio w słabszej formie w porównaniu do początku sezonu.
Olsztyn ma w nieco szerszą kadrę, Szymańskiego może zastąpić jak coś Krzysiek, na przyjęcie spokojnie może wchodzić Łuka, który miał super formę na starcie, na środku zawsze jakąś alternatywą jest Sobala.
W drużynie Czarnych wygląda to nieco gorzej, poza Bołądziem nie ma tam za wielu dobrych zmienników.
 
M 101

marcinr

Użytkownik
ZAKSA 1.44 ✅ a jednak wyspali się w tym autokarze....
Idzie spora masówka na Gdańszczan i kursy niesamowicie poleciały w dół. Tymczasem na Marathon zrobiło się już 1.40 a w Sportingbet nawet 1.44 na ZAKSĘ. Sytuacja podobna jak w wczorajszym meczu Jastrzębia. JSW gra tak sobie (sam grałem hp pod Kielczan) a spokojnie wygrali bo na każdej pozycji mają lepszego zawodnika i są po prostu lepsi. Podobnie dziś KK -na każdej pozycji plus dla ZAKSY i nawet w słabej dyspozycji mają przewagę nad Treflem. Żenada z Roselare, fakt, ale też i Gdańszczanie nie są zespołem klasy Belgów. Duży argument za gospodarzami to podróż autokarem Kędzierzynian, tym niemniej podróże lotnicze, autokarowe są wpisane w ich pracę i są niemal codziennością. Są utrudnieniem ale nie czynnikiem decydującym... Przy tych kursach zagram na faworyta.
Fajny typ Strasznika.
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Idzie spora masówka na Gdańszczan i kursy niesamowicie poleciały w dół. Tymczasem na Marathon zrobiło się już 1.40 a w Sportingbet nawet 1.44 na ZAKSĘ. Sytuacja podobna jak w wczorajszym meczu Jastrzębia. JSW gra tak sobie (sam grałem hp pod Kielczan) a spokojnie wygrali bo na każdej pozycji mają lepszego zawodnika i są po prostu lepsi. Podobnie dziś KK -na każdej pozycji plus dla ZAKSY i nawet w słabej dyspozycji mają przewagę nad Treflem. Żenada z Roselare, fakt, ale też i Gdańszczanie nie są zespołem klasy Belgów. Duży argument za gospodarzami to podróż autokarem Kędzierzynian, tym niemniej podróże lotnicze, autokarowe są wpisane w ich pracę i są niemal codziennością. Są utrudnieniem ale nie czynnikiem decydującym... Przy tych kursach zagram na faworyta.

Fajny typ Strasznika.

JSW też miało przewage na każdej pozycji jak grali z Czarnymi Radom i co z tego ? Przegrali 0-3.
 
M 101

marcinr

Użytkownik
JSW też miało przewage na każdej pozycji jak grali z Czarnymi Radom i co z tego ? Przegrali 0-3.
To z tego że kursy na Jastrzębie wynosiły tam maks 1.25 a tutaj BWiN proponuje już 1.48 a Marathon 1.50. Nie polecam gry na ZAKSE po kursie 1.10 ale robi sie przegięcie w drugą stronę i tyle. Ci którzy pograli Gdańsk za 5.00 - brawo. Teraz poleciało w drugą stronę i masz nawet ładnego surebeta. Przecież piszę wyraźnie w poście powyżej o co mi chodzi, czytaj uważniej. Piszę przecież jasno: Przy tych kursach zagram na faworyta&quot;. Nie kwestionuję Twojej wiedzy nt siatki ale tu czepiasz się dla zasady? Na to 0:3 odpowiem Twoimi słowami - &quot;argument z pupy&quot;.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
To z tego że kursy na Jastrzębie wynosiły tam maks 1.25 a tutaj BWiN proponuje już 1.48 a Marathon 1.50. Nie polecam gry na ZAKSE po kursie 1.10 ale robi sie przegięcie w drugą stronę i tyle. Ci którzy pograli Gdańsk za 5.00 - brawo. Teraz poleciało w drugą stronę i masz nawet ładnego surebeta. Przecież piszę wyraźnie w poście powyżej o co mi chodzi, czytaj uważniej. Piszę przecież jasno: Przy tych kursach zagram na faworyta&quot;. Nie kwestionuję Twojej wiedzy nt siatki ale tu czepiasz się dla zasady? Na to 0:3 odpowiem Twoimi słowami - &quot;argument z pupy&quot;.
zaksa po 27-godzinnej jezdzie dotarla dzis o 9 rano do gdanska. jechali &quot;busem&quot;, takze wyspac sie nie mogli.
:OP
tak wiec, w skrocie mowiac, stad te kursy.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Nie stać profesjonalnego klubu na okolicznościowy przelot samolotem? Tak to się bawić można w niższych klasach rozgrywkowych gdzie nie ma pieniędzy a tutaj sponsorem Azoty.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Nie stać profesjonalnego klubu na okolicznościowy przelot samolotem? Tak to się bawić można w niższych klasach rozgrywkowych gdzie nie ma pieniędzy a tutaj sponsorem Azoty.
nie masz okien w domu ? :&gt;
myslisz ze w taka pogode samoloty kursuja? mieli leciec samolotem, ale nei bylo zgody na lot z powodu warunkow.
btw
to &quot;polskie narzekanie/myslenie&quot; ????
Ten znowu te swoje mądrości wymyśla :kwasny4565: Idź się zajmij uprawą kartofli, czy coś, będzie to dla ciebie optymalne wyjście jeśli typujesz siatkę patrząc na h2h.
nie mam zamiaru sie odnosic do takiej amatorszczyzny bo to nie ma sensu. jedni sa 5 polek wyzej od drugich, ci sa slabi ci sa zajebiscie, ci maja przewage na kazdej pozycji bla bla bla gadka debila. pzodro i pocwicz.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
To ze JW ma kapitalne h2h z Kielcami gdy te graja u siebie rowniez warto odnotowac. Na 3 mecze JW wygrało raz i to 3-2. Czyli mamy doczynienia z istną perełką, peffką i izzunią.
Ten znowu te swoje mądrości wymyśla :;/: Idź się zajmij uprawą kartofli, czy coś, będzie to dla ciebie optymalne wyjście jeśli typujesz siatkę patrząc na h2h.
a sorry, to Ty pisałeś, że Budva jest na poziomie Paryża bo z Resovią wygrali - to nie podejmuje dyskusji. Także skończ z tymi marnymi prowokacjami, bo mnie to wybitnie irytuje. Zawsze masz 100% racji przed meczem (vel. Zajcew na milion% na przyjęciu) a po meczu zawsze się okazuje, że jednak racji nie masz ????
e: ciężki przypadek z tego Tadzina. Dookoła sami amatorzy, a On w centrum wszechświata jedyny profesjonalista, razem z Budvą zresztą (oni też są profesjonaliści bo z Węgrami wygrywali, czy coś). Także nie cytuj moich postów chłopcze, bo mam cię w ignorowanych a jak mnie zacytujesz to znowu musze czytać te wypociny pisane po indochińsku, bez zachowania żadnych zasad interpunkcji. Nara


Co do meczu Kędzierzyna, to obok takiego kursu na gości nie można przejść obojętnie. Gdańsk to cieniasy, na własnym parkiecie potrafili dostać 0:3 od Cześtochowy, aby następnie zbierać lanie w setach do 8 i 16 ze Skrą. W zasadzie jedyny dobry mecz w tym sezonie zagrali z Olsztynem na wyjeździe. Drużyna bez przyjęcia, z drewnianymi skrzydłami i główną armatą w postaci Jarosza.
Ok, wszystko jasne dlaczego kursy tak urosły na Kędzierzyn, ale urosły po prostu za bardzo. Podróż autobusem i marna forma jest, nie da się zaprzeczyć, ale Gdańsk to drużyna marna, która nie powinna tutaj po prostu wygrać. Czysto sportowych argumentów po stronie gospodarzy nie ma żadnych. Kędzierzyn nawet bez przyjęcia i w takiej dyspozycji to drużyna półkę wyżej od Gdańska.
ZAKSA (1.52) Marathon ✅

Tadzin dobrze wyjaśnił. Loty wstrzymane były juz w okolicach środy, więc nie spinajcie dupy tylko pomóżcie ocenić szanse,
No, wyjaśnił na konkrecie, w swoim stylu można rzec. Dziwne by było gdyby kiedyś w końcu miał racje, ale po meczu (bo przed zawsze ma racje :]).
Szanse ocenić pomogłem, kto się posłuchał (a nie grał na żałośników z Gdańska bo ZAKSA jechała autobusem i się nie wyspała ????) ten się cieszy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
K 0

kebab2507

Użytkownik
zaksa na pewno bedzie zmeczona...ale z drugiej strony ja jakbym juz jechal 27h na drugi koniec Polski busem, to na pewno nie po to zeby przegrac (zwlaszcza ze slabsza druzyna...)
Mysle, ze to moze byc dobry argument psychologiczny dla trenera, żeby ich zmotywowac. Do tego po meczu z roeselare beda chcieli poprawic humory wygrana w lidze.
ZAKSA (1.47) bet365 ✅
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
nie masz okien w domu ? :&gt;
myslisz ze w taka pogode samoloty kursuja? mieli leciec samolotem, ale nei bylo zgody na lot z powodu warunkow.
btw
to &quot;polskie narzekanie/myslenie&quot; ????
Panie kochany, mecz był w środe a takich wiatrów nie było. Prognozy pogody były znane. Można się przygotować i po prostu przyjechać wcześniej. Żadne tłumaczenie. Od czegoś jest kierownik drużyny czy ludzie od logistyki... Chyba nie powiesz że przez wiatr nie mogli wcześniej przyjechać do Gdańska. Polskie to jest podejście profesjonalnych klubów, czy to do spraw organizacyjnych czy do transferów.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Tadzin dobrze wyjaśnił. Loty wstrzymane były juz w okolicach środy, więc nie spinajcie dupy tylko pomóżcie ocenić szanse, bo według mnie 27h przejażdżki to sorry, ale nie ma mowy o dobrej dyspozycji. Jak bedzie - zobaczymy, ale nie dziwcie sie, jesli podczas meczu będą widoczne objawy zmęczenia. Osobiście byłbym bardzo wymęczony i wynudzony a chyba nadludźmi nie są.
Wolalem rano pograć 3:0 @13 na Gdansk i mieć możliwość kontry podczas meczu, zwlaszcza teraz, jakby sie okazalo, ze ZAKSA wyraźnie lepsza to nie jest problem uderzyc live kontre na ZAKSE -1,5 [email protected].
 
gamesetmatch 538

gamesetmatch

Użytkownik
10 kolejka PlusLigi raczej zbyt wielu emocji nie przyniesie, bo zapowiadają się dosyć jednostronne spotkania, które mają na starcie wyraźnych faworytów. Jednym ze starć, w którym nie zarysował się wyraźny faworyt to pojedynek pomiędzy Transferem Bydgoszcz a Effectorem Kielce. Drugim takim pojedynkiem wydaje mi się spotkanie BBTS-u Bielsko-Biała z Czarnymi Radom. Tam faworytem wydaje się być zespół gości, ale nie tak wyraźnym jak w pozostałych meczach. Wracając do starcia w Bydgoszczy jak już wspomniałem nie mamy faworyta. Gdyby mecz rozgrywany był w poprzednim sezonie - faworyt byłby jeden - Delecta Bydgoszcz.
Bydgoszczanie w ostatnim czasie zanotowali swoje pierwsze zwycięstwo w PlusLidze w tym sezonie. Czekali na nie bardzo długo przez co okupują ostatnie miejsce w tabeli. Effector Kielce ostatnimi czasy mierzył się z bardzo wymagającymi rywalami. Do Kielc zawitali złoci oraz brązowi medaliście poprzedniego sezonu, natomiast kielczanie udali się do Kędzierzyna-Koźla by rozegrać spotkanie ze srebrnym medalistą sezonu 2012/2013. Punktów podopieczni Daszkiewicza nie zdobyli, ale urwali po secie ZAKSIE i Jastrzębskiemu Węglowi, a z Resovią Rzeszów przez dwa pierwsze sety toczyli wyrównany bój.
Bydgoszczanie swoje punkty zdobyli w meczu przeciwko beniaminkowi, ogrywając zespół z Bielska-Białej 3:1 na własnym parkiecie. No i to by było tyle pozytywów na ten moment. No może jeszcze jeden by się znalazł. Do zespołu wrócił Carson Clark przez co Woicki ma nieco większy komfort gry.
Podsumowując dotychczasowe granie obu zespołów szykuje nam się długi mecz. Jedni i drudzy miewają w swojej grze dobre i złe momenty. Więcej dobrych bez wątpienie Effector Kielce, który jak na swoje możliwości prezentuje się dobrze. Można powiedzieć, że kielczanie wygrywają to co muszą, a tam gdzie nie muszą nie kładą się na parkiecie, ale walczą i zdobywają cenne doświadczenie. Niewątpliwie spotkanie z Transferem jest jednym z takich, które wygrać trzeba jeśli marzy się o korzystnym rezultacie na koniec pierwszej rundy. Bydgoszczanie w tym sezonie stracili już wiele, ale dla nich najważniejsze jest znaleźć swój rytm. W spotkaniu z Kielcami go nie znajdą.

Effector Kielce @2,0⛔
Effector Kielce +1,5seta @ 1,5⛔


Sam Jungiewicz w dobrej formie to za mało, żeby coś ugrać. Jungiewicz 18 punktów, a jego koledzy łącznie zdobyli punktów 21. Skuteczność przyjmujących na siatce 19%, 18% i 11% więc nie było mowy o zwycięstwie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom