>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2020/2021

W 5,4K

Wfan

Użytkownik
czy ktoś mi powie dlaczego jest na zakse1.42 jakieś braki w składzie ? Nie róbmy sobie jaj ze przegrali jeden mecz i nagle kursy skoczyłydo 1.40, jeżeli by wygrali z resovia u siebie to kursy nadal byłyby 1.15
Zaksa juz ma 1 miejsce w lidze zapewnione wiec sugeruja sie , ze zagraja czesciowo zmiennicy. Ogolnie moga sie skupic juz na treningach pod decydujaca faze sezonu co moze sie odbic na ich formie fizycznej w nadchodzacych meczach itd.
 
S 108

slawek-80

Użytkownik
Ja dzisiaj idę w stronę resovii, gra falująca, ale verva prócz Lwówka i środkowych słabo wyglada. Rozgrywający poniżej oczekiwań. Pokuszę się nawet o zwycięstwo, ale idę w stronę +1.5 seta po kursie 1.81 na resovie. Ogladalem dużo meczów i ciągnęli bo ciągnęli. Jeżeli resovii będzie szła zagrywka to nie będzie co zbierać

czy ktoś mi powie dlaczego jest na zakse1.42 jakieś braki w składzie ? Nie róbmy sobie jaj ze przegrali jeden mecz i nagle kursy skoczyłydo 1.40, jeżeli by wygrali z resovia u siebie to kursy nadal byłyby 1.15

Oglądam teraz na live mecz przy 0-1 w setach i 11-8 w drugim i Zaksa kompletny 2 skład.i nie zanosi sie na to aby ktoś z pierwszego składu mial wejsc. Jak dla mnie to Zawiercie to dzisiaj bierze z handi -1,5 seta.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Dałem za grosze na -1.5 Nysa. Tak jak mówiłem nie wiedzę w ten AZS.. zapomniałem napisać.
dzisiaj jestem wkurzony, bo niepotrzebnie Zagrałem na zakse. Musiała pójść kontra, ale za bardzo nie lubię tak grać.
resovia dzisiaj pięknie, tak jak mówiłem to się akurat sprawdziło :D.
ps. Ale ten Bucko jest słaby ..
 
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, PlusLiga
Godzina: 14:45
Spotkanie: Czarni Radom vs Skra Bełchatów
Typ: Taylor Sander powyżej 14,5 pkt
Kurs:
1.85
Bukmacher: STS
Analiza:

Witam po przerwie, niestety w ostatnim czasie miałem nieco bardziej gorący okres w pracy niż zwykle stąd brak analiz z mojej strony. Ale wracamy dzisiaj, po poprzednich udanych typach standardowo zostajemy przy piłce siatkowej. Dzisiaj na tapetę biorę mecz Czarni Radom vs Skra Bełchatów. Obie drużyny na nieco innych biegunach, Radomianie praktycznie już bez żadnych szans na fazę play-off, w której to Radomianie przed sezonem byli typowani, stąd też zapewne rezygnacja z funkcji trenera Roberta Prygla. Skra natomiast cały czas walczy o jak najwyższe rozstawienie w fazie play-off. Bełchatowianie po niemrawym początku wyraźnie ostatnio złapali wiatr w żagle, co potwierdzają ostatnie wyniki w Lidze i w Lidze Mistrzów. Wyżej wspomniana już lepsza postawa gości jest również spowodowana powrotem do gry Amerykańskiego przyjmującego - Taylora Sandera. Reprezentant USA jest zdecydowanym liderem wielokrotnego Mistrza Polski i w newralgicznych momentach gra ofensywna Skry opiera się na jego barkach. W/w zawodnik poza świetną postawą w ataku jest bardzo groźny w polu serwisowym, więc i tutaj upatruję szansę na to że Taylor dorzuci kilka punktów w tym elemencie. Moim zdaniem linia 14,5 punktów na takiego gracza jest zdecydowanie do grania! Powodzenia!


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +207
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Kochani czy tylko ja mam przeczucie, ze Będzin ogra Cuprum Lubin ? Ostatnie mecze cuprum dobre, naprawdę dobre, ale bez szoku. To jest zespół który bardzo faluje, Będzin już gra o szacunek, a także o kontrakty. 3.50 kusi wejść za większe pieniądze, po prostu czuje, ze dzisiaj mogą sprawić niespodziankę, jeżeli zagrają tak jak w zawierciu to wygrają z Cuprum
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Kochani czy tylko ja mam przeczucie, ze Będzin ogra Cuprum Lubin ? Ostatnie mecze cuprum dobre, naprawdę dobre, ale bez szoku. To jest zespół który bardzo faluje, Będzin już gra o szacunek, a także o kontrakty. 3.50 kusi wejść za większe pieniądze, po prostu czuje, ze dzisiaj mogą sprawić niespodziankę, jeżeli zagrają tak jak w zawierciu to wygrają z Cuprum
Mam to samo, ale na pewno odradzałbym wszystkim wchodzić za większe pieniądze w te ostatnie spotkania fazy zasadniczej (patrz mecz Zaksa vs Aluron). Cuprum jeszcze ma szanse na ósemkę i nie odpuści do końca, a Będzin już pewny spadku nie wiadomo z jaką motywacją i w jakim zestawieniu dzisiaj wyjdzie. Może być tak, że goście zagrają w optymalnym składzie i na pełnym luzie pokażą świetną siatkówkę albo zabraknie kluczowych graczy, którzy nie będą chcieli ryzykować ewentualnymi kontuzjami jeżeli nie planują zostać w Będzinie i grać w I. lidze w przyszłym sezonie. Później postaram się coś znaleźć na dzisiaj.
 
Sycioss 30,6K

Sycioss

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, PlusLiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Cuprum Lubin vs MKS Będzin
Typ: Wojciech Ferens powyżej 14,5 pkt
Kurs:
1.85
Bukmacher: STS
Analiza:

Witam, po wczorajszym trafionym typie na punkty Taylora Sandera dzisiaj również atakujemy bardzo podobny zakład. Na tapetę bierzemy dzisiaj mecz pomiędzy Cuprum Lubin a MKS'em Będzin. Będzinianie po ostatniej wygranej Stali Nysa już definitywnie żegnają się z najwyższą klasą rozgrywkową w naszym kraju. Osobiście uważam, że sprawdziło się tu powiedzenie "co się odwlecze to nie uciecze", ale to nie miejsce na takie przemyślenia i dywagację. Gospodarze przed sezonem również byli typowani w gronie drużyn które będą walczyć o utrzymanie, jednak dobra postawa podopiecznych Marcelo Frąckowiaka sprawiła, że Cuprum do samego końca będzie bił się o awans do fazy play-off, a wygrana w dzisiejszym spotkaniu wydaję się obowiązkiem, ponieważ Lubinianie ostatnie trzy spotkania grają z czołówką naszej ligi i o punkty w tych spotkaniach będzie już dużo trudniej. Przyjdźmy do typu na dzisiejsze spotkanie, na tapetą bierzemy dziś przyjmującego gospodarzy Wojtka Ferensa, który jest w tym sezonie podporą drużyny z Lubina. Wojtek to jedna z pierwszych opcji drużyny z Lubina i Tavares w kluczowych momentach spotkania bardzo często posyła piłki do swojego przyjmującego - Wojtek dostaje średnio 25 piłek na mecz od swojego rozgrywającego, notując przy tym blisko 50% skuteczność co na przyjmującego jest bardzo solidnym wynikiem. Wojtek również punktuje w polu serwisowym, gdzie ma blisko średnią jednego asa na spotkanie, a jako że Cuprum gra dzisiaj we własnej hali to możemy się spodziewać że Ferens dorzuci punkty również i w tym elemencie. Uważam, że Wojtek spokojnie pokryję linie 14,5 punktów w tym spotkaniu i kolejny typ uda nam się zanotować na plus. Powodzenia!

- mimo wszystko uważam, że typ był dobry. Ferens najlepiej punktującym w drużynie, wysoki procent w ataku. Niestety bardzo słaba postawa Będzina i mecz zamknięty w 3 setach. Zabrakowało 3 oczek.
 
Ostatnia edycja:
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Również jestem za tym, że dziś zwycięstwo odnosi Będzin. Kurs 5,40, który można pobrać w Superbecie jest mega zadawalający. Nie sposób przejść obojętnie wobec tak zawyżonej cyfry. Wiadomo, że Lubinianie dysponują lepszymi personaliami, ale ich przewaga na pewno nie jest tak ogromna jakby wskazywały na to kursy. Jesienią spotkanie wygrał MKS Będzin (jedno z dwóch w tych sezonie). Warto jednak zaznaczyć, że wówczas Cuprum grało bez swojego podstawowego rozgrywającego, Portugalczyka Tavaresa.
Będzinianie odnotowali już 16 porażek pod rząd. Wynik zatrważający. Trener Bednaruk nie jest człowiekiem, który oddałby to spotkanie za darmo. Również zawodnicy z zdegradowanego już klubu muszą walczyć i pokazywać się, aby na przyszły sezon zgarnąć kontrakty w PlusLigowych zespołach.

Rozgrywający: Tavares - Thiago
Atakujący: Jimenez - Faryna
Przyjmujący: Penchev, Ferens - Ademar, Sobański
Środkowi: Gunia, Jakubiszak - Kalembka, Ratajczak
Libero: Makoś - Gregorowicz

Składy w mojej opinii porównywalne. Kurs przeszacowany, biorę z chęcią
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Lubin lubi robić niespodzianki to wygrać ze Skra a u Siebie szybko 0-3 w torbę z AZS. Lubin ze słabszymi zespołami twa dużo gorzej, już 5.50 kurs

Także ja idę win 5,40
Będziemy +1.5 3.00 kurs

liczę ze dzisiaj w końcu się przełamią, maja duża szanse
 
Ostatnia edycja:
K 0

Krawiec007

Użytkownik
Też, pograłem na Będzin naprawdę kuszący kurs. Wydaje mi się ze bedzie wyrównany mecz over 180,5 też fajny kurs do pokrycia nawet w 4 setach.
 
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
Zaksa - Czarni Zaksa - 2,5 seta 3.00 fortuna

Kędzierzyn ma pewne 1 miejsce po sezonie zasadniczym i ostatnio odpuścili Zawierciu wychodząc rezerwą. Dziś myślę że będzie inaczej. Grbic narzekał na początku roku na napięty kalendarz więc po dwumeczu z Resovią dał odpocząć podstawie. Dlaczego akurat z Zawierciem? Grbic i Kolakovic prywatnie są przyjaciółmi. Nie wiele ponad tydzień temu to Zawiercie poszło na rękę Zaksie wypożyczając im Depowskiego do końca sezonu w miejsce kontuzjowanego Łukasika. Pamiętajmy też że to właśnie Zawiercie "wychowało" Semeniuka i dzięki graniu w Warcie na wypożyczeniu ten gość gra teraz na poziomie reprezentacyjnym. 8 dni minęło od ostatniego meczu pierwszą szóstka Zaksy, puchar Polski za tydzień. Trzymanie 2 tygodnie w zamrażarce Śliwki czy Kaczmarka nie jest najlepszym pomysłem.
Czarni ten sezon poniżej oczekiwań. Z takimi zawodnikami jak Konarski czy Loh liczyli przynajmniej na środek tabeli. Dziś uważam że dla gospodarzy będzie to intensywna jednostka treningowa. Trzy sety i pod prysznic.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +212
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
GKS Katowice- Zaksa Kędzierzyn Koźle

Typ: GKS wygra mecz @ 4,00 STS


Z tego co mi wiadomo to Zaksa w środe gra 1/4 pucharu Polski. Wiem, że 3 dni to w siatkówce sporo, ale jednak lepiej mieć wypoczętych zawodników, tym bardziej, że sezon zasadniczy już wygrany. Zresztą nie wiadomo czy dziś Zaksa będzie grała pierwszym składem. Po drugiej stronie parkietu drużyna zajmująca 9 miejsce i pretendująca do play-off. Czyli aspiracje druzyn w meczu zupelnie inne, w tym widzę szanse dla gospodarzy.

Typ bardziej do dyskusji, może ktoś potwierdzi może spostrzeżenia a może jednak uzna je za bezpodstawne, czekam na opinie.
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Myślę że lepiej obserwować kursy i zagrać niska stawka przed spotkaniem a jak rozpocznie się mecz to zobaczyć skład i wtedy zagrać grubo jeśli się to potwierdzi. Bo wiadomo ze na dwoje wróżka wróżyła.
 
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
GKS Katowice- Zaksa Kędzierzyn Koźle

Typ: GKS wygra mecz @ 4,00 STS


Z tego co mi wiadomo to Zaksa w środe gra 1/4 pucharu Polski. Wiem, że 3 dni to w siatkówce sporo, ale jednak lepiej mieć wypoczętych zawodników, tym bardziej, że sezon zasadniczy już wygrany. Zresztą nie wiadomo czy dziś Zaksa będzie grała pierwszym składem. Po drugiej stronie parkietu drużyna zajmująca 9 miejsce i pretendująca do play-off. Czyli aspiracje druzyn w meczu zupelnie inne, w tym widzę szanse dla gospodarzy.

Typ bardziej do dyskusji, może ktoś potwierdzi może spostrzeżenia a może jednak uzna je za bezpodstawne, czekam na opinie.
Uważam, że kursy na dzisiejszy mecz są prawidłowo wystawione. Znakiem zapytania jest to co rzuci na parkiet Grbic. Pewniakiem do dużej ilości minut, może do pierwszej szóstki jest Dominik Depowski. Gość jest 2 tygodnie w drużynie i potrzebuje się zgrać. Dlatego wydaje mi się że przynajmniej 2 sety Kędzierzyn może zagrać pierwszym składem z Depowskim za Semeniuka. Depowski z Radomiem zagrał całego trzeciego seta, a reszta rezerwy weszła dopiero przy stanie 14:8. Nadchodzą najważniejsze mecze w sezonie. Ławka Zaksy jest po prostu słaba. Kluth nadaje się co najwyżej na podwyższenie bloku za Toniuttiego. A taki Staszewski czy Banach są tylko po to żeby wypełnić puste miejsce w protokole meczowym. Pograli sobie z Zawierciem i więcej pełnych setów mogą już nie dostać. Tylko Depowski i Rejno są w stanie dać zmianę na pozycji na w miarę dobrym poziomie. Warto zaznaczyć też że Kędzierzyn ma dopiero piąty budżet w pluslidze, przy wynikach jakie mają nie powinienem się czepiać ich ławki. Zmęczenie? Dwa, może trzy sety nie powinny bardziej zmęczyć niż zwyczajny trening. Z Radomiem się nawet spocić nie zdążyli. Reasumując, myślę że pierwszy skład dziś pogra, ale ile wie tylko Grbic.
Po drugiej stronie siatki GKS walczący o play offy. Katowice mimo przeciętnego składu to trudny rywal, zwłaszcza na swojej hali.
Ciężko tu coś sensownego wytypować. Spróbuję over 3,5 seta w noble bet 1.75.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +190
volman 1,1K

volman

Użytkownik
MKS Będzin- Stal Nysa
19.02.2021 20:30

Polecam wszystkim zainteresować się tym spotkaniem, według mnie mega duże Value.

Ogólnie Będzin ton najsłabiej grający zespół PlusLigi, wiadomo ze będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony ale nie oszukujmy się mają po prostu mega słaby skład. Pewny spadek.

Nysa z meczu na mecz gra coraz lepiej, widoczny brak dobrych przyjmujących, jednak nadrabia to atakujący i środekśrodek, Ben Tara według mnie gra naprawdę dobra siatkówkę i mam nadzieję że ten zawodnik zostanie w PlusLidze bo jego potencjał jest ogromny.

A co najważniejsze Stal Nysa ma o co grać, mają 20 punktów, gdyby wygrali za 3 punkty to mieliby tym samym punktów 23, Czarni Radom którzy zajmują 12 miejsce mają obecnie 22 punkty i pozostał im mecz z Jastrzębskim Węglem, który nawet rezerwami powinien sobie poradzić z Radomiem. Natomiast ostatnie spotkanie Stali jest z Zawiercie , też trudne spotkanie.

Dla Nysy ważne byloby aby przegonić Radom co im da awans do walki o 9 miejsce w PlusLidze a na pewno byłby to mega sukces dla beniaminka. Dlatego nie wyobrażam sobie aby jutro stracili punkty z Będzinem.

Stal Nysa win 1.47 Fortuna 10/10
Stal Nysa -6.5 pkt 1.85 STS 10/10
Stal Nysa -1.5 seta nie widzę jeszcze nigdzie kursu 7/10

Jestem przekonany że za kilka godzin kursy spadną do 1.2 za wygrana Stali.
Post automatycznie złączony:

Do powyższego spotkania dokładam :
Suwałki - Gdańsk
Suwałki win 2.15 STS

Tutaj analiza będzie krótka, Gdańsk ma pewne 3 miejsce w rundzie zasadniczej, Suwałki mają matematyczne szanse na zajęcie 8 miejsca. Gdańsk moim zdaniem nie będzie narażać zawodników na maksymalne granie, wczoraj trudne spotkanie z Bełchatowem, awans do Final Four Pucharu Polski a dodatkowo przecież są rozstawieni w play-offach więc myślę że to spotkanie potraktuja ulgowo. A dla Suwalek to mecz ostatniej szansy na sukces w tym sezonie.
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
J 3K

josh91

Użytkownik
Dla Nysy ważne byloby aby przegonić Radom co im da awans do walki o 9 miejsce w PlusLidze a na pewno byłby to mega sukces dla beniaminka. Dlatego nie wyobrażam sobie aby jutro stracili punkty z Będzinem.
O jakie 9 miejsce? żeby grać o 9 miejsce trzeba zająć pozycję 9-10 po zasadniczej. Nysa ma szansę co najwyżej na granie o 11 miejsce jeśli przeskoczy Radom.
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
O jakie 9 miejsce? żeby grać o 9 miejsce trzeba zająć pozycję 9-10 po zasadniczej. Nysa ma szansę co najwyżej na granie o 11 miejsce jeśli przeskoczy Radom.
Masz rację, źle doczytałem. Bez znaczenia i tak walka o 11 miejsce będzie dla nich celem nr 1.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Tutaj analiza będzie krótka, Gdańsk ma pewne 3 miejsce w rundzie zasadniczej (...)
Gdańsk nie ma pewnego 3 miejsca w rundzie zasadniczej. Mogą czuć się, jakby mieli bo mają 4 punkty przewagi nad kolejną Resovią i 5 nad Vervą, ale Resovia ma u siebie Skre i wyjazd do Olsztyna, a Verva ma trzy mecze do końca, chociaż kalendarz najgorszy. Trefl jeśli załatwi sobie zwycięstwo ze Ślepskiem to na ostatni mecz z Zawierciem (data nieustalona) będą mogli popuścić gumeczkę w spodenkach, podejść do meczu z luźną głową i rotować przed PP. Dla mnie to Trefl tu jest do gry i uważam, że kurs zleci.

e: data meczu Trefla z Zawierciem podana jest jedynie na stronie Zawiercia i jest to 07.03 a PP jest 13.03. Jeśli to prawda to potwierdza mnie tylko w myśleniu, że to ten drugi mecz, z Zawierciem, gdy dopiero będą mieli pewne 3 miejsce po zwycięstwie z Suwałkami, będzie żonglowany i bez presji.

e2: Mecz ze Skrą był w środę, 17:30. Mecz w Suwałkach w poniedziałek, 17:30. 4 pełne dni wolne. Wciąż w Treflu są rezerwy, bo powinien wrócić lada dzień Mordyl.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +182
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
MKS Będzin - Stal Nysa
Nysa @1.50 1xbet 20:30

Drużyna Jakuba Bednaruka zagra dziś ostatni mecz na własnej hali w pluslidze (oficjalnie już spadli) i to jest chyba jedyny argument po ich stronie.
Będzin od 16 spotkań nie wygrał meczu, ciekawostką jest to że ostatni mecz który wygrali był właśnie że Stalą Nysa gdzie przegrywali już 2-1 i 22-18 , był to dziwny mecz gdzie Stal dostała zapaści w pewnym momencie (ważnym aspektem jest to że w tym meczu nie zagrał kluczowy gracz Wassim Ben Tara)

Ostatnie mecze

- MKS Będzin dostał srogie lanie od Cuprum Lubin 25:11, 25:20, 25:20 i wyobraźcie sobie jak wyglądałby wynik bez 22pkt zdobytych przez Faryne. Spadkowicz ewidentnie nie wyszedł na ten mecz, który był dla nich walka i utrzymanie.

- Stal Nysa wychodzi na parkiet i sprawia niespodziankę pokonując walczący o Play off'y AZS Olsztyn 3-1, MVP Bartosz Bućko (16pkt) , najlepiej punktujący Ben Tara (23pkt)

Porównując składy na papierze bez dwóch zdań to Stal Nysa jest tu dużym faworytem, forma i ostatnie mecze też wskazują tutaj na Stal.
Mecz toczy się o rewanż za ostania przegrana i minimalna poprawę w tabeli.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +128
C 229,9K

czary-mary

Użytkownik
Nie mogę się zgodzić z powyższymi propozycjami. Jak dla mnie faworytem spotkania jest Będzin. Wszyscy przytaczają ich bezbarwny mecz z Lubinem, ale już nikt nie pamięta o poprzedniej zażartej walce i porażce dopiero po tie-breaku z Zawierciem. Personalnie składy zdecydowanie wyrównane. Liderzy to kilerzy atakujący. Rozegranie na podobnym poziomie, Śródek z przewagą dla przyjezdnych, lecz przyjecie zdecydowanie dla gospodarzy. Ademar, Sobański >>>> Bucko, Łapszyński. Spotkanie w niesamowicie specyficznej sosnowieckiej hali. Mimo wszystko do tego oświetlenia przyzwyczajeni będą Będzinianie i powinno być to ich atutem. Spotkanie o punkty, a o honor. Nie oszukujmy się Nysa i tak w ogólnym rozrachunku nie przeskoczy Radomian. W mojej opinii zdecydowanie Będzin, chociaż przyznam szczerze liczyłem na kurs powyżej 3. Biorę jednak i ten 2,76 dostępny w Fortunie
 
Otrzymane punkty reputacji: +128
Do góry Bottom