>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Poker Inside - Sponsorships

andreoid 2

andreoid

Użytkownik
Nie wiem czy było czy nie więc zamieszczam jak było proszę o zamknięcie.
Więc po kolei.
Wchodzimy na strona
http://www.pokerinside.com/ i rejestrujemy się na e-mail dostajemy kod weryfikacji.
Ponownie wchodzimy na stronę logujemy się i w menu po lewej wybieramy Poker Sponsorships i wyświetli nam się
Get money upfront to start your bankroll!
Our poker sponsorships put REAL MONEY into your poker account to try new rooms
with absolutely no risk to you. Apply for a Sponsorship and get your bankroll
started!
The following Sponsorships are currently available:
Rooms Available: 2
Amount: $10.00 USD - $50.00 USD
Today&#39;s Sponsorhsip Daily: 30


Apply for a Sponsorship
i wybieramy na niebieskim tle
Apply for Sponsorship
i wybieramy promocje do
[/URL]
!!! UWAGA !!!
trzeba akceptowac sponsorshipa, w godzinach porannych, każdego dnia jest dostępnych jedynie 50sponsorow...jednak o godzinie 7 rano polskiego czasu, poniewaz te 50 sponsorow, liczy się według amerykańskiego czasu... także do 10 rano, można się załapać... po akceptacji sposnora, sciagamy soft z ich linka, dodajemy konto, i czekamy do 48 godzinna akceptacje naszego konta , przyjdzie email gdy to nastapi (w praktyce do 24h )

 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Temat jest gdzies wciscnięty zeby dostac kase na kolejne pokerroomy czyli LuckyAce czy Pacyfic trzeba kilka nibsów ugrac na betmost
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
tylko najpierw trzeba zlapac live chat ^^ co nie udaje mi sie juz 2 tygodnie
oni mają tam jakis okreslony podział godzin z tego co pamiętam to jest to ok 17-20 naszego czasu w tych godzinach nalezy łapac support ma byc Online lub Away&gt; wtedy jest w trakcie rozmow
 
S 0

simhazi

Użytkownik
no jak w koncu udalo sie dorwac live chat to napisali &quot;Unfortunately we are unable to send BetMost Poker sponsorship today, we are working on the situation and it should be fixed shortly, we will email our members as soon as everything is ready. Sorry for the inconvenience, thank you for your patience and understanding.&quot; ja to mam pecha ;p
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
na bet most dostałem 10 $, i zagrałem sobie tam w bj, wypłat 200$ po 3 dniach na koncie MB, promo na plus
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
tak tak . Ale ze sie tak zapytam , czy dalszy przelew musi byc wykonany?
Tzn . Czy te pieniadze z mb trzeba przelac koniecznie na tego pokera? ????
 
Do góry Bottom