>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Poker Inside - Sponsorships

sadam666 17

sadam666

Użytkownik
tak tak . Ale ze sie tak zapytam , czy dalszy przelew musi byc wykonany?
Tzn . Czy te pieniadze z mb trzeba przelac koniecznie na tego pokera? ????
Możesz nie wpłacać ale gdy to zrobisz to kolejnych sponsorshipów już nie dostaniesz. Zresztą, komu by się chciało kombinować i oszukiwać dla 10 euro.
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Dzieki za odp .

Nie mialem na mysli ich wogole okrasc . Nie jestem az tak biedny by krasc 10 euro.
Nie znam tego room&#39;u , ale zobaczymy . To ipoker bodajze.
 
miczu 0

miczu

Użytkownik
tak tak . Ale ze sie tak zapytam , czy dalszy przelew musi byc wykonany?
Tzn . Czy te pieniadze z mb trzeba przelac koniecznie na tego pokera? ????
Eh, a potem dziwicie sie i klniecie na forum ze Polacy sa zablokowani w wiekszosci promocji...
Teoretycznie moga zazadac od mb cofniecia transakcji, ale jak to w praktyce wyglada to nie wiem. Po uzyskaniu 10 nibs`ow z betmost kwalifikujesz sie u nich na sponsorship 50$ w pacific poker, nie wiem czy warto sobie to blokowac dla 10$ ktore przepijesz w jeden wieczor.
 
P 0

pavlinho

Gość
Na razie sponsorshipa nie chcą mi dodać, bo mają jakieś problemy. Kazali czekać na e-maila od nich. No to poczekamy. Strasznie ciężko ich złapać na live.
 
M 0

murek9

Użytkownik
jakie sa warunki wyplaty tego sponsorshipa z betmost Poker?musze jakies punkty ugrac?czy jk to wyglada?i czy jest dostepne MB do wyplat;&gt;?
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Ja korzystałem jakiś rok temu z tego sponsora na Betmost, później na Pacific poker, i teraz chciabym na Lucky Ace, ale nigdy nie mogę się załapać, ile oni mają tych sponsorów dziennie, i o której ewentualnie można złapać tego bonusa??
 
L 147

lukkub

Użytkownik
Ja korzystałem jakiś rok temu z tego sponsora na Betmost, później na Pacific poker, i teraz chciabym na Lucky Ace, ale nigdy nie mogę się załapać, ile oni mają tych sponsorów dziennie, i o której ewentualnie można złapać tego bonusa??
tez na lucky ace nie moge ich wogole zlapac ???? , wydaje mi sie ze 6 godzin roznicy czasowej wiec o 6 rano powinny byc ale jeszcze nigdy tak punktualnie 6 nie czatowalem na to ;) , np oferty sponsorshipa do PacificPoker bylo jeszcze czesto kolo 7 rano
 
L 147

lukkub

Użytkownik
Narazie mam ten sam problem.
Czekam juz ponad 72 h.
jak ja mialem dostac kase od nich do Pacific Poker to przeciagali mnie 2 tygodnie na czacie :d ciagle im cos nie dzialalo :p albo slabe maja oprogramowanie albo nie chca dawac kasy co by sie mijalo z celem
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Było u góry napisane, że są offline, ale ja wszedłem w czacik, okazało się ,że byli jednak online ????
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
o jezu widac ze nie czytacie tematu albo ktos go wyczyscil ze jzu nie ma info jak zlapac support.

to wam napisze:

Jak pisze Support AWAY to odswierzamy non stop stronke czasami to trwa 5 minut czasami 15 ja kiedys czekalem odswierzajac stronke nawer 25minut i wkoncu sie pojawili ONLINE na niebiesko i wtedy zapieprzac szybko wpisywac dane i gadac bo zaraz zniknie to online.
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
ja czekam juz ok 30 godzin i dalej kasy nie ma na MB a mam wplacic ja na betmost,tez tak macie?
Tak.
Ja czekam juz 4 dni z hakiem . A rozmowa z live chat dala tyle co nic.
Napisali tylko ze maja problemy i bede poinformowany emailem.


Edit

there is a problem with the verification of BetMost account this is the same thing for all our members.

No wiec narazie sa problemy z weryfikacja kont na BetMost. Trzeba czekac.


Edit 2.

Pare maili wyslanych i juz sie wzieli do roboty. Wlasnie zweryfikowali mi konto .
Teraz tylko na livechat po kase
 
Do góry Bottom