>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Poker Inside - Sponsorships

sadam666 17

sadam666

Użytkownik
tak tak . Ale ze sie tak zapytam , czy dalszy przelew musi byc wykonany?
Tzn . Czy te pieniadze z mb trzeba przelac koniecznie na tego pokera? ????
Możesz nie wpłacać ale gdy to zrobisz to kolejnych sponsorshipów już nie dostaniesz. Zresztą, komu by się chciało kombinować i oszukiwać dla 10 euro.
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Dzieki za odp .

Nie mialem na mysli ich wogole okrasc . Nie jestem az tak biedny by krasc 10 euro.
Nie znam tego room&#39;u , ale zobaczymy . To ipoker bodajze.
 
miczu 0

miczu

Użytkownik
tak tak . Ale ze sie tak zapytam , czy dalszy przelew musi byc wykonany?
Tzn . Czy te pieniadze z mb trzeba przelac koniecznie na tego pokera? ????
Eh, a potem dziwicie sie i klniecie na forum ze Polacy sa zablokowani w wiekszosci promocji...
Teoretycznie moga zazadac od mb cofniecia transakcji, ale jak to w praktyce wyglada to nie wiem. Po uzyskaniu 10 nibs`ow z betmost kwalifikujesz sie u nich na sponsorship 50$ w pacific poker, nie wiem czy warto sobie to blokowac dla 10$ ktore przepijesz w jeden wieczor.
 
P 0

pavlinho

Gość
Na razie sponsorshipa nie chcą mi dodać, bo mają jakieś problemy. Kazali czekać na e-maila od nich. No to poczekamy. Strasznie ciężko ich złapać na live.
 
M 0

murek9

Użytkownik
jakie sa warunki wyplaty tego sponsorshipa z betmost Poker?musze jakies punkty ugrac?czy jk to wyglada?i czy jest dostepne MB do wyplat;&gt;?
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Ja korzystałem jakiś rok temu z tego sponsora na Betmost, później na Pacific poker, i teraz chciabym na Lucky Ace, ale nigdy nie mogę się załapać, ile oni mają tych sponsorów dziennie, i o której ewentualnie można złapać tego bonusa??
 
L 147

lukkub

Użytkownik
Ja korzystałem jakiś rok temu z tego sponsora na Betmost, później na Pacific poker, i teraz chciabym na Lucky Ace, ale nigdy nie mogę się załapać, ile oni mają tych sponsorów dziennie, i o której ewentualnie można złapać tego bonusa??
tez na lucky ace nie moge ich wogole zlapac ???? , wydaje mi sie ze 6 godzin roznicy czasowej wiec o 6 rano powinny byc ale jeszcze nigdy tak punktualnie 6 nie czatowalem na to ;) , np oferty sponsorshipa do PacificPoker bylo jeszcze czesto kolo 7 rano
 
L 147

lukkub

Użytkownik
Narazie mam ten sam problem.
Czekam juz ponad 72 h.
jak ja mialem dostac kase od nich do Pacific Poker to przeciagali mnie 2 tygodnie na czacie :d ciagle im cos nie dzialalo :p albo slabe maja oprogramowanie albo nie chca dawac kasy co by sie mijalo z celem
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Było u góry napisane, że są offline, ale ja wszedłem w czacik, okazało się ,że byli jednak online ????
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
o jezu widac ze nie czytacie tematu albo ktos go wyczyscil ze jzu nie ma info jak zlapac support.

to wam napisze:

Jak pisze Support AWAY to odswierzamy non stop stronke czasami to trwa 5 minut czasami 15 ja kiedys czekalem odswierzajac stronke nawer 25minut i wkoncu sie pojawili ONLINE na niebiesko i wtedy zapieprzac szybko wpisywac dane i gadac bo zaraz zniknie to online.
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
ja czekam juz ok 30 godzin i dalej kasy nie ma na MB a mam wplacic ja na betmost,tez tak macie?
Tak.
Ja czekam juz 4 dni z hakiem . A rozmowa z live chat dala tyle co nic.
Napisali tylko ze maja problemy i bede poinformowany emailem.


Edit

there is a problem with the verification of BetMost account this is the same thing for all our members.

No wiec narazie sa problemy z weryfikacja kont na BetMost. Trzeba czekac.


Edit 2.

Pare maili wyslanych i juz sie wzieli do roboty. Wlasnie zweryfikowali mi konto .
Teraz tylko na livechat po kase
 
Do góry Bottom