>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PokerInside - 10$ na BetMost i inne.

mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
http://www.pokerinside.com/bonus/Poker24
Znana firma, dają sponsorshipy na partypoker,cdpoker itp.
Po napisaniu do supportu (u góry &#39;live chat - piszemy nawet jak są offline)
maila typu &quot;Hi. My friend has recived 10$ free to Betmost poker. Could I get it too? Thanks!&quot;
Na naszym koncie pojawia się wiadomosc ,O tym, że przyznali nam kasę.
Przykład - (profesjonalny screen ;d)
http://www.f4a.eu/uplGRA/12013729442804.JPG

Zapraszam także do mojego teamu :
http://www.pokerinside.com/teams/view/457
hasło ; fbteam
Pozdro :p

AA, jeszcze jedno.
Uzupełnijcie wszystkie rubryki, takie jak dane, konto moneybookers, &#39;survey&#39; itp.
Dostajecie za to nibsy.
A za nibsy są hasła do turniejów.
Im więcej - tym lepsze.
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Napisze poradnik bo widze że jest dużo chetnych a pisanie każdemu po kolei co jak ma zrobic
juz mnie troche meczy wiec po wysłaniu mi swojego maila na PW dostajecie Maila od PokerInside
z informacją że zostaliscie zaproszeni że im miło i takie tam bla bla bla, (możecie też załozyc konto
ze strony PokerInside nie czekajac na maila z moim refem.)
Po otrzymaniu maila klikamu na link w nim zawarty i zakładamy konto podajac oczywiscie maila
na ktorego dostaliscie zaproszenie. Nastepnie przechodzimy do prostego gromadzenia
pierwszej poczatkowej ilosci naszych punktów - Nibsów.
Klikajać na zakladke VIP status mozemy sprawdzic nasz aktualny stan Nibsów, naszą range,
co nam przysługuje za daną range, Liste czynności za które mozemy dostać nibsy i czynności
już wykonane zaczniemy od góry.
Ad 1.
Poker Survey ...
To fill out your poker survey click here . Your account will be credited 100 nibs when you complete it!
Dla mniej obeznanych z językiem angielskim chodzi o to żeby kliknać na link znajdujący
sie pod słowem here oraz uzupełnienie swojego Survey - (ang. ogólny przekrój, lustracja)
Zaznaczamy czy gramy aktualnie w pokera online, jeśli tak to na jakim sofcie juz gralismy
potem ile godzin tygodniowo przeznaczamy na pokera olnine, preferowane stawki i typ pokera
limit no limit pot limit. Wszystko. za to dostajem AŻ 100 NIbsów.... banał, a awansuje nas o range wyżej do
Rangi &quot;Gambler&quot; dajac nam wejściówki na freerolle o 350$

Ad 2.
Forum Posts ...
You will earn 2 Nibs for every post you make in the forums (up to 10 Nibs awarded per day)
Powiem tak... polska część forum PokerInside to jeden wielki śmietnik...
polacy nie maja admina, a piszą posty żeby nabijać sobie Nibsy. W sumie ich rozumiem, ale
jeżeli nie znasz angielskiego i chcesz sie czegoś dowiedzieć to odnalezienie tam jakiejś
informacji.... tragedia. Jeśli macie jakies pytania piszcie tutaj tam możecie sie nie doczekać odpowiedzi
Dostajesz 2 Nibsy za napisanie jednego posta. Max to 10 Nibsów dziennie.

Ad 3.
Neteller Details ...
Submit your neteller details and you will earn 50 Nibs!
Chodzi o zarejestrowanie swojego nr Netellera, jeżeli ktoś nie posiada to zachecam do założenia.
Wszystko jest darmowe. Wchodzimy w zakładke My Neteller Account i wprowadzamy nasz nr Netellera i walute.
Dostajemy za to 50 Nibsów

Ad 4.
Profile Image ...
Set an uploaded picture as your profile image and earn 50 Nibs.
ładujemy fotki albo jakies inne grafiki tutaj beda załadowane jednak
jeszcze nie mozesz ich ustawic na avatara za co dostaniemy te 50 niibsów poniewaz musza byc one jeszcze
sprawdzone przez Admina czy nie zawieraja obrazliwych tresci. Dopiero po
zweryfikowaniu grafiki możesz ustawic ją jako Avatara.

Ad 5.
Pictures ...
Get 10 Nibs for each picture you upload (for a max of 50 points)
Chodzi o wrzucenie fotek do swojego profilu, jak juz mowiłem nie musza byc to nasze fotki
Może byc jakas grafika zwiazana z Pokerem. Za każdą fotke dostajemy 10Nibsów. Max możemy
dostać 50 czyli uploadujemy jeszcze 4 fotki

Ad 6.
Profile ...
Complete your PokerInside profile and earn 50 Nibs
Wchodzimy w zakładke My Profile (edit) oraz wypełniamy pola. Nikt tego nie sprawdza,
ale moim zdaniem troche wstyd zrobic smietnik ze swojej wizytówki wiec proponuje poświecić
troche czasu na przyzwoite wypełnienie swojego profilu.

Ad 7.
CDPoker Account ...
Create a Real Money account with CDPoker and enter your details and earn 100 Nibs
Kto jeszcze nie ma to niech założy konto na CDpokerze, kto juz ma.... to w zakładce
Poker Accounts rejestrujemy nasze konto podajac nr konta i nick. Muszą je zweryfikować.
Ile to trwa jeszcze nie wiem. Jak tylko sie dowiem to napisze.

Ad 8.
Refer a Signup ...
You will earn 5 Nibs for every person you refer to PokerInside using bonus codes, invitations, or your affiliate link

Tekst powyżej napisał użytkownik Pyszu ;)
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Ok.
Wyrobiłem już nibsy na status gambler.
Dostałem hasło :
Gambler freeroll
CD POKER
31-01-2008
gamtrzysta
liczbę zapisujemy cyframi
jeszcze troche wolnych miejsc.
 
tomekwwa 0

tomekwwa

Użytkownik
mazaq ja juz dawno wszystkie te hasla podałem w temacie freeroll
Nie wiem zatem co procz hajsu moze nam dac to forum
POKERINSIDE GAMBLER: gam300
POKER INSIDE PLAYER FREEROLL : player32
POKER INSIDE LEADERBOARD $350 : Plv6
NOWE HASLA NA CD POKER
Żaby już dawno to miały jak tylko zmienili i były ogólno dostepne
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
No dobra, ale ile jeszcze jest haseł do zdobycia ^^
Donkey * PRIZE! * 0 Fish * PRIZE! * 250 Gambler * PRIZE! * 500 Player * PRIZE! * 1,000 Maniac * PRIZE! * 1,500 Amateur * PRIZE! * 2,000 Shark * PRIZE! * 4,000 Rock * PRIZE! * 6,000 Professional * PRIZE! * 13,000 Wizard * PRIZE! * 25,000 Prodigy * PRIZE! * 50,000 Baller * PRIZE! * 100,000
 
tomekwwa 0

tomekwwa

Użytkownik
to ci musze przyznaćtylko kurde gdzie te turki są z poker inside? bo np na cd poker to tylko do jednego nie mam
no nic zobaczymy ja jestem i sie bede starał udzielaćw miare możliwości innych też zachęcam
 
R 0

remior

Użytkownik
Siemka zarejestrowałem się na PokerInside i po wylogowaniu nie mogę ponownie zalogować się;/ Wy też tak mieliście?
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
ja mam pytanko. Do jakiego roomu oni dają kase i ile?? Moge sobie wybrac jakis dowolny room z listy na ich stronce czy oni mi w jakimś każą sie zarejestrowac??
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Ja wam powiem, ze jestem tam zarejstrowany od ponad 6 miechow. Mam chyba z 500 nibsow i tylko raz proponowali mi sponsorshipa (na party poker) oczywiscie nie moglem go wykorzystac bo mialem juz konto na PP.
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Heh nie kumam troche, zareejstrowałem się na tym pokerinside i nie moge sie zalogowac, wyskakuje mi, że zly login badz hasło ,a napewno mam dobre bo pisałem sobie odrazu na kartce co i jak.. ????
?
 
Do góry Bottom