>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PokerInside - 10$ na BetMost i inne.

F 0

frantic20

Użytkownik
jakies zawiesozne to jest .... juz 4 dni czekam na nibsy za uzupelnienie profilu i za refy lol pozatym dostlaem sponsorshipa ktory i tak nie zostal zrealizowany ...
 
N 0

neokai

Użytkownik
Poniewaz kolesiowi z supportu ktos umarl z rodziny i wczoraj i dzisiaj nie pracuje przy tym-jest takie info u gory^^

btw Ja dostalem szmal -promo sprawdzone w 100% za co +
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
mam juz niby przyznany bonus do bet most i mam sie zgłosic do supportu a gdy to robie dostaje na skrzynke takie odpowiedzi
Hey,

Please contact our live support to receive your sponsorship funds. They&#39;re
availabe Monday - Friday between 10AM and 4PM EST. Good luck at the tables!
If it&#39;s unavailable when you try between these hours please retry later
because it means all our Agents are currently busy.

As a result of an unfortunate family death close to us, online support
will not be available Wednesday or Thursday of this week.

P.S- We&#39;re back today, so please try between 10AM and 4PM EST today.
Thanks!
juz chyba dosłownie ze 20 razy kontaktuje sie z nimi i cały czas odsyłają mi to samo.....:kwasny4565:
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
mam juz niby przyznany bonus do bet most i mam sie zgłosic do supportu a gdy to robie dostaje na skrzynke takie odpowiedzi
juz chyba dosłownie ze 20 razy kontaktuje sie z nimi i cały czas odsyłają mi to samo.....:kwasny4565:
Ja dostaje to samo na emaila :/
 
toluvel 0

toluvel

Użytkownik
korzystacie z ofert tego PokerInside? Mógłby mi ktoś pokrótce wyjaśnić jak to działa, jakie są korzyści i co oni z tego mają?

Pozdrawiam ????
 
sewi19 10

sewi19

Użytkownik
A jak można dostac inne sponsorshipy, jak się dostało juz na BestMost Poker....? Bo wiem że są jeszcze jakies... tylko niewiem jak je zdobyc.. :jezora: hehe... z Góry dziki za odpowiedź... :spokodfhgfh:
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Podbijam temat.Mógłby ktos napisać jak to jest z tymi sponsorshipami? Na jakie platformy dają i czy wystarczy tylko maila wysłać?
 
toluvel 0

toluvel

Użytkownik
z tego co się orientuję to praktycznie bezproblemowo dają każdemu na Betmost. A co do innych nie wiem
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
z tego co się orientuję to praktycznie bezproblemowo dają każdemu na Betmost. A co do innych nie wiem
A kogo sie zalicza do innych??
Ja założyłem konta na pokerinside wypełniłem wszystkie formalności zweryfikowali moje konto założyłem konto na betmost poker zrobiłęm wszystko jak należy i kasy nie ma. Więc dlaczego piszzesz,że dają bezproblemowo??
 
toluvel 0

toluvel

Użytkownik
dają.

Bierzesz sponsorship i jeszcze musisz skontaktować się z live supportem na chacie. I oni dają Ci kasę na MB, a Ty musisz wpłacić na BetMost.

To naprawdę proste.

Mail ze sponsorshipem idzie z 1 dzień. Poza tym wypełnij ankietę, profil i zarejestruj się w BetMost z ich linka - żeby mięć conajmniej 300 Nibs. Wtedy szybciej dają. Sprawdzone.
 
G 3

grassssss

Użytkownik
We love having you on our PokerInside Team. We are looking for real poker
players, and we see a lot of potential in you. Our Poker Sponsorships are
awarded everyday, on an first-come, first-serve basis. You will receive one soon
by our automated system.
Moze to ktos przetłumaczyć? dzieki z góry bo juz nie wiem co zrobic zeby dostac te 10$
 
X 41

xradzix

Użytkownik
BetMost Poker - Download Now!

Pending Account Verification
Your poker room account information is awaiting approval. If this is a CDPoker Sponsorship, please contact LIVE SUPPORT: If this is a PartyPoker Sponsorship, we will email you once your account is approved.

Ja mam soc takiego. Co to znaczy ze przyznali mi bonus? Teraz mam sciagnac te BetMost Poker i bede tam mial odrazu kase czy co?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
To znaczy że lecą w Chu....a
ja mam przyznany sponsorship od ponad miesiąca wysłałem im ze 30 maili na live suport a oni mi odpisują żebym sie z nimi skontaktował
 
toluvel 0

toluvel

Użytkownik
CO NALEŻY ZROBIĆ ABY OTRZYMAĆ BONUS:
1. Zarejestrować się na PI
2. Uzupełnić Ankietę (My Survey) i profil ze zdjęciem (Edit my profile)
3. Ściągnąć z ich linka BetMost poker.
4. Zarejestrować się w BetMost [uwaga - takie same dane jak w PokerInside!] używając coupon code PI100 !!
5. Jak już będziecie mieli 300 Nibs,(za te 3 powyższe czynności) to
6. Czekać pokornie na maila. (u mnie 1 dzień)
7. Dojdzie to znaczy że przyznali sponsorshipa.
8. Zaakceptować sponsorshipa (My Sponsorships na stronie)
9. Wymagany jest kontakt z live support - więc czekamy kiedy będzie online Live Chat i piszemy do nich coś w stylu &quot;Hi, I would like to claim my 10 $ sponsorship I received from you on BetMost poker. Thanks.&quot;
10. Podajemy im nicka z BetMost poker jak proszą.
11. PODAJEMY ADRES MONEYBOOKERS! Gdyż tam przeleją nam kasę.
12. Przelewamy kasę z MB na BetMost.
13. Gramy, wyrabiamy 250 rh, oraz 200% deposit bonus który otrzymaliśmy ! (czyli 20$ dodatkowe)
14. Jesteśmy bogaci ;P
15. Stawiamy mi piwo za tego posta
ps. Zamiast pkt. 15 możecie regnąć się z mojego refa ????
DARMOWE 10$ NA POKERA - WYSTARCZY SIĘ ZAREJESTROWAĆ
Pozdrawiam ,mam nadzieję że to rozwieje WSZELKIE wątpliwości
 
X 41

xradzix

Użytkownik
kase do BetMost dostalem a dostal ktos od nich te 40$ do party poker? Bo mi sie pojawiolo ale nie wiem co trzeba zrobic by jest dostac ????
 
P 0

pletwik

Użytkownik
problem taki sam
właśnie tak samo...rejestrowałem się zapisałem sobie chasło jak zwykle w prywatnym notatniku do pokerromów i buków na necie i kasyn i tam pierdolek roznych...po paru dniach chce się zalogować a tutaj⛔nie moge się zalogować błędne chasło czy tam login...hmmm zastanawiam się co jest kurr...:jezora::jezora:pozuciłem na chwile jakoś tą sprawe i myśle że stronka ludzi robi w ch:-D ja i dlatego nie polecam jej nawet jakbyś miał tam 10 kont to byś do żadnego się nie zarejestrował:kwasny4565:????:przeklina:
 
Do góry Bottom