>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pokerium (B2B)- 5 EURO free na pokera lub zaklady

Status
Zamknięty.
drago 108

drago

Użytkownik
Kurde, wysałałem im meila z tydzień temu i zero odzewu... co jest? Dostane ta kase czy nie?

EDIT: Okazało się, że kaska leżała sobie cicho na koncie.... thx za promo ????
 
djskorp 0

djskorp

Użytkownik
Pozwole sobie przetłumaczyć tylko to co jest istotne i dotyczy Ciebie:
Możesz zrobić zdjecie dowodu, paszportu, bądź prawa jazdy - zapisać jako &quot;JPG&quot; i wysłać albo zeskanować.
Możesz podesłać do supportu na mejla, albo faxem.
Wiecej chyba nie potrzebujesz wiedziec.
 
S 0

szwedu

Użytkownik
zrobiem zdjęcie dowodu i wysłałem wczoraj wieczorem zobaczymy co odpiszą, jeśli stwierdzą żeby wysłać faxem to wyśle faxem. Dzięki

EDIT : Przed chwilą dostałęm taką wiadomość :

Thank you for the cooperation and complying with our request for your documents.
Your account was closed due to suspected misuse of an instant signup bonus. We have found multiple accounts at Pokerium, which used a signup bonus that was created from your location.

Your current withdrawal has been approved now as an exception. You have been warned against future misuse of a sign-up bonus in any of the sites within the Entraction Network. We will close all related accounts throughout the network if future bonus misuse is detected from your location.

Your account has been activated and we wish you the very best of luck at our tables!!

EDIT :

konto już mi odblokowali i wchodze w wypłate a tam że wypłata już zatwierdzona, więc chyba kasa będzie ????
 
S 0

szwedu

Użytkownik
bo neostradowcy beda mieli ciezko............

Myśle że jeśli zakładał ktoś jedno konto to nie powinno być ciężko... bo zapewne do tego nawiązywałeś :p

Zobaczymy narazie kasy na MB nie ma, jak będzie to napisze
 
M 33

mariobross111

Użytkownik
Czekam na wypłatę od wczoraj ....cisza .Wydaje mi się ,że policzyli straty spowodowane
najazdem i inwazją naszych graczy.Znowu się okazuje,, kto pierwszy ten lepszy&quot;
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Panowie od teraz tylko konkretne pytania, bo zrobił się mały czat z tego tematu. Niepotrzebne posty będę usuwał i nagradzał odpowiednio ich autorów.
Pozdrawiam
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
kurde czekac okolo 2godz i nic nie ma. mial ktos ten problem?
Jaki problem? Sms dochodzi do kilku sekund po zatwierdzeniu o wysłaniu.
Mail dochodzi do kilku minut od czasu rejestracji.
Opisz dokładnie o co chodzi bo nikt Ci nie pomoże.
 
J 0

justjordan

Użytkownik
kurcze chodzi o to ze wpisuje imie, nazwisko adres email numer telefonu wyskoczylo mi ze sms wyslany i nie doszedl a minelo juz klka godzin. Wiec niedawno powtorzylem czynnosc i wyskoczylo mi ze na ten numer sms zostal juz wyslany a ja go nie mam :/ mial ktos z was taki problem?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Wpisywałeś sam numer komórki bez 0?
Spróbuj wysłać na numer kogoś z rodziny. Nie wpisuj zera na początku tylko sam numer np. 510xxxXXX
Powinno zadziałać. Jeśli będziesz miał jeszcze jakieś problemy, to pisz PW ;)
 
K 0

kendzior

Użytkownik
mam takie pytanko ;&gt; zalozylem konto i niestety juz przegralem kaske :p w domu gdzie na codzien przebywam , ale na weekend jade do swojego prawdziwego domu i mam zamair zalozyc konto na brata . czy jak zaloze konto na brata ale po weekendzie wroce znowu do tego IP co na siebie mialem zalozne to czy bede mogl grac na tym IP kontem brata ? bo to jest tak ze tylko jedno IP jedno konto ale to chodzi o zalozenie konta czy pozniejsze granie ;&gt; mam nadzieej ze ktos mnie zrozumial i mi odpowie na to pytanie ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Na pierwszy rzut oka problemów nie powinno byś, mimo to zawsze jest jakieś &quot;ale&quot;.
Zawsze zostaje prawdopodobieństwo, że zostanie Twoje konto zablokowane za złamanie regulaminu o multikontach. Jeśli napiszesz jak miała się sprawa, że brat zakładał konto (rzekomo ;)) i był u Ciebie i z niego się logował powinni zrozumieć i nie powinno być problemów.
 
zulu15 12

zulu15

Użytkownik
mam pewien problem, zawsze było ok a teraz jak sie loguje u góry znikaja zaklady sportowe,dlaczego? mial juz ktos tak?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom