>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pokerium (B2B)- 5 EURO free na pokera lub zaklady

Status
Zamknięty.
matiks2 0

matiks2

Użytkownik
a mnie zablokowali konto, wygrałem 100euro i zleciłem wypłate a tu patrze blokada konta , no wiec pisze do nich dlaczego a oni ze niby wiele kont załozyłem co jest zartem chyba, ze z mojeje lokalizacji jest duzo kont , wysłałem nawet skan dowodu by potwierdzic tozsamosc i wyjasnienie a oni nic i kaska przepadała.....czy da sie coś jescze zrobić?
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
a mnie zablokowali konto, wygrałem 100euro i zleciłem wypłate a tu patrze blokada konta , no wiec pisze do nich dlaczego a oni ze niby wiele kont załozyłem co jest zartem chyba, ze z mojeje lokalizacji jest duzo kont , wysłałem nawet skan dowodu by potwierdzic tozsamosc i wyjasnienie a oni nic i kaska przepadała.....czy da sie coś jescze zrobić?
mialem dokladnie taki sam problem napisali mi ze za duzo kont a mialem tylko jedno tylko ze umnie poszlo o 25 euro a u Ciebie o 100 ;/ nie weim o co im chodzi :/
 
gorbi99 0

gorbi99

Użytkownik
Zleciłem wypłacenie kasy na MB i wyskoczyło takie coś.


Napisałem do nich mail z pytaniem dlaczego nie moge wypłacić pieniędzy? i otrzymałem taką odpowiedź:
We have received your message and we will respond to you as soon as
possible.
The case number for your query is XXXXXX. If you contact us again
regarding this issue, please include your Case ID number so we are able to
track your previous history and assist you with your next enquiry.
We apologise for any inconvenience the delay may cause.

Mógłby mi ktoś to przetłumaczyć ?? może być tu, na PW lub gg 8666376
z góry dzięki
 
R 0

raflik16

Użytkownik
Czy ktoś mógł by mi pomóc?? Chodzi mi o tym że gdy przelałem kasę na MB to mi przyszedł mail takiej treści od nich:


Dear Rafael,


Your account has been closed due to a misuse of an instant signup bonus.

Please be informed, that according to our Terms and Conditions, Bonus rules:

3. Only one account per IP-address, computer and household is entitled to take part of the same bonus offer (signup bonus or deposit bonus).


Please note that your account has been closed due to a serious violation of our rules.

Our Management&#39;s decision is that all your accounts will stay closed and your funds have been seized.

This decision is final and is indisputable.



Best Regards,

Revo Kink

Poker Security Manager

Entraction Network

Można odpisać na gg:3584528
albo tutaj
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
www.pokerium.com
Rejestrujemy sie z kodem promocyjnym otrzymanym SMSem i od razu w kasjerze mamy 5 Euro.
Poniewaz jest to siec B2B wiec aby wyplacic pewnie trzeba tak jak zawsze uzbierac minimum 20 Euro.
Jesli posiadasz bonusowy kod rejestracyjny, wpisz go tutaj. Kod rejestracyjny
Skad mam ten kod wogole wziasc? jak go zamowic?

edit: a juz mam
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Podalem numer z 0, chyba zle to jest bo nie dostalem miala ale jak wpisuje bez zera to:
Z tego numeru już zrobiono zamówienie.
I co, czekac?
 
kalipawel 0

kalipawel

Użytkownik
Jeśli ugram sobie 20 euro na zakładach to bez problemu przeleją mi kasę na polskie konto ?? Konto mam w PLN więc przeliczą wg określonego kursu ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom