>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PokerTime 10$/5Ł/7E free No Deposit :) :)Super promo

spike761 37

spike761

Użytkownik
Wchodzimy na http://www.pokertime.eu http://www.fortuneaffiliates.eu/tagservlet/tagservlet?btag=ad257201mamy tam info o promocji 10$/5Ł/7E sciagamy program.Rejestrujemy nowe konto,jest to siec taka jak Unibet wiec trzeba potwierdzic swoj Alians.Po czym pozniej wyłanczamy program i wchodzimy wpisujemy swoja nazwe uzytkownika,zatwierdzamy regulamin i wciskamy ok:jezora: Czekamy i po chwili wyskakuje nam,ze bonus został dodany do konta ????
Polecam fajne promo;)
No i aby wypłacic trzeba zrobic depozyt,ale jak komus uda sie ugrac cos wiecej kasy to sie i tak opłaca,bo poker w 100% wypłacalny ????
Regulamin:
$10/&amp;pound;5/€7 Free Sign Up Offer
This offer may only be redeemed once per person.
Upon downloading and registering, players will need to claim their free money by visiting and clicking the &quot;Claim Your $10/&amp;pound;5/€7&quot; http://www.pokertime.eu link.
Prior to withdrawing any amount of this bonus, the player must earn 50 Poker Points on the Exclusive PokerTime tables (these tables are indicated in green)
Should no activity (a deposit or raked play) occur on the player&#39;s account for 7 days after the free sign-up bonus was allocated, the bonus will be reversed from the player&#39;s account.
In order to cash-in, the player must have made at least one deposit at PokerTime.
Standard PokerTime Terms and Conditions apply
This offer is only applicable to new players who register an account on or after the 27th of March 2008
 
B 0

browar112

Użytkownik
Panowie a nie wiecie ile razy trzeba to obrocic.jaka jest minimalna wplata i ile trzeba zagrac za toa swoja wplate zeby moc wyplacic??
 
O 9

oshea123

Użytkownik
ej czyli do obrotu liczy sie tylko gra na tych stolach zaznaczonych na zielono? bo tam stawki sa 50 i 100 $ :p czy moge jak chce te 50 PP zdobyc?
 
K 0

kondziuthc

Użytkownik
Should no activity (a deposit or raked play) occur on the player&#39;s account for 7 days after the free sign-up bonus was allocated, the bonus will be reversed from the player&#39;s account.

o co chodzi?
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
da sie tylko pierwsze trzeba zrobic depozyt,

A i jak zakładacie konto to zakładajcie w Euro,bo najlepiej sie na tym wychodzi ????
Dostałem te 7E i na stoliku przy wymianie mam cos ponad 11$ ????
 
sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Should no activity (a deposit or raked play) occur on the player&#39;s account for 7 days after the free sign-up bonus was allocated, the bonus will be reversed from the player&#39;s account.
o co chodzi?
Jeśli konto nie będzie aktywne przez 7 dni od przyznania bonusa to zostanie on odjęty od konta.
 
K 84

kpk25

Użytkownik
A czy jezeli gram np. tylko w turniejach a nie gram na zwyklych stolach to to sie zalicza do aktywnosci? :-D
 
Q 0

q2dm2

Użytkownik
Ok 10$ na koncie ???? Zaczynam grac.

P.S Szkoda ze nie ma Moneybookers :kwasny4565:

po 1. jest moneybookers ;]

po 2. nie jestem pewien ale chyba nie trzeba robic depozytu... tylko ugrac 50$ ja ugralem zlecilem wyplate przez MB i normalnie mi odjelo kase z kona ... zobaczymy jak to bedzie ...

czekam ...

 
Do góry Bottom