>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PokerTime 10$/5Ł/7E free No Deposit :) :)Super promo

K 0

kondziuthc

Użytkownik
przed chwilą wpłaciłem 20$ i zleciłem wypłatę 500$, ugrałem tylko 17punktów, ale zostawiłem 75 dolców, moje pytanie wypłaca mi czy bedą kazali wyrabiać punkty..?
 
Q 0

q2dm2

Użytkownik
przed chwilą wpłaciłem 20$ i zleciłem wypłatę 500$, ugrałem tylko 17punktów, ale zostawiłem 75 dolców, moje pytanie wypłaca mi czy bedą kazali wyrabiać punkty..?

mozessz zapomniec ;] o wyplacie ;] musisz ugrac 50 pkt ... ja probowalem robic depozyt... i tak mi cofneli wyplate ... bo nie mailem 50 pkt :jezora:
 
K 0

kondziuthc

Użytkownik
mozessz zapomniec ;] o wyplacie ;] musisz ugrac 50 pkt ... ja probowalem robic depozyt... i tak mi cofneli wyplate ... bo nie mailem 50 pkt :jezora:


z tego co słyszałem to bez ugrania punktów nie można cofnąc tylko kwoty bonusa t.j 10$, nadwyżke podobno można wypłacić bez problemu, no ale zobaczymy...
 
D 319

defox

Użytkownik
czy można pomnozyć to 7 Euro np. na ruletce i zlecić wypłatę? Oczywiście wcześniej zrobić depozyt... Czy wypłacę $$ bez problemu?
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
witam, zlecilem kolo poludnia wyplate 100 ojro, wplacilem 20e, zostawiklem na koncie jeszcze z 25, wyplate przyjeli, nie zwrocili $, nie mam nic na emailu o dowod czy cos ???? wiec powinno pojsc, czy orientuje sie ktos czy w weekendy wyplacaja?
 
A 0

auri

Użytkownik
Też zleciłem wyplate 71e, depozytu dokonałem, ale jest jeden problem gdyż grałem na 2 ip..Mogą się o to doczepić??
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Mam pytanko z 10$ ugrałem 50,50$ ale na ruletce . Moge ta kase już wypłacić ? Czy musze nazbierać pokerpointsy ?
Ehhh czytamy całość tematu. Konieczne jest ugranie 50 pkt przed wypłatą i nie da się tego obejść
 
Do góry Bottom