>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

PokerTime 10$/5Ł/7E free No Deposit :) :)Super promo

K 0

kondziuthc

Użytkownik
przed chwilą wpłaciłem 20$ i zleciłem wypłatę 500$, ugrałem tylko 17punktów, ale zostawiłem 75 dolców, moje pytanie wypłaca mi czy bedą kazali wyrabiać punkty..?
 
Q 0

q2dm2

Użytkownik
przed chwilą wpłaciłem 20$ i zleciłem wypłatę 500$, ugrałem tylko 17punktów, ale zostawiłem 75 dolców, moje pytanie wypłaca mi czy bedą kazali wyrabiać punkty..?

mozessz zapomniec ;] o wyplacie ;] musisz ugrac 50 pkt ... ja probowalem robic depozyt... i tak mi cofneli wyplate ... bo nie mailem 50 pkt :jezora:
 
K 0

kondziuthc

Użytkownik
mozessz zapomniec ;] o wyplacie ;] musisz ugrac 50 pkt ... ja probowalem robic depozyt... i tak mi cofneli wyplate ... bo nie mailem 50 pkt :jezora:


z tego co słyszałem to bez ugrania punktów nie można cofnąc tylko kwoty bonusa t.j 10$, nadwyżke podobno można wypłacić bez problemu, no ale zobaczymy...
 
D 319

defox

Użytkownik
czy można pomnozyć to 7 Euro np. na ruletce i zlecić wypłatę? Oczywiście wcześniej zrobić depozyt... Czy wypłacę $$ bez problemu?
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
witam, zlecilem kolo poludnia wyplate 100 ojro, wplacilem 20e, zostawiklem na koncie jeszcze z 25, wyplate przyjeli, nie zwrocili $, nie mam nic na emailu o dowod czy cos ???? wiec powinno pojsc, czy orientuje sie ktos czy w weekendy wyplacaja?
 
A 0

auri

Użytkownik
Też zleciłem wyplate 71e, depozytu dokonałem, ale jest jeden problem gdyż grałem na 2 ip..Mogą się o to doczepić??
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Mam pytanko z 10$ ugrałem 50,50$ ale na ruletce . Moge ta kase już wypłacić ? Czy musze nazbierać pokerpointsy ?
Ehhh czytamy całość tematu. Konieczne jest ugranie 50 pkt przed wypłatą i nie da się tego obejść
 
Do góry Bottom